Wisła PłockWisła Płock
1 : 1
GKS KatowiceGKS Katowice
18:36

Dobry mecz w Płocku. Wisła jednak ostatecznie dzieli się punktami z drużyną z Katowic. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Łukasz Kacała.

92'

Koniec! Wisła Płock remisuje z GKS 1:1!

91'

Rzut rożny dla Wisły. Jedna z ostatnich okazji w tym meczu.

90'

Dwie minuty doliczone.

89'

Poprzeczka! Po strzale Jabłońskiego!

87'

Dwie groźne okazje Wisły, najpierw niecelnie uderzał Radić, potem Czerwiński w ostatniej chwili wygarnął piłkę Janusowi.

85'

Ostatnia zmiana w drużynie GKSu. Na boisku melduje się Bętkowski w miejsce Goncerza.

84'

Katowiczanie w końcowej fazie meczu dążą do strzelenia zwycięskiej bramki, raz za razem atakując bramkę strzeżoną przez Kiełpina.

82'

Kolejny strzał Krzywickiego! Tym razem napastnik próbował głową zaskoczyć Wierzbickiego.

81'

Dwójkowa akcja zawodników gości. Goncerz z Pietrzakiem rozmontowali obronę Wisły. Strzał tego drugiego jednak niecelny.

80'

Kolejna zmiana w płockiej drużynie. Sadowski zmienia Góralskiego.

79'

Dobra kontra GKSu! Czerwiński przenosi jednak piłkę nad bramką Kiełpina.

77'

Ładna akcja gości!, Figiel wykłada piłkę Czerwińskiemu, lecz pomocnik był na spalonym.

75'

Ostatni kwadrans gry przed nami. Czy któraś z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

74'

Figiel zmienia Szołtysa.

72'

W ostatnim fragmencie gry zdecydowanie groźniejsza jest Wisła. Kolejny raz dobrą akcją popisał się Janus i wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

71'

Od bramki po nieudanej akcji GKSu grę rozpocznie Kiełpin.

71'

Krzywicki po raz kolejny nie strzela! Kolejna dobra okazja dla Wisły. lecz napastnik kolejny raz jest nieskuteczny.

68'

Słabszy okres gry obu drużyn. Dużo niedokładności z jednej, jak i z drugiej strony.

65'

Rzut rożny dla Wisły. Strzał Krzywickiego mija bramkę.

62'

Dobre dośrodkowanie Wróbla z rzutu rożnego, na bramkę zamienił Duda.

62'

1:1! Strzelcem bramki Sławomir Duda!

61'

Zmiany też w Wiśle. Jabłoński wchodzi za Kaczmarka.

61'

Pierwsza zmiana w GKS. Z boiska schodzi Wołkowicz, a w jego miejsce na placu gry pojawił się Tomasz Wróbel.

59'

Świetne podanie w pole karne otrzymał Janus, który z ostrego kąta przegrał pojedynek z Wierzbickim.

58'

Jurkowski nad bramką! Dobra sytuacja dla GKSu.

56'

Pierwsza kartka dla zawodników gospodarzy. Ukarany został Sielewski za faul na Dudzie.

56'

Znowu Janus przedostaje się w pole karne, przewraca się i sugeruje sędziemu, że był faulowany, lecz arbiter nie reaguje.

54'

Szansa na podwyższenie wyniku dla Wisły! Krzywicki przegrał kolejny pojedynek sam na sam z Wierzbickim.

50'

Dobre dośrodkowanie Dudy, na długim słupku uderzał z główki Sylwestrzak, minimalnie obok bramki.

49'

Rzut wolny dla gości. Pietrzak zdecydował się na indywidualną akcję i został sfaulowany przez Magdonia.

48'

Wołkowicz traci piłkę, psuje tym samą dobrą okazje dla GKSu.

46'

Wznawiamy grę!

46'

Obie drużyny drugą połowę zaczną bez zmian.

17:33

Dobry, żywy mecz w Płocku. Jedna i druga drużyna miały swoje okazje. Jednak to gospodarze po bramce Krzysztofa Janusa prowadzą z drużyną GKSu 1:0

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Wisła Płock prowadzi z GKS 1:0 po bramce Janusa.

45'

Goool! Bramkę dla Wisły zdobył Krzysztof Janus!

