Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
0 : 1
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
96'

Koniec spotkania! Olimpia przegrywa na własnym boisku, a relację przeprowadził dla Państwa Mątewski Dawid.

90'

Dzięgielewski ukarany żółtą kartką.

90'

Wróbel po raz kolejny broni w sytuacji sam na sam!

90'

Witan ukarany żółtą kartką za grę na czas.

90'

Szymański zgrywa głową do Elsnera a ten uderzył potężnie lecz zbyt wysoko.

90'

Rzut rożny dla Olimpii do którego ruszył nawet bramkarz gospodarzy. Na szczęście gości zagrożenie oddalili obrońcy.

90'

Sześć minut doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'

Zmiana w drużynie gości. Guzek za Calderona.

87'

Wróbel po raz kolejny ratuje Olimpie od straty bramki. Wygrał drugi pojedynek jeden na jeden!

85'

Łabędzki ukarany żółta kartką.

84'

Olimpia wywalczyła rzut rożny który nie przyniósł pozytywnych efektów drużynie gospodarzy. Pogoń przy piłce.

81'

Olimpia blisko strzelenia bramki, w świetnej pozycji znalazł się Aleksander.

79'

Djousse schodzi, a za niego na boisku melduje się Dziubiński.

77'

Elsner świetnie przejmuje piłkę w środku boiska i próbuje zagrać do Kaczmarka, zagranie okazał się za mocne.

76'

Lewandowski ukarany żółtą kartką.

75'

Djousse znalazł się w sytuacji jeden na jeden z Wróblem. Górą z tego starcia wyszedł bramkarz grudziądzan.

74'

Szymański do Aleksandra który swoim zagraniem stracił piłkę.

72'

Zmiana w Pogoni. Schodzi Serrano, a zastępuje go Dzięgielewski.

71'

Rogalski ukarany żółtą kartką.

68'

Elsner do Kaczmarka który swoje wejście w pole karnym zakończył uderzeniem po którym piłka wylądowała na górnej siatce bramki.

66'

Zmiana w Olimpii. Z boiska schodzi obrońca Adrian Bielawski, a w jego miejsce napastnik - Szymański.

63'

Olimpia zdecydowanie przycisnęła siedlczan lecz nic z tego nie wynika. Cały czas goście prowadzą jedną bramką.

61'

Rzut rożny dla Olimpii który wykonywał Popović. Piłka uderzona zbyt krótko i przy piłce goście.

58'

Kosiorowski ukarany żółtą kartką i rzut wolny dla Olimpii.

56'

Wymiana ostrych zdań z sędzią jak i poruszona trybuna gospodarzy, Po akcji Kaczmarka, piłkarze Olimpii sygnalizowali zagranie ręką w polu karnym.

53'

Po rzucie rożnym dla Pogoni i uderzeniu Demianiuka, Olimpię od straty bramki ratuje słupek.

51'

Djousse zgrywa piłkę głową do Calderona, a ten wypuszcza Serrano który decyduje się na strzał zmuszając do obrony Wróbla.

49'

Rogalski lewą stroną i próba ładnego zagrania do Kurowskiego - całą akcję przeciął jeden z obrońców przyjezdnych.

48'

Pogoń jak na razie walczy z Olimpią jak równy z równym. Pomimo miejsc dzielących w tabeli, nie wpływa to na boiskowe wydarzenia.

46'

Zmiana w Olimpii. Za Kłusa pojawił się na boisku Kurowski.

46'

Zawodnicy obu ekip już na murawie. Gwizdek sędziego Aluszyka i gramy! Przy piłce gospodarze.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Olimpia przegrywa do przerwy 0:1.

45'

Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

44'

Nico Chetino ukarany żółtą kartką za faul w środkowej części boiska.

43'

Olimpia po straconej bramce próbuję zagrozić bramce Witana ale na marne, nie mogą przebić się przez defensywę gości.

41'

Przed bramką nastąpiła zmiana w Olimpii. Zszedł Szczot, a w jego miejsce Rogalski.

40'

GOOOOOL!!! Pogoń strzela bramkę na 1:0, a jej autorem Serrano.

39'

Pogoń zepchnięta do swojego pola karnego. Jako pierwszy uderzał Elsner, drugi Szczot, a ostatni Aleksander - ani jedno uderzenie nie znalazło drogi do siatki rywali.

