GKS TychyGKS Tychy
1 : 0
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
93'

Sędzi gwiżdżę po raz ostatni. GKS Tychy - Termalica Bruk- Bet Nieciecza 1:0. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.

91'

Dawid Plizga dostaje żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu wolnego.

90'

Sędzia postanowił doliczyć 3 minuty do podstawowego czasu gry.

89'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne GKS-u Tychy, ale nic z tej akcji nie będzie. Piłkę pewnie łapie Przyrowski.

88'

Goście domagają się karnego za zagranie piłki ręką przez Wawrzynkiewicza, sędzia wskazał jednak na rzut rożny.

87'

Kolejna nieudana akcja gości i z linii 5. metrów Przyrowski.

85'

Na placu gry pojawia się Robert Dymowski. Zmienia Macieja Kowalczyka.

85'

Rzut wolny dla Termaliki. Do bramki tyszan 25 metrów. bezpośredni strzał Dawida Plizgi bez problemów broni Sebastian Przyrowski.

83'

Świetny strzał z wolnego Grzeszczyka ale Nowak wybija na rzut rożny.

81'

Faul Czerwińskiego i żółta kartka dla zawodnika przyjezdnych.

80'

Kombinacyjna akcja Szczęsny-Bąk. Piłka jednak opuszcza plac gry.

79'

Marcin Wodecki schodzi z boiska i zastępuje go Damian Szczęsny. Dobry mecz Wodeckiego.

77'

Plizga strzela z kilku metrów, ale broni pewnie Przyrowski.

76'

Mateusz Janeczko zmienia Kamila Włodykę.

75'

Grzeszczyk próbował przelobować Sebastiana Nowaka, ale bramkarz gości nie dał się zaskoczyć.

74'

Rzut wolny dla gości. Do piłki podchodzi Plizga, który wrzuca miękką w pole karne, ale nikt nie przecina tego podania i piłka ląduje poza boiskiem.

72'

Rzut rożny wykonywała Termalica, jednak główka Drozdowicza minęła bramkę gospodarzy.

72'

Rafał Kosiec blokuje strzał niecieczan przerywając kolejną ładną akcję gości.

71'

Wodecki po raz kolejny niecelnie. Piłka mija prawy słupek bramki gości.

70'

Po kolejnej akcji niecieczan piłkę na rzut rożny wybił Gieraga. Jednak Termalice nic ten stały fragment gry nie przyniósł.

69'

Goście przeprowadzili dobrą akcję, ale zabrakło wykończenia i rozpocznie od bramki Przyrowski.

68'

Dalibor Pleva zmienia Dawida Sołdeckiego.

68'

Tomasz Foszmańczyk wchodzi na plac gry za Jakuba Biskupa.

66'

Aktywny Wodecki strzela zza pola karnego - jednak nad poprzeczką.

65'

Trener gości Piotr Mandrysz szykuje podwójną zmianę.

64'

Rafał Kosiec strzela dystansu, jednak niecelnie.

64'

Mocny strzał Marcina Kowalczyka minimalnie mija słupek.

62'

Jakub Bąk podszedł do jedenastki, strzelił w prawy dolny róg a bramkarz nie wyczuł jego intencji i rzucił się w lewą stronę. I tak poszkodowany wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

62'

GOOOOLLLL!!!! BĄK!!!!

61'

Faulowany Jakub Bąk i rzut karny dla tyszan!

60'

Marcin Wodecki fauluje na połowie rywala.

57'

Mateusz Mączyński zmienia Sebastiana Janika.

57'

Emil Drozdowicz znalazł się na pozycji spalonej.

54'

Dośrodkowanie Wawrzynkiewicza jednak zablokowane.

52'

Mohamed Omic został sfaulowany na własnej połowie przez Drozdowicza.

51'

Strzał Marcina Wodeckiego został zablokowany przez obrońców Termaliki

48'

Kontratak w wykonaniu piłkarzy Termaliki, ale Marcel Wawrzynkiewicz przerwał akcję gości.

47'

Rafał Kosiec ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

46'

Sędzia rozpoczął drugą połowę.

45'

Koniec I połowy. Do przerwy w Jaworznie bez bramek.

45'

Tylko jedną minutę doliczył arbiter do regulaminowego czasu gry.

44'

Próbowali szybko wymienić piłkę zawodnicy gospodarzy, ale Maciej Kowalczyk został w polu karnym uprzedzony przez obrońcę Termaliki.

42'

Nie pokryli teraz Dawida Plizgi obrońcy GKS-u Tychy. Zawodnik Termaliki z około 15 metrów przymierzył jednak bardzo niecelnie.

40'

W ataku gospodarze, ale na pozycji spalonej znalazł się Łukasz Grzeszczyk. Od rzutu wolnego rozpoczęli goście.

38'

Dwa rzuty rożne wykonywali goście. Bez większego zagrożenia. Piłkę za drugim razem wybił Muhamed Omić.

35'

Rzut wolny dla Termaliki. Do piłki podszedł Dawid Plizga, ale dośrodkował tak, że futbolówka minęła wszystkich zawodników. Z linii piątego metra rozpocznie Sebastian Przyrowski.

34'

Jedna ze składniejszych akcji GKS-u Tychy. Maciej Kowalczyk dograł z lewej flanki w pole karne, ale nie było tam nikogo, kto mógłby zamknąć to zagranie.

32'

Jakub Bąk walczył o piłkę, ale popełnił ofensywne przewinienie. Nie umknęło ono uwadze arbitra. Rzut wolny dla Termaliki.

