1 : 1
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
20:50

93'

Koniec meczu! Pogoń Siedlce wywozi punkt ze Świnoujścia. Goście do przerwy nawet prowadzili. Dziękujemy za uwagę.

91'

Michał Ogrodnik za Tataja na ostatnie sekundy.

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Coraz mniej czasu do końca. Czy któryś z zespołów zdoła przechylić jeszcze szalę na swoją stronę?

87'

No i na ostatnie minuty wchodzi... Ensar Arifović, który ogłosił, że z powodu braku gry zakończy karierę po rundzie jesiennej. Schodzi Kort.

84'

Soczyste uderzenie sprzed pola karnego Daniela Bruda, ale piłka wylądowała wprost w koszyczku Tobjasza.

83'

A także Dawid Retlewski za Nwaogu.

82'

I już Bartosz Tarachulski wchodzi za wykartkowanego Djalo, któremu brakowało już sił.

79'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Sędzia upomniał Djalo.

76'

W odpowiedzi po drugiej stronie boiska próbował Lisowski, ale prosto w rękawice bramkarza.

75'

Dzięgielewski uderzał z rzutu wolnego, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Brljaka.

72'

Kolejny raz zagubił się z piłką pod nogami Nwaogu. Gdyby szybciej zagrywał do kolegów, miałby na koncie przynajmniej jedną asystę.

69'

Przed momentem z główki uderzał Zalepa, lecz Mateusz Tobjasz pewnie interweniuje.

67'

Gospodarze o krok od prowadzenia! Mocne uderzenie Korta odbiło się od poprzeczki, a następnie od linii bramkowej! Do siatki jednak nie wpadło.

64'

W tej sytuacji Nwaogu nie mógł się po prostu pomylić. Nigeryjczyk z najbliższej odległości wykończył akcję całego zespołu.

63'

GOOOOOOL!!! Jest wyrównanie! Nwaogu!!

62'

Pierwsza zmiana u gości. Krystian Wójcik wchodzi za Piotra Krawczyka.

60'

Godzina gry za nami. Cały czas Pogoń na prowadzeniu.

57'

Zewnętrzną częścią stopy szukał szczęścia Dzięgielewski, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

55'

Minuty upływają, a Flota nie jest w stanie stworzyć sobie stuprocentowej sytuacji do strzelenia gola.

52'

Jeszcze jeden wygrany pojedynek Ratajczaka z Kortem. Nieźle prezentuje się lewy obrońca siedlczan.

50'

Dośrodkowanie Grzelaka z rzutu wolnego po którym do pozycji strzałowej doszedł Łukasz Sołowiej, jednak nic z tego.

48'

Taktyka obu ekip zbytnio się nie zmieniła - Flota szuka okazji w ataku pozycyjnym, a Pogoń czeka na szybkie kontry.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec. Jedna kontra wystarczyła przyjezdnym do objęcia prowadzenia w Świnoujściu. Wracamy za kwadrans.

42'

Bardzo aktywny jest młody Kort, który jednak w tej szarży zostać zatrzymany na prawym skrzydle.

40'

Niestety, nie obejdzie się bez zmian. Na boisku melduje się Arkadiusz Reca.

38'

Mamy przerwę w grze. Jakiegoś urazu nabawił się Marek Opałacz. Służby medyczne wbiegają na murawę.

35'

Fatalny strzał Nwaogu... Nie idzie dzisiaj Nigeryjczykowi.

33'

Szczęście po stronie siedlczan. W sporym zamieszani półprzewrotki w stylu Roberta Lewandowski spróbował Michał Stasiak, ale zabrakło precyzji.

32'

Jeszcze jedna próba gości, tym razem Macieja Tataja, który nie miał szans zmieścić futbolówki z bardzo ostrego kąta.

30'

Niezła akcja Aliu Djalo, który poprowadził nieco piłkę i mocno strzelił, lecz niecelnie.

28'

Na razie niewiele wynika z niezdecydowanej i indywidualnej gry Nwaogu.

25'

Piłkarze Floty wraz z niezbyt liczną grupką kibiców są w szoku. Czy podopieczni Tomasza Kafarskiego będą w stanie szybko podnieść się po takim ciosie?

23'

Ależ piłka nożna jest przewrotna. Kto by się tego spodziewał? Pogoń wyprowadził kontrę, która została przerwana faulem. A bezpośrednio z rzutu wolnego fantastycznie uderzył Dziubiński!

22'

GOOOOOL!!! 1:0 dla Pogoni! Strzelcem bramki Adrian Dziubiński!

18'

Fatalne uderzenie z dalszej odległości Rafała Grzelaka.

15'

Świnoujścianie cały czas w natarciu. Jak na razie nie udało im się udokumentować swojej przewagi.

12'

Do niemrawo wybitej piłki dopadł Dawid Kort, który uderzył technicznie, bez zastanowienia, ale poradził sobie bramkarz Pogoni.

10'

Seria rzutów rożnych dla zawodników ze Świnoujścia, ale skutecznie broni się zespół Pogoni.

7'

Znowu groźnie w polu karnym przyjezdnych. Za długo zastanawiał się, co zrobić z piłką Charles Nwaogu.

5'

Daniel Dybiec o krok od przypadkowego zaskoczenia własnego bramkarza. Na szczęście dla siedlczan skończyło się na rzucie rożnym.

3'

Spokojne pierwsze kilkadziesiąt sekund. Przy futbolówce dłużej utrzymują się gospodarze.

1'

Zaczynamy spotkanie.

11:40

Na murawie trwa przedmeczowa rozgrzewka obu zespołów. Pierwszy gwizdek za około 20 minut.

11:38

Rezerwowi Pogoń: Budzikur Karol, Paczkowski Marcin, Tarachulski Bartosz, Wójcik Łukasz, Wójcik Krystian, Kaszubowski Bartosz, Ogrodnik Michał.

11:36

Rezerwowi Flota: Skrzeszewski Marcin, Marynowski Mateusz, Erić Nenad, Jasitczak Arkadiusz, Reca Arkadiusz, Arifović Ensar, Retlewski Dawid.

11:30

Jedni i drudzy będą dzisiaj szukali tylko zwycięstwa. Flota po ostatnim remisie w Bytowie, gdzie do 90. minuty prowadziła, będzie chciała u siebie zamazać tamten niedosyt zwycięstwem. Siedlczanie za to po blamażu u siebie z Termaliką 1:4, nad morze przyjechali z zamiarem zdobycia kompletu punktów.

11:23

Witamy ze Świnoujścia! W pierwszym spotkaniu 17. kolejki 1. ligi, miejscowa Flota zmierzy się z Pogonią Siedlce. Zapraszamy na relację na żywo.