Schodzi z boiska Pietroń, a debiut w Bytovii zalicza Gołębiewski.

95'

Koniec spotkania! W Suwałkach Wigry remisują z Bytovią 1:1.

91'

Pięć minut doliczonych do tego meczu, a kolejna kartka wędruje do Jarzębowskiego.

89'

Kartki kartki kartki... Upomniany Gołębiewski.

88'

Mogło być 2:1 dla gości, ale po raz kolejny swój zespół ratuje Salik!

87'

Żółta kartka dla Mąki.

85'

Żółta kartka dla Mackiewicza.

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!! Remis w Suwałkach!

77'

Żółta kartka dla Kryszaka.

75'

Było bardzo blisko gola dla Bytovii, ale swój zespół kapitalną interwencją ratuje Karol Salik!

74'

Zmiana w Wigrach. Schodzi Radzio, wchodzi Drągowski.

66'

Druga połowa spotkania to nie jest wielkie widowisko. Zdecydowanie brakuje sytuacji strzeleckich po przerwie.

60'

Godzina gry za nami. Wciąż 1:0 dla Wigier po bramce Karankiewicza.

58'

I od razu zmiana. Opuszcza boisko kontuzjowany Tuttas, a w jego miejsce Karłowicz.

57'

Tuttas ostro starł się z Oszmańcem. Doznał kontuzji, a od sędziego ogląda żółtą kartkę.

52'

Po akcji indywidualnej prawą stroną Mackiewicz uderza obok bramki Oszmańca.

50'

Początek drugiej części gry daleki od piłkarskich fajerwerków.

46'

... a Kikut Wilczyńskiego.

46'

Dwie zmiany w Bytovii. Hirsz zmienia Mandrysza...

46'

Wznawiamy grę w Suwałkach!

20:46

Wigry są w tym spotkaniu wyraźnie lepsze i zasłużenie prowadzą 1:0 po trafieniu Adriana Karankiewicza. To prowadzenie mogło być wyższe, ale dwa gole dla suwalczan zostały anulowane z powodu spalonego.

45'

Koniec pierwszej połowy!

42'

Tuttas zdecydował się na strzał i musiał się wysilić Oszmaniec, aby obronić tę piłkę!

38'

Kolejna bramka dla Wigier i kolejna nieuznana przez sędziego asystenta! Znowu spalony... Pech gospodarzy.

36'

Jak już wspominaliśmy, zarówno Wigry, jak i Bytovia, to tegoroczne beniaminki I ligi. Wigry Suwałki wygrały grupę wschodnią II ligi, gdzie zdobyły 62 punkty w 34 meczach. Bytovia w grupie zachodniej zgromadziła taki sam dorobek, ale starczyło to tylko na drugie miejsce, bowiem lepszy okazał się Chrobry Głogów.

33'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dla gospodarzy niecelny strzał oddał Radzio.

31'

Co ciekawe, trenerzy obu drużyn znają się dobrze ze wspólnej gry w Legii Warszawa w sezonach 1981/82, a także 1986/87 i 1987/88

28'

Mackiewicz uderza zza pola karnego, ale piłka mija bramkę Oszmańca.

23'

Nieuznana bramka dla Wigier! Po bardzo dobrze rozegranym kontrataku do siatki trafia Sebastian Radzio, ale sędzia dopatrzył się spalonego!

20'

20 minut gry za nami w Suwałkach. Gospodarze zasłużenie prowadzą z Bytovią 1:0.

14'

Nieudane uderzenie z dystansu jednego z piłkarzy Bytovii.

12'

Mackiewicz ucierpiał w starciu z rywalem. Krótka przerwa w grze.

10'

Około 2500 widzów na trybunach w Suwałkach. Tymczasem na murawie Bytovia miała rzut rożny, ale sytuację we własnym polu karnym wyjaśnił Karol Salik.

9'

Tuttas nie sięga piłki po centrze Sebastiana Radzia. Od pierwszych minut do Wigry są zespołem lepszym.

6'

Mamy bramkę dla Wigier! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Mackiewicza, główka Karankiewicza i 1:0 dla gospodarzy!

6'

GOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Adrian Karankiewicz!

5'

Odbita centra Mackiewicza przynosi rzut rożny dla gospodarzy.

2'

Już blisko bramki dla Wigier! Groźne dośrodkowanie Mackiewicza okazało się jeszcze groźniejszym strzałem dla bramki Bytovii, ale Oszmaniec zdołał świetnie interweniować!

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

19:55

Rezerwowi Bytovii: Laskowski, Chojnacki, Hirsz, Gołębiewski, Kikut, Wróbel, Kazimierowicz.

19:55

Rezerwowi Wigier: Drągowski, Karłowicz, Wasilewski, Biel, Makaradze, Wenger.

19:52

Obok prezentujemy składy obu drużyn.

19:41

Wigry Suwałki z kolei tylko zremisowały w pierwszej kolejce ze Stomilem Olsztyn 1:1. Pierwszego, historycznego gola dla Wigier w pierwszej lidze strzelił wypożyczony z Jagiellonii Białystok Mateusz Żebrowski, któremu asystował... wypożyczony z Jagiellonii Karol Mackiewicz.

19:39

Przed nami pojedynek beniaminków w 1. lidze. W sezon lepiej weszła Drutex-Bytovia, która na inaugurację pokonała Wisłę Płock 3:2 po bramkach Janusza Surdykowskiego, Krzysztofa Bąka i Roberta Hirsza.

19:29

Witamy bardzo serdecznie na meczu 2. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi, w którym Wigry Suwałki zmierzą się z Drutex Bytovią Bytów.