W tym momencie sedzia kończy mecz! Chojniczanka wygrywa 4:3! Cóz za mecz!

90'

Sędzia doliczył 3minuty!

89'

89 minuta i Stomil zdobywa bramkę za sprawą Trzeciakiewicza.

88'

Bardzo niecelny strzał z 25 metrow Feciucha. Nawiasem mówiąc cała jego gra w dzisiejszym spotkaniu w skali od 1 do 5, to 2.

86'

Kolejny niepotrzebny faul Chojniczanki. Około 24 metrów do bramki. Stomil będzie miał dobrą okazję!

83'

Andrzej Rybski zajmuje miejsce Gancarczyka - strzelca dwóch bramek!

81'

Niepotrzebny faul gospodarzy pod własną bramką. Będzie niebezpieczny rzut wolny.

80'

Lisowski wybił piłkę na rzut rożny w sytuacji, w której nie było zagrożenia.

79'

Kieruzel popełnił kolejny błąd i tym samym stworzył zagrożenie pod bramką Podleśnego, ale na szczęście bramkarz spisał się bez zarzutu!

77'

Po dobrej akcji gości wykazać musiał się Podleśny, który fantastycznie wybronił głowkę Trzeciakiewicza!

75'

Z boiska schodzi Jamróz, a w jego miejsce melduje się Wełnicki!

73'

Żwir strzelał z około 8 metrów bardzo niecelnie!

72'

Kieruzel poślizgnął się w polu karnym i stracił piłkę, ale Goście nie potrafili wykorzystać takiej sytuacji!

69'

Kieruzel za faul na bramkarzu otrzymuje zółtko!

68'

Pierwsza akcja Siemaszki i rzut rożny!

67'

W zespole Chojniczanki szansę do gry dostaje Siemaszko, który zmienia Mikołajczaka!

66'

Rzut rożny dla drużyny gości!, po którym w zamieszaniu w polu bramkowym najlepiej spisał się Podleśny i złapał piłkę !

65'

Szymonowicz zmienia Mroczkowskiego!

64'

Strzał Feciucha z 20 metrów o centymetry mija słupek!

63'

Zmiana w zespole gości ! Skoba schodzi, a w jego miejsce Meskhia!

18:18

58'

Chyła zdobywcą bramki na 4:2 dla gospodarzy! Na leżąco dobija piłkę na pustą bramkę!

57'

Kolejny rajd Gancarczyka, po którym wywalczony został róg!

56'

Momentami obrona Stomilu wygląda bardzo zle. Zanosi się na drugą bramkę dla gospodarzy.

53'

Kolejne doskonałe, przeszywające podanie od Grzelaka w stronę kolegów. Na posterunku jednak był Bucholc.

50'

Ależ sytuacja! Gancarczyk wpadł w pole karne i dograł na piąty metr, gdzie piłkę przyjął Grzelak, ale w pojedynku z bramkarzem poległ. Nie trafił z 3metrów!

49'

Od początku drugiej połowy widać, że mecz się zaostrzył. Kolejne niebezpieczne wejście.

48'

Jamróz ukarany żółtą kartką!

46'

Pierwsza akcja Chojniczanki. Gancarczyk dośrodkował w pole karne, ale Skiba doskonale łapie piłkę!

45'

Niedziela melduje się na boisku. Wchodzi w miejsce Suchockiego!

45'

Drugą połowę rozpoczął zespół gości!

17:54

45'

Koniec pierwszej połowy meczu!

43'

Brutalnie sfaulowany Grzelak wślizgiem od tyłu! Żółtko obejrzał Skoba!

41'

Gancarczyk wyszedł kolejny raz sam na sam, ale tym razem pewnie pokonał bramkarza! Gancarczyk popisał się pięknym lobem!

39'

Panuje teraz sporo niedokładności u jednych jak i drugich, dlatego tempo meczu nieco siadło.

37'

Do strzału doszedł Jamróz, niestety bardzo niecelnie uderzył piłkę!

35'

Ależ gol! Gancarczyk wrzucił piłkę na długi słupek, a tam akcję skończył Chyła! 2:2

34'

Mikołajczak w dryblingu wywalczył rzut rożny.

33'

Jamróz wbiegł w pole karne po dobrym podaniu ze środka pola, ale nie udało mu się skończyć akcji.

31'

Dobra akcja Chojniczanki zakończona strzałem głową Gancarczyka! Skiba złapał piłkę!

30'

Fatalne zachowanie obrony Chojniczanki! Wybita piłka przed pole karne, która padła łupem Skoby, a ten długo nie myślał i uderzył na bramkę ! 1:2 ! Cóż za mecz!

29'

Odpowiedz gości, którzy dzięki błyskowi Żwira otrzymali korner!

28'

Kolejna sytuacja sam na sam z bramkarzem! Mikołajczak do Suchockiego, ale znowu fantastycznie broni Skiba! Rzut rożny

26'

Kolejna grozna sytuacja Chojniczanki! Grzelak przedryblował 3 zawodników i wyszedł sam na sam.. Fenomenalną broną popisał się Skiba!

