Stomil OlsztynStomil Olsztyn
1 : 1
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
93'

Koniec spotkania. Stomil długo dążył do wyrównania stanu meczu z liderem z Ząbek i w końcu mu się to udało. Olsztynianie notują trzeci remis z rzędu. Dolcan stracił pierwsze punkty w nowym sezonie,

92'

...i Rafał Grzelak.

92'

Kartkami ukarani Dawid Kucharski...

90'

3 minuty doliczone przez sędziego Rokosza.

89'

Dawid Ryndak zastępuje Pawła Tarnowskiego.

88'

Marne dośrodkowanie Bartosza Papki. Piłka dla Dolcanu.

84'

Na ostatnie minuty trener Kaczmarek desygnuje do gry Szymona Kaźmierowskiego, który zmienia Grzegorza Lecha.

83'

Było jednak groźnie. Po strzale jednego z zawodników gości wykazać musiał się Piotr Skiba. Golkiper Stomilu broni na raty, ale skutecznie. W dalszym ciągu 1:1.

81'

Dolcan próbuje odzyskać prowadzenie, ale gracze trenera Podolińskiego raczej nie postawią wszystkiego na jedną kartę.

78'

Pomocnik Stomilu zaskoczył Rafała Leszczyńskiego uderzeniem z rzutu wolnego. Gospodarze dopięli swego.

77'

Jest remis! Paweł Głowacki!

76'

Druga zmiana w ekipie gości. Kamila Mazeka zastępuje Tomasz Prejs.

74'

Jeszcze raz próbował Paweł Łukasik. Tym razem pomylił się nieznacznie.

72'

Dominika Kuna zmienia Daniel Michałowski. Trener Kaczmarek ma do dyspozycji jeszcze jedną zmianę.

70'

Z rzutu wolnego Leszczyńskiego ponownie próbował zaskoczyć Łukasik. Zaskoczył, ale in minus kompletnie chybiając celu.

68'

Figiel potrzebował zaledwie kilkudziesięciu sekund, żeby obejrzeć żółtą kartkę.

68'

Roszady dokonuje także trener Podoliński. Marcin Figiel zastępuje Dariusza Zjawińskiego.

67'

Trzeci żółty kartonik dla Stomilu. Przewinił Janusz Bucholc.

65'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. W szeregach gospodarzy Papka zmienia Bzdęgę.

64'

Akcja Łukasika z Lechem, który otrzymał piłkę od kolegi i uderzył mocno na bramkę Leszczyńskiego. Golkiper Dolcanu poradził sobie jednak ze strzałem rywala.

60'

Z kontrą próbowali wyjść goście. Skończyło się jednak na kornerze.

57'

Ze rzutu wolnego przed bramkę Leszczyńskiego dogrywał Paweł Łukasik. Zabrakło jednak partnera, który wykończyłby to zagranie. Stomil wciąż jest gola "w plecy".

55'

Paweł Głowacki ukarany żółtą kartką. To drugie tego typu upomnienie dla zespołu Stomilu.

53'

Po dograniu Tomasza Bzdęgi odpowiedział Grzegorz Lech. To kolejna już próba pomocnika Stomilu, kolejna nieudana. Futbolówka poleciała gdzieś w kierunku chmur.

49'

Zanosi się na to, że Stomil od początku będzie zdecydowanie dążył do odrobienia strat. Sprzed pola karnego uderzał Jegliński, ale Leszczyński nie miał problemów z próbą zawodnika gospodarzy.

47'

Boiskowe personalia identyczne jak w pierwszej połowie.

46'

Piłkarze Stomilu i Dolcanu rozpoczęli zmagania w drugiej połowie.

46'

Sędzia zagwizdał po raz ostatni w pierwszej połowie. Mimo, że Stomil miał swoje okazje do strzelania gola to przegrywa w Olsztynie z liderem 1. ligi 0:1. Wracamy za kwadrans.

43'

Jeszcze raz spróbował Paweł Łukasik. Gol do szatni na pewno podniósłby gospodarzy na duchu. Po uderzeniu napastnika Stomilu piłka minęła jednak cel. Ciągle 1:0 dla Dolcanu.

41'

Z rzutu wolnego zaskoczyć Piotra Skibę próbował Rafał Grzelak. Po strzale zawodnika gości piłka opuściła boisko. Będzie rzut rożny.

40'

Strzelony gol zdecydowanie dodał skrzydeł ząbczanom, a podciął je ekipie gospodarzy. Obecnie w o wiele lepszej sytuacji meczowej drużyna gości.

39'

Futbolówkę w środku pola stracił Łukasz Jegliński. Ta trafiła do Dariusza Zjawińskiego, który przyspieszył kroku i zdecydował się na uderzenie na bramkę Skiby. Wykonanie bardzo niedopracowane - piłka mija cel.

