Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

Arkadiusz Aleksander zgrał piłkę do Denisa Popovica, lecz ten uderzył prosto w Sławomira Janickiego.

84'

Łukasz Bogusławski ukarany żółtą kartką.

83'

Denis Popvic uderzał z rzutu wolnego, ale piłka powędrowała nad poprzeczką bramki Sławomira Janickiego.

81'

Pierwsza zmiana w Chrobrym, Krzysztof Ziemniak zastąpi Mateusza Szałka.

80'

Efektowny, ale nieefektywny rajd Marcina Smolińskiego zatrzymał w porę Łukasz Bogusławski.

78'

Michał Michalec złapany na spalonym.

76'

Coś złego dzieje się jednak z Łukasze Sapelą. Bramkarz Olimpii prosi o pomoc medyczną pomimo tego, że nie starł się z żadnym rywalem.

75'

Pierwsza zmiana w Olimpii, Arkadiusz Aleksander zastąpi Roberta Szczota.

73'

Dośrodkowanie Michała Michalca wpadło prosto w ręce Łukasza Sapeli.

70'

Łukasz Sapela wraca do gry, golkiperowi Olimpii na szczęście nie stało się nic złego.

69'

Łukasz Sapela ucierpiał w starciu z rywalem, niezbędna jest interwencja sztabu medycznego.

67'

Dariusz Kłus wrzucił piłkę prosto na głowę Denisa Popovica, ale ten strzelił prosto w ręce Sławomira Janickiego.

65'

Karol Danielak nieźle zagrał do Mateusza Szałka, a ten strzałem sprzed pola karnego posłał piłkę wysoko nad bramką Olimpii.

63'

Robert Szczot został złapany na spalonym.

62'

Wrzutkę Damiana Piotrowskiego pewnie złapał Łukasz Sapela.

60'

W polu karnym Chrobrego sfaulowany był Smoliński, sędzia podyktował rzut karny dla Olimpii, który pewnie na gola zamienił Denis Popovic.

60'

Gooool! Denis Popović!!!

58'

Dominik Kościelniak ukarany żółtą kartką.

57'

Ależ szansa Chrobrego! Karol Danielak zagrał piłkę do Damiana Piotrowskiego, ten zaś bezpośrednio potężnie uderzył po krótkim słupku, a piłka zatrzymała się na słupku!

56'

Denis Popoic uderza z dystansu, piłkę pewnie chwyta jednak Sławomir Janicki.

54'

Michał Michalec sfaulowany przez Roberta Szczota.

52'

Adam Samiec uderzał na bramkę Olimpii, piłka jednak nawet nie powędrowała w światło bramki.

51'

Denis Popović przechwycił futbolówkę w środku pola, oddał ją Robertowi Szczotowi, który zamiast uderzać, próbował popisać się swoimi umiejętnościami i przedryblować dwóch rywali.

50'

Karol Danielak zagrywał do Damiana Piotrowskiego, ale w tej sytuacji najlepiej spisał się Łukasz Sapela, który dobrze odczytał intencje rywali i w porę odebrał im piłkę.

49'

Sędzia odgwizdał spalonego po tym, jak Marcin Smoliński dośrodkowywał do Marcina Kaczmarka, który wyszedł na pozycję sam na sam z golkiperem Chrobrego.

47'

Maciej Rogalski nie opanował piłki, jaką dostał od Marcina Woźniaka, grę od własnej bramki wznowi Sławomir Janicki.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Chrobry Głogów remisuje z Olimpią Grudziądz 1:1.

42'

Bartosz Jaroch sfaulował Damiana Piotrowskiego, który niedługo później wykonał rzut wolny odgwizdany przez sędziego za przewinienie Jarocha, jednak w żaden sposób nie zagroził bramce rywala.

40'

Marcin Smoliński zagrywa do Macieja Rogalskiego, ale jego zamiary oddania strzału uprzedził Michał Michalec.

38'

Marcin Woźnia zgrał piłkę na prawe skrzydło do Marcina Kaczmarka, ten zaś oddał futbolówkę do Smolińskiego, który jednak nie zdołał jej opanować, a ta opuściła plac gry.

37'

Spokojniejszy okres gry, po bramce na 1:1 żadne ze stron nie stworzyła większego zagrożenia.

34'

Szałek dośrodkowywał z rzutu wolnego, piłka trafiła prosto pod nogi Michała Iłkówa-Gołąba, a ten strzałem pod nogami Sapeli trafił do siatki i doprowadził do wyrównania.

