Po dośrodkowaniu Muszalika nie udało się zdobyć jednak bramki.

Płonka sfaulowany z prawej strony, ostatnia chyba już szansa dla Energetyka.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

89'

Sławomir Szary uderzył z daleka, ale piłka także powędrowała kilkadziesiąt centymetrów od bramki.

88'

Płonka sfaulował Smółkę i za to zagranie otrzymał żółtą kartkę.

87'

Ciężko stwierdzić czy Płonka dośrodkowywał czy uderzał na bramkę. Pewne jest tylko to, że piłka znalazła się w dłoniach Misztala.

86'

Faulowany w polu karnym był Mączyński, zawodnicy Energetyka protestowali ale sędzia nie zmienił decyzji. Trzeba przyznać, że gol z karnego to pierwsze celne uderzenie gości w tym meczu.

84'

Gol ! Smółka uderza pewnie w środek bramki!

83'

Karny dla GKS-u!

82'

Cisse zmieniony przez Pawła Mandrysza.

81'

Wprowadzony w drugiej połowie Vrto zgrywał piłkę w pole karne, ale Sobczak do niej nie doszedł.

78'

Płonka wypatrzył dobrze ustawionego Ferugę, ale Kapczyk był szybszy i wybił piłkę poza boisko.

75'

Ponownie dwójkowa akcja Cisse - Feruga. Górą jednak Misztal.

73'

Obraz gry nie uległ zmianie. Energetyk spokojnie rozgrywa piłkę, a GKS nie potrafi nawet stworzyć klarownej sytuacji.

71'

A także Pavol Ruskovsky zmienia Wodeckiego.

70'

Podwójna zmiana w GKS-ie. Boisko opuszcza Chomiuk, a pojawia się Krajanowski.

68'

Ciasno było w polu karnym gości, ale Feruga zdołał celnie uderzyć na bramkę. Kolejna dobra interwencja Misztala.

66'

Piłka przy zadowoleniu kibiców wpada do bramki, ale Cisse tym razem został złapany w pułapkę ofsajdową.

65'

Zmiana w Energetyku. Bałuszyskiego zmienia Vrto.

61'

Masternak niepewnie zagrywa do Misztala i ten zmuszony był ją wybić poza boisko.

59'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Zganiacz, ale wysoki Cisse wybił piłkę poza boisko.

58'

Muszalik fauluje z lewej strony Mączyńskiego. Energetyk ma szczęście, bo było to tylko kilka centymetrów od pola karnego.

56'

Jak tu nie padła bramka? Cisse minął jednego zawodnika i uderzył na bramkę! Piłka odbiła się od słupka i pleców Misztala, ale nie wpadła do bramki! Piłkę sprzed linii wybił jeden z obrońców gości!

55'

Akcja lewą stroną Wodeckiego kończy się dośrodkowaniem w pole karne. Bodajże Zganiacz przenosi piłkę nad bramką.

53'

Kolejna parada Misztala! Cisse wycofał do Ferugi, a ten uderzył z woleja. Bramkarz gości świetnie jednak interweniował!

50'

Po przerwie obraz gry nie uległ w zmianie, Energetyk wciąż w natarciu. Z głowy uderzał Cisse, ale wprost w Misztala.

48'

W przerwie Balul zastąpił Szczęsnego.

47'

Mocne otwarcie Energetyka, Feruga świetnie wypatrzył Cisse, który jednak w dogodnej sytuacji chybił. Bramki i tak by nie było, bo sędzia pokazał pozycję spaloną napastnika gospodarzy.

46'

I już po przerwie!

45'

Koniec pierwszej połowy w Rybniku. Do przerwy w pełni zasłużenie prowadzą gospodarze!

46'

Ostatnia akcja dla Energetyka w tej połowie. Faulowany był Bałuszyński, Muszalik dośrodkował w pole karne, ale Chomiuk zdołał dobrze interweniować.

44'

Ależ interwencja Misztala. Szary dośrodkował piłkę w pole karne, a tam z głowy uderzył Cisse! Misztal wyciągnął się jak długi i zdążył perfekcyjnie interweniować!

41'

Ależ Sobczak potrafi dryblować, będąc w polu karnym minął dwóch zawodników, ale w końcu odebrano mu jednak piłkę.

