Niedziela, 2 listopada 2014, godz. 12:30
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
1 : 1
Wisła PłockWisła Płock
94'

Sędzia kończy mecz. Janus dał prowadzenie, a potem wyrównał Siemaszko. Bylismy świadkami bardzo wyrównanego meczu.

91'

Stefańczyk dostaje zółtą kartkę.

90'

Wysoki pressing stosuje Chojniczanka, a zagubieni goście tracą piłkę. 3 minut zostały doliczone.

86'

Rzut rożny dla Wisły. Dobrze broni się Chojniczanka.

86'

Lebedyński za Ilieva.

85'

Rzut wolny dla Wisły. 40 metrów od bramki. Nic nie było, skończyło się na aucie.

84'

Mnóstwo kontrowersji z udziałem sędziego. Szczerbowicz miewał lepsze występy.

82'

Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Siemaszko, a wchodzi Radler.

79'

Gra toczy się głównie w kole srodkowym. Atakuja gospodarze, a potem goście. Bardzo wyrównane widowisko.

76'

Bardzo dobra akcja Siemaszki, który po kolei mijał kolejnych zawodników Wisły. Zabrakło dokładności przy wykończeniu.

72'

Lisowskiemu udało się obić piłką obrońcę i jest aut na wysokości pola karnego.

71'

Korner dla Wisły, może być nienezpiecznie. Obrońca wybija i ponawiamy.

70'

Zmiana w zespole Chojniczanki. Iwanicki schodzi a wchodzi Wojciech Lisowski.

67'

Od kilku chwil Chojniczanka utrzymuje piłkę na połowie rywali.

65'

Teraz natomiast przeważa Chojniczanka, która gra atakiem pozycyjnym.

64'

W środku boiska faulowany Zawistowski, który szybko wznowił grę, podał do Gancarczyka, a ten minął dwóch rywali ale strzał został zablokowany.

62'

Sytuację 1 na 1 z obrońcą miał Hiszpański lecz ten zagrał do boku. Jest rzut rożny dla Wisły.

62'

60'

Okres bardzo wyrównanej gry z lekkim wskazaniem na Wisłę. Przed chwilą strzelał Janus.

58'

W drugiej połowie zamiast ładnej piłki oglądamy kopaninę. Mnóstwo bezsensownych fauli.

57'

Bardzo dobre rozegranie piłki w środku pola i miejsce na strzał miał Zawistowski. Skorzystał ze swojej szansy ale bardzo niecelnie.

55'

Faulowany Siemaszko. Stały fragment gry i dośrodkowuje Zawistowski. Zagrożenia nie było i od autu rozpoczną goście.

53'

Znowu żółty kartonik dla Chojniczanki. Paweł Iwanicki otrzymuje ją za wejście nakładką.

51'

Kolejny kartonik dla Chojniczanki. Teraz żółtko ogląda Kieruzel.

50'

Nafciarze zaczęli z impetem i raz po raz atakują gospodarzy.

49'

Żółtą kartką ukarany został Rafał Siemaszko za faul taktyczny w okolicy lini środkowej boiska.

48'

Grozna wrzutka Janusa ale obrona wybija piłkę.

47'

Rzut wolny dla Chojniczanki około 25 metrów od bramki. Bardzo niecelnie strzelał Kieruzel.

45'

Druga żółta kartka dla zawodnika Wisły.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę.

45'

Zmiana druga juz w zespole Wisly.

45'

Zmiana

46'

Koniec pierwszej połowy. Mecz jest bardzo wyrównany, co oddaje wynik 1:1. Za 15 minut wracamy!

45'

Od momentu zdobycia bramki wyrównującej Chojniczanka jest troszkę lepszym zespołem. Grają efektownie ale nie efektywnie. Wisła próbuje się czasami odgryzać. 1minuta została doliczona od końća pierwszej połowy.

44'

Zamieszanie w polu karnym Wisły piłka wybita nagle wraca i ponownie zostaje wybita. Goście kontrują ale Krzywicki został ograny przez defensywę gospodarzy i znowu w posiadaniu piłki Chojniczanka.

42'

Zawistowski w narożniku obija nogi obrońcy i jest korner.

41'

Dobra akcja oskrzydlająca gospodarzy.Iwanicki do Chyły ale bardzo dobrze zachował się obrońca, który zdołał wybić piłkę.

40'

Moment dobrej gry gospodarzy, którzy cały czas atakują. Bardzo dużo się dzieje przy Mickiewicza. Nie sposób opisać wszystkiego ..

37'

Siemaszko wypracował sobie sytuację i zdążył oddać strzał w dolny róg bramkI. Broni Kiełpin i rzut rożny.

36'

Wszyscy kibice zebrani na Mickiewicza są świadkami bardzo wyrównanego meczu.

36'

Zółta kartka dla Sielewskiego. Faulowany taktycznie Siemaszko. Będzie kolejna wrzutka w pole karne Wisły.

