Piątek, 24 października 2014, godz. 18:00
GKS TychyGKS Tychy
94'

Koniec meczu! Chrobry wygrał z GKS-em Tychy 2:1.

93'

Jeszcze w ofensywie gospodarze. Uderzenie z dystansu Damiana Ałdasia na rzut rożny wybił Piotr Misztal.

92'

Kontra piłkarzy GKS-u Tychy. Szarżującego Pawła Smółkę skutecznie powstrzymał obrońca Chrobrego Głogów.

91'

Sędzia odgwizdał faul. Przy linii bocznej boiska faulowany był piłkarz gospodarzy. Zawodnicy Chrobrego nie spieszą się teraz z wykonaniem stałego fargmentu gry.

90'

Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Zmiana taktyczna. Krzysztof Ziemniak wchodzi za Karola Danielaka.

89'

Damian Ałdaś potężnie uderzył z rzut wolnego. Futbolówką minęła jednak bramkę strzeżoną przez Piotra Misztala.

88'

Marcin Radzewicz obejrzał żółty kartonik.

87'

Rzut wolny z 17 metrów wykonał Mateusz Mączyński. Piłka odbiła się od jednego z defensorów Chrobrego i wyszła na rzut rożny.

86'

Maciej Kowalczyk został popchnięty. Sędzia pokazał, że gospodarze zaczną od rzutu wolnego.

84'

Piłkarze GKS-u Tychy wciąż próbują wyrównać. Ostre wstrzelenie piłki w pole karne w wykonaniu Marcina Radzewicza. Nikt nie zamknął tej akcji.

82'

Ofensywna akcja gospodarzy. Łukasz Szczepaniak dograł do Dominika Kościelniaka, który huknął ponad poprzeczką.

81'

Druga zmiana w Chrobrym. Krzysztof Ulatowski zastępuje Mateusza Szałka.

80'

Mateusz Mączyński wszedł na boisko i od razu został ukarany żółtą kartką za faul.

79'

Mateusz Mączyński wchodzi w miejsce Sergejsa Kożansa.

78'

Dośrodkowanie Marcina Wodeckiego z rzutu rożnego. Sędzia Dobrynin odgwizdał przewinienie w ofensywie jednego z piłkarzy gości.

76'

Michał Michalec faulował Macieja Kowalczyka i zobaczył żółty kartonik.

75'

Paweł Smółka mógł zostać bohaterem GKS-u Tychy, ale zmarnował stuprocentową okazję. Arbiter liniowy pokazał jednak, że zawodnik gości był na pozycji spalonej.

74'

Damian Ałdaś wchodzi za Damiana Piotrowskiego.

72'

Damian Szczęsny dośrodkował w pole karne, do piłki dobiegał Marcin Wodecki. Piłkarz tyszan oddał strzał głową, ale przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

71'

Bardzo groźną sytuację stworzyli gospodarze. Krzysztof Danielak wyprzedził Huberta Otrębę, oddał strzał. Piotr Misztal wykazał się jednak kapitalny refleksem.

69'

Sędzia gwizdkiem przerwał mecz. Marcin Wodecki zagrał piłkę ręką.

67'

Marcin Radzewicz został pozostawiony niemal bez opieki. Oddał strzał zza pola karnego. Uderzenie było jednak niecelne.

64'

Dwukrotnie do Pawła Smółki próbował dośrodkowywać Mateusz Grzybek. Napastnik GKS-u do drugiego zagrania był odrobinę spóźniony.

63'

Łukasz Szczepaniak wszedł w pole karne tyszan, mocno strzelił z ostrego kąta. Piotr Misztal był jednak czujny.

61'

Marcin Wodecki dośrodkował piłkę w pole karne, tam walkę w powietrzu wygrał Paweł Smółka. Napastnik tyszan precyzyjnym strzałem zaskoczył Janickiego.

61'

GOOOOOOOL! Paweł Smółka trafia do siatki!

59'

Sergejs Kożans dograł futbolówkę do Pawła Smółki. Strzał głową tego drugiego był jednak słaby i Sławomir Janicki interweniował bez wiekszych problemów.

57'

Ostry faul gospodarzy na Marcinie Wodeckim. Rzut wolny dla tyszan, obyło się jednak bez kartki.

56'

Robert Dymowski opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Paweł Smółka.

55'

Kolejna ofensywna akcja tyszan. Tym razem Marcin Radzewicz dograł do Marcina Wodeckiego, były piłkarz Górnika popełnił jednak prosty błąd w przyjęciu futbolówki.

53'

Indywidualna akcja Macieja Kowalczyka. Napastnik gości postanowił wrzucić futbolówkę w szesnastkę, ale tam najwyżej wyskoczył defensor Chrobrego.

