Niedziela, 14 września 2014, godz. 16:00
93'

93'

Koniec meczu. Chojniczanka pewnie pokonała u siebie GKS Tychy 3:0

92'

Zawodnik Chojniczanki wychodził sam na sam z bramkarzem, został on faulowany. Grzybek z żółtą kartką.

91'

Ostatnie minuty meczu. Rzut rożny dla Gks-u. Czy goście strzelą bramkę honorową?

90'

Sędzia doliczył 3 minuty !

89'

3:0 Chojniczanka ma mecz pod kontrolą. Prawdopodobnie drużyna trenera Pawlaka zdobędzie pierwsze trzy oczka przed własną publicznością w tym sezonie.

86'

Faulowany Iwanicki 25 metrów od bramki, potrzebna jest pomoc medyczna.

83'

Niedziela w uliczkę do Czerwińskiego, a ten płaskim strzałem kończy akcję i podwyższa na 3:0

82'

Wślizg Markowskiego na żółtą kartkę.

80'

Rzut rożny Gks-u. Pewnie wychodzi Misztal i łapie piłkę.

80'

Mikołajczaka zastępuje Lisowski. Znak trenera Pawlaka, żeby zastosować obronę do końca meczu.

78'

Wrzucał Gancarczyk a Markowski uderzał głową na bramkę. Pech chciał, że niecelnie.

76'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Schodzi Mączyński, wchodzi Szczęśny

75'

Dzisiejszego dnia sędzia z Legnicy jest dobrze dysponowany. Panuje nad wydarzeniami na boisku i póki co nie popełnił błędu.

72'

Po wrzutce kolegi, Kowalczyk strzela głową, ale strzał był zbyt słaby, dlatego Misztalowi udało się obronić.

71'

Podenerwowani goście próbują złapać kontakt z Chojniczanką. Niestety nic nie wskazuje na to, że osiągną swój cel.

68'

Strzelec drugiej bramki musi opuścić boisko wskutek urazu, którego doznał. W jego miejsce Iwanicki!

67'

Rybski doznał kontuzji i potrzebuje pomocy lekarza.

64'

Piękna akcja Chojniczanki Mikołajczak wypuszcza w uliczkę Rybskiego a ten z chirurgiczną dokładnością umieszcza piłkę w siatce! 2:0

62'

Zmiana w zespole gości. Udział w meczu kończy Wodecki, a szansę dostaje Ruskovsky.

61'

Zmiana w zespole Chojniczanki. Schodzi Siemaszko, wchodzi Radler. Trener Pawlak ma zamiar bronić 1-bramkowej przewagi już na tym etapie meczu?

57'

Grozna kontra Chojniczanki, która wychodziła 2 na 1 z obrońcą. Powinno być 2:0. Niestety niedokładne podanie..

55'

Kowalczyk strzela z ostrego kąta, ale Misztal na posterunku. Korner.

54'

Korner dla Chojniczanki po solowej akcji Gancarczyka.

54'

Okres meczu, w którym zauważyć można dużo walki w środku pola.

51'

Wrzutka NIedzieli, główka Rybskiego, ale na nieszczęście kibiców z Mickiewicza pudło.

50'

Inicjatywę przejeli goście, którzy raz po raz nękają obronę Chojniczanki. Gospodarze próbują odgryzać się jakimiś kontrami.

48'

Zapowiadała się dobra akcja Gks-u. Wszystko popsuł sędzia, który odgwizdał spalonego.

47'

Rzut rożny dla tyszan.

45'

Zmiana w zespole Gks-u.

45'

45'

Goście zaczną drugą połowę meczu. Wyglądają na bardzo zdeterminowanych. CZAS START !

16:50

przerwa

46'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Drużyny schodzą do szatni. Chojniczanka na prowadzeniu. Zapraszamy za kwadrans.

46'

Czas doliczony to 1 minuta.

46'

Brutalny faul zawodnika z Tych.

45'

Dośrodkowanie Kowalczyka ale z bramki wychodzi Misztal i łapie piłkę.

