Sobota, 25 października 2014, godz. 17:45
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
4 : 0
Arka GdyniaArka Gdynia
90'

Miedziowi pewnie pokonują Arkę Gdynia 4-0 i robią kolejny krok do awansu. Bramki zdobywali Olek Kwiek ( dwie) , Adrian Błąd oraz Michal Papadopulos.

90'

Arbiter doliczył co najmniej 3 minuty do drugiej połowy

90'

Kolejny strzał na bramkę Skowrona. Tym razem próbował Łukasz Piątek ale jego uderzenie było niecelne.

87'

Michal Papadopulos w końcu trafił do siatki rywali. Czech dostał idealne podanie od Cotry i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.

87'

GOOOOOOLLLL !!!!

86'

Piłkarze Arki mogą być dumni ze swoich kibiców, którzy licznie stawili się dzisiaj w Lubinie i przez cały mecz głośno ich dopingują mimo niekorzystnego wyniku.

83'

Miedziowi już mogą być pewni pozycji współlidera 1. ligi . Arka nie ma dzisiaj argumentów aby przeciwstawić się Zagłębiu.

80'

Boisko opuścił zdobywca dwóch bramek Olek Kwiek, a w jego miejsce wszedł Filip Jagiełło.

78'

Marcin Warcholak oddał mocny strzał na bramkę Forenca ale bramkarz Zagłębia poradził sobie z tym uderzeniem.

77'

Zagłębie spokojnie wykonuje plan na to spotkanie i nie forsując tempa skutecznie odpiera próby Arki, co raz wyprowadzając groźne akcje.

75'

Na uraz narzeka Olek Kwiek i musi na chwilę opuścić boisko.

74'

Trener Grzegorz Niciński cały mecz ogląda na stojąco ale teraz ma co raz posępniejszą minę.

73'

Aleksander Jagiełło pojawił się na boisko w miejsce Łukasza Kowalskiego.

71'

Obaj szkoleniowcy mają do wykorzystania jeszcze po jednej zmianie.

69'

Adrian Rakowski wchodzi w miejsce Adriana Błąda.

65'

Ofiarny powrót Guldana być może uchronił Zagłębie od straty bramki. W sytuacji sam na sam znalazł się Paweł Wojowski ale piłkę z pod nóc wybił mu obrońca Miedziowych.

64'

Miedziowi złapali wiatr w żagle. Teraz przed szansą był Papadopulos ale w ostatniej chwili piłkę wybił z pod nóg wybił mu jeden z obrońców Arki.

64'

61'

Adrian Błąd urwał się obrońcom na lewym skrzydle i oddał mocny strzał zza pola karnego. Piłka wpadła do bramki tuż pod poprzeczką. Bez szans Łukasz Skowron

60'

ADRIAN BŁĄD!!!!! 3-0 prowadzi Zagłębie Lubin!

58'

W końcu strzał na bramkę Zagłębia, niestety niecelny . Szczęścia próbował Michał Szubert.

55'

Arka dobrze rozpoczęła drugą połowę i próbuje zdobyć kontaktową bramkę ale jak na razie górą są defensorzy Zagłębia.

54'

Arkadiusz Woźniak został przesunięty do pomocy a na prawą obronę powędrował Oleksy.

53'

Łukasz Janoszka opuszcza boisko a w jego miejsce pojawił się Paweł Oleksy.

52'

Sebastian Bonecki został ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

51'

Zagłębie rozpoczęło drugą połowę od szybkich ataków. Widać, że Miedziowych nie zadawala dwubramkowe prowadzenie.

49'

Michal Papadopulos został ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

46'

Michał Szubert wchodzi za Antoniego Łukasiewicza.

46'

Maciej Wardziński zastępuje Marcusa Da Silvę.

18:48

Zaczynamy drugą połowę!!

18:42

W przerwie młodzi piłkarze Zagłębia zostali oficjalnie przyłączenie do rodziny Zagłębia Lubin.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Zagłębie Lubin prowadzi zasłużenie 2-0.

45'

Arbiter główny do pierwszej części spotkania doliczył co najmniej jedną minutę

44'

Piłkarzom Arki brakuje dzisiaj pomysłu na dobrze dysponowane Zagłębie , dlatego to Miedziowi są stroną przeważającą w tym meczu.

39'

Miedziowi po okresie spokojnej gry w końcu zaatakowali i byli bliscy trzeciej bramki. Tym razem na bramkę Skowrona strzelał Błąd i to dwukrotnie.