35'

Na strzał z 20 metrów ze stojącej piłki zdecydował się sam poszkodowany. Uderzenie celne, ale Leszczyński pewnie chwyta futbolówkę.

33'

Gra przerwana faulem jednego z zawodników Dolcanu. Nieprzepisowo zatrzymywany był Paweł Łukasik.

30'

Z korneru dogrywał Kamil Hempel, ale zagranie obrońcy Stomilu nie przyniosło zagrożenia pod bramką Leszczyńskiego.

27'

Pytanie czy gracze Zbigniewa Kaczmarka będą w stanie otrząsnąć się po dość nieoczekiwanie straconej bramce.

24'

1:0 dla Dolcanu! Więcej okazji mieli gospodarze, ale do siatki trafili piłkarze Roberta Podolińskiego. Autorem gola Grzegorz Piesio.

22'

Znowu próbuje Stomil. Na strzał zdecydował się Lech. Celował do bramki, ale trafił... w kolegę z boiska.

20'

Nieładnie zachował się Dariusz Zjawiński faulując Piotra Skibę. Napastnik Dolcanu ukarany żółtą kartką.

17'

Dynamiką błysnął teraz Bartosz Osoliński, który wbiegł w pole karne Stomilu i uderzył na bramkę Skiby. Golkiper olsztynian wybronił jednak strzał rywala.

13'

Lech dogrywa w pole karne Dolcanu, ale Leszczyński jest na posterunku i pewnie łapie piłkę.

11'

W pole karne Skiby dośrodkowywali goście. Kamil Mazek nie zdołał jednak sięgnąć piłki.

10'

Stomil ewidentnie przeważa. Lider tabeli musi się mieć na baczności w defensywie - piłkarze Zbigniewa Kaczmarka są w ofensywie coraz groźniejsi.

6'

Szybko złapane "żółtko" przez Łukasza Jeglińskiego.

5'

Z rzutu rożnego dośrodkował Paweł Łukasik - strzał głową jego imiennika Głowackiego wybronił Rafał Leszczyński.

5'

Z rzutu wolnego piłkę w pole karne Stomilu wrzucał Grzegorz Piesio. Futbolówkę pewnie łapie Piotr Skiba.

4'

Było blisko. Dobre uderzenie Tomasz Bzdęgi - piłka minimalnie nad poprzeczką bramki Rafała Leszczyńskiego. Stomil od pierwszych chwil gra z wielką determinacją i z ewidentnym nastawieniem ofensywnym.

2'

Sprzed "szesnastki" uderzał Grzegorz Lech. Strzał zawodnika Stomilu został zablokowany.

1'

Pierwszy gwizdek i gramy!

16:58

Idealny timing. Deszcz przestał padać. Zaraz rozpoczynamy zawody.

16:52

Pogoda nie rozpieszcza kibiców. Dlatego frekwencja na dzisiejszym spotkaniu raczej słaba. Początek meczu za kilka minut.

16:49

Rezerwowi Dolcanu: Maciej Humerski, Marcin Figiel, Mateusz Długołęcki, Łukasz Matuszczyk, Tomasz Prejs, Rafał Zembrowski, Dawid Ryndak.

16:47

Rezerwowi Stomilu: Dawid Mieczkowski, Arkadiusz Koprucki, Bartosz Papka, Arkadiusz Mroczkowski, Daniel Michałowski, Piotr Łysiak, Szymon Kaźmierowski.

16:38

Z kolei Stomil plasuje się na 12. miejscu w tabeli. Ekipa Zbigniewa Kaczmarka w dwóch pierwszych meczach zdołała zdobyć tylko jedną bramkę. Straciła jednak również tylko jedną. W 1. kolejce olsztynianie zremisowali bezbramkowo na własnym boisku z Arką Gdynia. Przed tygodniem, również u siebie, podzielili się punktami z beniaminkiem Energetykiem ROW Rybnik (1:1).

16:33

Drużyna Dolcanu na początku sezonu prezentuje bardzo dobrą formą, czego efektem pozycja lidera po dwóch kolejkach. Podopieczni Roberta Podolińskiego zainaugurowali rozgrywki od zdeklasowania Olimpii Grudziądz (zwycięstwo 5:0). Przed tygodniem ograli z kolei Termalikę Bruk-Bet Nieciecza (2:1).

16:18

Witamy z Olsztyna. Już za niecałe trzy kwadranse rozpocznie się spotkanie 3. kolejki 1. ligi pomiędzy Stomilem Olsztyn i Dolcanem Ząbki. Zapraszamy na relację LIVE z tego meczu.