24'

Achh minimalnie nie trafił Grzelak, któremu piłkę na głowę dostarczył Suchocki!

22'

Po wrzutce Chyły Chojniczanka egzekwować będzie rzut rożny!

21'

Trzeciakiewicz! Co on zrobił? Minął cała obronę rywala dryblingiem i na końcu strzelił z tzw. czuba w bramkę! Mamy 1:1!

19'

Kolejna dobra piłka od Grzelaka do Gancarczyka, który wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale ostoja obrony Stomilu nie zawiodła. Wciąż 1:0.

18'

Cóż za akcja Chojniczanki! Gancarczyk do Chyły, a ten do Grzelaka, który zagrał krosową piłkę do wbiegającego Gancarczyka, ale był na spalonym...

17'

Kolejny błąd Feciucha i kolejna strata! Tym razem obeszło się bez większego zagrożenia.

14'

Błąd Feciucha, który zagrał do przeciwnika, a ten popędził na bramkę. W ostatniej chwili wślizgiem uratował sytuację Lisowski.

13'

Goście wykonywać będą rzut wolny w okolicach linii środkowej boiska! Wrzutka! Niestety nic z tego nie wyszło i w posiadaniu Chojniczanka.

10'

Powoli Stomil zaczyna dochodzić do głosu, dzięki czemu rośnie strach w oczach defensywy gospodarzy.

8'

Troszkę niedokładności pojawiło się w szeregach Chojniczanki, która straciła piłkę i na własne życzenie sprokurowała niebezpieczną sytuację, ale znakomicie w bramce spisał się Podleśny!

5'

Zdecydowanie lepiej w ten mecz wszedł zespół gospodarzy, który zdołał zdobyć bramkę i cały czas atakuje. Stomil wygląda na nieco oszołomioną drużynę.

3'

Marek Gancarczyk !!!! Uderzył z około 20 metrów na bramkę, ale piłka w ostatnim momencie odbiła się od pleców obrońcy i zdezorientowany bramkarz nie miał szans! 1:0

2'

Ależ sytuacja! Wrzutka w pole karne, po której Skiba wybił piłkę, a ta trafiła pod nogi Zawistowskiego, który natychmiast uderzył w kierunku pustej bramki. Minimalnie chybił!

17:03

Mecz rozpocznie zespół gospodarzy! Arbiter pozwala rozpocząć mecz!

16:59

Zawodnicy wychodzą na murawę boiska. Za chwilę nastąpi krótkie przywitanie i sędzia da znak do rozpoczęcia meczu.

16:44

Gospodarze zagrają w swoich tradycyjnych żółto-czerwonych strojach, a goście w jednolitych czarnych kompletach.

16:43

Zawodnicy za niedługo kończą rozgrzewkę i zejdą do szatni po ostatnie wskazówki trenerów. stomil

16:41

W Chojnicach jest dzisiaj wietrznie , a na niebie zaciągnęła się wielka chmura i od dobrych 30 minut pada deszcz. Temperatura oscyluje w granicach 12 stopni. Pogoda dzisiaj nie sprzyja zawodnikom. Mecz może obfitować w wiele błędów, dlatego kluczowa może okazać się jedna bramka.

16:38

Arbitrem głównym tego meczu będzie Tomasz Marciniak, a pomagać mu będą liniowii: Jakub Winkler i Michał Pierściński.

16:36

Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn. Chojniczanka: Michał Dumieński, Damian Gałązka, Andrzej Rybski, Przemysław Czerwiński, Jakub Mrozik, Bartłomiej Niedziela, Rafał Siemaszko. Stomil Olsztyn: Dawid Mieczkowski, Naoya Shibamura, Dawid Szymonowicz, Tomasz Wełnicki, Irakli Meskhia.

16:32

Witamy z Mickiewicza 12 w Chojnicach, gdzie swoje mecze rozgrywa drużyna Chojniczanki. Dzisiejszym przeciwnikiem gospodarzy jest zespół Stomilu Olsztyn!
Polecamy lekturę zamieszczoną u dołu, by poznać stawkę spotkania!

13:39

Chojniczanka - Stomil LIVE!

ZAPOWIEDŹ: "Chojna" wraca do gry, Stomil broni czwartej lokaty

Po kolejce przerwy, spowodowanej wycofaniem się z rozgrywek Floty Świnoujście, na I-ligowe boiska wracają piłkarze Chojniczanki. Podopiecznym Mariusza Pawlaka przyjdzie walczyć ze Stomilem Olsztyn. "Chojna" traci do piłkarzy Mirosława Jabłońskiego zaledwie trzy punkty. Ostatnie niezłe wyniki, plus 3 punkty "ekstra" za mecz z Flotą, sprawiły, że Chojniczanka zagościła w górnej części tabeli. Choć kibice nie mają co marzyć o awansie, to możliwość zakończenia sezonu w pierwszej piątce, byłaby nie małym sukces chojnickiej drużyny.

Stomil Olsztyn - Choniczanka Chojnice 3:0