Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
0 : 0
Miedź LegnicaMiedź Legnica
92'

Koniec. Szczęśliwie uratowany remis Sandecji z Miedzią. Za uwagę i wspólnie spędzony czas dziękuje Michał Ponamarczuk.

92'

W ostatniej akcji spotkania strzela Garuch z bliska dobija Grzegorzewski! Oba strzały broni Cabaj. Sandecja ratuje Remis!

91'

W ekipie gospodarzy Grzeszczyka(którego żegnają duże brawa) zastępuje Tokarz.

90'

Bębenek za faul otrzymuje żółta kartkę.

88'

Grzeszczyk strzela z narożnika pola karnego. Silny strzał mija o metr bramkę rywali.

86'

Gospodarze przyspieszają. Dośrodkowanie Mójty z lewej strony boiska, trafia do Zawiślana ten na 6 metrze od bramki Ptaka, mając na plecach obrońce usiłuje opanować piłkę, sprytniejszy jednak okazuje się gracz gości.

82'

Piłkarze Miedzi nie radzą sobie z świetnie dziś dysponowanym Bębenkiem, po raz kolejny faulując go w środku pola.

81'

Mójta dorzuca z rzutu wolnego, głową w pole karne piłkę zgrywa jeden z kolegów z drużyny ale goście skutecznie przerywają akcje.

80'

Bębenek po raz kolejny mija rywali lewą strona boiska i w konsekwencji jest faulowany, jednak bez konsekwencji dla gości w postaci żółtej kartki.

77'

Zakrzewskiego zastępuje równie doświadczony Grzegorzewski.

76'

Po dośrodkowaniu Garucha i odegraniu Cierpki na strzał z dystansu decyduje się Kasperkiewicz. Mocno uderzona piłka przelatuje ponad metr nad poprzeczką bramki rywali.

73'

Po błędzie Bartczaka piłkę przejmuje Bębenek. Rusza z piłką do środka mija jednego z rywali ale wszystko kończ się na następnym.

71'

Korner dla gości. Wybija Garuch, jednak bez zagrożenia dla bramki Cabaja.

69'

W ekipie gości Madejskiego zastępuje Garuch.

69'

Dośrodkowuje Mójta, w powietrze wyskakuje nabiegający Bębenek, strzela głowa piłka w niewielkiej odległości mija bramek rywali.

68'

Bębenek dobrze drybluje i zostaje sfaulowany przed polem karnym. !9 metrów do bramki Ptaka rzut wolny da gospodarzy.

65'

Teraz to gospodarze od jakiegoś czasu as stroną atakującą.

64'

Trener Ulatowski decyduje się na pierwsza zmianę w ekipie gości. Cierpka zastępuje Fedyne.

60'

Na strzał z 25 metra decyduje sie Grzeszczyk, trafia jednak piłka w kolegę z drużyny, Zawiślana, który dodatkowo znajduje się na pozycji spalonej.

59'

Certika zmienia Zawiślan.

58'

Sandecja rusza z kontrą. Certik mija obrońce robi jeszcze jeden zwód strzela w krótki słupek jednak minimalnie niecelnie.

55'

Mójta dośrodkowuje, piłkę przerzuca za siebie Giel wpada w pole karne Bębenek który próbując do niej dopaść wybija ją po za linie końcową

52'

Znakomite podanie Madejskiego ze środka boiska, do piłki nie dopada jednak wbiegający za obrońców Zasada, ponieważ przejmuje ją dobrze ustawiony Petran.

53'

Silny strzał po ziemi Woźniczki z 20 metra, nie bez trudu broni Cabaj.

49'

Po dobrej wymianie piłki z prawej strony wbiega i dośrodkowuje Bębenek, głową wybija obrońca Miedzi który na 6 metrze wygrywa pojedynek z Gielem.

48'

Zakrzewski wygrywa pojedynek główkowy na 7 metrze, uderzenie jednak zbyt lekkie, broni Cabaj.

47'

Faul Grzeszczyka, rzut wolny da gości. Dośrodkowuje Madejski ale piłkę na 6 metrze z łatwością wychwytuje Cabaj.

46'

Zaczynamy drugą połowę spotkania. Czy padną bramki?

56'

Z pierwszych nieoficjalnych jeszcze wiadomości dowiedzieć się mogliśmy iż Piotr Kosiorowski musiał opuścić boisko z powodu złamania ręki!