33'

Kolejna wrzutka gospodarzy i znowu strzela Siemaszko. Tym razem broni Kiełpin.

32'

Faulowany Siemaszko okolo 30 metrów od bramki. Piłkę dogrywał Zawistowski. Aut dla Choniczanki.

30'

Piękna akcja Chojniczanki Strzelcem bramki Siemaszko. Wrzutka Gancarczyka i potem Rafał Siemaszko precyzyjnie w dolny róg bramki z głowy i mamy 1:1 !

28'

W uderzeniu Wisła kolejna akcja oskrzydlająca, a pozniej wrzutka w pole karne. Kolejny rzut rożny dla gości.

25'

Gol gol gol strzelcem bramki, warto dodać pięknej bramki strzałem w okienko. Bez szans Misztal. Janus daje prowadzenie Wisle.

23'

Strzelał Iwanicki z 6 metrów, ale został zablokowany. Po chwili kontra gości, która spaliła na panewce i w posiadaniu piłki gospodarze.

22'

Strzelał Zawistowski ale trafił w mur. W posiadaniu piłki Chojniczanka.

21'

Gancarczyk faulowany około 25 metrów od bramki Wisły. Może być groznie.

19'

Przez 2 minutki Chojniczanka utrzymywała piłkę na połowie gości ale nie można było odnotować jakiejś fajnej, składnej akcji.

15'

Sporadycznie do głosu zaczyna dochodzić Chojniczanka, lecz znowu wspomnieć trzeba o prostych błędach w podaniach.

13'

Okres gry, w którym przewaza Wisła. Mamy pierwszy rzut rożny. Wykonywać go będzie Kacprzycki.

12'

Ciekawy pomysł zaprezentował zespoł gości, jednak nie poskutkował on żadnym zagrożeniem.

11'

Iwanicki fauluje Kacprzyckiego około 30 metrów od bramki.

11'

10'

Chojniczanka stosuje bardzo wysoki pressing na połowie Wisły. Od czasu do czasu skutkuje to przejęciem piłki.

9'

Pierwsza ładniejsza akcja Chojniczanki. Czerwiński podaje z połowy boiska piłkę do Gancarczyka. Kiełpin wychodzi i łapie piłkę.

7'

W pierwszych minutach mecz jest bardzo wyrównany. Atakują gospodarze, a następnie goście. Nie było jeszcze jakiejś groznej sytuacji.

6'

Dobrym prognostykiem jest na pewno chęć walki u zawodników jednej jak i drugiej drużyny .

5'

Sektor kibiców gości jest wypełniony po brzegi i można rzec, iż na tę chwilę są oni głośniejsi niz kibice Mks-u.

3'

Po pierwszych minutach tego meczu widać, że to Chojniczanka chciałaby przejąc inicjatywę. Obecnie w posiadaniu piłki drużyna Wisły. Piłka rozgrywana na połowie gości.

1'

Chojniczanka od pierwszych minut stara się utrzymywać przy piłce, Wisła stosuje pressing.

12:32

Pan Szczerbowicz gwiżdże i od środka ten spektakl zaczynają gospodarze.

12:29

Zawodnicy wychodzą na boisko i za chwilę startujemy! roch

12:18

Mimo tego, że telewizja Orange Sport przeprowadza transmisję z tego spotkania, na stadionie widać duże zainteresowanie wśród sympatyków gospodarzy. Stadion powoli się zapełnia. Ponadto w Chojnicach jest znakomita pogoda do gry w piłkę. Jest słonecznie z lekkimi powiewami wiatru, a temperatura oscyluje w okolicach 10 stopni.

12:13

Drużyna Chojniczanki Chojnice zagra dzisiaj w swoich tradycyjnych zółto-czerwonych strojach, natomiast Wisła Płock zaprezentuje się w niebieskich uniformach.

12:12

Za około 17 minut rozpocznie się mecz, a zawodnicy za chwilę zejdą do szatni po ostatnie wskazówki trenerów.

12:10

rozgrzewka

12:09

rozgrzewka

12:07

Ławka rezerwowych gospodarzy: Michał Dumieński, Grela Jeremiasz, Przemysław Laskowski, Wojciech Lisowski, Rafał Majtyka, Błażej Radler, Mateusz Piechowiak. Ławka rezerwowych gości: Bartosz Kaniecki, Dawid Jabłoński, Maciej Kotstrzewa, Piotr Ruszkul, Patryk Stępiński, Wojciech Zyska, Mikołaj Lebedyński.

12:01

Witam Państwa z Mickiewicza 12, gdzie swoje mecze rozgrywa Chojniczanka Chojnice. Dzisiejszym rywalem gospodarzy będzie świetnie spisująca się w tym sezonie drużyna Wisły Płock. Aby lepiej poznać wagę spotkania polecam lekturę przedmeczową. Zapowiedz