Tyszanie atakują bramkę Chrobrego, bez efektów.

Sędzia do drugiej części spotkania dolicza co najmniej cztery minuty.

Dośrodkowanie Wodeckiego, ale piłkę pewnie wyłapuje Janicki.

83'

Ostatnia zmiana w Chrobrym, z boiska schodzi Piotrowski, zastąpi go Ziemniak.

80'

Ładnie teraz podłączył się do ofensywnej akcji Mateusz Grzybek. Piłkarz GKS-u wpadł w pole karne i uderzył na bramkę Chrobrego, jednak golkiper gości zdołał odbić futbolówkę.

79'

Rozszalała nam się burza w Jaworznie. Mocna ulewa i potężne grzmoty dają teraz o sobie znać. W takich warunkach na pewno gra się ciężej.

79'

Ależ groźnie! Bąk dopadł do futbolówki na ósmym metrze, oddaje strzał, ale Janicki popisuje się genialną paradą!

77'

Nad stadionem w Jaworznie właśnie przechodzi ulewa.

75'

To powinna być bramka dla GKS-u! Piłkę z lewej strony dośrodkował Marcin Radzewicz, a zamykający akcję Damian Szczęsny fatalnie przestrzelił z odległości pięciu metrów przed bramką.

74'

Prostopadłe zagranie do jednego z graczy Chrobrego, z bramki przytomnie wyszedł Sebastian Przyrowski i w stylu Manuela Neuera ograł piłkarza gości i oddał piłkę obrońcy.

73'

Pierwszej zmiany dokonuje Tomasz Hajto, za Kowalczyka wszedł Bąk.

71'

Korner dla gospodarzy, z narożnika boiska uderzał Radzewicz, ale piłkę wybili obrońcy Chrobrego.

70'

Wołodymyr Hudyma oddał strzał sprzed pola karnego, ale Przyrowski popisał się pewną interwencją.

68'

Żółtą kartką ukarany także Michał Stasiak.

66'

Rafał Kosiec został ukarany żółtą kartką.

64'

Mączyński uderzał zza pola karnego, ale piłka powędrowała nad poprzeczką.

62'

Kolejna zmiana w Chrobrym, Sędziak zmieni Gąsiora.

60'

Marcin Wodecki zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale został on zablokowany przez obrońców Chrobrego.

17:16

57'

Pierwsza zmiana w Chrobrym, Bednarskiego zastąpi Zając.

56'

Zagranie Mączyńskiego do Wodeckiego, zawodnikowi GKS udało się wywalczyć rzut rożny.

54'

Z Gąsiorem już wszystko w porządku, goście grają w komplecie.

53'

Strzelec pierwszego gola, Marcel Gąsior doznał urazu i jest opatrywany przy l inii.

50'

Mączyńskim dośrodkowywał do Kowalczyka, który nie zdołał jednak opanować futbolówki.

48'

Grzybek zagrał w kierunku Szczęsnego, ale zrobił zbyt mocno, piłka powędrowała na aut.

47'

Rzut wolny dla GKS Tychy, Radzewicz uderzał bezpośrednio na bramkę Chrobrego, ale Janicki pewnie złapał piłkę.

46'

Trenerzy obu drużyn w przerwie spotkania nie przeprowadzili w swoich drużynach żadnych zmian.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

16:46

47'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy GKS Tychy remisuje z Chrobrym Głogów 1:1!

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

43'

Z dystansu swoich sił próbował Radzewicz, ale pewnie obronił Janicki.

42'

Grzeszczyk uderzał z rzutu rożnego, piłka trafiła w mur stworzony przez piłkarzy Chrobrego.

41'

Damian Byrtek został ukarany żółtą kartką.

40'

Strzał Macieja Kowalczyka, ale piłka wędruje wysoko nad poprzeczką.

38'

Sławomir Janicki doznał urazu, jest opatrywany przy linii.

37'

Świetne dogranie Szczęsnego, piłka trafiła na głowę Mateusza Mączyńskiego, który pewnie skierował ją do siatki.

36'

GOOOOL!! MATEUSZ MĄCZYŃSKI!!

34'

Znów groźnie pod bramką Chrobrego! Radzewicz zagrywał piłkę bezpośrednio z rzutu rożnego, ale piłka szczęśliwie dla gości minęła lewy słupek bramki Janickiego!

33'

Świetna akcja gospodarzy, Wodecki odegrał futbolówkę do Szczęsnego, który oddał bardzo dobry i groźny strzał na bramkę Chrobrego, Z największą trudnością, ale obronił Sławomir Janicki.

31'

Mateusz Mączyński ukarany żółtą kartką.

30'

Strzał Piotrowskiego z ostrego kąta, piłka wędruje jednak daleko od bramki tyszan.

27'

Spokojniejszy okres meczu, gra toczy się przede wszystkim w środkowej strefie boiska.

25'

Kosiec dośrodkowywał w pole karne Chrobrego, ale Janicki pewnie wyłapał piłkę.

23'

Grzeszczyk dośrodkowywał z rzutu wolnego, futbolówka wpadła w pole karne przyjezdnych, ale wybili ją obrońcy z Głogowa.

21'

Goście prowadzą 1:0! Piłka niespodziewanie trafiła pod nogi Marcela Gąsiora, który z okolicy osiemnastu metrów oddał potężny strzał z dystansu, po którym piłka wylądowała w siatce.

21'

GOOOOL! MARCEL GĄSIOR!!

20'

Bednarski zdecydował się na oddanie strzału, który w ostatniej chwili zablokował Szczęsny.

19'

Niezła akcja Radzewicza, piłkarz Chrobrego pognał pod bramkę GKS, ale w momencie podania do lepiej ustawionego kolegi pomylił się i trafił w nogi rywali.

17'

Wrzutka Mączyńskiego z lewej strony w pole karne Chrobrego, obrońcy z Głogowa poradzili sobie jednak w tej sytuacji.

15'

Kolejna ofensywna akcja tyszan, Szczęsny wpadł z impetem w pole karne Chrobrego, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez Samca.

16:13

12'

Faul Grzybka na Piotrowski w środku pola, sędzia jest jak na razie pobłażliwy i nie pokazał piłkarzowi GKS kartki.

10'

Próba dośrodkowanie Radzewicza z prawej strony, ale futbolówka minęła linię końcową boiska.

8'

Odważna akcja Łukasza Grzeszczyka, który zdecydował się na oddanie potężnego strzału z dystansu. Sławomir Janicki z trudem, ale obronił.

6'

Kosiec faulował jednego z graczy drużyny gości. Rzut wolny dla Chrobrego, piłkę uderzał Piotrowski, ale defensorzy GKS wybili piłkę.

4'

Początek spotkania na plus dla tyszan, którzy częściej utrzymują się przy piłce. Przed chwilą Łukasz Grzeszczyk zagrał na jedenasty metr do Macieja Kowalczyka, ale koniec końców jeden z obrońców Chrobrego przeciął to podanie.

2'

Pierwsza akcja gospodarzy, ale Damian Szczęsny został złapany na spalonym.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i od środka piłkarzy Chrobrego!

15:59

15:56

Chrobry Głogów - rezerwowi: Rzepecki , Kiełb, Szopa, Zając, Sędziak, Ziemniak, Damyanow.

15:56

GKS Tychy - rezerwowi: Florek – Porębski, Bąk, Niesmiałowski, Dymowski, Wrana, Biskup.