Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
0 : 1
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
94'

KONIEC! Zagłębie Lubin wygrywa w 2. kolejce 1. ligi z Chojniczanką Chojnice 1:0. Strzelcem gola Adrian Błąd.

93'

Azikiewicz źle wykonał stały fragment gry, od bramki zaczyna Misztal.

92'

Goście mają szanse na podwyższenie wyniku, rzut wolny dla Zagłębia.

91'

Chojniczanka bez pomysłu na grę. Wszystko wskazuje na to, że mecz zakończy się zwycięstwem "Miedziowych".

90'

Sędzia dolicza pięć minut do regulaminowego czasu gry.

88'

Ostatnia zmiana Zagłęia, Przybeckiego zastąpi Janoszka.

87'

Łukasz Piątek ukarany żółtą kartką.

86'

To mógł być gol! Rafał Siemaszko wślizgiem nie trafił do pustej bramki! Piłkarz może sobie pluć w brodę, miał świetną okazję by doprowadzić do wyrównania.

83'

Chojniczanka miała w tym meczu swój moment, w którym atakowała ze zdwojoną siłą, ale teraz gospodarze nie potrafią nawet wyjść z piłką z własnej połowy.

81'

Kolejnej zmiany dokonuje Piotr Stokowiec, za Kwieka na boisko wejdzie Piątek.

79'

Żółtą kartką ukarany Arkadiusz Woźniak.

77'

Rzut rożny dla Zagłębia po dośrodkowaniu Azikiewicza, bez zagrożenia pod bramką Chojniczanki.

76'

Pietruszka nie był przez nikogo atakowany, ale mimo to wybił piłkę na rzut rożny.

75'

Zmiana w Zagłęiu Lubin, z boiska schodzi Błąd, w jego miejsce pojawia się Azikiewicz.

74'

Ostatnia zmiana w szeregach Chojniczanki, za Gancarczyka pojawi się Siemaszko.

71'

Kolejny rzut rożny dla Chojniczanki, Zagłębie zepchnięte pod bramkę Forenca i zamknięte na własnej połowie.

70'

Piłkarze Chojniczanki w natarciu, jak na razie ich ataki są bezskuteczne.

67'

Tomasz Mikołajczak strzelał z ostrego kąta, ale piłka przeleciała obok linii bramkowej.

65'

Konrad Forenc także zobaczył żółty kartonik.

65'

Żółtą kartką ukarany Leśniewski za dyskusję z arbitrem.

64'

Nie popisał się w tej sytuacji Adrian Błąd, którego dośrodkowanie przeleciało przez całą szerokość boiska i nie trafiło do żadnego z piłkarzy Zagłębia.

63'

Z niezbyt groźną centrą Feciucha poradził sobie Konrad Forenc.

62'

Iwanicki z łatwością rywala w narożniku boiska, więc obrońcy Zagłębia nie pozostało nic innego jak ratowanie się faulem. Rzut wolny dla Chojniczanki.

61'

Adrian Błąd znów zaskoczył strzałem Rafała Misztala, ale ten znów nie dał się pokonać i wybronił jego strzał.

59'

Kolejna zmiana w Chojniczance, Leśniewski pojawi się za Rybskiego.

58'

Zmiana w drużynie Chojniczanki, z boiska schodzi Piechowiak, w jego miejsce Laskowski.

57'

Piłkarze Chojniczanki ewidentnie są rozdrażnieni stratą gola i próbują rzucić się z atakiem na rywali, ale jak na razie nie wychodzi im to zbyt dobrze.

54'

Błąd oddał strzał sprzed pola karnego, ale nie pokonał tym razem Misztala, który pewnie wybronił jego uderzenie.

52'

Błąd Iwanickiego, który zbyt łatwo przepuścił piłkę, w tej sytuacji próbował jeszcze coś zdziałać Rafał Misztal, ale nie uchronił swojej drużyny przed stratą gola, a Adrian Błąd trafił do pustej siatki.

51'

GOOOOOL!! ADRIAN BŁĄD!!!!

50'

Lisowski chciał dośrodkowywać w pole karne, ale piłka po jego strzale została wybita na rzut rożny.

49'

To mógł być gol! Miłosz Przybecki wygrał pojedynek biegowy z Pietruszką, ale trafił w słupek!

48'

Łukasz Piątek zdecydował się na strzał z dystansu, ale nie przyniósł on żadnego zagrożenia pod bramką gospodarzy. Grę wznowi Misztal.

