Są zniszczenia w sektorze gości na stadionie Wisły Kraków

5 listopada 2017, 15:49 | Bartosz Karcz

W czasie meczu Wisły Kraków z Sandecją Nowy Sącz nie obyło się niestety bez incydentów na trybunach. W drugiej połowie kibice z Nowego Sącza wraz zaprzyjaźnionymi z nimi fanami Cracovii odpalili race, którymi zaczęli rzucać w kierunku boiska i sektorów zajmowanych przez sympatyków „Białej Gwiazdy”.

1 / 14

Mecz został przerwany na kilka minut, ale po wznowieniu gry w sektorze gości wciąż było niespokojnie. Kibice Sandecji zaczęli wyrywać krzesełka, którymi rzucali w ochronę. Ta ostatecznie opanowała sytuację. Po zakończeniu spotkania dokonano przeglądu sektora gości, materiały zbierała m.in. policja. Na sektorze wyrwano ponad 40 krzesełek, zniszczono również wyposażenie toalet. Ucierpiała też murawa, w której wypalone zostały dziury od rac. Koszty naprawy uszkodzeń spadną zapewne na Sandecję. Klub z Nowego Sącza będzie musiał się również liczyć z poważnymi karami, jakie nałoży nie niego Komisja Ligi.

Follow @sportmalopolska

Sportowy24.pl w Małopolsce

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/ee40ac21-740b-d620-b2df-59dcef9b4e6b,3db6157b-39e3-2aff-b1e1-f88febf27128,embed.html[/wideo_iframe]