Koniec meczu Sandecja przegrała z Termaliką 1:3.

Mouhamadou Traore oddał strzał, który poszybował obok lewego słupka.

90'

Arbiter Paweł Pskit doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

86'

Piłkarze Sandecji atakują i próbują jeszcze zmienić niekorzystny wynik, ale nie są w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką Sebastiana Nowaka.

83'

Szybka akcja Termaliki, po której Jakub Biskup dograł piłkę w pole karne do Emila Drozdowicza, a ten strzałem głową umieścił futbolówkę w siatce.

83'

GOOOOOL! 3:1 dla Termaliki, hattrick Emila Drozdowicza!

80'

"Gramy do końca, gramy do końca" - skandują kibice Sandecji Nowy Sącz.

79'

Łukasz Grzeszczyk wrzucił piłkę w pole karne, futbolówkę strącił Fabian Fałowski, ale Niane nie zdążył do tego zagrania.

77'

Dalibor Pleva szybko skompletował dwie żółte kartki. Piłkarz Termaliki w nieprzepisowy sposób zatrzymał zawodnika Sandecji, za co obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

75'

W ataku pozycyjnym piłkarze Sandecji. Gospodarze wymeniają piłkę w środkowej strefie boiska. Po chwili Cheikh Niane strzelał z dystansu, ale futbolówka minęła słupek bramki strzeżonej przez Sebastiana Nowaka.

72'

Od momentu zdobycia bramki przez Sandecję, kibice gospodarzy zaczęli głośno wspierać swoją drużynę.

71'

Za Smuczyńskiego na boisko wchodzi Dawid Kamiński.

69'

Z rzutu wolnego piłkę dogrywał Łukasz Grzeszczyk, do futbolówki idealnie wyszedł Adrian Frańczak, który strzałem głową z pięciu metrów pokonał Sebastiana Nowaka.

69'

GOOOOOOL! Adrian Frańczak

67'

Żółta kartka dla Dalibora Plevy za faul na Marcinie Bebenku.

66'

Fatalne uderzenie z dystansu Cheikha Niane. Nieudany strzał zawodnika Sandecji w pełni oddaje dzisiejsze ofensywne poczynania gospodarzy.

64'

Cheikh Niane otrzymał żółtą kartkę za ostre wejście od tyłu.

62'

Wojciech Kalisz wszedł w miejsce Adriana Danka.

59'

Termalica gra wysokim pressingiem, a piłkarze Sandecji nie są w stanie zawiązać akcji ofensywnej. Przed chwilą piłkę wymienili Łukasz Grzeszczyk z Fabianem Fałowskim, ale skończyło się wycofaniem do Roberta Cicmana.

57'

Fabia Fałowski wchodzi za Mateja Nathera.

56'

Do wejścia przygotowany jest już Fabian Fałowski., który zastąpi Mateja Nathera. Za środkowego pomocnika wejdzie zatem napastnik.

54'

Emil Drozdowicz otrzymał prostopadłe podanie od Bartłomieja Smuczyńskiego, a ten strzałem po długim rogu zaskoczył golkipera Sandecji Nowy Sącz.

54'

GOOOOOL! Emil Drozdowicz po raz drugi

52'

Krzysztof Kaczmarczyk strzelił zza pola karnego, jednak na linii strzału znalazł się Cheikh Niane.

48'

Bramce Sebastiana Nowaka próbowali zagrozić piłkarze Sandecji. Łukasz Grzeszczyk dośrodkował w pole karne, ale obrońcy Termaliki pewnie interweniowali.

46'

Cheikh Niane zastąpił przed przerwą Sebastiana Szczepańskiego.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

19:53

Mamy przerwę w meczu, rezerwowi rozgrzewają się przy konkursie dla kibiców o bilety na... zawody strongman, które w niedzielę odbędą się na stadionie Sandecji.

45'

Sędzia kończy 1. połowę, jak na razie goście prowadzą po golu Drozdowicza.

45'

Smuczyński próbował wymusić faul przed polem karnym rywali i dostaje za to żółtą kartkę.

40'

Kartonik dla Słabego za groźny atak na atakującego przed polem karnym.

39'

Po próbie dośrodkowania piłki przez Frańczaka, Fryc dotyka piłkę ręką.

34'

Strata pilki Nathera w środku pola, Pleva zagrywa prostopadle do Drozdowicza, ten w pojedynku sam na sam pokonuje bramkarza Sandecji!

34'

GOOOOOL! Emil Drozdowicz

29'

Pleva z prawej strony zagrywa w pole karne, ale Drozdowicz z woleja uderza wysoko ponad bramką Radlińskiego.

25'

Sandecja próbuje wciąż od własnego pola karnego, jednak cały czas Niecieczanie powstrzymują ataki rywali.

19'

Trener Piotr Mandrysz od paru minut żywioło reaguje na ławce.

17'

Bębenek otrzymuje świetną piłkę w pole karne, ale z ostrego kąta trafia w Nowaka.

14'

Próba kontrataku sądeczan, Bębenek trafia sprzed pola karnego po ziemii w lewy słupek bramki.

10'

Niebezpiecznie pod polem karnym gospodarzy, Jakub Biskup wszedł do środka, dograł do swoich kolegów w polu karnym, ale Cicman pewni interweniuje.

6'

Groźna próba Łukasza Grzeszczyka, który z dwudziestu kilku metrów oddał strzał, jenak piłka wylądowała obok prawego słupka.

2'

Świetna piłka Frańczaka do Traore, ale liniowy podnosi chorągiewke, mamy spalonego.

2'

Sądeczanie zaczęli chaotycznie, brak ostatniego dogrania.

1'

Sędzia Paweł Pskit gwiżdże po raz pierwszy, pora zaczynać widowisko, oby pełne pozytywnych emocji.

18:57

Arbitrzy dzisiejszego meczu, z Pawłem Pskitem jako głównym oraz wyjściowe jedenastki wychodzą na płytę boiska przy gromkich oklaskach publiczności. Za chwilkę rozpocznie się ten mecz. Proszę zasiąść z uwagą przy swoich komputerach lub mobilnych urządzeniach, bo zbliża się czas widowiska na szczycie 1. ligi!

18:52

Gracze powoli opuszczają płytę boiska po przedmeczowej rozgrzewce.

18:44

Oba zespoły już rozgrzewają się od kilkunastu minut, zaś kibice powoli wypełniają trubuny.

18:33

Przed kilkunastoma minutami otrzmaliśmy awizowane składy obu drużyn.

18:19

Od rana w Nowym Sączu próżno było wyszukiwać jakichkolwiek przebłysków słońca. Co chwila padał deszcz, a niebo było pokryte chmurami.Od kilku minut na szczęście zaczyna się przejaśniać.

18:12

Już za niecałą godzinę rozpocznie się, miejmy nadzieję, niezapomniane widowisko. Na relację LIVE! z meczu Sandecja Nowy Sącz - Termalica Bruk-Bet Nieciecza zaprasza Krzysztof Rosłoński.