Miedź LegnicaMiedź Legnica
2 : 0
GKS TychyGKS Tychy
93'

Sędzia Tomasz Radkiewicz kończy to spotkanie. Miedź Legnica - GKS Tychy 2:0. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relację.

92'

Bartoszewicz pewnie powstrzymuję Janika, który wbiegał z piłką w pole karne.

92'

Już pewni zwycięstwa legniczanie wymieniają się piłką w ataku pozycyjnym pod polem karnym tyszan.

91'

Smug źle wznawia grę i aut dla przyjezdnych.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowych 90.

89'

Zieliński pociąga Radzewicza za koszulkę - bez konsekwencji.

87'

Kowalczyk indywidualnie, strzela ale bardzo niecelnie.

85'

Faul Gieragi i sędzia karze zawodnika żółtą kartką.

86'

Strzela Janik, strzał zablokowany. Piłka w rękach golkipera Miedzi.

84'

Łobodziński strzela z rzutu wolnego w poprzeczkę, piłka odbija się lądując ponownie w polu karnym, tam dopada do niej Tadas Labukas i silną dobitką pakuję piłkę w siatce gości.

84'

GOOOOOLLLLL!!!! MIEDŹ PONOWNIE!!!! 2:0

83'

Aktywny Kadu faulowany przed polem karnym gości.

80'

Trener Janusz Kudyba miał nosa do wprowadzenia Kadu na plac gry. Piłkarz przyjął piłkę w polu karnym, obrócił się i pewnym, mierzonym strzałem umieścił piłkę na długim słupku.

78'

Zieliński za aktywnego w tym spotkaniu Kakoko.

77'

Janik za Bąka. Schodzi najlepszy gracz GKS Tychy w tym spotkaniu.

77'

Kadu przejmuje piłkę w polu karnym GKS i mierzonym strzałem pokonuje Przyrowskiego.

76'

GOOOOOOLLLLL!!!! MIEDŹ!!!!! GOOOOOOOLLLL!!!! Kaduuuuuu....

75'

Tuz obok bramki uderza Łobodziński. Dobry strzał byłego reprezentanta Polski.

74'

Jorge Kadu za Marcina Garucha. Ofensywny gracz może pomóc ''Miiedziance" w akcjach pod bramką rywala.

73'

Kakoko do Mrowca, ale zawodnik gospodarzy na spalonym.

72'

Nieporozumienie na linii Kosiec - Kowalczyk. Zmiennik tyszan chciał obsłużyć podaniem kolegę z drużyny, ale zabrakło zgrania.

70'

Jakub Bąk mógł przejąć piłkę po kolejnym błędzie defensywy Miedzi.

69'

Szczęsny za Grzeszczyka. Tomasz Hajto musi zmienić taktykę po czerwonej kartce Omicia.

67'

Omic dostał kartkę za faul przed polem karnym GKS- u na Kakoko.

66'

Muhamed Omic dostaję drugie ''żółtko" i goście od tej pory grać będą w dziesiątkę.

64'

Podczas przerwy na zmiany opatrywany za boiskiem był Porębski, który jednak wraca na murawę.

63'

Łobodziński za Chrzanowskiego w Miedzi.

62'

Michała Biskupa zmienia Rafał Kosiec.

61'

Po rzucie rożnym w zamieszaniu któryś z zawodników Miedzi strzela głową ale piłka ląduje na górnej siatce.

60'

Szczepaniak głową w pole karne tyszan, a tam Labukas nieznacznie mija się z piłką.

59'

Ten strzał mógł zaskoczyc Przyrowskiego.

59'

Bliski gola Labukas, piłka po jego strzale odbiła się od głowy Gieragi minimalnie mijając lewy słupek.

57'

Grzeszczyk do Kowalczyka, ale ten na spalonym.

56'

Dawid smug od bramki po nieudanej próbie strzału Radzewicza.

56'

Defensywa Miedzi gra bardzo wysoko przez co ciężko GKSowi przedrzeć się przez jej szyki.