52'

Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym. Maciej Kowalczyk wyprzedził Łukasza Bogusławskiego i upadł w polu karnym. Zdaniem sędziego nie było faulu.

51'

Tym razem na arbiter liniowy dostrzegł pozycję spaloną Michała Ilkowa-Gołąba.

49'

Na ofsajdzie został złapany Maciej Kowalczyk. Napastnik tyszan nie zdążył wrócić z pozycji spalonej.

48'

Bardzo niedokładne dośrodkowanie Mateusza Grzybka. Futbolówka opuściła boisko.

47'

Gospodarze zaczęli drugą odsłonę meczu od ofensywnego akcentu. Michał Michalec główkował w polu karnym , ale Piotr Mistzal pewnie wyłapał futbolówkę.

46'

Piłkarze tyskiego GKS-u zaczęli drugą część spotkania!

18:52

W pierwszej odsłonie meczu piłkarze Chrobrego Głogów byli zespołem zdecydowaniem lepszym. Stworzyli sobie cztery znakomite okazje, z których dwie wykorzystali. Zobaczymy czy po przerwie goście będą w stanie nawiążać jeszcze walkę z beniaminkiem.

45'

Koniec I połowy. Do przerwy Chrobry prowadzi z GKS-em Tychy 2:0.

45'

Maciej Kowalczyk doszedł do strzału głową po dograniu piłki przez Marcina Radzewicza. Uderzenie napastnika tyszan minęło prawy słupek bramki Janickiego.

45'

Arbiter Zbigniew Dobrynin doliczył jedną minutę do regulaminowgo czasu gry.

44'

Dobrze w defensywie zachował się Łukasz Bocian. Pomocnik tyszan nastrzelił zawodnika gospodarzy. Piłka dla GKS-u.

42'

W natarciu ponownie piłkarze Chrobrego Głogów. Dośrodkowanie Damiana Piotrowskiego z lewej strony było zbyt głębokie. Futbolówka nie znalazła żadnego adresata.

41'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Mateusz Bukowiec opuszcza murawę, a na jego miejsce wchodzi Bartosz Rutkowski.

40'

Fatalne uderzenie z dystansu Mateusza Bukowca.

39'

Trener Cecherz reaguje na wydarzenia na boisku. Do wejścia na boisko przygotowany już jest młodzieżowiec Bartosz Rutkowski.

37'

Piłkarze Chrobrego wyraźnie się rozochocili. Teraz na próbę z dystansu zdecydował się Mateusz Hałambiec. Strzał zawodnika gospodarzy kilka metrów obok słupka bramki Piotra Misztala.

35'

Strzał z jedenastki Damiana Piotrowskiego odbił Piotr Misztal, ale wobec dobitki tego samego zawodnika był już bezradny.

35'

GOOOOOL! 2:0 dla gospodarzy!

35'

Rzut karny dla Chrobrego Głogów. W polu karnym przewinił Mateusz Bukowiec.

33'

Jak to nie wpadło? Zastanawiają się wszyscy na stadionie w Głogowie! Najpierw prawy słupek bramki Piotra Misztala obił Krzysztof Danielak, potem do piłki dopadł Łukasz Szczepaniak, uderzył i trafił w lewy słupek.

32'

W odpowiedzi akcję lewą flanką przeprowadzili zawodnicy GKS-u Tychy. Marcin Wodecki nie popisał się jednak przy dośrodkowaniu.

30'

Z szybkim atakiem wyszli gospodarze. Podanie Damiana Piotrowskiego z lewej strony boiska było jednak niuedane.

29'

Sędzia liniowy zasygnalizował, że na pozycji spalonej znalazł się Maciej Kowalczyk.

28'

Powietrzne starcie Macieja Kowalczyka z obrońcą Chrobrego. Sędzia Dobrynin odgwizdał faul byłego króla strzelców 1. ligi.

27'

W ataku pozycyjnym piłkarze Chrobrego Głogów. Ostatnie podanie było niedokładne i z linii piątego metra rozpcznie bramkarz tyszan Piotr Misztal.

25'

Mateusz Hałambiec faulował Macieja Kowalczyka. Sędzia ukarał zawodnika gospodarzy żółtą kartką.

23'

Kolejny strzał piłkarzy GKS-u Tychy. Tym razem na wiwat, wysoko nad bramką, uderzył Mateusz Bukowiec.

22'

Teraz częściej atakują piłkarze gości. Marcin Wodecki dogrywał z kornera do Sergejsa Kożansa. Ten główkował obok słupka.

21'

Na strzał zdecydował się Maciej Kowalczyk. Próba wyborowego strzelca tyszan została jednak zablokowana przez defensorów gospodarzy.

