KONIEC! Miedź zremisowała z Sandecją Nowy Sącz 1:1

Rzut wolny dla Sandecji, bez zagrożenia pod bramką Miedzi.

83'

Zmiana w Sandecji, Cheikh Tidiane Niane wejdzie za Sebastiana Szczepańskiego.

83'

Miedź jak szalona atakuje i próbuje objąć ponownie prowadzenie. Kakoko z rzutu wolnego strzela tuż obok muru, ale rewelacyjnie broni Kozioł!

80'

Kamil Słaby ukarany żółtą kartką.

78'

Po dośrodkowaniu Kakoko Lafrance strzela głową tuż nad bramką gości.

77'

Kakoko dośrodkowuje z narożnika boiska, ale obrońcy Sandecji wybijają piłkę.

76'

Co za szansa, Kakoko dostał piłkę niemal wystawioną na tacy, ale strzelił obok bramki!

73'

Woźniczka uderzał z rzutu wolnego, ale piłka powędrowała obok bramki.

71'

Sebastian Szczepański ukarany żółtą kartką.

71'

Szczepaniak mógł wyprowadzić swoją drużyną na prowadzenie, ale nie trafił w piłkę w dogodnej sytuacji.

68'

Zmiana w Miedzi, Yanick Kakoko zmienia Daniela Ferugę.

69'

Łukasz Grzeszczyk ukarany żółtą kartką.

67'

Zmiana w Miedzi, Patryk Szymański wejdzie za Damiana Lenkiewicza.

68'

A jednak grająca w dziesiątkę Sandecja zdołała strzelić Miedzi, która stwarzała sobie więcej sytuacji, gola na 1:1!

65'

GOOOOOOL!! SEBASTIAN SZCZEPAŃSKI!!

63'

Zapowiadało się na groźną kontrę Sandecji, ale piłkarze Miedzi wybili piłkę w ostatniej chwili.

61'

Gospodarze raz po raz atakuję bramkę rywali, ale brakuje im precyzji przy oddawaniu strzałów. Przed chwilą Garuch pokazał, że nad celnością musi popracować.

58'

Miedź znów w natarciu, Szczepaniak przebojem wpadł w pole karne, minął kilku rywali, ale przy oddawaniu strzału pomylił się i uderzył niecelnie.

55'

Lenkiewicz przyjął piłkę przed polem karnym i zamiast rozejrzeć się w poszukiwaniu lepiej ustawionych kolegów, zdecydował się na oddanie strzału i trafił wysoko nad bramkę.

53'

To mogła być dobra akcja Miedzi, ale arbiter spotkania dopatrzył się spalonego w tej sytuacji.

51'

'Feruga pogubił się i wyszedł z piłką za linię boiska.

50'

Strzał z dystansu Garucha, ale piłka wędruje wysoko nad bramką Sandecji.

48'

Niezbyt dobre wykonanie rzutu wolnego przez Sandecję, Grzeszczyk trafił prosto w ręce Ptaka.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Miedź Legnica prowadzi z Sandecją Nowy Sącz 1:0, a goście po czerwonej kartce dla Mateje Nathera będą grali w dziesiątkę.

45'

Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

44'

Nie układa się ten mecz dla Sandecji, nie dość, że to Miedź ma przewagę, to jeszcze goście całą drugą połowę zagrają w dziesiątkę.

43'

Matej Nather ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

42'

To mogła być groźna akcja Miedzi, Szczepaniak biegł prawą flanką i wpadł w pole karne, po czym oddał strzał, tuż nad bramką Sandecji.

39'

Feruga zagrywa piłkę z rzutu wolnego, ale trafia prosto w ręce bramkarza Sandecji.

37'

Kevin Lafrance ukarany żółtą kartką.

36'

Strzał z dystansu Łobodzińskiego wędruje nad poprzeczką bramki Sandecji.

34'

Ptak dość niebezpiecznie interweniował w odległości około trzydziestu metrów od własnej bramki, ale na szczęście dla Miedzi obyło się bez poważnej wpadki.

32'

Rzut wolny dla drużyny z Nowego Sącza, piłkę uderzał Grzeszczyk, ale Ptak popisał się świetną interwencją.

