Widejko uderza z dystansu, ale piłka wędruje wysoko nad bramką.

80'

Artur Bogusz ukarany żółtą kartką.

79'

Wisła Płock doprowadziła do wyrównania. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki kalo pierwszy dopadł Wlazło i płaskim strzałem pokonał Salika.

78'

Goooool!!Piotr Wlazło!!!

76'

Zmiana w Wigrach, za Tarnowskiego wejdzie Lauryn.

75'

Iliev zdecydował się na uderzenie, ale trafił w boczną siatkę.

73'

Dośrodkowanie Stefańczyka, do futbolówki dopadł Sielewski, ale uderzał niecelnie.

72'

Bardzo aktywny dziś Mackiewicz wpadł w pole karne, oddał jednak niecelny strzał i futbolówka powędrowała nad poprzeczką.

71'

Bartłomiej Sielewski ukarany żółtą kartką.

70'

Stefańczyk uderzał z rzutu wolnego, futbolówka powędrowała jednak tuż nad poprzeczką.

67'

Kolejny strzał Wlazły, tym razem uderzał sprzed pola karnego, Salik obronił jego strzał.

66'

Wlzało dopiero co wszedł na boisko, a już całkiem nieźle się na nim prezentuje. Przed chwilą oddał nieźle wyglądający strzał, który skutecznie zablokował jednak Jarzębowski.

64'

Kolejna zmiana w Wiśle, Wlazło zmieni Kostrzewę.

63'

Zmiana w Wiśle, Lebedyński wejdzie za Ruszkula.

61'

Mackiewicz szuka szansy na zdobycie kolejnego gola, tym razem uderzał z dystansu, ale Kiełpin wybił piłkę na rzut rożny.

59'

Spore nieporozumienie w szeregach obronnych Wisły, Magdoń nie porozumiał się z Kiełpinem, w efekcie Mackiewicz przejął piłkę i pewnym strzałem pokonał golkipera gospodarzy.

58'

Gooooool!! Mackiewicz!!!!

58'

Mackiewicza strzałem głową trafia prosto w bramkarza Wisły Płock.

57'

Spokojniejszy okres gry, obie drużyny utrzymują się głównie w środkowej strefie boiska, przy piłce wciąż częściej utrzymują się piłkarze z Suwałk.

54'

Ależ błąd Biela! Piłkarz Wigier tak niefortunnie chciał zagrać piłkę w pole karne, że ta prawie trafiła do jego własnej bramki.

51'

Biel w zamyśle próbował dośrodkować, ale koniec końców jego zagranie bardziej przypominało bezpośredni strzał na bramkę Wisły Płock.

50'

Stefańczyk nadbiegał z lewej strony w pole karne, ale w porę został uprzedzony przez defensorów drużyny przyjezdnej.

48'

Strzał Góralskiego z dystansu, futbolówka wędruje tuż obok bramki Wigier.

47'

Bartosz Widejko ukarany żółtą kartką.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę! Tym razem od środka gospodarze!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy w Płocku mamy bezbramkowy remis.

41'

Niedokładne zagranie Mackiewicza z rzutu wolnego, piłkę przechwytują gospodarze, ale ich kontratak zakończył się niedokładnym strzałem Janusa.

38'

Kolejna akcja Wigier, Bogusz zagrał piłkę do Widejki, w ostatniej chwili piłkę wybijają obrońcy Wisły Płock.

36'

Dośrodkowanie Janusa, ale Salik łapie piłkę.

34'

Rafalskis ukarany żółtą kartką.

32'

Mocny strzał Widejko z dystansu, jednak Kiełpin z problemami, ale broni ten strzał.

31'

Z każdą kolejną minutą goście opadają z sił, poziom spotkania znacznie się wyrównał.

29'

Rzut wolny dla drużyny przyjezdnej, Mackiewicz uderzał sprzed pola karnego, ale zrobił to bardzo niecelnie.

27'

Tarnowski jest dziś jednym z najaktywniejszych graczy na boisku. Po raz kolejny piłkarz Wigier oddał strzał z okolicy 35 metra, jednak piłka powędrowała daleko od bramki Wisły.