44'

Jedna z nielicznych akcji lewą stroną drużyny z Katowic. Pietrzak jednak nie zdołał przedrzeć się w pole karne rywali.

41'

Niedokładna, dwójkowa akcja Sadzawickiego z Grzegorzem Goncerzem. Od autu Wiślacy.

38'

Goncerz faulowany w polu karnym przez Magdonia, gwizdek sędziego milczy.

37'

Kolejna kartka dla zawodnika GKSu. Tym razem ukarany został Duda.

36'

Okazja dla GKSu! Goncerz sam na sam przegrał pojedynek z Kiełpinem.

33'

Mało widoczna lewa strona GKSu. Wołkowicz, jak na razie bezproduktywny.

33'

Ponad pół godziny gry za nami. Przewagę ma drużyna Wisły. GKS po dobrym początku spotkania cofnął się do głębokiej defensywy.

32'

Wisła z minuty na minutę coraz śmielej atakuje bramkę gości.

29'

Po źle rozegranym rzucie rożnym, grę od bramki rozpocznie Wierzbicki.

29'

Przewaga Wisły Płock w tym spotkaniu coraz bardziej się zarysowuje.

28'

Sylwestrzak minął się z piłką i z najbliższej odległości nie zdołał pokonać Wierzbickiego.

27'

Rzut rożny dla Wisły. Dośrodkowanie Burkhardta jednak niecelne.

26'

Na stadion nie dojechali jeszcze kibice GKSu.

24'

Na murawie leży Stefańczyk, przerwa w spotkaniu.

22'

Po dobrym początku gości, teraz to drużyna Wisły przejęła inicjatywę w tym meczu.

21'

Kolejna okazja dla gospodarzy! Krzywicki próbował zaskoczyć Wierzbickiego, jednak jego strzał minął bramkę drużyny z Katowic.

19'

Szansa dla Wisły! Magdoń głową prawie pokonał bramkarza gości, jednak Wierzbicki popisał się wspaniałą interwencją.

18'

Strzał Burkhardta! Piłka jednak otarła się o boczną siatkę.

15'

Po pierwszym kwadransie spotkania zdecydowaną przewagę ma drużyna z Katowic.

13'

Rzut wolny dla gości. Odległość do bramki Kiełpina wynosi ok.25 metrów.

11'

Pierwszy kartonik w dzisiejszym spotkaniu. Ukarany został Jurkowski.

10'

Wisła oddala zagrożenie od swojego pola karnego.

9'

Tym razem okazja dla Wisły! Strzał Krzywickiego broni jednak Wierzbicki.

7'

GKS jest zdecydowanie groźniejszy na początku tego spotkania. Katowiczanie stworzyli już sobie 3 dogodne sytuacje.

6'

Kolejna sytuacja! Tym razem bramkarza gospodarzy po rzucie rożnym próbował pokonać Jurkowski.

5'

Z wielkim animuszem rozpoczęli to spotkanie podopieczni Kazimierza Moskala.

4'

Okazja dla gości! W sytuacji 1 na 1 znalazł się Goncerz, ale zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Kiełpin.

3'

Pierwsza groźna akcja gości. Prawym skrzydłem odważnie ruszył Sadzawicki, ale zatrzymał go obrońca Wisły.

1'

Wiślacy przy piłce.

16:46

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

16:45

Wisła wystąpi w tradycyjnych niebiesko-białych strojach, natomiast GieKSa w strojach żółto-czarnych.

16:43

Obie drużyny właśnie wychodzą na murawę stadionu im. Kazimierza Górskiego

16:31

Wyjściowa 11 Wisły na to spotkanie: Kiełpin, Stefańczyk, Magdoń, Radić, Hiszpański, Góralski, Sielewski, Janus, Burkhardt, Kaczmarek, Krzywicki

16:26

W poprzednim spotkaniu podopieczni Kazimierza Moskala wygrali z Wisłą Płock 1:0 po bramce nieobecnego dzisiaj Grzegorza Fonfary.

16:23

Znamy już skład GKS: Wierzbicki, Sadzawicki, Jurkowski, Sylwestrzak, Pietrzak, Duda, Cholerzyński, Wołkowicz, Szołtys, Czerwiński, Goncerz.

16:12

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Paweł Dreschel z Gdańska.

16:09

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu ostatniej kolejki 1 ligi pomiędzy Wisłą Płock oraz GKS Katowice.