31'

Świetna, szybka akcja Miedzi, która zakończyła się strzałem Mateusza Szczepaniaka z sprzed pola karnego. Futbolówka jeszcze musnęła ręce bramkarza Sandecji, ale ten nie zdołał uchronić swojej drużyny przed stratą gola.

30'

GOOOOOL!!! MATEUSZ SZCZEPANIAK!!!

28'

Miedź ma przewagę w ostatnich minutach gry. Piłkarze Sandecji, zepchnięci na własną połowę, czekają na swoją okazję by przeprowadzić szybki kontratak.

27'

Miedź skonstruowała kolejny groźny atak, ale sędzia odgwizdał spalonego w momencie, kiedy jeden z piłkarzy legnickiej drużyny znalazł się na dogodnej pozycji strzeleckiej.

25'

Łobodziński ładnie zagrał w pole karne, ale zrobił to trochę niedokładnie i żaden z jego kolegów z drużyny nie sięgnął piłki.

23'

Teraz to Miedź dyktuje warunki gry na boisku. Lankiewicz wykorzystał zamieszanie w polu karnym ekipy z Nowego Sącza i oddał strzał, ale piłkę w ostatniej chwili wybił Kozioł.

22'

Kolejny stały fragment dla Miedzi, Feruga z rzutu wolnego zagrał w pole karne Sandecji, ale żaden z jego kolegów nie sięgnął futbolówki.

21'

Kolejna szansa Miedzi na objęcie prowadzenia, Garuch strzela z dystansu, ale trafia minimalnie obok słupka!

20'

Rzut rożny dla gospodarzy,Feruga z Garuchem krótko rozegrali tę akcję, ale nie przyniosła ona zagrożenia pod bramką Sandecji.

18'

Dawid Szufryn ukarany rzecz jasna żółtą kartką.

17'

Co się dzieje, NIE MA GOLA! Kozioł świetnie broni strzał Marcina Garucha!

16'

Rzut karny dla Miedzi! Szufryn zagrywa piłkę ręką w polu karnym!

13'

bardzo wyrównany pojedynek oglądamy teraz w Legnicy. W tej chwili Sandecja prowadzi grę, natomiast Miedź nie potrafi wyprowadzić ataku, każdą ich akcję przerywają rywale.

11'

Garuch wygrał pojedynek główkowy, ale koniec końców nie wykorzystał posiadania piłki i nie wyprowadził groźnego kontrataku.

9'

Matej Nather ukarany żółtą kartką.

7'

Z początku Miedź sprawia wrażenie nieco odważniejszej drużyny, ale Sandecja umiejętnie się broni.

6'

Niezła kontra Sandecji, jednak strzał z dystansu jednego z graczy przyjezdnych skutecznie blokuje Garuch.

4'

W Legnicy nie oglądamy zbyt porywającego początku spotkania, obie strony wymieniają podania, widać dużo niedokładności w ich grze i jak na razie nie byliśmy świadkami żadnego celnego i groźnego strzału.

2'

Zapowiadało się na groźną akcję Miedzi, ale Feruga nieco pogubił się przed polem karnym i stracił futbolówkę.

1'

Gospodarze grają dziś w niebieskich trykotach, z kolei Sandecja czarno-białych strojach.

20:00

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

19:35

Sezon lepiej rozpoczęli piłkarze Sandecji. Po trzech spotkaniach zespół z Nowego Sącza jest ciągle bez porażki, notując jedno zwycięstwo i dwa remisy. Gospodarze dzisiejszego spotkania również odnieśli jedno zwycięstwo, ale dwukrotnie schodzili z boiska pokonani.

19:32

Poznaliśmy składy obu zespołów. Ławka rezerwowych Miedzi: Dominik Budzyński, Adrian Cierpka, Keon Daniel, Yannick Kakoko, Bartosz Machaj, Daniel Tanżyna i Patryk Szymański Rezerwowi Sandecji: Łukasz Radliński, Fabian Fałowski, Mateusz Bartków, Szymon Kuźma, Wojciech Kalisz, Marcin Makuch i Cheikh Tidiane Niane.

19:30

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Miedzi Legnica z Sandecją Nowy Sącz. Pierwszy gwizdek Tomasza Wajdy już za pół godziny.