1 : 0
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
18:22

93'

KONIEC SPOTKANIA! Termalica pokonała przed własną publicznością Chojniczankę Chojnice 1:0 po golu Emila Drozdowicza!

92'

Goście mogli zdobyć bramkę! Mikołajczak zgrał do Markowskiego, ten zaś odegrał do Gancarczyka, który dwa razy próbował wpakować futbolówkę do bramki Termaliki, ale został zatrzymany przez Nowaka!

90'

Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza trzy minuty,

86'

Goście próbują jeszcze zaatakować bramkę Termaliki, ale zupełnie nie mają pomysłu jak to zrobić.

81'

Rzut rożny dla gości, z narożnika boiska uderzał Pietruszka, ale piłkę wybili defensorzy "Słoników".

80'

Ostatnia zmiana w Termalice, za Dariusza Jareckiego wejdzie Peter Maslo.

79'

Zmiana w Chojniczance, Andrzej Rybski zastąpił Mrozika.

77'

Mocny strzał Biskupa z dystansu, futbolówka przeleciała tylko ponad poprzeczką.

75'

Pietruszka uderzał z rzutu wolnego z okolicy czterdziestego metra, ale piłka trafiła Emila Drozdowicza.

72'

Zmiana także w Chojniczance, Bartłomiej Niedziela opuści boisko, zastąpi go Łukasz Suchocki.

72'

Kolejna zmiana w Termalice, za Mateusza Janeczko wejdzie Dawid Kamiński.

70'

Dla odmiany, bardzo dobra akcja Chojniczanki. Niepilnowany Marek Gancarczyk przyjął piłkę z głębi pola, ale Nowak popisał się niezłą interwencją.

68'

Piłkarze Termalicy nabrali wiatru w żagle i coraz śmielej poczynają sobie pod bramką Chojniczanki.

64'

Jakub Biskup ograł dwóch defensorów Chojniczanki, wpadł w pole karne i uderzył na bramkę. Piłkę sparował Podleśny, ta odbiła się od nóg obrońców gości i trafiła prosto pod nogi Emila Drozdowicza. Napastnik Termaliki bez problemów skierował futbolówkę do siatki.

63'

GOOOL! EMIL DROZDOWICZ!!!!

61'

Krystian Feciuch ukarany żółtą kartką.

17:51

59'

Janeczko świetnie w świetny sposób wystawił piłkę Foszmańczykowi, ten znalazł się w doskonałej sytuacji do oddania strzału, ale uderzał zbyt lekko.

57'

Bartłomiej Niedziela ukarany żółtą kartką.

55'

Mikołajczak odegrał futbolówkę na lewą stronę do Gancarczyka, który koniec końców został zablokowany przez Czerwińskiego.

54'

Dwa rzuty rożne z rzędu dla Termalicy, bez zagrożenia pod bramką Chojniczanki.

51'

Kupczak na lewą stronę do Biskupa, który chciał oddać strzał, ale został zablokowany.

49'

Jarecki dośrodkowywał z lewej strony boiska, piłka znalazła się w rękach Podleśnego.

48'

Pietruszka uderzał piłkę z rzutu wolnego, ale trafił w sam środek bramki.

46'

Pierwsza zmiana w zespole Termaliki. Z boiska schodzi Dawid Plizga, zastąpi go Tomasz Foszmańczyk.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

17:18

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Termalica bezbramkowo remisuje z Chojniczanką.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

43'

Znów groźnie pod bramką Chojniczanki, Biskup zagrywał na głowę Kupczaka, a ten uderzył obok słupka.

41'

Mikołajczak oddał piłkę Gancarczykowi, ten uderzał sprzed pola karnego, ale piłka powędrowała obok prawego słupka bramki.

38'

Kupczak zagrał do Jareckiego, a ten dośrodkował prosto na głowę Drozdowicza. Napastnik Termaliki koniec końców pomylił się w chwili oddawania strzału.

36'

Michał Markowski znalazł się w dobrej pozycji strzeleckiej, ale w ostatecznej fazie minął się z piłką.

34'

Świetne uderzenia Mikołajczaka po wrzutce Niedzieli, ale Nowak broni z trudem. Będzie rzut rożny dla Chojniczanki.