30'

Dawid Plizga bardzo dobrze obsłużył podaniem Jakuba Biskupa ten wpadł w pole karne. Było naprawdę groźnie, ale skutecznie interweniował Sebastian Janik.

28'

Krótko rozegrali rzut rożny piłkarze GKS-u Tychy. Po dośrodkowaniu Muhamed Omić znalazł się jednak na pozycji spalonej.

26'

Ofensywna akcja gospodarzy. Łukasz Grzeszczyk dograł w pole karne Termaliki. Piłkę zmierzającą do Macieja Kowalczyka, przeciął jednak Sebastian Nowak.

25'

Opatrywany poza boiskiem Sebastian Janik wrócił już na plac gry.

23'

Sebastian Janik potrzebuje pomocy medycznej. Chwila przerwy w spotkaniu.

21'

Marcin Wodecki uderzał zza szesnastki, ale jego strzał został zablokowany.

20'

Faul na Sebastianie Janiku na połowie gości. Piłkarze GKS Tychu spokojnie rozpoczynają grę.

16'

Indywidualna akcja Mateusza Kupczaka, ale gracz gości przegrał pojedynek z obrońcą GKS-u Tychy. Termalica dłużej utrzymuje się przy piłce, jednak nie jest w stanie zagrozić bramce gospodarzy.

12'

Pierwsze minuty tego pojedynku są dosyć spokojne. Obie drużyny nie forsują tempa.

11'

W starciu z rywalem ucierpiał Mohamed Omić. Rzut wolny dla GKS-u Tychy.

9'

Na strzał z dystansu zdecydował się Jakub Biskup. Jego uderzenie zostało zablokowane i goście egzekwowali rzut rożny. Dośrodkowanie z kornera pewnie złapał Sebastian Przyrowski.

8'

Tym razem ofensywna próba gospodarzy. Marcin Radzewicz dogrywał piłkę w szesnastkę, ale jego zagranie było niedokładne i obrońcy Termaliki spokojnie przejęli futbolówkę

6'

Akcja gości lewym skrzydłem. Dośrodkowanie piłki w pole karne, ale dobrze w defensywie zachował się Artur Gieraga, który zażegnał niebezpieczeństwo.

4'

Piłkarze Termaliki krótko rozegrali rzut rożny. Nie było zagrożenia pod bramką Przyrowskiego. Golkiper tyszan rozpocznie z linii piatego metra.

13:00

Rozpoczynamy spotkanie w Jaworznie!

12:58

GKS Tychy zagra dzisiaj na zielono-czarno-czerwono, natomiast Termalica w jednolitych niebieskich kostiumach.

12:58

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę Stadionu Miejskiego w Jaworznie, zaraz początek spotkania!

12:48

Dzisiaj w drużynie Termaliki zagra sprowadzony w zimie młody Kamil Włodyka, który urodził się właśnie w Jaworznie i można powiedzieć że niemal wychował tutaj na tym Stadionie Miejskim. Włodyka zadebiutował w barwach "Słoników" w zeszły weekend i nawet zdobył bramkę, a dzisiaj będzie miał jeszcze większą motywację, aby dobrze zaprezentować się jaworznickiej publiczności.

12:41

Obie drużyny rozgrzewają się na płycie boiska Stadionu Miejskiego. Mamy dobrą pogodę do gry, jest chłodno, ale nie zimno. Taka pogoda powinna sprzyjać dobremu widowisku, na co oczywiście dzisiaj liczymy.

12:38

Ławka rezerwowych Termaliki: Adrian Olszewski, Tomasz Foszmańczyk, Adrian Chomiuk, Adrian Paluchowski, Dalibor Pleva, Krzysztof Kaczmarczyk, Mateusz Janeczko

12:38

Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Paweł Florek, Damian Szczęsny, Robert Dymowski, Arkadiusz Jasitczak, Mateusz Mączyński, Mateusz Wrana, Michał Biskup

12:37

Witamy ze Stadionu Miejskiego w Jaworznie, gdzie już za około dwadzieścia minut zainauguruje 23. kolejka 1. ligi polskiej meczem pomiędzy GKS-em Tychy, a Termalicą Bruk-Bet Nieciecza!

23:20

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA GKS TYCHY - TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA

Termalica

23. kolejkę 1. ligi rozpocznie mecz GKS-u Tychy z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Po tym, jak popularne „Słoniki” dwa tygodnie temu przegrały z Dolcanem Ząbki zaczęły pojawiać się głosy, że znów „nie chcą awansować” do najwyższej klasy rozgrywkowej. Podopieczni Piotra Mandrysza tydzień temu pokazali, że to nieprawda i wrócili na zwycięskie tory pokonując przed własną publicznością Sandecję Nowy Sącz 3:0. Na ten moment mają tyle samo punktów(47) co Zagłębie Lubin.

Rywalem niecieczan będzie GKS Tychy. Drużyna Tomasza Hajty po porażce z Arką na początku rundy wiosennej i późniejszej wygranej z Widzewem, w ubiegłym tygodniu odniosła kolejną porażkę, tym razem z Miedzią Legnica. Tyszanie, chociaż spotkanie z Termaliką będą rozgrywali na swoim obiekcie w Jaworznie, nie mogą być spokojni, gdyż bilans ostatnich spotkań ze „Słonikami” jest dla nich niekorzystny. Śląski klub przegrał trzy ostatnie z rzędu.