Żółtą kartką ukarany Pietroń.

69'

Gol kontaktowy dla Bytovii - trafił Michał Pietroń!

73'

*W 73. minucie miała również miejsca zmiana w drużynie gości. Mariusza Kryszaka zastąpił Robert Hirsz.

93'

Koniec spotkania. Remis w Lubinie!

90'

Sędzia dolicza trzy minuty.

88'

Łukasz Piątek zagrywa na skrzydło do Przybeckiego, który wygrywa pojedynek biegowy i dogrywa do Papadopulosa, ale obrońcy gości wybijają piłkę.

86'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Błąd - za niego Azikiewicz.

85'

Żółtą kartką ukarany Krzysztof Piątek.

79'

Wprowadzony na boisko Hirsz minął Kubickiego i zagrał na 16. metr do Piątka, który strzałem w długi róg wyrównał wynik meczu.

79'

2:2! Wyrównuje Piątek! Ale Karol!

73'

Zmiana u gospodarzy - schodzi Kwiek, za niego Krzysztof Piątek.

69'

Z rzutu rożnego dośrodkował Kryszak, a Pietroń trafił głową do siatki rywali. Niewykluczone, że jeszcze będziemy mieli emocje w tym spotkaniu.

64'

Gołębiewskiego zastępuje Kazimierowicz.

63'

Schodzi Woźniak. Wchodzi Przybecki.

59'

Zagłębie podwyższa na 2:0! Łukasz Piątek!

62'

Na uderzenie z 25 metrów zdecydował się Adrian Błąd. Po soczystym uderzeniu gracza Zagłębia piłka o pół metra minęła bramkę Laskowskiego.

59'

Świetna kombinacja trójki Błąd - Cotra - Piątek. W efekcie ten drugi wpada w pole karne i uderzeniem pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie gospodarzy

57'

Dośrodkowywał Mąka. Stolarski wybił piłkę, ale jednak za krótko. Dopadł do niej Mariusz Kryszak, który bardzo groźnie uderzył na bramkę Forenca. Zabrakło centymetrów i mielibyśmy remis!

55'

Błąd minął czterech rywali i oddał strzał - po raz kolejny został jednak zablokowany.

54'

Dobra akcja Arkadiusza Woźniaka, który zagrał do Papadopulosa - ten świetnie zachował się w trudnej sytuacji z obrońcą na plecach i zagrywając podanie powrotne świetnie obsłużył Woźniaka. Napastnik Zagłębia uderzył w długi róg i pokonał Laskowskiego. Zasłużone prowadzenie lubinian.

54'

1:0 dla Zagłębia! Świetna akcja gospodarzy! Woźniak!

53'

Godal ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

48'

Po kornerze znów było groźnie - piłka przeszła wzdłuż bramki, ale zamykający akcję Godal nie zdołał celnie uderzyć.

47'

Kwiek zagrał na lewo do Cotry, który szukał w polu karnym Papadopulosa. W porę zareagowali jednak obrońcy gości, którzy wybili piłkę na rzut rożny.

46'

Ruszamy z drugą połową!

46'

Jedna zmiana w drużynie gości. Marcina Kikuta zastąpił Wojciech Wilczyński.

20:47

Oba zespoły już na boisku. Za moment zaczynamy drugą połowę.

45'

Sędzia Krasny kończy pierwszą połowę. Po 45 minutach - bez goli.

45'

Woźniak uderzył zza pola karnego. Piłka minęła jednak lewy słupek. Akcja znów bez powodzenia dla Zagłębia.

44'

Stolarski dośrodkowywał w kierunku Błąda. Kikut wybił piłkę na rzut rożny, który nie przyniósł jednak żadnego zagrożenia pod bramką Bytovii.

41'

Przepychanka Kwieka i Piątka - sędzia upomniał słownie obu zawodników.

39'

Znowu pokazał się aktywny Błąd, który z lewego skrzydła zszedł do środka i zagrał prostopadłą piłkę do Woźniaka. Po soczystym strzale napastnika Zagłębia futbolówka przeleciała nad bramką.

37'

Cotra zagrał do Błąda, a ten zdecydował się na strzał z 30 metrów. Znowu dobrze blokuje Wróbel. Poprawić chciał Godal, ale kopnął dobry metr nad bramką.

36'

Przy piłce był Janusz Surdykowski, który zdecydował się na strzał z 25 metrów. Futbolówka poszybowała jednak nad bramką.

33'

Kikut zagrał ręką - efektem rzut wolny dla Zagłębia. Błąd zagrał w pole karne - piłka otarła się o mur oraz Papadopulosa i ostatecznie trafiła do Laskowskiego.