34'

Goooooool! Michał Iłków- Gołąb!!

32'

Marcin Woźniak ukarany żółtą kartką za faul na Damianie Piotrowskim.

30'

Olimpia nie zwalnia tempa, Marcin Smoliński strzelał z dystansu, ale Sławomir Janicki popisał się dobrą interwencją.

28'

Marcin Woźniak został sfaulowany w narożniku boiska. Z rzutu rożnego uderzał Popovic, piłka trafiła do Marcina Kaczmarka, który świetnie zamknął tę akcję pakując piłkę do siatki.

28'

Gooooool! Marcin Kaczmarek!!!

26'

Kolejny atak gości, tym razem niecelnie uderzał Denis Popović.

24'

Ależ szansa Olimpii! Marcin Woźniak pomylił się i próba jego dośrodkowania trafiła do Michala Pitera-Bućko, który uderzając z bliskiej odległości minimalnie przestrzelił!

22'

W odpowiedzi swoją próbę strzału zaprezentował Robert Szczot, który huknął z szesnastki tuż nad poprzeczką bramki Chrobrego.

21'

Damian Piotrowski wrzucił piłkę prosto na głowę Karola Danielaka, ale ten nieznacznie się pomylił i posłał futbolówkę tuż obok bramki.

19'

Z rzutu wolnego uderzał Denis Popović, ale bez zagrożenia pod bramką Chrobrego.

18'

Mamy rzut wolny dla Olimpii po tym, jak Ulatowski sfaulował Kaczmarka.

17'

Ilków-Gołąb przechwytuje podanie Rogalskiego do Szczota.

15'

Karol Danielak uderzał sprzed pola karnego, ale w bramce Olimpii stoi świetnie dysponowany dziś Łukasz Sapela i po raz kolejny popisuję się pewną interwencją.

13'

Damian Piotrowski najpierw skutecznie minął Bartosza Jarocha, ale tego samego nie powtórzył już w starciu z Michalem Piterem-Bućko, który odebrał mu piłkę.

11'

Michał Michalec zagrywa w pole karne do Szczepaniaka, ten szybko oddaje futbolówkę do Piotrowskiego, który z kolei decyduje się na oddanie strzału, jednak trafia tylko w ręce Łukasza Sapely.

10'

Maciej Rogalski zgrywa do Marcina Woźniaka, ten zaś próbuje dośrodkować na pole karne, ale piłkę koniec końców przejmuje Bogusławski.

8'

Świetna akcja Chrobrego! Karol Danielak ja na tacy wyłożył piłkę w okolice szesnastego metra do Mateusza Szałka, ale ten oddając strzał skierował futbolówkę nieznacznie obok bramki Olimpii.

6'

Dominik Kościelniak pędził w okolice pola karnego gospodarzy, ale w odpowiednim momencie zatrzymał go Marcin Woźniak.

5'

Karol Danielak oddał strzał na bramkę Olimpii, pewnie broni jednak Łukasz Sapela.

4'

Dariusz Kłus ucierpiał w starciu z rywalem, chwilowa przerwa w grze.

3'

Michał Iłków-Gołąb dopuścił się faulu na Rogalskim w środku pola, obyło się jednak bez kary ze strony sędziego.

2'

Gospodarze wystąpią dziś w pomarańczowo-czarnych strojach, zaś przyjezdni na biało-zielono.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

15:42

Na ten moment znacznie wyższe miejsce w tabeli zajmuje Olimpia. Piłkarze z Grudziądza po dziesięciu kolejkach plasują się na piątej pozycji i mają tylko jeden punkt straty do drugiego w tabeli Stomilu. Z kolei gospodarze tego spotkania są obecnie dziesiątą drużyną zaplecza Ekstraklasy.

15:38

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Chrobry - Olimpia LIVE! Beniaminek kontra kandydat do awansu.

15:37

Rezerwowi Olimpii: Wróbel, Andelkovic, Bielawski, Banasiak, Żółądź, Suchocki, Aleksander.

15:35

Rezerwowi Chrobrego: Skrzyniach, Chrznowski, Ałdaś, Figiel, Rybak, Szałek, Ziemniak.

15:23

Witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 10. kolejki 1.ligi, w którym Chrobry Głogów zagra z Olimpią Grudziądz.