Niedziela, 31 sierpnia 2014, godz. 12:15
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 1
GKS TychyGKS Tychy
90'

Koniec meczu! Termalica wygrywa piąty mecz w sezonie i umacnia się na fotelu lidera pierwszej ligi!

90'

Mariusz Zganiacz - za faul

88'

Mateusz Janeczko za Jakuba Biskupa

87'

Gospodarze już nie spieszą się do ataku, pilnują wyniku, a goście nieporadnie atakują

83'

Goście mieli rzut wolny, zdecydowali się na dośrodkowanie w pole karne Termalicy, ale w powietrzu królują gospodarze

80'

Groźnie pod bramką GKS! W zamieszaniu strzelał Kaczmarczyk i w ostatniej chwili wyjaśnił sytuację Grzybek

78'

Dawid Sołdecki za Tomasza Foszmańczyka

78'

Igaz poradził sobie z uderzeniem Kamińskiego. To nie był łatwy i przyjemny strzał dla bramkarza

76'

Mateusz Bukowiec za Łukasza Bociana

75'

Jakub Biskup - za faul na Grzybku

74'

Dawid Kamiński za Bartłomieja Smuczyńskiego

72'

Coraz odważniej tyszanie. Dobra akcja dwóch rezerwowych Mączyńskiego i Wodeckiego, którą zakończył niecelnym strzałem Kowalczyk

71'

Pleva dobrze zatrzymał we własnym polu karnym Radzewicza, który szukał sobie miejsca do oddania strzału

69'

Marcin Wodecki za Damiana Szczęsnego

68'

Drozdowicz strzelał głową, ale obok bramki

66'

Termalica jest w doskonałej sytuacji. Prowadzi, gra w przewadze i może kontrolować mecz. Tyszanie natomiast muszą zagrać odważniej, żeby chociaż zremisować, ale muszą też uważać na ataki dobrze grających w ofensywie niecieczan

62'

Dobre podanie Plevy do Biskupa, który z kilku metrów pewnie wpakował piłkę do siatki

62'

Goool! Termalica prowadzi 2:1 po trafieniu Jakuba Biskupa! Wykorzystali gospodarze grę w przewadze!

62'

Zaostrzyło się spotkanie w Niecieczy w drugiej połowie. Zaledwie kwadrans od wznowienia gry, a sędzia pokazał już cztery żółte kartki i jedną czerowną

61'

Bartosz Kopacz - za faul na Kowalczyku

60'

Termalica nie odpuszcza i jeszcze mocniej atakuje. Tym razem głową niecelnie strzelał Czerwiński

58'

Już mogli wykorzystać to gospodarze. Po strzale głową Drozdowicz z linii bramkowej piłkę wybił Masternak

56'

Wojciech Trochim upadł w polu karnym Termalicy, sędzia uznał, że symulował i ukarał go drugą żółtą kartką. GKS Tychy gra w osłabieniu

54'

Dalibor Pleva - za faul na Bocianie

51'

Mateusz Grzybek - za faul na Smuczyńskim

51'

Mączyński dobrze wprowadził się do gry i zatrzymał ofensywną akcję gospodarzy, którzy tak jak w pierwszych minutach meczu, od razu po przerwie ruszyli do ataku

48'

Pierwszy strzał po przerwie oddał Trochim, ale nie trafił w bramkę

46'

Mateusz Mączyński za Kamila Nitkiewicza - jedyna zmiana w przerwie

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Koniec pierwszej połowy! W Niecieczy remis 1:1

45'

Emil Drozdowicz - za faul Igazie

45'

Igaz jeszcze zatrzymuje atak Termalicy. Tym razem obronił groźny strzał Foszmańczyka!

