Dziękujemy już Państwu za uwagę, miłej niedzieli!

96'

Koniec spotkania w Katowicach! GKS wygrywa z Olimpią Grudziądz 3:1!

96'

Olimpia mogła znowu złapać kontakt z rywalami! Po dośrodkowaniu Popovića do piłki doszedł Piter Bucko, a jego uderzenie trafiło w słupek bramki GKS-u!

94'

Aleksander Januszkiewicz jeszcze ukarany żółtą kartką za ściągnięcie koszulki po strzeleniu bramki.

93'

Grzegorz Goncerz zagrał fantastyczną piłkę do Januszkiewicza, ten wpadł w pole karne Olimpii, minął rywala i doskonale przy słupku wpakował piłkę do bramki rywali!

93'

GOOOOOOOOOOOL!!!!!! Aleksander Januszkiewicz ustala wynik tego spotkania na 3:1!!!

92'

Sędzia do podstawowego czasu meczu doliczył co najmniej cztery minuty.

92'

Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany nią Sławomir Duda.

90'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Za Krzysztofa Wołkowicza wchodzi Piotr Petasz.

89'

Kamil Kurowski ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

88'

Druga zmiana w zespole z Katowic, Sławomir Duda wchodzi w miejsce kapitana zespołu - Przemysława Pitrego.

87'

Ładna, kombinacyjna akcja zespołu z Grudziądza, piłka trafiła do Cieślińskiego, którego zdołał jednak "wyczyścić" Mateusz Kamiński.

85'

Jak teraz nie padła bramka dla gospodarzy to wie chyba tylko Bartosz Fabiniak. Januszkiewicz dograł w pole karne gości do Goncerza, jego uderzenie obronił Fabiniak a przy dobitce przeszkodzili sobie Wołkowicz z Goncerzem i golkiper Olimpii mógł wybić piłkę.

84'

Mamy również ostatnią zmianę w Olimpii. Arkadiusz Aleksander pojawia się w miejsce Marcina Smolińskiego.

83'

Pierwsza zmiana w barwach GKS-u Katowice. Za Alana Czerwińskiego na boisku pojawia się Aleksander Januszkiewicz.

79'

Kolejna stuprocentowa okazja dla GKS-u! Szybka kontra gospodarzy, lewą stroną popędził Goncerz, dograł do Czerwińskiego, ten jeszcze oddał Frańczakowi, który oddał mocny strzał na bramkę Olimpii. Bartosz Fabiniak popisał się w tej sytuacji znakomitą interwencją.

77'

Denis Popović dostał piłkę na połowie gospodarzy, troszkę ją podprowadził i zdecydował się na strzał, który jednak zablokował Mateusz Kamiński.

75'

Kolejna ofensywna akcja gospodarzy, piłka po dośrodkowaniu trafia do ustawionego przed polem karnym Łukasza Pielorza, ten zdecydował się na mocny strzał z woleja, ale posłał piłkę ponad poprzeczką bramki Olimpii.

72'

Alan Czerwiński dostał piłkę na skraju prawej strony pola karnego, ładnie się obrócił i dograł do Goncerza, ten oddał mocny strzał, ale futbolówkę na rzut rożny zdołał wybić Fabiniak.

67'

Denis Popović ukarany żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska.

64'

Alan Czerwiński świetnie przedarł się prawą stroną boiska i chciał dograł po ziemi w pole karne Olimpii, ale piłkę zdołali wybić obrońcy gości.

62'

Druga zmiana w zespole gości, za Roberta Szczota na murawie melduje się Patryk Skórecki.

61'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany nią zawodnik GKS-u Katowice, Rafał Pietrzak za faul na połowie rywali.

13:48

60'

Zawodnicy Olimpii krótko rozegrali rzut rożny, piłkę w pole karne gospodarzy dośrodkował Marcin Kaczmarek, a w nim Bartosz Jaroch strzałem głową trafił do bramki Rafała Dobrolińskiego.

58'

GOOOOOOOOOOOOL!!!! Olimpia Grudziądz odpowiada po trafieniu Bartosza Jarocha!

56'

Mamy pierwszą zmianę w tym spotkaniu. W zespole Olimpii Kamil Kurowski pojawia się w miejsce Michała Łabędzkiego.