25'

Mackiewicz niecelnie zagrywał z rzutu wolnego.

24'

Tarnowski uderzał z wolnego, ale skierował piłkę zbyt wysoko i w efekcie złapał ją Kiełpin.

22'

Kolejna świetna akcja Wigier! Biel rozegrał futbolówkę w prawej strony, Mackiewicz minął się z nią, ale dobiegł do niej Tarnowski, który niemal pokonał golkipera Wisły! Zabrakło tylko odrobinę więcej precyzji.

20'

Biel uderza z narożnika pola karnego, futbolówka w żaden sposób nie zagraża jednak bramce Wisły.

18'

Świetna akcja Ilieva, który minął z łatwością czterech zawodników, jednak jego rajd zakończył się niedokładnym zagraniem w kierunku Ruszkula i piłkę przejmują obrońcy gości.

16'

Bogusz zdecydował się na oddanie strzału tuż zza pola karnego, ale w ostatniej chwili został zablokowany przez piłkarza drużyny przeciwnej.

14'

Mackiewicz zagrywał z rzutu wolnego, piłkę po rykoszecie uderzał Tarnowski, ale zrobił to bardzo nieczysto i futbolówka powędrowała obok bramki.

12'

Nieudana kontra Wisły Płock, Hiszpański centrował z prawej strony w pole karne, ale Ruszkul nie popisał się w tej sytuacji i nie zdołał przyjąć piłki.

9'

Mackiewicz z rzutu wolnego zagrywał piłkę z prawej strony. Małe zamieszanie w polu karnym Wisły, ale koniec końców gospodarze oddalają futbolówkę od własnej bramki.

7'

Próba dośrodkowania Janusa z prawej strony, ale obrońcy Wigier wybijają piłkę.

7'

Tarnowski prostopadle zagrał do Bogusza, futbolówkę przechwycił Kiełpin.

5'

Mocno niedokładne dośrodkowanie Mackiewicza, defensorzy Wisły Płock bez problemu wybili futbolówkę.

4'

Dość niespodziewanie przy piłce w początkowej fazie meczu częściej utrzymują się piłkarze z Suwałk.

2'

Groźna akcja Wigier! Piłkę z autu wrzucał Widejko, Bogusz zagrał głową, a Tarnowski pod dobrym przyjęciu piłki strzelił tuż obok słupka!

1'

Wisła Płock zagra dziś na niebiesko, Wigry zaś na biało.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka rozpoczęli goście z Suwałk!

15:59

Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na placu gry.

15:43

Tydzień temu Wigry pokonały na własnym stadionie Chojniczankę Chojnice 2:1, a kluczowego gola w tym starciu zdobył Sebastian Radzio. Goście dzisiejszego spotkania będą musieli radzić sobie jednak bez jego pomocy, bowiem w ostatnim meczu został ukarany czerwoną kartką.

15:42

beniaminek z Suwałk, który radzi sobie w tym sezonie nad wyraz dobrze. Drużyna Zbigniewa Kaczmarka plasuje się obecnie na dziewiątym miejscu, ale wciąż ma spore szanse na awans do ścisłej czołówki.

15:42

Wisłę Płock niewątpliwie można nazwać rewelacją trwających obecnie rozgrywek na zapleczu Ekstraklasy. Po szesnastu rozegranych kolejkach podopieczni Marcina Kaczmarka są wiceliderami i z dorobkiem trzydziestu jeden punktów tracą tylko trzy „oczka” do liderującej Termaliki.

15:41

Rezerwowi Wigier Suwałki: Bujalski, Zoch, Drągowski, Lauryn, Sernas, Karłowicz, Żebrowski.

15:40

Rezerwowi Wisły Płock: Kacprzycki, Kaniecki, Jabłoński, Krzywicki, Lebedyński, Wlazło, Zyska.

15:38

Przed rozpoczęciem spotkania zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Wisła Płock - Wigry LIVE! Rozpędzeni Nafciarze walczą o fotel lidera.

15:30

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 17. kolejki 1. ligi. Dziś Wisła Płock podejmie na własnym stadionie Wigry Suwałki.