37'

Na boisku leży Djousse, a z pomocą pospieszył mu klubowy masażysta.

35'

Uderzenie z dystansu Demaniuka. Tym razem wysoko nad poprzeczką.

33'

Olimpia spokojnie rozgrywa piłkę przy dość wysoko grającej Pogoni. Goście odważnie pressingiem wychodzą do grudziądzan.

31'

W polu karnym gospodarzy faulowany Kłus i grę rozpocznie Wróbel - przy piłce Olimpia.

30'

Długa piłka zagrana do Banasiaka, za plecy obrońców lecz do piłki nie zdążył dobiec boczny obrońca grudziądzan.

27'

Rzut rożny dla Pogoni które egzekwował Calderon. Przy stałym fragmencie faulowany był Wróbel i przy piłce biało-zieloni.

24'

Znów zamieszenie pod polem karnym gości. Dośrodkowanie z rzutu różnego Popovicia po którym jako ostatni uderzył Banasiak trafiając w słupek

22'

Uderzenie z dystansu Demaniuka które ze spokojem broni Wróbel.

21'

Żółta kartka dla Dariusza Kłusa.

20'

Zagranie Elsnera do Aleksandra który jak zagwizdał arbiter był na spalonym.

18'

Rzut wolny dla Olimpii po zagraniu ręką piłkarza Pogoni.

16'

Pogoń bliska strzelenia bramki po rzucie rożnym. Na szczęście dla gospodarzy obrońcy ratowali swoją bramkę dość ofiarnie lecz skutecznie.

14'

Olimpia zdecydowanie "przydusiła" Pogoń która ewidentnie sobie nie radzi przy naporze grudziądzan.

12'

Rzut wolny dla Olimpii i świetna wrzutka Popovicia do Elsnera, ten swoim uderzeniem zmusił do parady Andrzeja Witana.

11'

Początek spotkania z przewagą przyjezdnych lecz Olimpia z czasem zdobywa teren i to biało zieloni powoli zarysowują przewagę na swoją korzyść.

8'

Serrano dośrodkował piłkę w pole karne z prawego skrzydła. Z dośrodkowania skorzystał Donald Djousse i piłkę przeleciała minimalnie nad bramką grudziądzan.

6'

Ponownie lewą stroną Pogoń, dośrodkowanie w pole karne przy którym z piłką minął się Demaniuk.

4'

W ofensywie Olimpia. Do akcji podłączył się Bielawski który to jak uznał sędzia, faulował rywala.

3'

Odpowiedź Olimpii, również lewą stroną Kaczmarek który zagrał dobrą piłkę do Aleksandra lecz ten nie trafił głową w piłkę.

2'

Akcja gości lewą stroną i świetnie Szczot który przejął piłkę.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i gramy! Przy piłce goście.

16:52

Piłkarze pojawiają się na murawie, a wyprowadza ich sędzia Artur Aluszyk!

16:45

Rozgrzewka zawodników dobiega końca i już nie długo pierwszy gwizdek arbitra!

16:45

Witamy prosto z grudziądzkiego stadionu! Dziś w słoneczne popołudnie zmierzą się drużyny Olimpii Grudziądz i Pogoni Siedlce.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA OLIMPIA GRUDZIĄDZ - POGOŃ SIEDLCE

Marcin Woźniak

Czwarta w tabeli Olimpia Grudziądz nadal chce walczyć o awans do Ekstraklasy, ale realizacja tego celu będzie niezwykle trudna. Piłkarze Dariusza Kubickiego do drugiego miejsca tracą dziewięć punktów, a niewiele wskazuje na to, że drużyny z czuba tabeli pozwolą sobie na łatwą stratę punktów.

- Po ostatnich dwóch zwycięstwach atmosfera w drużynie poprawiła się z tego względu, że wyniki budują atmosferę. Widać troszeczkę więcej entuzjazmu, polotu i nawet zaangażowania u zawodników. Chcemy kontynuować tę zwycięską passę tym bardziej, że zawodnicy są w niezłej dyspozycji i powinni dobrze sobie radzić w najbliższych meczach - powiedział trener Olimpii Grudziądz, Dariusz Kubicki.

Rywalem Biało-Zielonych jest jeden z beniaminków zaplecza Ekstraklasy, Pogoń Siedlce. Podopieczni Carlosa Alos Ferrera zajmują obecnie siedemnaste miejsce, z dorobkiem siedemnastu punktów.