47'

Aleksander Kwiek faulowany przez Feciucha.

46'

Przy piłce Chojniczanka, Mikołajczak miał dobry pomysł na rozegranie piłki, chciał płaskim podaniem uruchomić Rybskiego, jednak ten był kryty przez obrońców Zagłębia i z całej akcji nic nie wyszło.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

47'

Koniec pierwszej połowy. W Chojnicach do przerwy 0:0!

46'

Pojedynek biegowy Forenca z Iwanickim. Górą bramkarz Zagłębia.

45'

Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

43'

Najlepsza okazja Zagłębia! Po dośrodkowaniu Błąda głową uderzał Papadopoulos, ale nie trafił w bramkę!

40'

W odpowiedzi groźna okazja gości! Strzał Papadopoulosa został odbity, piłka trafiła do Błąda, który uderzył poza zasięgiem bramkarza, ale również obok słupka!

38'

Okazja dla gospodarzy! Po wrzutce w pole karne z bliska na bramkę nie trafił Rybski!

34'

Zagłębie długo rozgrywa piłkę, ale nie potrafi zakończyć akcji groźną sytuacją.

31'

Gospodarze domagali się rzutu karnego, po tym jak w polu karnym padł Piechowiak. Tomasz Wajda nakazał grać dalej.

29'

Akcja Gancarczyka skończyła się złym dośrodkowaniem. Od bramki golkiper Zagłębia.

28'

Rzut wolny dla Zagłębia, ale po wrzutce nikt nie zdołał przeciąć dośrodkowania.

27'

Rzut rożny dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu kolejny korner. Po nim nie było zagrożenia dla Zagłębia.

26'

Jest gorąco. Mamy pierwszą przerwę na uzupełnienie płynów.

24'

Sporo pola miał teraz Mikołajczak, który zdołał oddać strzał na bramkę gości. Pewnie broni jednak Forenc.

22'

W ataku ciągle goście. Kolejny strzał, tym razem głową, wyłapał Misztal.

20'

Przybecki wygrał pojedynek biegowy i uwolnił się spod krycia, ale w pełnym biegu wpadł w pole karne i uderzył obok bramki.

19'

Próbuje się wstrzelić na bramkę Błąd, ale ponownie dobrze broni Misztal.

18'

Błąd uderzył z rzutu wolnego, ale piłkę bez większych problemów złapał bramkarz Chojniczanki.

14'

Rzut rożny dla Zagłębia po strzale Przybeckiego i interwencji Misztala!

12'

Na strzał z dystansu zdecydował się Przybecki, ale nie trafił w bramkę!

11'

Ależ okazja Chojniczanki po składnej akcji! Piłka trafiła do Mikołajczyka, który nie zdołał z kilku metrów pokonać Forenca!

9'

W pole karne zagrywał Mikołajczyk i Forenc miał pierwszą okazję na interwencję. Pewnie złapał piłkę.

8'

Rzut wolny dla Chojniczanki po faulu Jacha

7'

Przedzierał się lewą stroną Olesky. Najpierw sam faulował, po chwili był powstrzymywany nieprzepisowo.

5'

Sporo walki w pierwszych minutach, często kończy się to faulem.

2'

Rzut rożny dla gospodarzy po strzale Mikołajczaka!

1'

Od środka Zagłębie. Gramy!

17:50

Znamy już składy obu zespołów. Rezerwowi Zagłębia: Michał Dumieński, Daniel Chyła, Przemysław Czerwiński, Przemysław Laskowski, Rafał Siemaszko, Rafał Leśniewski i Piotr Kieruzel. Rezerwowi Chojniczanki: Dominik Hładun, Piotr Azikiewicz, Sebastian Bonecki, Łukasz Janoszka, Maciej Kowalski-Haberek, Adrian Rakowski i Michal Papadopulos.

17:32

Zagłębie to pierwsza drużyna z grona spadkowiczów Ekstraklasy, z którym zmierzy się Chojniczanka. Celem Miedziowych jest jak najszybszy powrót na ekstraklasowe boiska, ich ambicje odzwierciedlają notowania bukmacherów, którzy w każdym meczu przypisują im miano faworyta. Dla chojniczan jest to drugi sezon na zapleczu ekstraklasy, w którym chcą pokazać, że stać ich na to, aby uczynić krok naprzód i nie drżeć o ligowy byt do końca rozgrywek.

17:30

Witamy w relacji na żywo ze spotkania w Chojnicach, w którym miejscowa Chojniczanka podejmie Zagłębie Lubin.