Puszcza żegna się z pierwszą ligą nie zdobywając chociaż jednego punktu na własnym stadionie. Zapraszam na relacje LIVE z występów Puszczy w drugiej lidze już od nowego sezonu! Za cały sezon dziękuje, Mateusz Kapera.

GOOOOOL! Piękne uderzenie Zaremby z rzutu wolnego!

Odpowiedź Puszczy! Cholewiak uderza zza pola karnego tuż koło słupka!

Trochim marnuje "setkę"! Powinno być 3:0 dla gości.

80'

Stefanik za Wilka. Ostatnia zmiana w Kolejarzu.

78'

Długa piłka za plecy obrońców Puszczy, piłkę przejął Trochim wpadł w pole karne i pewnym strzałem pokonał Stępniowskiego.

77'

GOOOOL! Wojciech Trochim podwyższa na 2:0.

74'

Magdziński strzela, ale takim uderzeniem nie zdobywa się bramek na tym poziomie...

73'

Zawodnik Kolejarza próbował wybić piłkę daleko od własnego pola karnego, ale zamiast tego... zagrał futbolówkę we własne pole karne, z czego skorzystał Strózik potężnie uderzając na bramkę, ale znowu na posterunku był Błażejewski.

71'

Mateusz Wilk otrzymuje żółtą kartkę.

70'

Smuczyński próbował przelobować Stępniowskiego! Brakowało niewiele...

69'

Magdziński zmienia Moskwika. To już ostatnia zmiana w Puszczy.

67'

Mikołajczyk napomniany żółtym kartonikiem.

66'

Zmiana w drużynie Kolejarza. Boisko opuszcza Szufryn. W jego miejsce melduje się Gryźlak.

64'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Nowak opuszcza boisko, za niego pojawia się Cholewiak.

58'

Stępniowski ratuje Puszczę przed stratą kolejnej bramki. Smuczyński pędził prawą stroną, wpadł w pole karne, ale tam powstrzymał go Stępniowski broniąc uderzenie rywala.

57'

Wreszcie uderzenie na bramkę. Próbował Jarosław Lizak, ale niecelnie.

55'

Dużo niedokładnych podań charakteryzuje piłkarzy Puszczy w ostatnich minutach. Na sytuacje bramkowe jak na razie nie ma mowy.

50'

Staroń ładnie przedarł się środkiem boiska, ale zepsuł akcję zbyt mocnym podaniem do Kiełtyki.

49'

Spalony uratował piłkarzy Puszczy. Smuczyński już wychodził na spotkanie ze Stępniowskim.

45'

Zmiana w przerwie. Boisko opuścił Tomasz Chałas. Za niego pojawił się Sebastian Leszczak.

45'

Zaczynamy drugą połowę! Tym razem przy piłce Kolejarz.

46'

Koniec pierwszej połowy! Kolejarz prowadzi z Puszczą 1:0 po bramce Tomasza Chałasa w 2. minucie.

42'

Strzał Nowaka zablokowany przez obrońców Kolejarza. Jak na razie Puszcza nie może rozbić obrony rywali.

39'

Łukasz Staroń za taktyczny faul na Trochimie otrzymuje żółty kartonik.

37'

W ostatnich minutach tempo spotkania wyraźnie opadło. Puszcza nie wykorzystała wcześniejszych sytuacji, a nowe jak na razie się nie zapowiada. Kolejarz nie licząc pierwszych minut spotkania, nie zachwyca.

34'

Kiełtyka wpadł w pole karne, dobrze przyjął piłkę, ale tuż przed strzałem przegrał pojedynek siłowy z rywalem.

32'

Strózik, który wszedł przed kilkoma minutami na boisko zostaje ukarany żółtą kartką za faul na Wojciechu Trochimie.

31'

Wełna usiadł na murawie... Wreszcie zmiana... Strózik zmienia kontuzjowanego Wełnę.

27'

Dziwna sytuacja. Wełna, który ewidentnie utyka nie zostaje zmieniony. Sam chciał opuścić murawę, ale trener Wójtowicz... zachęcił go do gry oklaskami.

25'

Wełna powraca na boisko. Jednak utyka i być może zostanie zmieniony.

24'

Wełna faulowany po odważnym rajdzie na bramkę rywali. Były piłkarz Cracovii nie podnosi się z murawy.

22'

Uwakwe fatalnie przymierzył i dobrze zapowiadająca się akcja Puszczy zakończyła się klęską.

19'

Kiełtyka znowu marnuje świetną okazję! Świetne dośrodkowanie z prawego skrzydła na głowę Kiełtyki, który przestrzela z kilku metrów...

19'

Łukasz Nowak zbyt długo zwlekał z podaniem zaprzepaszczając kontratak.

16'

Błażejewski ratuje Kolejarza przed utratą gola! Kiełtyka stanął oko w oko z bramkarzem rywali, ale nie potrafił pokonać golkipera ze Stróży.

14'

Pierwszy kwadrans zdecydowanie dla gości, którzy bardzo szybko objęli prowadzenie. Puszcza wraz z upływem czasu co raz śmielej poczyna sobie na boisku.

12'

Bardzo aktywny od pierwszych minut Mikołajczyk uderzył zza pola karnego, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

8'

Wełna zażegnuje niebezpieczeństwo przed własnym polem karnym.

7'

Świetna akcja Puszczy! Mikołajczyk zagrał w pole karne do wbiegającego Moskwika, który uderzył tuż koło słupka.

6'

Dużo lepiej to spotkanie rozpoczęli goście. Wysoki pressing i agresywna gra dają pozytywny efekt drużynie Cecherza.

3'

Tomasz Chałaś wykorzystał brak reakcji obrońców Puszczy i płaskim uderzeniem pokonał Stępniowskiego. Źle zaczęło się to spotkanie dla gospodarzy.

2'

GOOOOOL! Tomasz Chałas zdobywa bramkę!

16:44

Zaczynamy spotkanie! Przy piłce Puszcza.

16:42

Puszcza w białych strojach, natomiast goście w niebieskich.

16:40

Obie jedenastki wychodzą na murawę.

16:35

Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania.

16:28

Ławka rezerwowych Kolejarza Stróże: Radliński, Stefaniak, Leszczak, Gryźlak, Walęciak, Niane, Adamek.

16:27

Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Sobieszczyk, Strózik, Kałat, Cholewiak, Wierzba, Kołodziej, Magdziński.

16:23

Witam serdecznie ze stadionu w Niepołomicach. Przed nami już ostatnia kolejka pierwszej ligi. Za ponad 20 minut Puszcza Niepołomice na zakończenie przygody z pierwszą ligą podejmie Kolejarza Stróże.