56'

To powinno być 3:0! Czerwiński ruszył prawą stroną boiska i zagrał w pole karne do Goncerza, ten uderzył z pierwszej piłki, ale fantastyczną interwencją popisał się Bartosz Fabiniak!

54'

Kolejna okazja GKS-u, Wołkowicz popędził lewą stroną i dograł w pole karne do Goncerza, ten jednak nieczysto trafił w piłką i ta minęła bramkę Olimpii.

54'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pietrzaka do strzału głową doszedł Mateusz Kamiński i idealnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce gości.

53'

GOOOOOOOOL!!! Mateusz Kamiński podwyższa wynik spotkania na 2:0!!!

52'

Grzegorz Goncerz potężnie uderzył zza pola karnego na bramkę, ale Bartosz Fabiniak zdołał wybić tę piłkę na rzut rożny.

51'

Denis Popović teraz zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale piłka po jego uderzeniu powędrowała na parking za stadionem.

51'

Popović dograł piłkę w pole karne do Banasiaka, ten chciał ją zgrać od razu w kierunku Cieślińskiego, jednak pierwszy do piłki zdążył bramkarz GKS-u.

47'

Początek drugiej części meczu i już mamy rzut rożny dla gospodarzy. Jednak wykonanie tego stałego fragmentu gry fatalne.

46'

Obie drużyny bez zmian i rozpoczynamy drugą połowę meczu w Katowicach!

13:32

Na murawie pojawili się już piłkarze Olimpii Grudziądz, teraz powoli także wychodzą gospodarze. już za chwilę rozpoczniemy drugą część tego meczu!

46'

Koniec pierwszej polowy spotkania. Gospodarze prowadzą po fantastycznym uderzeniu Adriana Frańczaka! Na drugą część meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

46'

Frańczak przyjął sobie piłkę przed polem karnym Olimpii i długo nie zastanawiając się oddał strzał na bramkę gości, futbolówka wpadła w samo okienko bramki Fabiniaka!

45'

GOOOOOOOOOL!!! Ależ fantastyczna bramka Adriana Frańczaka! GKS Katowice prowadzi 1:0!

44'

Pierwszy od dawna ofensywny wypad graczy Olimpii, ale Adam Banasiak oddał bardzo niecelny strzał na bramkę rywali.

43'

Pietrzak poprowadził sobie piłkę lewą stroną boiska i przez nikogo nieatakowany zdecydował się na uderzenie, które pewnie wyłapał Bartosz Fabiniak.

41'

To powinna być bramka dla GKS-u! Wołkowicz minął jednego z rywali po lewej stronie boiska i dograł w pole karne idealnie na głowę Czerwińskiego, ten zdołał oddać strzał, który fantastycznie obronił Fabiniak! Do piłki doszedł jeszcze Przemysław Pitry, ale jego uderzenie zablokowane.

34'

Rafał Pietrzak ostro dośrodkowuje z rzutu wolnego, jednak żaden z zawodników gospodarzy nie zdołał dojść do futbolówki.

32'

Do prostopadłego podania doszedł Grzegorz Goncerz, ładnie wypatrzył Pitrego, który oddał strzał na bramkę Olimpii, jednak futbolówka przeleciała nad poprzeczką bramki Fabiniaka.

31'

Rozpadało nam się w Katowicach, oby taka aura orzeźwiła nam piłkarzy obu zespołów, bo jak na razie mecz nie porywa.

28'

Wrzutka piłki na pole karne gości, gdzie był Przemysław Pitry, zawodnik GKS-u jednak nie trafił czysto w piłkę i ostatecznie nie było zagrożenia bramki Olimpii.

23'

Alan Czerwiński dośrodkował w pole karne gości na głowę Grzegorza Goncerza, ten jednak nie zdołał skierować piłki do bramki rywali.

20'

Przemysław Pitry dostał piłkę w polu karnym Olimpii, gdzie został powalony, jednak gwizdek sędziego w tej sytuacji milczał.

17'

Mateusz Kamiński przejął piłkę na własnej połowie, minął dwóch rywali i oddał strzał zza pola karnego Olimpii, jednak uczynił to niedokładnie i piłka powędrowała nad poprzeczką bramki gości.

12:44

15'

Wrzutka z rzutu wolnego Pietrzaka, ale żaden z piłkarzy gospodarzy nie był w stanie dojść do tej piłki.