55'

Blokowany Szczepaniak przez Radzewicza i rzut wolny dla Miedzi.

53'

Strzela Omic. Piłka z 40 metrów wysoko nad poprzeczką.

52'

Grzeszczyk strzela bezpośrednio z rzutu wolnego w poprzeczkę! Najlepsza jak dotąd okazja lecz nadal na tablicy wyników 0:0.

52'

Ostro potraktowany Wodecki. GKS od rzutu wolnego.

51'

Labukas kolejny raz na spalonym. Po zagraniu Szczepaniaka sędzia dopatrzył się ''offsajdu''.

50'

Dwie akcję po obu stronach nie zakończone jednak strzałami.

49'

Piłkarze nadal grają twardo, mieliśmy już kilka fauli w pierwszych minutach 2. połowy.

48'

Rzut wolny dla Miedzi. Kakoko nieudanie dośrodkowuję, piłka opuszcza boisko.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Obie drużyny jednak bez zmian.

46'

Pierwsza połowa wyrównana. Czy trenerzy zdecydują się na zmiany w przerwie? Niebawem się dowiemy.

46'

Sędzia gwiżdżę w tej połowię po raz ostatni. Miedź do przerwy remisuje 0:0 z GKS Tychy.

45'

Za głęboka centra Radzewicza. Piłka w rękach Smuga

44'

Tomasz Midzierski - za faul na Kowalczyku.

44'

Miedź z autu na wysokości pola karnego GKS.

42'

Ostra gra Omicia i żółta kartka.

41'

Wysoka piłka w pole karne tyszan, ale znów pewnie łapie ją Przyrowski.

37'

Kowalczyk uciekł Lafrancowi, ale nic z tego nie będzie. Napastnik gości upadł w polu karnym, ale gwizdek pana Radkiewicza milczy.

36'

Gra się zaostrza z obu stron. Grzybek faulował Szczepaniaka.

35'

Piłkę znów łapie pewnie Przyrowski. Garuch główkował po dośrodkowaniu Szcepaniaka i mimo asysty dwóch obrońców zdołał oddać strzał, niestety w ręce bramkarza gości.

35'

Po strzale kapitana Miedzi Bartoszewicza z 40 metrów piłka wysoko na trybunach.

32'

Na spalonym był Labukas po dobrej akcji Miedzi.

31'

Kowalczyk zatrzymywany nieprzepisowo. Od rzutu wolnego GKS.

30'

Kakoko z 30. metrów, z pierwszej piłki uderza niecelnie.

27'

Chrzanowski miał piłkę w polu karnym GKS. Zbyt długo szukał miejsca do strzału i ją stracił.

26'

Szybka kontra tyszan, Kowalczyk zagrywa piłkę wzdłuż bramki Miedzi, ale żaden z piłkarzy gości nie zamknął tej akcji.

24'

Kapitan ''Miedzianki'', Bartoszewicz ucierpiał w jednym ze starć. Wszystko jednak wporządku. Gramy dalej.

23'

Garuch z rożnego dośrodkowuję wysoko, ale piłkę łapię Przyrowski. Jak narazie pewny punkt defensywy gości.

22'

Tym razem Gieraga. Piłkę pewnie łapię Smug.

20'

Kowalczyk strzela z 16 metrów, ale obok bramki Miedzi.

19'

Jakub Bąk ponownie chciał poszukać Kowalczyka, ale na chęciach się skończyło.

18'

Bąk próbował zagrać prostopadle do Kowalczyka, ale piłka nie trafiła do napastnika tyszan.

17'

Gospodarze powoli uzyskują optyczną przewagę. Tyszanie skupiają się na kontrach.

16'

Jak narazie gra toczy się w środku pola. Twarda walka obu ekip.

14'

Faulowany Kakoko przez Omicia.

13'

Indywidualna akcja Labukasa, strzał z dystansu, ale piłka przelatuję ponad bramką

12'

Faul w ataku Labukasa. Od rzutu wolnego Przyrowski.

