Niedziela, 19 października 2014, godz. 12:15
0 : 2
Wisła PłockWisła Płock
1. połowa0 : 2
94'

KONIEC! Termalica po raz drugi w sezonie odnosi porażkę, tym razem z Wisłą Płock 0:2!

93'

Seweryn Kiełpin po strzale Petera Maslo wybija piłkę z linii bramkowej.

92'

Piłka wylądowała w siatce, ale Emil Drozdowicz został złapany na spalonym.

90'

Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Piotr Ruszkul ukarany żółtą kartką.

87'

Zmiana w Wiśle, Magdoń wejdzie za Góralskiego.

85'

Mocno niecelny strzał Bartosza Kopacza.

80'

Ambicji w ostatnich minutach Termalice odmówić nie można, ale czy to starczy by osiągnąć dziś korzystny rezultat?

78'

Zmiana w Termalice,Janeczko wejdzie za Kamińskiego.

77'

Próba dośrodkowania Janusa do Hiszpańskiego, ale defensorzy Termaliki przechwytują futbolówkę.

75'

Przewaga Termaliki w posiadaniu piłki nie przekłada się na wynik spotkania. Do końca pozostał nieco ponad kwadrans, a "Słoniki" musza strzelić co najmniej dwa gole, jeśli chcą myśleć o zdobyciu chociażby punktu.

73'

Zmiana w Wiśle Płock, Ruszkul za Krzywickiego.

72'

Dariusz Jarecki ukarany żółtą kartką.

71'

Kamiński zagrał do Czerwińskiego, ten już wychodził na czystą pozycję strzelecką, ale koniec końców został złapany na spalony.

70'

Emil Drozdowicz minął z łatwością kilku rywali i dostał się pod pole karne Wisły Płock, al defensywna gości po raz kolejny stanęła na wysokości zadania.

67'

Dawid Kamiński ukarany żółtą kartką.

62'

Seweryn Kiełpin radzi sobie wyśmienicie ze strzałami rywali. Gdyby nie jego dobra postawa przyjezdni prawdopodobnie straciliby już gola.

60'

Zmiana także w Wiśle, Stępiński wejdzie za Kacprzyckiego.

59'

Kolejna zmiana w Termalice, Paluchowski wejdzie za Kaczmarczyka.

55'

Termalica nie daje za wygraną i co chwila próbuje zaatakować bramkę rywali, jednak obrona gości spisuję się jak na razie świetnie i powstrzymuje każdą akcję "Słoników".

51'

Cezary Stefańczyk wraca do gry.

51'

Cezary Stefańczyk ucierpiał w starciu z rywalem, jest opatrywany przez sztab medyczny swojego klubu.

50'

Janus szalał na prawej flance, ostatecznie jego rajd zakończył się niecelnym strzałem na bramkę Teramliki, po którym piłka powędrowała obok słupka.

47'

Gospodarze rozpoczęli drugą połowę od nieudanego rzutu rożnego.

46'

W przerwie Piotr Mandrysz dokonał zmiany, za Biskupa wejdzie Jarecki.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Do przerwy Termalica na własnym stadionie przegrywa z Wisłą Płock 0:2.

45'

Fabian Hiszpański posłał piłkę w kierunku Dimitara Ilieva, a ten nie wahał się i oddał pewnie strzał prosto na bramkę Termaliki. Goście prowadzą już 2:0!

45'

GOOOOOOL!! DIMITAR ILIEV!!!

43'

Wlazło zagrał do Krzywickiego, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

39'

Strzał Emila Drozdowicza sprzed pola karnego, jednak piłka mija tylko lewy słupek bramki Wisły.

37'

Dobra wrzutka Stefańczyka, ale z piłką minimalnie minął się Wlazło.

36'

Krzysztof Kaczmarczyk ukarany żółtą kartką.

35'

Fabian Hiszpański ukarany żółtą kartką.

34'

Mogło być groźnie, ale po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Termliki do piłki wyskoczył Seweryn Kiełpin.

32'

Piotr Wlazło ukarany żółtą kartką.