20'

Sprytnie zachował się Michał Ilków-Gołąb, który po starciu z Marcinem Radzewiczem wywalczył rzut rożny.

18'

Gra przeniosła się pod pole karne GKS- Tychy. Karol Danielak uderzył z dystansu wysoko nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Piotra Misztala.

17'

W odpowiedzi akcja gości. Robert Dymowski prostopadle dogrywał futbolówkę do Marcina Wodeckiego, ale ten nie zrozumiał intencji kolegi z zespołu.

15'

To była kapitalna okazja na 2:0. Łukasz Szczepaniak znalazł się w sytuacji oko w oko z bramkarzem Piotrem Misztalem. Lepszy w tym pojedynku okazał się golkiper tyszan.

13'

Teraz tyszanie zagrali ciekawszą akcję. Podaniem w pole karne finalizował ją Marcin Radzewicz, ale w szesnastce najwyżej do piłki wyskoczył golkiper Sławomir Janicki.

12'

Faulowany był Maciej Kowalczyk. Ze stałego fragmentu gry piłkę dorzucał Marcin Radzewicz. Centra doświadczonego piłkarza była jednak zbyt krótka.

11'

Zawodnicy tyskiego GKS-u chcieli teraz zabrać się z szybką kontrą, ale zrobili to nieporadnie. Podanie do Macieja Kowalczyka było nieprecyzyjne.

9'

Po rzucie rożnym najwyżej główkował jeden z piłkarzy Chrobrego. Piłka po jego strzale nie poszybowała jednak w światło bramki. Z linii piątego metra rozpocznie Misztal.

8'

Cały czas w natarciu gospodarze. Damian Piotrowski wrzucał piłkę w szesnastkę, ale skuteczną interwencją popisał się Mateusz Grzybek. Rzut rożny dla głogowian.

7'

Sergejs Kożans sfaulował Damiana Piotrowskiego. Nie umknęło to uwadze sędziego Zbigniewa Dobrynina.

6'

Sporo nerwowości w poczynaniach piłkarzy GKS-u Tychy. Hubert Otręba zagrał skutecznie w obronie i odzyskał piłkę, ale źle podał do kolegi i strata.

4'

Łukasz Szczepaniak popisał się kapitalnym podaniem, po którym Michał Ilków-Gołąb pewnym strzałem wpakował piłkę do bramki Piotra Misztala.

4'

GOOOOOOL! Chrobry prowadzi 1:0!

2'

Pierwszą groźniejszą akcję w meczu stworzyli gospodarze. Karol Danielak dograł futbolówkę w pole karne tyszan. W szesnastce nie najlepiej zachował się jeden ze stoperów, ale Piotr Misztal w porę zorientował się w sytuacji i złapał piłkę.

1'

Od połowy boiska grę rozpoczęli zawodnicy Chrobrego.

17:56

Obie drużyny są już na murawie obiektu Chrobrego Głogów. Za chwilę sędzia Zbigniew Dobrynin z Łodzi rozpocznie losowanie.

17:52

Eksperymentalnie wygląda dzisiaj para środkowych obrońców w drużynie GKS-u Tychy. Kontuzjowani są Łukasz Kopczyk i Mariusz Masternak. Trener Przemysław Cecherz postawił zatem na Huberta Otrębę i Sergejsa Kożansa.

17:43

Chrobry Głogów rywalizował z GKS-em Tychy w 2. lidze w sezonie 2011/12. Wtedy dwukrotnie górą byli tyszanie, którzy koniec końców awansowali wówczas na zaplecze Ekstraklasy.

17:39

W Głogowie zagrają ze sobą drużyny, którym widmo spadku do niższej ligi poważnie zagląda w oczy. Zawodnicy beniaminka 1. ligi mają za sobą dość traumatyczne spotkanie z Sandecją, podczas którego prowadzili już po golu Łukasza Szczepaniaka, jednak w końcówce spotkania stracili zwycięstwo po dwóch bramkach rywali w doliczonym czasie gry.

17:35

Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Marek Igaz, Paweł Smółka, Marcel Wawrzynkiewicz, Pavol Ruskovsky, Bartosz Rutkowski, Mateusz Mączyński, Michał Biskup

17:32

Ławka rezerwowych Chrobrego: Amadeusz Skrzyniarz, Michał Bednarski, Krzysztof Ulatowski, Damian Sędziak, Michał Szałek, Krzysztof Ziemniak, Damian Ałdaś

17:30

Zapraszamy na relację na żywo z meczu z pierwszego meczu 14. kolejki 1. ligi, w którym Chrobry Głogów zmierzy się z GKS-em Tychy.