48'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Remis 0-0

47'

Mójta poprowadził piłke lewą strona boiska, dośrodkowuje z linii końcowej, podanie było jednak zbyt niedokładne aby mogło dotrzeć do któregoś z kolegów z drużyny.

44'

Dośrodkowanie Mójty z rzutu wolnego, wybijają zawodnicy Miedzi i po zamieszaniu piłka trafia na prawą stronę do Bębenka który jest już w polu karnym, kiwką kładzie obrońce rywali na murawie ale zagranie do kolegi z drużyny jest już nie dokładne i z kontra ruszają goście.

42'

Grę w tej chwili stara się prowadzić Miedź. Sandecja czeka na kontry.

38'

Oj działo się przez ostatnie minuty na boisku Sandecji! Obie ekipy walczą o 3 punkty, z pełnym zaangażowaniem.

35'

Z rzutu wolnego z lewej strony boiska dośrodkowuje Madejski, długa wrzutka trafia do Zakrzewskiego który głowa zgrywa piłkę w pole karne Sandecji, tam jednak blokują dostęp do piłki obrońcy Sandecji aż piłka opuszcza pole karne.

34'

Bramka dla gości jednak sędzia nie uznaje gola, napastnik gości był na pozycji spalonej. Strzelał Zakrzewski po podaniu Zasady.

33'

Po odaniu Nowaka, z prawej strony, do wbiegającego w pole karne Giela, ten oddaje mocny strzał lecz tylko w boczna siatkę bramki strzeżonej przez Ptaka.

32'

Madejski przejmuje piłkę po prawej stronie, rozpędzony z łatwością mija Petrana ma przed sobą już tylko Cabaja, przymierza strzela po długim słupku i piłka minimalnie mija bramkę.

30'

Niesamowite. Z linii bramkowej piłkę wybija Petran, po bardzo groźnej akcji Miedzi prawą strona boiska zakończonej strzałem Zakrzewskiego już do pustej bramki.

28'

Groźny strzał Giela z 18-go metra z trudem wybija przed siebie Ptak.

27'

Seria dwóch rzutów rożnych dla gospodarzy. Drugi kończy się oddaniem niecelnego strzału.

25'

Lewą stroną Sandecja przedostaje się w pole karne rywala. Giel kiwka oszukuje obrońce gości kolejna kończy sie jednak wybiciem piłki na rzut rożny.

22'

Do piłki przed polem karnym dopada Nowak. Oddaje natychmiastowy strzał, jednak zbyt leki i w środek bramki, broni Ptak.

21'

Z powodu kontuzji boisko opuszcza Kosiorowski zastępuje go Bębenek.

20'

Na 30 metrze przed bramką Sandecji piłkę traci Szczepański, przejmuje ją Fedyna i od razu decyduje się na strzał. Piłka przechodzi obok prawego słupka Cabaja.

18'

Chyba dojdzie do pierwszej zmiany w ekipie gospodarzy. Przerwę w grze piłkarze wykorzystują na uzupełnienie płynów.

17'

Groźne dośrodkowanie Kasperkiewicza z prawej strony, pewna interwencją głową piłkę wybija jednak Petran. Mogło być groźnie bo był już przy nim napastnik gości.

15'

Grzeszczyk przejmuje piłkę w środku pola, zagrywa do Kosiorowskiego, Sandecja rusza z szybkim kontratakiem. Kosiorowski dośrodkowuje jednak zbyt głęboko i piłke pewnie wyłapuje Ptak.

13'

Na krótkie rozegranie rzutu rożnego decyduje sie Miedź. Szybko jednak tracą piłkę.

11'

Strzał Sanecji z rzutu wolnego, odległość około 20 metrów, jednak wysoko ponad bramką rywali.

10'

Świetne zagranie ze środka od Kosiorowskiego do wbiegającego prawą stroną Makucha, ten wrzuca piłke w pole karne trafia ona do Giela ale w zamieszaniu traci on piłke która wybijają obrońcy Miedzi.

8'

Faul Makucha w obronie. Z lewej strony z rzutu wolnego dośrodkowywał zawodnik Miedzi, po raz kolejny było to jednak kiepskie dośrodkowanie bez trudu wybite przez piłkarzy Sandecji.