33'

Dośrodkowanie Jareckiego na dłuższy słupek, do piłki dopada Pleva i głową uderza na bramkę na bramkę Chojniczanki. Obrońcy gości poradzili sobie w tej sytuacji bardzo dobrze.

30'

Ależ okazja Termaliki! Pleva zgrał futbolówkę prosto pod nogi Kupczaka, którzy uderzał bardzo mocno. Futbolówka minimalnie minęła lewy słupek bramki!

28'

Siemaszko wychodził na dobrą pozycję strzelecką, ale otrzymał za mocne podanie od Pietruszki.

27'

Wojciech Lisowski zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale zabrakło w tym wykonaniu wiele precyzji.

24'

Michał Markowski został ukarany żółtą kartką.

23'

Dwójkowa akcja Biskupa i Plizgi, który oddał strzał na bramkę Damiana Podleśnego. Golkiper Chojniczanki był czujny na posterunku i wyłapał pewnie piłkę.

22'

Czerwiński sfaulował Siemaszko. Rzut wolny dla gości, ale bez zagrożenia pod bramką niecieczan.

19'

Gancarczyk dośrodkowywał z lewej strony, ale zrobił to bardzo, bardzo niecelnie.

17'

Spokojniejszy moment meczu. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, żadne ze stron nie stwarza zagrożenia.

16:47

15'

Nad stadionem w Niecieczy zaczął padać deszcz. To z pewnością nie ułatwi gry piłkarzom obu drużyn.

14'

Mrozik centrował w pole karne "Słoników", ale Sebastian Nowak wyłapał futbolówkę.

12'

Tomasz Mikołajczak uderzał piłkę głową, ale ta powędrowała tylko obok bramki.

10'

Jakub Czerwiński został ukarany żółtą kartką.

8'

Mikołajczak pędził lewą stroną, zgrał futbolówkę do Gancarczyka, który w ostatniej chwili został zablokowany.

6'

NIEUZNANA BRAMKA TERMALICY! Czerwiński mocno dośrodkowywał w pole karne, Podleśny sparował ją jednak przed siebie i w efekcie futbolówka ponownie trafiła pod nogi Czerwińskiego, który za drugim razem pomagał sobie ręką, po czym wpakował piłkę do siatki. Sędzia nie uznał tego gola.

4'

Chyła popisał się dwoma nieudanymi zagraniami, najpierw niecelnie dośrodkowywał, a kilka chwil później niecelnie zagrywał do jednego ze swoich kolegów.

2'

Pierwsza akcja Chojniczanki, goście wywalczyli rzut rożny, ale defensorzy Termalicy bez problemów poradzili sobie w tej sytuacji.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

16:19

Rezerwowi Chojniczanki: Dumieński, Laskowski, Czerwiński, Gałązka, Suchocki, Rybski.

16:02

Rezerwowi Termalicy: Olszewski, Masło, Kamiński, Foszmańczyk, Kaczmarczyk.

15:56

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo w ostatniego meczu 29. kolejki 1. ligi. Dziś Termalica zmierzy się z Chojniczanką Chojnice!

08:00

ZAPOWIEDŹ MECZU TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA - CHOJNICZANKA CHOJNICE

Termalica

Termalica Bruk-Bet Nieciecza od początku sezonu walczy o awans do Ekstraklasy. Jeśli "Słoniki" nie chcą powtórzyć po raz trzeci przykrego scenariusza i odpaść z wyścigu na finiszu, to nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z Chojniczanką. Termalica po zadyszce w trzech ostatnich meczach zgarnęła dziewięć punktów i trzyma się Wisły Płock i Zagłębia Lubin. Z Chojniczanką podopieczni Piotra Mandrysza muszą wygrać, ale łatwo nie będzie.

Piłkarze z Chojnic w tym sezonie grają w kratkę, ale to na pewno zespół, który może skutecznie przeszkodzić "Słonikom" w realizacji celu. Chojniczanka zajmuje siódme miejsce, ale w ostatnim czasie drużyna Mariusza Pawlaka nie gra najlepiej. W pięciu ostatnich meczach wygrała dwa mecze, dwa zremisowała i raz przegrała. Poza tym na wyjazdach Chojniczanka gra słabo, wygrała tylko dwa mecze z 14. Termalica u siebie natomiast to najlepszy zespół z całej lidze. Tylko jedna porażka, cztery remisy i aż 9 zwycięstw.