38'

Powracamy do wydarzeń boiskowych. Energetyk rozgrywał akcję prawą stroną, ale Cisse wyszedł z piłką poza boisko.

37'

Kibice GKS-u odwrócili się w drugą stronę i zaczęli jakąś sprzeczkę z policją.

35'

Ładne uderzenie Cisse, ale jeszcze lepiej zachował się Misztal, który wybił piłkę poza boisko.

31'

A Sławomir Szary ukarany tylko żółtą kartką!

30'

Czerwona kartka dla Docekala za niesportowe zachowanie!

29'

Spięcie dwóch zawodników Decekala i Szarego bez piłki!

28'

Ładny drybling Wodeckiego, który w końcu zatrzymał się na Groliku.

27'

Aktywny w tym spotkaniu Bałuszyński z prawej strony dośrodkowywał piłką w pole karne, ale uczynił to tym razem za mocno.

25'

Kibiców GKS-u Tychy na stadionie w Rybniku jest około 150-200.

24'

Akcja prawą stronę Ferugi i Sobczaka, ale ten pierwszy zagrał piłkę zbyt mocno.

21'

Ależ akcja młodego zawodnika z Zabrza, który został wypożyczony do Rybnika! Najpierw przy linii poradził sobie z dwójką obrońców, potem minął jeszcze jednego i wpadł w pole karne. Wycofał bodajże do Ferugi, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

20'

Po faulu na Smółce GKS Tychy wykonywał rzut wolny. Do piłki podszedł Marcin Wodecki, który dośrodkował ją w pole karne. Uderzał Smółka, ale obok bramki.

17'

Cisse wygrał pojedynek z Masternakiem po prawej stronie boiska, ale przy okazji wyszedł z piłką poza boisko.

15'

Akcję rozpoczął Bałuszyński, który podał na prawą stronę do Płonki. Zawodnik wypożyczony z Górnika Zarze dośrodkował na nogę Cisse, ale uderzenie napastnika Energetyka minęło bramkę!

12'

I powinno być 2:0 dla Energetyka! Szybka kontra gospodarzy Cisse ładnie wypatrzył Bałuszyńskiego, ale ten przegrał pojedynek z Misztalem, który obronił jego uderzenie!

10'

Bałuszyński tym razem chciał posłać ładnie piłkę na drugą stronę do Ferugi, ale Gąsior przejął piłkę.

8'

Tym razem zawodnik z drużyny przeciwnej, ale także z numerem szóstym na koszulce - Zganiacz zdecydował się na uderzenie, popełnił jednak kiks.

7'

Co za początek Bałuszyńskiego. Muszalik dośrodkowywał z rzutu wolnego, do piłki wyskoczył zdobywca bramki, ale minimalnie chybił!

5'

Ależ ciekawie rozpoczął się ten mecz! To częściej tyszanie utrzymywali się przy piłce. Jedna z pierwszych akcji w tym meczu i zaskakujące uderzenie zza pola karnego Bałuszyńskiego, które wpadło do bramki.

4'

Gol dla Rybnika ! Bałuszyński!

3'

Bardzo ciekawie jest na trybunach, gdzie kibice obu drużyn mocno dopingują swoje zespoły.

2'

I już było groźnie pod bramką Energetyka. Udział w akcji wzięli przede wszystkim byli piłkarze Piasta Zganiacz i Docekal, uderzał ten drugi, ale strzał zablokowany przez stopera gospodarzy.

1'

Rozpoczynamy śląskie derby w pierwszej lidze!

17:56

Piłkarze pojawiają się na murawie, za kilka chwil początek spotkania! Sędziowie w nietypowych dla siebie białych strojach.

17:53

Pełną zapowiedź spotkania możecie przeczytać tutaj

17:52

Sentymentalny powrót do Rybnika zalicza Marcin Wodecki, który do Górnika Zabrze, przebił się właśnie z Energetyka.

17:47

Obie drużyny zakończyły już rozgrzewkę.

17:42

Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Igaz, Krajanowski, Balul, Małkowski, Ruskovsky, Dzięgielewski, Dymowski

17:40

Ławka rezerwowych Energetyka: Skrzeszewski, Potirniche, Vrto, Musiolik, Mandrysz, Kostecki, Gródek

17:34

Witamy podczas relacji LIVE z Rybnika, gdzie miejscowy Energetyk ROW podejmie GKS Tychy.