31'

Efektowny rajd Marcina Krzywickiego w pole karne gospodarzy, ale próba zagrania do Ilieva zakończyła się niepowodzeniem i przechwytem piłki przez rywali.

28'

Piłka po mocnym strzale Mateusza Kupczaka powędrowała tuż obok bramki Wisły Płock.

25'

Jacek Góralski ukarany żółtą kartką.

23'

Nieźle wyglądająca akcja Ilieva i Janusa, ale dobrze spisujący się dziś defensorzy Termaliki radzą sobie z jej zatrzymaniem.

20'

Przypominamy o naszej akcji! Wraz z nową odsłoną Ekstraklasa.net prezentujemy wielki konkurs pod hasłem #PiłkaNożnaStylŻycia. Zadanie jest bardzo proste, a w puli nagrody za ponad 10 tysięcy złotych! Idź na mecz, zrób sobie fajne zdjęcie na stadionie i weź udział w naszym plebiscycie: #PiłkaNożnaStylŻycia.

18'

Korner dla gospodarzy zakończył się tym, że jeden z piłkarzy Termaliki został złapany na spalonym.

16'

Łukasz Kacprzycki dośrodkowywał piłkę z rzutu wolnego, do niej najwyżej wyskoczył Krzywicki, ale czujny na posterunku Sebastian Nowak w porę złapał futbolówkę.

15'

Termalica podrażniona stratą gola próbuję odrobić straty, niezła akcja ofensywna "Słoników" zakończyła się rajdem Jakuba Biskupa w pole karne Wisły, gdzie jednak piłkę zdołał przechwycić Bartłomiej Sielewski.

12'

Drozdowicz sfaulował Sielewskiego, mamy rzut wolny dla drużyny przyjezdnej.

10'

Świetna, zespołowa akcja Wisły Płock! Iliev zgrał futbolówkę do wbiegającego na skrzydło Janusa, ten oddał ją Góralskiemu, który z kolei podał w kierunku Krzywickiego. Napastnik Wisły Płock pewnym, mocnym strzałem pokonał Sebastiana Nowaka.

9'

GOOOOOL! MARCIN KRZYWICKI!!!!

8'

Niecelny strzał Dalibora Plevy, defensorzy Wisły Płock spokojnie przechwytują futbolówkę.

7'

Do wychodzącego na czystą pozycję Janusa piłkę posłał Góralski, ale w porę uprzedził g golkiper Termaliki, Sebastian Nowak.

6'

Krzysztof Kaczmarczyk zdecydował się na oddanie strzału sprzed pola karnego, ale piłka trafiła w obrońców Wisły Płock.

5'

Niezła akcja Wisły Płock, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową uderzał Dimitar Iliev., ale jeden z obrońców Termaliki w ostatniej chwili zablokował ten strzał.

3'

Próba zgarania Marcina Krzywickiego w kierunku Bartłomieja Sielewskiego zakończyła się niepowodzeniem.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

12:08

Rezerwowi Wisły Płock: Kaniecki, Magdoń, Ruszkul, Stępiński, Jabłoński, Zyska, Szczepański.

12:08

Rezerwowi Termaliki: Pochroń, Fryc, Janeczko, Paluchowski, Kogut, Sołdecki, Jarecki.

12:03

W lepszych humorach do tego spotkania z pewnością podchodzą goście, którzy w dwóch poprzednich kolejkach zgromadzili komplet sześciu punktów. Płocczanie pokonali Widzew Łódź i Miedź Legnica, a aktualnie plasują się na wysokim piątym miejscu.

11:59

Chociaż gospodarze spotkania zanotowali świetny początek i wygrali osiem meczów ligowych, ostatni opadają sił. Najpierw zespół Piotra Mandrysza zremisował z Flotą, a tydzień temu po raz pierwszy zaznał smaku porażki przegrywając z Chojniczanką.

11:57

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Termalica - Wisła Płock LIVE! Lider kontra rewelacja rozgrywek.

11:53

Serdecznie witamy i zapraszamy na pierwszy niedzielny mecz 13. kolejki 1. ligi Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Płock!