Sobota, 18 października 2014, godz. 15:00
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
93'

KONIEC! Flota pokonuje Chojniczankę Chojnice 2:1!

91'

Co za emocje! Sebastian Olszar trafia do siatki rywala, ale sędzia odgwizduje spalonego!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

87'

Radler zderzył się Darko Brljakiem, sędzia musiał uspokoić obu piłkarzy.

85'

Flota mimo prowadzenie na ma zamiaru odpuścić, przed momentem gdyby nie dobra interwencja Piotra Kieruzela we własnym polu karnym, gospodarze mogliby podwyższyć prowadzenie.

82'

Gra Chojniczanki w drugiej połowie niczym nie przypomina tej z pierwszej. Natomiast Flota, która od początku drugiej połowy napierała na bramkę gości zasłużenie prowadzi.

79'

Warto wspomnieć, że Arkadiusz Reca w przeszłości był piłkarzem Chojniczanki.

77'

Zmiana także w Chojniczance, Lisowski wejdzie za Niedzielę.

77'

Po strzale Gola Reca opuszcza plac gry, zastąpi go Erić.

76'

GOOOOOOL!! Arkadiusz Reca!!

75'

Do końca spotkania pozostał nieco ponad kwadrans. Obie drużyny do końca będą walczyły o cenne zwycięstwo.

72'

Zmiana we Flocie, Kort wejdzie za Bruda.

71'

Groźnie wyglądająca kontra Chojniczanki zakończyła się bardzo niecelnym strzałem Marka Gancarczyka.

69'

Mały przestój na boisku, po niezwykle mocnym początku w wykonaniu Floty, świnoujścianie opadli nieco z sił i teraz gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

66'

Grzelak uderzał z rzutu wolnego, do piłki dopadł Brud, ale popisał się bardzo nieudanym strzałem.

65'

Starcie Grzelaka i Feciucha przerywa arbiter spotkania.

62'

Zmiana w Chojniczance, Iwanicki wejdzie za Siemaszkę.

60'

Niemałe zamieszanie w polu karnym Chojniczanki sprytnie wykorzystał Sebastian Olszar, który z bliskiej odległości pokonał Michała Dumieńskiego. Należy jednak powiedzieć, że Flota, która atakowała od początku drugiej połowy zasłużyła sobie na tego gola.

59'

GOOOOOL! Sebastian Olszar!!!!

56'

Zle podanie Gancarczyka w kierunku Niedzieli.

54'

Gospodarze zdominowali plac gry, ale ich przewaga nie przeklada sie na gole.

54'

Kolejny rzut rożny dla Floty, strzał Sebastiana Olszara zablokował Przemysław Pietruszka.

52'

Ależ szansa Floty! Najpierw mocny strzał Recy obronił Dumieński, a kiedy piąstkował piłkę przed siebie dopadł do niej Brud, ale uderzył niecelnie!

51'

Marek Gancarczyk niezbyt dokładnie dośrodkowywał piłkę na pole karne, dlatego Darko Brljak bez problemów ją złapał.

49'

Rzut rożny dla Floty, piłkę uderzał Rafał Grzelak, bez zagrożenia pod bramką Chojniczanki.

48'

Trenerzy obu drużyn w przerwie nie dokonali żadnych zmian.

46'

Krystian Feciuch zdecydował się na oddanie strzału, ale był zdecydowanie za mocny o przede wszystkim niecelny.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

15:51

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Flota przegrywa z Chojniczanką 0:1!

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę tylko o minutę.

44'

Żółtą kartką ukarany Marek Opałacz.

44'

Żółtą kartką ukarany Paweł Zawistowski.

43'

Niezdrowe emocje na boisku, Rafał Grzelak odepchnął Pawła Zawistowskiego, a przecież piłkarz Floty ma już na swoim koncie żółtą kartkę.

42'

Tomasz Mikołajczak oddał strzał na bramkę floty, jednak piłka powędrowała tuż nad poprzeczką.

40'

Sebastian Kamiński ukarany żółtą kartką.

37'

Bardzo ostre wejście w nogi rywala Marka Gancarczyka, na jego szczęście sędzia oszczędził go i nie pokazał mu drugiej i w konsekwencji czerwonej kartki.

36'

Było groźnie pod bramką Chojniczanki, ale Daniel Chyła wybił piłkę poza plac gry i uchronił swoją drużynę przed możliwą stratą gola.

35'

Piłkarze Floty nie radzą sobie niekiedy z atakami rywali z Chojnic i byt często dopuszczają się nieładnych fauli.

