GKS TychyGKS Tychy
3 : 3
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
95'

KONIEC MECZU! Ależ emocje zafundowali nam piłkarze w Jaworznie! Po szalonej drugiej połowie GKS Tychy ostatecznie remisuje z Chojniczanką Chojnice 3:3 kończąc mecz w dziewiątkę!

94'

NIESAMOWITE! Po wrzutce z wolnego rezerwowy Rafał Siemaszko wyrównuje strzałem głową!

93'

Goooool! Rafał Siemaszko!!!

93'

Drugą żółtą, a więc czerwoną kartkę obejrzał także Muhamed Omić.

92'

Rafał Kosiec został sfaulowany i nie podnosi się z murawy.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Maciej Kowalczyk został złapany na pozycji spalonej.

88'

Wrzutka Iwanickiego z lewej strony, do piłki dopadł Suchocki i strzałem "szczupakiem" był bliski zdobycia bramki wyrównującej. Piłka minełą słupek bramki Przyrowskiego o centymetr.

85'

Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Mateusz Grzybek.

83'

Za Rafała Grzelaka wszedł Rafał Siemaszko.

81'

Marcin Wodecki ukarany żółtą kartką.

80'

Zmiana w Chojniczance, Iwanicki wejdzie za Zawistowskiego.

79'

Gooooool!! Maciej Kowalczyk!!!

78'

Piotr Kieruzel ukarany żółtą kartką.

77'

Zmiana w ekipie gospodarzy, za Jakuba Bąka wszedł Damian Nieśmiałowski.

76'

Fantastycznie zagrana piłką w pole karne GKS-u do Gancarczyka który wyszedł sam na sam z Przyrowskim. Zawodnik Chojniczanki przeniósł jednak futbolówkę ponad poprzeczką bramki rywali.

75'

Jakub Bąk został złapany na spalonym.

74'

Przy linii bocznej do wejścia szykuje się zawodnik GKS, Damian Nieśmiałowski.

73'

Marek Gancarczyk wrzucił piłkę z prawej strony boiska, do której doszedł Mikołajczak. Zawodnik Chojniczanki uderzył głową, ale futbolówkę fantastycznie wyłapał Przyrowski.

69'

Zmiana w Chojniczance,Suchocki wchodzi za Niedzielę.

69'

Sebastian Przyrowski dość niebezpiecznie interweniował wychodząc na trzydziesty metr od własnej bramki. Tym razem jednak ryzyko opłaciło się, a golkiper GKS uchronił swój zespół przed stratą gola.

67'

Po krótkiej przerwie do gry wraca Łukasz Grzeszczyk, któremu na szczęście nie stało się nic złego.

66'

Z boiska nie podnosi się Łukasz Grzeszczyk.

64'

Maciej Kowalczyk szukał okazji na strzelenie kolejnego gola, ale tym razem jego uderzenie zostało zablokowane przez rywali.

61'

Muhamed Omić ukarany żółtą kartką.

60'

Ależ mecz zrobił się nam w Jaworznie! Po nudnej i słabej pierwszej połowie, w drugiej oglądaliśmy już trzy gole!

59'

Maciej Kowalczyk przyjął sobie piłkę w polu karnym rywala i strzałem pod poprzeczkę daje wyrównanie tyszanom!

58'

Goooool! Maciej Kowalczyk!!!!

58'

Dośrkkowanie z lewej strony boiska Bartłomieja Niedzieli, a piłkę do bramki tyszan strzałem głową skierował ponownie Mikołajczak.

57'

Goooool! Tomasz Mikołajczak!!!!!

55'

Sędzia ukarał Mateusza Grzybka żółtą kartką.

54'

Gol dla GKS-u Tychy! Mateusz Mączyński przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową przed polem karnym i oddał fantastyczny strzał z woleja nie dając żadnych szans na interwencję Damianowi Podleśnemu!

54'

Goooool! Mateusz Mączyński!!!!!!

53'

Piłkarze GKS-u chyba mięli ostrą pogadankę w przerwie z trenerem Tomaszem Hajto, bowiem ich gra wygląda nieco lepiej niż w pierwszej części spotkania.

51'

Wrzutka Gancarczyka w pole karne GKS, do piłki nie dopadł jednak żaden z graczy z Chojnic.

50'

Rzut rożny dla tyszan, piłkę z rogu zagrywał Radzewicz, zakotłowało się w polu karnym gości, ale koniec końców futbolówką wylądowała w rękach Podleśnego.

49'

Teraz akcja drugą stroną. Grzeszczyk wpadł w pole karne, zagrał krótko do Bąka, ale ten znowu nie był w stanie pokonać Podleśnego

47'

Radzewicz posłał piłkę w pole karne Chojniczanki, dopadł do niej Bąk, który zdecydował się na oddanie strzału, ale dobrze w tej sytuacji zachował się Podleśny, który popisał się pewną interwencją.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

47'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Chojniczanka prowadzi w Jaworznie z GKS-em Tychy 1:0.

46'

Niezłe dośrodkowanie Radzewicza, piłkę przyjął Gieraga i uderzał na bramkę Chojniczanki głową, ale ta znów powędrowała obok słupka.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o trzy minuty.

44'

Sprzed pola karnego strzelał także Marcin Wodecki, został on jednak zablokowany przez graczy Chojniczanki.

