Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

Strzał Emila Drozdowicza, ale piłka wędruje ponad bramkę.

83'

Drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Peter Bucko.

80'

Krzysztof Kaczmarczyk wykorzystał zamieszanie pod bramką Olimpii oraz zdezorientowanie jej defensorów i z ostrego kąta pokonał Łukasza Sapele.

79'

GOOOOOL! KRZYSZTOF KACZMARCZYK!!!

78'

I znów Marcin Kaczmarek wrzuca piłkę w pole karne, najwyżej do niej wyskakuje Piter-Bućko, ale jego strzał, który w żaden sposób nie zagroził bramce rywali, pozostawiał bardzo wiele do życzenia.

77'

Zmiana także w barwach Olimpii. Bruno Żołądź wejdzie za Smolińskiego.

75'

Słowak, Peter Masło debiutuje dziś w barwach Termaliki.

75'

Kolejna zmiana, Peter Maslo zastępuje Tomasza Foszmańczyka.

74'

Gospodarze atakują z jeszcze większą siłą, ale jak na razie biją głową w mur i nie potrafią przekuć swojej przewagi w prowadzenie.

73'

Gdyby piłka po tym strzale Patryka Fryca trafiłaby do siatki, mielibyśmy pięknego gola! Łukasz Sapela z trudem wybronił jednak uderzenie piłkarza Termaliki.

71'

Smuczyński sprawnie minął dwóch rywali i wbiegł z piłką w pole karne. Powstrzymali go jednak czujni obrońcy Olimpii.

69'

Zmiana w zespole Termaliki, Dawid Kamiński wejdzie za Jakuba Biskupa.

67'

Przerwa techniczna na uzupełnienie płynów.

67'

Kontratak Olimpii zapoczątkowany przez Marcina Smolińskiego zakończył się niecelnym strzałem.

65'

Fryc pędził przebojem pod bramkę Olimpii, ale defensorzy tej drużyny wyczuli zagrożenie i zatrzymali jego efektowny rajd.

63'

Rzut wolny wykonał Denis Popovic, piłka po jego strzale minęła jedynie słupek.

61'

Faul przed polem karnym na Robercie Szczocie, rzut wolny dla Olimpii, do piłki już ustawiają się Kaczmarek i Popović.

58'

Piłkarze Termaliki muszą zacząć regulować swoje celowniki, ponieważ dzisiaj naprawdę marnują bardzo dogodne sytuację. Najlepszym tego przykładem jest akcja Sołdeckiego, którego uderzenie nawet nie zagroziło bramce Sapeli.

56'

Spore zamieszanie pod bramką Olimpii, Biskup wznowił grę z rzutu rożnego, skierował piłkę do Czerwińskiego, a ten do Łabędzkiego, który sfaulował próbującego interweniować Popovica.

54'

To mogła być świetna akcja Foszmańczyka na zdobycie gola, ale piłkarz wyszedł z piłką poza linię boiska.

51'

Smuczyński zdecydował się na oddanie strzału z okolicy trzydziestego metra, ale futbolówka powędrowała ponad poprzeczkę bramki Sapeli.

49'

Jak na razie nie oglądaliśmy żadnych groźnych sytuacji z obu stron. Wciąż czekamy na pierwszego gola.

47'

Bardzo aktywny od pierwszych minut drugiej połowy jest Kaczmarek, po raz kolejny od po jego dośrodkowaniu Sebastian Nowak musiał interweniować.

46'

Kaczmarek uderzał z rzutu rożnego, ale trafił obok słupka.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

17:56

Po 45 minutach w Niecieczy nie padły żadne bramki, ale obie strony miały swoje sytuacje. W pierwszej części meczu przewagę mają gospodarze, którzy prowadzą grę, częściej utrzymują się przy piłce i dochodzą do groźnych okazji na zdobycie gola, których jednak nie potrafią wykorzystać.

48'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Termalika bezbramkowo remisuje z Olimpią.

46'

Emil Drozdowicz bardzo niecelnie uderza z odległości około dwudziestu metrów.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o trzy minuty.

43'

Zapowiadało się na dobrą akcję Olimpii, Kaczmarek dośrodkowywał w pole karne na prosto głowę Cieślińskiego, który znalazł się jednak na pozycji spalonej.

40'

Foszmańczyk strzelił zza pola karnego, ale Sapela nie miał żadnych problemów by wybronić ten strzał.

38'

Biskup pędził na bramkę Olimpii, ale w porę, na trzydziestym metrze powstrzymał go Sapela.

37'

Gospodarze mieli kolejny rzut rożny, tym razem piłka trafiła do Smuczyńskiego, który znacznie przecenił swoje strzeleckie umiejętności, w efekcie piłka po jego strzale powędrowała wysoko nad poprzeczką.