41'

Jankowski potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

41'

Gks próbuje natychmiast odpowiedzieć lecz nie widać w tym jakiejś konkretnej koncepcji.

38'

Mikołajczak w górny prawy róg bramki i mamy 1:0!

38'

Rybski okiwał obrońcę tyszan i jest rzut karny !!!

37'

W odpowiedzi Chojniczanka, która atakami prawym skrzydłem szuka swojej szansy. Pilkarze popularnej Chojny wywalczyli rzut rożny.

36'

Strzela Trochim zza pola karnego. Misztal pewnie łapie piłkę.

33'

Okres meczu, w którym goście mają więcej do powiedzenia. Na trybunach widać lekkie rozgoryczenie.

31'

Kowalczyk dostaje piłkę na 10 metrze od bramki ale na posterunku był Markowski, który wybił piłkę poza linię końcową. Rzut rożny!

29'

Strzał Chyły z 30 metrów, kapitalnie broni bramkarz. Kolejny korner.

25'

Dobra akcja gospodarzy, rozklepali w środku pola gości, po czym Rybski dochodzi do strzału. Niestety rykoszet i róg.

24'

Strata Chojniczanki, kontra gości ale w porę interweniował obrońca wybijając na korner.

22'

Brutalnie faulowany Mikołajczak, żółty kartonik ogląda Bocian.

22'

Strzał Trochima z 25 metrów, fantastycznie broni Misztal, korner dla Gks-u.

21'

Okres spokojniejszej gry. Chojniczanka buduje atak pozycyjny a tyszanie czekają na błąd, który mogliby wykorzystać szybką kontrą.

19'

Faul Taktyczny Siemaszki. Mogła być kontra Gks-u.

15'

Rzut wolny dla Gks-u około 35 metrów do bramki Rafała Misztala. Może być groznie.

14'

Kowalczyk pięknie minął obrońcę Chojniczanki i runął w polu karnym. Symulacje nie są mu obce.

12'

Dużo niedokładności w grze Chojniczanki, co skutkuje licznymi stratami. Gospodarze dominują.

9'

Grozna akcja Chojniczanki. Gancarczyk wrzuca ale piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

8'

Rzut rożny dla Chojny.

7'

Presing gospodarzy, w efekcie odzyskana piłka.

7'

Faul taktyczny.

6'

Pierwsza akcja Gks-u, Kieruzel wybija piłkę. Kontra, Chojniczanki i faulowany Siemaszko.

3'

Gospodarze starają się przejąć inicjatywę od początku meczu.

1'

Pierwsza akcja Chojniczanki, ale Piotr Misztal pewnie łapie piłkę.

16:01

Pan Opaliński gwiżdże i Chojniczanka zaczyna mecz.

15:59

roch

15:52

roch

15:46

Zawodnicy obu ekip udali się już do szatni. Za chwilę zaczynamy !

15:46

Ciekawostka W dzisiejszym spotkaniu zagrają przeciwko sobie dwaj bracia. Rafał Misztal w zespole gospodarzy i Piotr Misztal w drużynie Gks-u.

15:43

fani

15:42

Niecałe 20 minut do rozpoczęcia meczu. Trybuny powoli wypełniają się kibicami Chojniczanki. Grupa fanów z Tych jest jeszcze w drodze.

15:33

Ławka rezerwowych Chojniczanki: Dumieński, Grela, Iwanicki, Lisowski, Piechowiak, Laskowski, Radler. Ławka rezerwowych Gks-u: Igaz, Nitkiewicz, Dymowski, Otręba, Ruskovsky, Szczęsny, Smółka.

15:28

mks

15:27

Gks Tychy

15:26

W Chojnicach około 20 stopni. Idealna pogoda do grania. Na rozgrzewkę właśnie wybiegli zawodnicy jednej jak i drugiej drużyny.

15:19

Dzień dobry! Witam ze Stadionu Miejskiego w Chojnicach. Za około pół godziny początek spotkania między miejscową Chojniczanką a Gks-em Tychy.