31'

Cotra podał do Błąda, który zagrał w pole karne Bytovii, gdzie fatalnie pomylił się Marcin Kikut. Umiejętnościami w dogodnej sytuacji nie popisał się jednak także Papadopulos. Czech skiksował przy strzale z pięciu metrów od bramki!

30'

Biedny Łukasz Wróbel. Właśnie przyjął na ciało mocny strzał z 20 metrów Jarosława Kubickiego. Być może dzięki tej interwencji uratował swój zespół przed stratą bramki.

24'

Korner dla Bytovii. Po dośrodkowaniu w pole karne Zagłębia piłkę skutecznie wybił Godal. Do futbolówki na 16. metrze dopadł jednak Mąką, ale jego strzał minął bramkę Konrada Forenca.

21'

Karol Piątek ukarany żółtą kartką za faul na Kwieku. W bramkach 0:0, w kartkach 1:1, wolelibyśmy na odwrót...

17'

Teraz to Zagłębie wyszło z kontrą. Błąd zagrał do Kwieka, który "zabrał się" z obrońcą i oddał piłkę do Woźniaka. Napastnik gospodarzy podał do Papadopulosa, po którego strzale futbolówka wylądowała na ramie bramki gości. Było blisko.

17'

Poprzeczka po strzale Papadopulosa!

16'

Z kontrą wyszli goście - Daniel Gołębiewski razem z Danielem Mąką znalazł się w sytuacji "2 na 2" z defensywą Zagłębie. Groźnie zapowiadającą się akcję skutecznie zdołał zatrzymać jednak Boris Godal.

15'

Dośrodkowanie Kwieka do Papadopulosa, ale Czech po raz drugi został uprzedzony przez obrońcę rywali. Efektem tej akcji był rzut rożny, bo którym futbolówkę złapał Laskowski.

13'

Żółta kartka dla Cotry za faul na szarżującym Mące.

12'

Adrian Błąd dobrze wypuścił na lewej stronie boiska Djordje Cotrę, który zagraniem z pierwszej piłki szukał wbiegającego w pole karne Papadopulosa. Całą akcję skutecznie przerwał jednak Łukasz Wróbel, który wybił futbolówkę na 30. metr. Tam na odważny strzał zdecydował się Błąd. Piłka wylądowała jednak na trybunach...

10'

Lubomir Guldan zagrał do Papadopulosa, Czech obrócił się w stronę bramki z obrońcą na plecach i oddał płaski strzał - futbolówka minęła jednak bramkę Laskowskiego.

9'

Dobre prostopadłe podanie Kwieka do Stolarskiego, który odegrał z pierwszej piłki do Woźniaka. Do futbolówki szybciej jednak wystartował obrońca gości, który przerwał akcję Zagłębia.

8'

Spotkanie 1. ligi w środku tygodnia nie przyciągnęło na trybuny zbyt wielu kibiców. Na oko jest ich ok. 2500.

6'

Odpowiedź zespołu Pawła Janasa. Piłkę dośrodkowywał Daniel Mąka, ale w bramce dobrze spisał się Tomasz Laskowski, który wypiąstkował futbolówkę.

5'

Dobra akcja gospodarzy. Arkadiusz Woźniak piętą odegrał piłkę do Aleksandra Kwieka, ten dalej podał po ziemi do Michala Papadopulosa. Uderzenie Czecha zostało jednak zablokowane przez obrońców Bytovii.

3'

Paweł Stolarski ruszył z dynamiczną akcją prawą stroną boiska, ale defensorzy gości zdołali zablokować próbę dośrodkowania gracza Zagłębia.

1'

Początek spotkania - gramy!

19:41

Początek spotkania już za kilka minut. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu: Zagłębie - Bytovia LIVE! Miedziowi powalczą o przerwanie fatalnej serii

19:37

Rezerwowi Bytovii: Sebastian Małkowski, Robert Hirsz, Kamil Juraszek, Maciej Kazimierowicz, Robert Mandrysz, Artur Wojach, Wojciech Wilczyński

19:35

Rezerwowi Zagłębia: Dominik Hładun, Piotr Azikiewicz, Jarosław Jach, Sebastian Bonecki, Krzysztof Piątek, Miłosz Przybecki, Łukasz Janoszka

19:30

Witamy z Lubina. Przed nami mecz 5. kolejki 1. ligi. Dzisiaj Spadkowicz Zagłębie zmierzy się na własnym boisku z Bytovią Bytów. Zapraszamy na relację live z tego spotkania.