15'

Grzegorz Goncerz powalczył o praktycznie straconą piłkę co się opłaciło, po chwili dopadł d niej Wołkowicz i został sfaulowany z boku pola karnego.

11'

Marcin Kaczmarek przyjął piłkę po lewej stronie boiska, popędził do końcowej linii i zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne GKS-u, jednak w ostatniej chwili piłkę zdołał wypiąstkować Rafał Dobroliński.

9'

Ależ była szansa dla gospodarzy! Przemysław Pitry minął jednego rywala i dograł otwierającą piłkę do Grzegorza Goncerza, ten przyjął futbolówkę i w momencie oddania strzału jeden z obrońców Olimpii zdołał wybić ją na rzut rożny.

6'

Po raz kolejny lewą stroną boiska popędził Krzysztof Wołkowicz, ale jego dośrodkowanie pewnie złapał Fabiniak.

6'

Na trybunach stadionu przy Bukowej zagościli dzisiaj między innymi Tomasz Listkiewicz, czy Zdzisław Kręcina.

5'

Wołkowicz ładnie przedarł się lewą stroną boiska i dośrodkował w pole karne gospodarzy, gdzie był Alan Czerwiński, ten jednak nie sięgnął futbolówki głową.

4'

Olimpia Grudziądz spokojnie konstruowała akcję na własnej połowie po czym zagranie dłuższej piłki zakończyło się stratą.

3'

Pierwsze uderzenie w tym spotkaniu zawodnika gospodarzy. Alan Czerwiński przejął piłkę przed polem karnym rywali i nie zastanawiając się długo oddał strzał, który pewnie złapał Bartosz Fabiniak.

12:30

Pierwszy gwizdek sędziego Piotra Idzika, zaczynamy spotkanie!

12:28

GKS Katowice dzisiaj w żółto-czarnych strojach, natomiast Olimpia Grudziądz na biało-zielono.

12:27

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Katowicach, za moment początek tego pojedynku!

12:22

Ładna, słoneczna pogoda dzisiaj w Katowicach, nie jest za gorąco, a więc pogoda sprzyjająca dobrej grze w piłkę. Oby zespoły dostosowały się dzisiaj i również zaprezentowali nam ciekawe widowisko.

12:09

Na murawie stadionu trwa coraz bardziej intensywna rozgrzewka piłkarzy obu drużyn, Na trybunach jednak jak do tej pory niewielka liczba fanów popularnej GieKSy.

12:03

Ławka rezerwowych GKS-u: Antonin Bucek, Kamil Cholerzyński, Piotr Petasz, Kamil Bętkowski, Piotr Ceglarz, Aleksander Januszkiewicz, Sławomir Duda.

12:01

Ławka rezerwowych Olimpii: Marek Szulc (Br.), Adrian Bielawski, Kamil Kurowski, Patryk Skórecki, Maciej Rogalski, Arkadiusz Aleksander, Patryk Szymański.

11:53

Witamy z Bukowej, gdzie już za nieco ponad pół godziny rozpocznie się mecz 29. kolejki rozgrywek piłkarskiej 1. ligi polskiej pomiędzy GKS-em Katowice, a Olimpią Grudziądz. Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA GKS KATOWICE - OLIMPIA GRUDZIĄDZ

GKS Katowice - Zagłębie Lubin

Hubert Kościukiewicz i Jacek Paszulewicz poprowadzą Olimpię Grudziądz do końca sezonu, ponieważ Dariusz Kubicki pożegnał się z zespołem z Grudziądza i przeniósł się do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Goście spotkania plasują się na czwartej pozycji i za wszelką cenę chcą utrzymać wysokie miejsce w ścisłej czołówce.

- Do końca sezonu pozostało sześć spotkań i postanowiliśmy dać szansę obu asystentom. Obaj bardzo dobrze znają piłkarzy. Mają odpowiednie przygotowanie i uprawnienia, by prowadzić drużynę. Może to okaże się dobrym posunięciem i obaj się sprawdzą. Niczym wielkim nie ryzykujemy - mówi prezes Olimpii, Jacek Bojarowski.

Olimpia zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli i w niedzielę zmierzy się z GKS-em Katowice. Piłkarze Piotra Piekarczyka, który objął zespół kilka tygodni temu, przed tygodnie wygrali z Chrobrym Głogów i obecnie walczą o poprawę swojej sytuacji w ligowej tabeli, gdzie zajmują dziesiąte miejsce.