36'

Kaczmarek doznał jakiegoś urazy i przez moment leżał na boisku. Gospodarze wykorzystali moment osłabienia rywala i wyprowadzili kontratak, który jednak w porę powstrzymali przyjezdni.

33'

Piłkarze Olimpii poczuli krew i teraz to oni są stroną dominującą na placu gry. Przed chwilą Szczot zagrał do Smolińskiego, a ten do Kaczmarka. Piłkarz Olimpii dośrodkowywał jeszcze w pole karne, ale tam uprzedził go Czerwiński.

31'

Marcin Kaczmarek wznawia grę z autu, piłka do Roberta Szczota, a ten uderza pół metra obok słupka bramki Sebastiana Nowaka!!

30'

PIŁKA W SIATCE! Foszmańczyk zdobywa gola, ale sędzia boczny odgwizduje spalonego.

29'

Denis Popović ukarany żółtą kartką.

28'

Michał Piter-Bućko ukarany żółtą kartką.

26'

Dobra sytuacja rezerwowego Szczota, który ruszył z kontrą, przeniósł piłkę nad obrońcą Termaliki, ale cały swój trud zaprzepaścił niecelnym podaniem do Kaczmarka.

25'

Smuczyński krótko rozegrał piłkę z rzutu wolnego, ale koniec końców znalazł się na spalonym i od rzutu wolnego grę rozpoczną grudziądzanie.

23'

W Niecieczy przerwa na uzupełnienie płynów.

22'

Robert Szczot ukarany żółtym kartonikiem za faul na Daliborze Plevie

21'

Biskup dośrodkowywał z rzutu wolnego prosto na głowę Sołdeckiego, ale ten strzelił daleko od bramki strzeżonej przez Sapelę.

20'

Jakub Biskup zdecydował się na oddanie strzału, ale piłka trafiła w nogi obrońców.

19'

Biskup wrzucił piłkę z prawej strony w okolice pola karnego Olimpii, ale tam znów bez problemu poradził sobie Łukasz Sapela.

18'

Nieco ponad kwadrans gry za nami, jak na razie lepsze wrażenie sprawiają na boisku gospodarze, którzy częściej utrzymują się przy piłce i stwarzają więcej zagrożenia pod bramką rywali.

16'

To nie jest dobra wiadomość dla Olimpii Grudziądz. Z urazem głowy boisko opuścił Maciej Rogalski, który w meczu z Miedzą dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

14'

Mamy pierwszą zmianę. Za kontuzjowanego Rogalskiego na placu gry pojawia się Robert Szczot.

13'

Kontuzja piłkarza Olimpii. Maciej Rogalski schodzi z boiska obandażowaną głową, a na rozgrzewce już pojawił się Robert Szczot.

12'

Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu, ukarany Dawid Sołdecki.

10'

Biskup z rzutu wolnego z okolicy trzydziestu metrów dośrodkowuje w pole karne, ale tam z futbolówką poradził sobie Dariusz Kłus.

8'

Źle ten stały fragment gry rozegrali gospodarze, wrzutkę Biskupa skierowaną na krótszy słupek pewnie wyłapał Sapela.

7'

Foszmańczyk uderzył prosto w obrońce Olimpii i sędzia podyktował rzut rożny dla Termaliki.

6'

Co za szansa Olimpii! Maciej Rogalski znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy, Sebastianem Nowakiem, który zbyt wcześnie się rzucił, ale piłkarz przyjezdnych nie trafił do pustej bramki!

4'

Podopieczni Piotra Mandrysza spokojnie rozgrywają akcje w środku pola i starają się jak najdłużej utrzymywać przy piłce.

3'

Gospodarze nieco śmielej rozpoczęli pierwszą połowę, przed chwilą oddali już pierwszy strzał na bramkę w tym meczu, ale był on bardzo niecelny i w efekcie od bramki zacznie Sapela.

2'

Mamy pierwszą groźną sytuacje gospodarzy. W polu karnym przewracany był Jakub Biskup, ale arbiter nie odgwizdał przewinienia i nakazał grać dalej.

17:02

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

16:52

Dziś w Niecieczy zmierzą się dwa zespoły, które w poprzedniej rundzie pokazały siłę ognia i łatwo pokonały swoich rywali. Gospodarze wygrali z Chrobrym aż 6:0, z kolei grudziądzanie poradzili sobie z Miedzią Legnica pokonując ją 4:2.

16:51

Rezerwowi piłkarze Olimpii: Michał Wróbel, Adrian Bielawski, Milan Andelković, Robert Szczot, Łukasz Suchocki, Bruno Żołądź, Arkadiusz Aleksander

16:50

Rezerwowi piłkarze Termaliki: Adrian Olszewski, Mateusz Janeczko, Dawid Kamiński, Adrian Paluchowski, Jakub Wróbel, Peter Maslo

16:48

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z jednego z najciekawszych meczów 2. kolejki 1. ligi Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Olimpia Grudziądz!