7'

Po prawej stroni ruszył Giel, wstrzymał jednak akcje zagrał do tyłu do Certika ten jednak stracił piłkę na rzecz gości.

5'

Po starciu w środku boiska sędzia przerwał spotkanie. Boisko na moment opuścił Mateusz Fedyna.

4'

Przy piłce częściej drużyna gości. Piłkarze z Legnicy starają sie długimi wrzutkami uruchamiać swoich bocznych pomocników.

2'

Rzut wolny dla Miedzi. Dośrodkowanie z prawej strony boiska, jednak zbyt nisko i bez problemu wybite przez obrońców Sandecji.

1'

I już zaczęliśmy. Remis w dzisiejszym spotkaniu nie zadowoli chyba żadnej z drużyn?

18:59

Piłkarze Sandeji oraz Miedzi przywitali się już z publicznością. Czekamy na pierwszy gwizdek sędziego.

18:57

Za chwilę na murawie stadionu w Nowym Sączu pojawią się piłkarze obu drużyn aby rozpocząć ten mecz. Frekwencja na trybunach jest dziś raczej niska.

18:51

Kapitanem drużyny gości jest doświadczony Zbigniew Zakrzewski. W Miedzi wystąpią również inni zawodnicy z ekstraklasową przeszłością jak Grzegorz Bartczak, czy Radosław Bartoszewicz.

18:47

Kibiców gospodarzy najbardziej zainteresowała obecność w pierwszym składzie Sandecji Łukasza Grzeszczyka. Zawodnik pozyskany przed tym sezonem, mimo to bardzo dobrze zna ten obiekt. Rozegrał tu świetny mecz jeszcze w barwach Warty Poznań w sezonie 2012/2013. W pamięci mógł mu jednak zapaść mocniej po tym jak grając tu dla Widzewa Łódź w maju 2010 roku, po starciu z jednym z zawodników gospodarzy doznał wstrząśnienia mózgu i na dłużej został w Nowym Sączu a konkretniej...w miejscowym szpitalu.

18:37

W Miedzi już bez tak wielkich zmian, trenerem nadal jest Rafał Ulatowski i po słabym początku sezonu, będzie chciał poprowadzić swoja drużynę po pierwsze 3 punkty w tym sezonie.

18:35

Trener Mirosław Hajdo prowadził Sandecję przez 7 miesięcy. Nazwisko nowego trenera mamy poznać być może już jutro. Natomiast dzisiaj poczynaniami drużyny kierować będzie duet Stanisław Bodziony, Dariusz Peciak.

18:34

Nie są to jednak zmiany o których było ostatnio najgłośniej w klubie z Nowego Sącza. Przed kilkoma dniami z funkcji II trenera Sandecji, zrezygnował Marian Tajduś. Dziś dobiegła nas informacja że po wczorajszym spotkaniu z władzami klubu, za porozumieniem stron, kontrakt z klubem rozwiązał również pierwszy trener Sandecji, Mirosław Hajdo.

18:30

Do ekipy Sandecji dołączyło ostatnio dwóch obcokrajowców; napastnik Geworg Badaljan (Armenia) i Igor Tistyk (Ukraina) mogący występować zarówno na obronie jaki i w pomocy. Jednak z protokołu przedmeczowego wynika że żadnego z nich nie zobaczymy dziś w debiucie przed nową publicznością.

18:27

W Nowym Sączu drugi raz z rzędu sędziował będzie arbiter z Żywca, tym razem będzie to Pan Tomasz Wajda.

18:23

Do bramkarzy dołączyli właśnie pozostali zawodnicy obu drużyn.

18:22

W tej chwili na murawie rozgrzewają się golkiperzy obu drużyn.

18:22

Rezerwowi Miedź: Bledzewski, Księżniakiewicz, Garuch, Nowacki, Łuszkiewicz, Cierpka, Grzegorzewski

18:20

Rezerwowi Sandecja: Świerad, Zawiślan, Tokarz, Szarek Bębenek, Słaby

18:15

Goście z Legnicy dotychczas zremisowała na wyjeździe z Wisłą Płock (2-2) oraz ulegli na własnym terenie Flocie Świnoujście (1-2) i z jednym punktem plasują się na 13 miejscu w tabeli.

18:09

Dziś gospodarze podejmą drużynę Miedzi Legnica i powalczą o pierwsze punkty w tym sezonie.