37'

Piłkarze Zagłębia bardzo dobrze przesuwają się w środku pola i to może być klucz do sukcesu w dzisiejszym meczu.

34'

Frekwencja na dzisiejszym meczu nie jest rewelacyjna ale dzięki licznej grupie kibiców przyjezdnych atmosfera jest gorąca.

32'

Papadopulos wychodził sam na sam ze Skowronem ale jeszcze przed polem karnym przegrał walkę bark w bark z Krzysztofem Sobierajem.

30'

Dorde Cotra sprawia dzisiaj dużo problemów obrońcom Arkia a Olek Kwiek rozgrywa chyba swój najlepszy mecz w Zagłębiu! Przed chwilą mógł zdobyć swoją trzecią bramkę.

28'

Aleksander Kwiek z zimną krwią wykorzystał sytuację "sam na sam" z Łukaszem Skowronem

28'

GOOLLLL!!!!! Aleksander Kwiek strzela swoją drugą bramkę!

26'

Miedziowi wyraźnie odżyli po zdobyciu bramki i dążą teraz do podwyższenia wyniku.

25'

A na trybunach : Już od bardzo wielu lat , ta legenda toczy się, Arka Gdynia - Zagłębie , Zajebi**** bawią się !

22'

Miedziowi w tym momencie zrównali się punktami z Termalicą Nieciecza.

21'

Aleksander Kwiek przymierzył z dystansu i zaskoczył Łukasza Skowrona. Piłka wpadła tuż przy lewym słupku jego bramki.

20'

GOOOOLLLL!!!!! Aleksander Kwiek daje prowadzenie Zagłębiu!!

18'

Piłkarze Arki bardzo dobrze weszli w to spotkanie i od kilku minut nie opuszczają połowy Zagłębia.

17'

Kolejny rzut rożny dla Arki. Dośrodkowywał Nalepa ale Zagłębie wyszło z opresji.

14'

Dobra okazja dla Zagłębia! Najlepiej w polu karnym Arki odnalazł się Janoszka ale piłka po jego strzale nie trafiła do siatki.

13'

Celny strzał na bramkę Konrada Forenca oddał Michał Nalepa, ale piłka ledwo doleciała do golkipera Miedziowych.

10'

Mieliśmy dobrą akcję Arki Gdynia. Prawym skrzydłem przedarł się Łukasz Kowalski ale jego dośrodkowanie wybili obrońcy Zagłębia.

7'

Miedziowi próbują narzucić swój styl gry ale piłkarze Arki jak na razie skutecznie kasują akcje gospodarzy.

5'

Na zaproszenie Krecika, do Lubina przyjechała również maskotka Arki - Śledzik .

4'

Jak na razie oba zespoły " badają się ", ale Grzegorz Niciński już pokrzykuje na swoich zawodników.

3'

W meczu z GKS Tychy czerwoną kartkę ujrzał Jakub Tosik, a Paweł Stolarski jest kontuzjowany i dzisiaj na prawej obronie z konieczności gra Arkadiusz Woźniak.

2'

Na trybunach panuje fantastyczna atmosfer, ponieważ kibice obu zespołów są "w zgodzie" od ponad 30-stu lat !

17:47

Czas rozpocząć to spotkanie! Obyśmy doświadczyli dzisiaj wielu emocji!!

17:44

Rozpoczną Arkowcy!

17:43

Oba zespoły są już na murawie!

17:43

Zagłębie zagra dzisiaj na pomarańczowo, a goście z Gdyni będą grali w strojach żółto-niebieskich.

17:42

Zagłębie pnie się co raz wyżej w tabeli i już jest bardzo blisko Termalici, ale dobre występy Miedziowych nie przekładają się niestety na frekwencję w Lubinie.

17:41

Na trybunach obecni są również kibice z Gdyni, którzy powoli zapełniają sektor gości.

17:40

Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania jest Pan Marcin Szrek.

17:35

Dzisiejszy mecz to przy okazji sentymentalny powrót dla Grzegorza Nicińskiego. Obecny szkoleniowiec Arki, spędził w Lubinie 3 lata i strzelił dla Zagłębia 21 bramek w 76 występach.

17:33

Witam ze stadionu w Lubinie! Zagłębie Lubin podejmie dzisiaj w meczu przyjaźni Arkę Gdynia, a na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Piotr Ziemiański.