44'

Jakub Bąk zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale piłka powędrowała obok bramki.

41'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Zawistowski, ale piłkę głową wybił Wodecki.

39'

Poza sytuacją, po której padł gol, nie oglądaliśmy do tej pory niemal żadnych akcji b ramkowych.

38'

Żółta kartka dla Wojciecha Lisowskiego.

37'

Gospodarze nie dają za wygraną i chcą strzelić bramkę wyrównującą. Radzewicz wrzucił piłkę w pole karne, doskoczył do niej Omić i uderzył głową, ale futbolówka po raz kolejny powędrowała obok bramki.

35'

Mateusz Mączyński nie zdołał opanować piłki na lewej flance, w efekcie ta opuściła plac gry.

32'

Bartłomiej Niedziela został złapany na spalonym.

30'

Tomasz Hajto ma powody do zmartwień. W pierwszej połowie stracił już dwóch zawodników z powodu kontuzji, bowiem w 9. minucie plac gry opuścił Mariusz Zganiacz.

29'

Marcel Warzynkiewicz nie jest w stanie kontynuować gry. Na boisku zastąpi go Mateusz Mączyński.

28'

Marcel Wawrzynkiewicz boisko opuszcza na noszach.

27'

Żółtą kartką ukarany także Maciej Kowalczyk.

26'

Rzut rożny dla tyszan, piłkę dośrodkowywał Radzewicz, ale wybili ją obrońcy Chojniczanki.

25'

Rafał Grzelak ukarany żółtą kartką.

24'

Gospodarze próbowali odpowiedzieć na straconą bramkę, ale po strzale Kowalczyka piłka powędrowała ponad poprzeczką bramki Chojniczanki.

23'

Strzał Pawła Zawistowskiego zza pola karnego, który zdołał sparować Przyrowski, ale zrobił to tak nieudolnie, że piłka trafiła wprost pod nogi Mikołajczaka, który kopnął ją do pustej bramki.

23'

Goooool! Tomasz Mikołajczak!!

17'

Niewiele dzieje się na stadionie w Jaworznie. Gra toczy się głównie w środku pola.

14'

Wrzutka piłki z wolnego przez Radzewicza, strzał głową Gieragi, ale piłka powędrowała minimalnie nad poprzeczką.

13'

Na placu gry nie ogląamy jak na razie żadnych groźnych sytuacji. W ostatnich minutach inicjatywę minimalnie pzejął GKS, ale nic z tego na razie nie wynika

11'

Rzut wolny dla Chojniczanki, na bezpośredni strzał na bramkę zdecydował się Lisowski, ale futbolówka powędrowała obok słupka bramki GKS-u Tychy.

9'

Tak jest, Mariusz Zganiacz opuszcza plac gry. Zastąpi go Mateusz Grzybek.

9'

Mariuszowi Zganiaczowi prawdopodobnie odnowiła się kontuzji i będzie musiałi zejść z boiska.

8'

Maciej Kowalczyk próbował oddać strzał na bramkę Damiana Podleśnego, ale sędzia odgwizdał w tej sytuacji spalonego.

6'

Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu sędzia podyktował dla tyszan, do piłki podszedł Marcin Radzewicz, ale jego dośrodkowanie wybili obrońcy Chojniczanki.

4'

Początek meczu nie zachwyca i przypomina typową kopaninę. Częściej przy piłce utrzymują się gracze z Chojnic, ale nie potrafią przedrzeć się przez pole karne tyszan.

3'

Piotr Kieruzel głową uderzał na bramkę gospodarzy, ale piłkę pewnie wyłapał Sebastian Przyrowski.

2'

Piłkarze Chojniczanki Chojnice wystąpią dziś w biało-czarnych trykotach, natomiast gospodarze w tradycyjnych, w zielono-czarno-czerwonych strojach.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

12:57

12:56

Rezerwowi Chojniczanki: Misztal – Gałązka, Iwanicki, Siemaszko, Czerwiński, Laskowski, Suchocki.

12:55

Rezerwowi GKS-u Tychy: Florek – Szczęsny, Niesmiałowski, Grzybek, Jasitczak, Janik, .

12:54

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z pierwszego meczu 25. kolejki 1. ligi, w którym GKS Tychy podejmie na własnym stadionie Chojniczankę Chojnice!

23:20

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA GKS TYCHY - CHOJNICZANKA CHOJNICE

GKS Ttychy

25. kolejkę 1. ligi zainauguruje starcie GKS-u Tychy z Chojniczanką Chojnice, które zostanie rozegrane w Jaworznie, gdzie w tym roku tyszanie uzbierali komplet punktów. Pod wodzą Tomasza Hajty gospodarze spotkania walczą o utrzymanie i obecnie z dorobkiem dwudziestu jeden punktów zajmują szesnaste miejsce w tabeli.

- Czujemy się dobrze grając w roli gospodarza na stadionie w Jaworznie, dlatego liczymy, że nasza dobra passa będzie kontynuowana także w meczu z Chojniczanką. Bardzo potrzebujemy tych punktów - mówi Marcel Wawrzynkiewicz, obrońca GKS-u Tychy.

Rywalem tyszan będzie Chojniczanka, która wiosną nie zaznała jeszcze smaku porażki. Piłkarze Mariusza Pawlaka trzy razy dzielili się punktami z rywalami, a w ostatnich dwóch kolejkach odnieśli zwycięstwa.