Świetna akcja Chrobrego, Karol Danielak zagrał do Łukasza Szczepaniaka, a ten wpakował piłkę prosto do siatki!

Sędzia dolicza cztery minuty o regulaminowego czasu gry.

Kapitalna interwencja Sławomira Janickiego ratuje Chrobrego przed stratą gola!

Mateusz Cichocki ukarany żółtą kartką.

83'

Łukasz Szczepaniak zagrał dobrą piłkę, ale Jakub Chrzanowski spóźnił się i nie zdążył do niej dobiec.

80'

Grzegorz Piesio uderzał z rzutu wolnego, ale futbolówka powędrowała tuż nad poprzeczką.

78'

Piłkarze Dolcanu oddają zbyt słabe strzały na bramkę Chrobrego, w której dodatkowo stoi nieźle dysponowany dziś Sławomir Janicki.

75'

Do zakończenia meczu pozostał nieco ponad kwadrans. Jeśli Dolcan chce wyrwać z Głogowa chociażby jeden punkt jak najszybciej musi wziąć się w garść.

73'

Akcja gospodarzy, Karol Danielak pędził na bramkę Dolcanu, ale nie poradził sobie z dobrze ustawionymi defensorami tego zespołu.

70'

Dolcan stworzył sobie kilka groźnych sytuacji w ciągu ostatnich kilku minut, ale żadnej z nich nie wykorzystał.

64'

Mimo straty dwóch goli przyjezdni nie poddają się i wciąż próbują stwarzać groźne sytuacje pod bramką Chrobrego.

61'

Goście uderzali piłkę z rzutu wolnego, bez zagrożenia pod bramką Chrobrego.

59'

Zmiana w Chrobrym, za Uatowskiego wejdzie Szałek.

56'

Kolejna zmiana w Dolcanie, za Chałasa wchodzi Mikita.

55'

Zmiana w zespole gości, za Świerblewskiego wszedł Wiśniewksi.

53'

Rafał Grzelak oddał strzał z okolicy trzydziestego metra, ale uderzał mocno niecelnie.

51'

Rezerwowy Jakub Chrzanowski mógł zapisać się na listę strzelców, ale uprzedził go Rafał Leszczyński.

49'

Damian Piotrowski zagrał futbolówkę do Łukasza Szczepaniaka, a ten z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali.

48'

Goooool! Łukasz Szczepaniak!!

46'

Zmiana w Chrobrym, za Kościelniaka wejdzie Chrzanowski.

45'

Wracamy po przerwie i zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Karol Danielak posłał piłę na pole karne Dolcanu, ale goście wybijają futbolówkę.

42'

Paweł Tarnowski uderzał na bramkę Chrobrego z ostrego kąta, ale Sławomir Janicki po raz kolejny popisał się świetną interwencją.

40'

Damian Piotrowski odebrał piłę w środkowej strefie boiska, popisał się efektownym rajdem, ale stracił ją tuż przed polem karnym Chrobrego.

38'

W ostatnich minutach na placu gry dominuje Dolcan. Czy ich przewagą przekuje się na gola jeszcze w pierwszej połowie?

35'

Jeden z piłkarzy ucierpiał i zwijał się z bólu na murawie, ale po interwencji sztabu medycznego wrócił do gry.

33'

Adrian Łuszkiewicz uderzał sprzed pola karnego, ale minimalnie się pomylił i tylko szczęście uratowało gospodarzy przed stratą bramki!

32'

Goście wznowili grę z autu, ale szybko stracili futbolówkę na rzecz rywali.

30'

Tym razem akcja Dolcanu zakończyła się strzałem na bramce, ale czujny między słupkami Sławomir Janicki uchronił swoją drużynę przed stratą gola.

27'

Głogowianie mają dziś naprawdę wiele okazji ze stałych fragmentów gry, jednak w żaden sposób nie potrafią tego wykorzystać.

25'

Jeden z piłkarzy Dolcanu uderzał sprzed pola karnego, ale piłka powędrowała wysoko ponad poprzeczkę.

23'

Kolejny niewykorzystany korner dla Chrobrego.

20'

Groźny strzał Krzysztofa Ulatowskiego z dystansu, piłka wędruje minimalnie obok słupka.

19'

Karol Danielak posłał futbolówkę prosto na pole karne rywali, ale żaden jego kolegów nie dopadł do niej i nie wykorzystał tej niezłej sytuacji.

18'

Krzysztof Ulatowski wrócił do gry, ale został ukarany żółtą kartką za odepchnięcie rywala.

17'

Krzysztof Ulatowski ucierpiał w starciu z rywalem i przez chwilę nie podnosił się z murawy.

16'

Damian Piotrowski został sfaulowany w polu karny i sędzia bez wahania wskazał na jedenasty metr. Poszkodowany podszedł do piłki, uderzył mocno, bliżej lewego słupka i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

15'

Goooool! Damian Piotrowski zdobywa gola z rzutu karnego!!

14'

Faulowany Piotrowski, mamy rzut karny dla Chrobrego!!

12'

Kolejne już dośrodkowanie z rogu boiska w wykonaniu Dolcanu, lecz czujni defensorzy Chrobrego wybijają piłkę na aut.

10'

Groźna akcja Dolcanu! Tomasz Chałas popisał się niezłym i groźnie wyglądającym strzałem, który z niemałymi problemami wybronił Sławomir Janicki.

8'

Kolejny rzut rożny dla Dolcanu, jedna sytuacja ta zakończyła się niepowodzeniem, podobnie jak poprzednia próba.

7'

Tym razem sędzia odgwizdał korner dla gości, jednak słabe dośrodkowanie w pole karne głogowian na nic się zdało.

6'

Nie jest to zbyt porywające widowisko...zawodnicy gubią się na placu gry, popełniają błahe błędy, miejmy nadzieje, że z czasem rozkręcą się.

4'

Przyjezdni podjęli próbę wyprowadzenia kontrataku, ale jeden z piłkarzy Dolcanu faulował w polu karnym.

3'

Chrobry dość szybko wywalczył sobie rzut rożny, ale bez zagrożenia pod bramką Dolcanu.

2'

Spokojny początek meczu w Głogowie, na razie bez groźniejszych akcji pod bramkami obu drużyn.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

16:59

Piłkarz obu drużyn pojawili się już na murawie.

16:30

Warto wspomnieć, że Dolcan Ząbki obok Termaliki jako jedyny zespół na zapleczu Ekstraklasy nie przegrał jeszcze żadnego meczu. Podopieczni Marcina Sasala poleli jedynie w Pucharze Polski w meczu z Pogonią Szczecin.

16:24

Gospodarze spotkania po jedenastu rozegranych kolejkach zajmują jedenaste miejsce w tabeli z dorobkiem jedenastu punktów. Z kolei Dolcan jest siódmy i zgromadził na swoim koncie siedemnaście "oczek".

16:23

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Chrobry - Dolcan LIVE! Spotkanie defensyw z dwóch zupełnie różnych biegunów.

16:17

Serdecznie witamy i zapraszamy na relacje LIVE z meczu 12. kolejki 1. ligi, w którym Chrobry Głogów zmierzy się z Dolcanem Ząbki!