43'

Trochim trafił do bramki gospodarzy, ale nie ma się z czego cieszyć, bo wcześniej był na spalonym

40'

Biskup dośrodkował wprost na głowę Smuczyńskiego, który oddał dobry strzał, ale czujny i skuteczny w bramce był Igaz

36'

I znowu Foszmańczyk postraszył gości. Dobrze przyjął, piłkę, obrócił się, wypracował sytuacje, ale na koniec i tak oddał niecelny strzał

34'

Termalica chce znowu wyjść na prowadzenie, ale brakuje dokładności. Uderzenie Foszmańczyka kilka metrów od bramki tyszan

32'

Wojciech Trochim - za faul na Czerwińskim

31'

Dośrodkowanie Biskupa z rzutu wolnego, ale niedokładne i piłkę złapał bramkarz GKS

28'

Szóste trafienie Kowalczyka, który strzela gola w szóstym meczu z rzędu. Kowalczyk strzelił tuż przy słupku z okolic linii pola karnego i bramkarz Termalicy bez szans

28'

Goooool! 1:1 szybka odpowiedź gości i bramka Macieja Kowalczyka

23'

Dośrodkowanie Biskupa w pole karne, gdzie piłkę zgrał Smuczyński, a ta trafiła prosto pod nogi Foszmańczyka, który spokojnie pokonał bramkarza GKS

23'

Goooool! Tomasz Foszmańczyk strzela gola i Termalica prowadzi 1:0

20'

Krótko rozegrali rzut wolny gospodarze, ale uderzenie Kopacza zablokowane

18'

Atakowali gospodarze, a to tyszanie mogli strzelić gola! Kowalczyk zagrał do Trochima, który zmarnował doskonałą okazję. Z bliska strzelił obok słupka

17'

Smuczyński uderzył z dystansu, ale tak jak wcześniej ta próba również była niecelna

16'

Rzut rożny dla gości, ale bez zagrożenia dla Termalicy. Wcześniej do strzału przymierzał się Trochim, ale został uprzedzony przez zawodnika gospodarzy, który wybił mu piłkę

12'

Igaz uprzedził Drozdowicza i złapał spokojnie piłkę

10'

Atakują dalej gospodarze, ale mają problem z precyzją. Po raz kolejny uderzał Kaczmarczyk, tym razem z linii pola karnego, ale ponownie chybił. Piłka przeleciała obok bramki

8'

Groźnie pod bramką GKS, ale Biskup strzelił nad poprzeczką. Zabrakło niewiele. Dobrym dośrodkowaniem popisał się Fryc

7'

Grzybek przedzierał się w ataku, ale został skutecznie powstrzymany przez gospodarzy

4'

Strzał głową Kaczmarczyka nad poprzeczką

3'

W odpowiedzi goście poszukali w ataku swojego najskuteczniejszego zawodnika, czyli Kowalczyka, ale dobrze interweniowali obrońcy Termalicy

2'

Jako pierwsi szczęścia w ataku poszukali gospodarze, ale piłka nie dotarła do Drozdowicza

12:15

Sędzia Mariusz Złotek dał sygnał do gry! Początek meczu w Niecieczy

12:13

Piłkarze obu zespołów już na murawie i za chwilę początek pierwszego niedzielnego meczu w pierwszej lidze

11:59

Tyszanie na razie najwięcej remisują. W pięciu meczach trzy razy podzielili się punktami. W poprzedniej kolejce GKS wygrał pierwszy mecz w sezonie, pokonując Miedź Legnica 2:1

11:57

Gospodarze w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Z pięciu meczów wygrali cztery i tylko raz zremisowali u siebie z Dolcanem Ząbki (1:1). Dobra gra Termalicy zapewniła zespołowi Piotra Mandrysza pozycję lidera. Jeśli niecieczanie dziś zwyciężą, bo będą mieli już sześć punktów przewagi nad trzecią drużyną.

11:54

GKS Tychy - rezerwowi: Piotr Misztal - Paweł Smółka, Marcel Wawrzynkiewicz, Łukasz Kopczyk, Mateusz Mączyński, Mateusz Bukowiec, Marcin Wodecki

11:53

Termalica - rezerwowi: Adrian Olszewski - Dawid Sołdecki, Dawid Kamiński, Wiktor Płaneta, Adrian Paluchowski, Peter Maslo, Mateusz Janeczko

11:52

Znamy składy obu zespołów. Trenerzy nie kombinowali ze składami i postawili na sprawdzonych już w tym sezonie zawodników