33'

Pawła Zawistowskiego poniosła chyba fantazja i golkipera Floty, Darko Brljaka próbował pokonać strzałem...połowy boiska.

31'

Dobry strzał Charlesa Nwaogu, ale piłkę zablokował Kieruzel.

30'

Daniel Brud także ukarany kartką za faul.

28'

Marek Gancarczyk ukarany żółtą kartką.

27'

Tomasz Mikołajczak po dośrodkowaniu Gancarczyka uderzał na bramkę Floty, ale trafił tylko w słupek!

26'

Flota bije głową w mur, a jej przewaga w posiadaniu piłki nie przekłada się na skuteczność ofensywnych akcji.

23'

Groźny atak Floty, Nwaogu pędził na bramkę Chojniczanki, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Kieruzel.

19'

Flota rozgrywa piłkę na połowie Chojniczanki, jednak przyjezdni umiejętnie się bronią i nie dają szansy na łatwe ataki.

17'

Goście z impetem ruszyli na połowę Chojniczanki, ale strzał jednego z graczy świnoujskiej drużyny zablokował Piotr Kieruzel.

14'

Tomasz Mikołajczak został sfaulowany w polu karnym, a sędzia spotkania nie wahał się i od razu wskazał na jedenasty metr, co nie spodobało się kibicom Floty. "Poszkodowany" podszedł do piłki i pewnie zamienił strzał na gola.

13'

GOOOOOOL!! Tomasz Mikołajczak!!!

13'

Faul na Mikołajczaku! Rzut karny!

12'

Kolejny faul, tym razem ucierpiał Przemysław Pietruszka. Mamy rzut wolny dla drużyny przyjezdnej.

11'

Sebastian Olszar efektownie wyprowadził kontratak i posłał futbolówkę w kierunku Daniela Bruda, ten jednak popisał się niecelnym strzałem.

10'

Pierwszy rzut rożny dla Chojniczanki, bez zagrożenia pod bramką Floty.

9'

Piłkarze obu drużyn grają dziś dość agresywnie. Przed chwilą Niewiada brzydko sfaulował Gancarczyka, na co zareagował Feciuch i szybko do niego doskoczył. Dzieje się na murawie.

8'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, za faul w środku pola ukarany Rafał Grzelak.

5'

Niezła akcja Chojniczanki! Po strzale Pawła Zawistowskiego! futbolówka minimalnie o centymetry minęła spojenie bramki.

4'

Dość spokojny początek meczu oglądamy na stadionie w Świnoujściu. Jak na razie żadna ze stron nie stworzyła większego zagrożenia.

2'

Tomasz Mikołajczak dzielnie walczył o piłkę, ale pojedynek ten wygrał Łukasz Sołowiej.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

15:00

Obie drużyny już pojawiły się na placu gry.

14:53

Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Misztal, Lisowski, Markowski, Iwanicki, Piechowiak, Laskowski, Majtyka.

14:52

Rezerwowi piłkarze Floty: Skrzeszewski, Zalepa, Siemko, Jasitczak, Erić, Kort, Retlewski.

14:40

Obie drużyny w poprzednim sezonie mierzyły się ze sobą dwukrotnie - najpierw Flota wygrała u siebie 2:0, a następnie w meczu w Chojnicach gospodarze pokonali Wyspiarzy 2:1.

14:39

- Czeka nas ciężki mecz. Chojniczanka ostatnio wszystko wygrywa. Ma świetną passę. Jest klubem, który ma bardzo ciekawy zespół i tak jak powiedziałem, przed nami ciężkie spotkanie. My chcemy potwierdzić naszą dobrą formę. Przedłużyć też naszą dobrą passę w meczach u siebie. To zwycięstwo jest nam bardzo potrzebne - mówił przed spotkaniem Tomasz Kafarski.

14:38

W ostatniej kolejce Flota zremisowała w Olsztynie ze Stomilem 0:0, zaś Chojniczanka pokonała na własnym stadionie lidera z Niecieczy 1:0.

14:37

Oba zespoły radzą sobie od ośmiu kolejek wyśmienicie i są niepokonane. Możliwe zatem, że w dzisiejszym spotkaniu jeden z nich zazna smaku porażki.

14:36

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Flota - Chojniczanka LIVE! Pojedynek drużyn na fali.

14:32

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 13. kolejki 1. ligi, w którym Flota Świnoujście na własnym stadionie zagra z Chojniczanką Chojnice.