10'

Kombinacyjna akcja Miedzi, Kakoko wykłada piłkę Chrzanowskiemu, ale w ostatniej chwili blokuje strzał Gieraga.

9'

Strzał z 16. metrów Jakuba Baka, ale piłka w rękach Dawida Smuga.

8'

Kakoko dośrodkowuje w pole karne, ale jeden ze stoperów GKS wybija piłkę poza pole karne.

7'

I mamy pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

6'

Taką samą sytuację miał Garuch, dośrodkował ale ponownie piłka w rękach Przyrowskiego.

5'

Woźniczka dośrodkował wprost w ręce Przyrowskiego.

2'

Garuch popędził lewym skrzydłem, zagrał po ziemii w pole karne, ale Chrzanowski nie zdołał oddać celnego strzału będąc wypychanym przez obrońcę

1'

Sędzia Tomasz Radkiewicz gwiżdżę po raz pierwszy i rozpoczynają spotkanie piłkarze GKS Tychy. Miedź w strojach niebieskich, a GKS w białych.

12:53

Oba zespoły kończą powoli rozgrzewkę. Za chwilę sędzia Tomasz Radkiewicz poprosi kapitanów Miedzi i GKS-u do siebie.

12:48

Piłkarze obu ekip są już na murawie. Trwa rozgrzewka zespołów. Zawodnikom towarzyszy piękna, wiosenna pogoda.

12:47

Miedź Legnica jest przed tą kolejką na 11. miejscu, ale ma tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową, a dokładniej nad miejscem dającym udział w barażach z drużyną 2. ligową. GKS Tychy ma 18 punktów i nawet zwycięstwo w Legnicy nie pozwoli tej drużynie wydostać się ze strefy spadkowej. Tyszanie mają 7 ''oczek'' mniej od Miedzi.

12:41

Ławka drużyny gości prezentuję się następująco: Florek, Mączyński, Kosiec, Dymowski, Janik, Szczęsny, Jasitczak.

12:39

Wyjściowe składy możecie już poznać na naszej stronie, a na ławce rezerwowych w drużynie Miedzi Legnica usiądą: Budzyński, Kadu, Księżniakiewicz, Feruga, Zieliński, Łobodziński, Cierpka.

12:35

Witamy w relacji live! Na stadion MOSiR w Legnicy powoli ściągają kibice. Miejmy nadzieję, że piękna pogoda wpłynie pozytywnie na graczy obu drużyn i będziemy mieć ciekawe i zacięte widowisko. Już za niespełna pół godziny piłkarze Miedzi i GKS-u Tychy wybiegną na murawę. Zapraszamy.

22:43

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA MIEDŹ LEGNICA - GKS TYCHY

Miedź rozbiła UKP Zielona Góra w sparingu.

22. kolejkę 1. ligi rozpoczniemy między innymi w Legnicy, gdzie miejscowa Miedź zmierzy się z GKS-em Tychy. Gospodarze przystąpią do tego spotkania podbudowani wysoką wygraną sprzed tygodnia, kiedy to rozbili na wyjeździe Sandecję aż 4:0. Szkoleniowiec Miedzi, Janusz Kudyba na przedmeczowej konferencji optymistycznie wypowiadał się przed sobotnim starciem z tyszanami i nie ukrywał, że liczy na podobny przebieg meczu jak w Nowym Sączu. Dobrą wiadomością dla legniczan może być także fakt, że do składu wracają Wojciech Łobodziński i Daniel Feruga.

Do Legnicy przyjedzie GKS Tychy, który tydzień temu wygrał pierwszy ligowy mecz pod wodzą Tomasza Hajty i pokonał na własnym stadionie Widzew Łódź. Tyski zespół wciąż jednak nie może spać spokojnie i musi walczyć o wydostanie się ze strefy spadkowej, gdyż aktualnie zajmuje szesnaste miejsce w tabeli.