Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
95'

Koniec spotkania. Olimpia zasłużenie wygrywa z Puszczą 3-1 !

95'

Zmiana w zespole Olimpii, murawę opuści strzelec bramki Marcin Smoliński, w jego miejsce Sławomir Mazurkiewicz.

94'

Kłus prostopadle do Smolińskiego. Ten wyszedł sam na sam z bramkarzem i pokonał go ładnym, technicznym strzałem!

94'

GOOOL! Smoliński!

92'

Kolejny strzał Szczota, tym razem obok bramki Sobieszczyka.

91'

Szczot sam na bramkę rywali, jego strzał odbija się od jednego z przeciwników. Rzut rożny dla Olimpii.

90'

Sędzia dolicza pięć minut do regulaminowego czasu gry.

89'

Zmiana również w Puszczy, Strózik za Biernata.

89'

Szczot za Cielińskiego,

89'

20 metrów od bramki sfaulowany zostaje Kłus. Smoliński wrzuca piłkę w pole karne, jednak defensywie pewnie Borovicanin.

88'

Długie podanie Wróbla do Ruszkula, lecz sędzia sygnalizuję pozycję spaloną.

85'

Bielawski nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Sobieszczykiem i uderzył prosto golkipera Puszczy.

83'

Łukasz Nowak na pozycji spalonej.

81'

Borovicanin uderzał z 18 metrów, strzał zablokowany przez Gawęckiego. Rzut rożny dla Niepołomiczan.

81'

Smoliński próbował zagrać piłkę pod nogami rywala, ale zawodnik z Niepołomic nie dał się nabrać na tę sztuczkę.

80'

Zmiana w zespole Olimpii. Piotr Ruszkul wchodzi za jednego ze strzelców bramki, Macieja Kowalczyka.

77'

Dobra wrzutka w pole karne Olimpii, która spada na głowę zawodnika Puszczy. W bramce czujny Wróbel ratuje swój zespół z opresji.

75'

Gawęcki faulowany na własnej połowie.

74'

Wróbel i Cholewiak są już zdolni do gry. Od własnej połowy rozpocznie Puszcza.

71'

Po wrzutce gospodarzy w pole karne ucierpieli Wróbel i Cholewiak. Nie obejdzie się bez pomocy medycznej.

69'

Woźniak pędził lewą stroną boiska, jednak jego wrzutka w pole karne bardzo niedokładna.

67'

Bielawski zatrzymał groźną akcję Puszczy. Goście wciąż szukają swojej szansy na wyrównanie.

66'

Sędzia ukarał żółtą kartką zawodnika Puszczy, Petara Borovicanina.

64'

Kolejna zmiana w zespole Puszczy. W miejsce schodzącego Lizaka wbiega Łukasz Nowak.

63'

Po zdobyciu bramki Paweł Moskwik opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Paweł Czychowski.

62'

Ależ szalone spotkanie, Olimpia znów prowadzi po golu Rogalskiego!!

61'

GOOOL! Szybkie wyrównanie w Grudziądzu, Moskwik zdobywa bramkę!

59'

Kowalczyk od początku meczu był jednym z najbardziej aktywnych piłkarzy na boisku, nic więc dziwnego, że to on jest autorem strzału, który daje Olimpii prowadzenie.

57'

GOOOL! Maciej Kowalczyk!

56'

Bielawski fauluje Borovicanina.

55'

Smoliński wrzuca piłkę w pole karne Puszczy, w obronie pewnie Szymonik.

53'

Zacięta walka Gawęckiego z Uwakwe. Piłkarz Olimpii wywalczył dla swojej druzyny rzut rożny.

52'

Olimpia ruszyła do ataku. Wrzutka Rogalskiego z rzutu rożnego prosto na głowę Stańka, lecz ten uderza w poprzeczkę bramki gości.

48'

Mocny początek drugiej połowy! Wspaniała akcja Kowalczyka i Smolińskiego, który w polu karnym minął jednego z obrońców, lecz trafił prosto w ręce Sobieszczyka.

46'

Po 15 minutach przerwy powracamy na murawę i zaczynamy drugą połowę meczu Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice

45'

Pierwsza połowa dobiegła końca. Obie drużyny stwarzały wiele groźnych sytuacji, jednak jak na razie w Grudziądzu bezbramkowy remis.

43'

Groźna wrzutka Szymonika zakończona strzałem Moskwika.

43'

Znów świetna interwencja Sobieszczyka, który po nieudanym podaniu Smolińskiego do Kowalczyka przechwytuje piłkę.

40'

Groźna wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Olimpii, w bramce pewnie Wróbel.

39'

Rogalski stracił piłkę w środku pola, którą przejął Uwakwe. Zawodnik Puszczy zdecydował się na strzał z okolicy połowy boiska zakończony jednak fiaskiem.

35'

Kłus fauluje przeciwnika 25 metrów przed bramką gospodarzy. Janik trafia prosto w mur.

34'

Goście rozegrali ładną akcję zakończoną niecelnym strzałem Szymonika.

32'

Rogalski przejmuje piłkę w środku pola, zwodem mija rywali, podaje do Kowalczyka, a ten kończy akcję strzałem prosto w Sobieszczyka.

30'

Smoliński znów chciał rozegrać akcje razem z Kowalczykiem, ale w bramce Puszczy świetnie dysponowany dziś Sobieszczyk, którego trudno pokonać piłkarzom Olimpii.

27'

Bielawski wrzucał na głowę Kowalczykowi, ten skierował piłkę w światło bramki gości, ale Sobieszczyk wspaniale broni strzał!

25'

Rzut rożny krótko rozegrany przez gości. Janik podawał do Moskwika, ten oddał mu piłkę i skierował ją w pole karne. Futbolówka spadła na nogę jednego z graczy Puszczy, jednak zdołała minąć bramkę Wróbla.

23'

Prawą stroną boiska znów pędził Szymonik. Dobra wrzutka w pole karne, ale Łabędzki pewnie interweniuje wybijając strzał na rzut rożny.

22'

Sędzia odgwizduje faul Lizaka na Rogalskim. Rzut wolny wykonany krótko, Woźniak podawał do Rogalskiego, który skierował piłkę w pole karne, tam czujnie obrońcy gości.

20'

Szymonik wrzuca piłkę w pole karne Wróbla, jednak bez większego zagrożenia.

18'

Cieśliński fauluje na połowie przeciwnika.

17'

Strzał Smolińskiego po rykoszecie trafia prosto w ręce Sobieszczyka.

17'

Bielawski znów uchronił swój zespół przed zagrożeniem przecinając prostopadłe podanie Uwakwe do Janika.

12'

Świetna interwencja w obronie Adriana Bielawskiego.

8'

Niedokładna wrzutka Rogalskiego w pole karne, od bramki zacznie Sobieszczyk.

8'

Świetna akcja Olimpii, Kowalczyk podawał do Smolińskiego, z kolei ten do Bielawskiego, który wrzucił piłkę w pole karne. Tam znów czujni obrońcy z Niepołomic zatrzymali atak rywali.

6'

Lizak próbował strzału z odległości 23 metrów, niestety był on niecelny.

5'

Rogalski prostopadle podaje piłkę do Smolińskiego, ten chciał zagrywać do Kowalczyka, lecz futbolówkę zatrzymał obrońca Puszczy.

2'

Pierwsza akcja Niepołomiczan, dośrodkowanie Lizaka w pole karne gospodarzy, w obronie szybko zareagował Łabędzki.

17:00

Pierwszy gwizdek, rozpoczynają goście.

16:54

Rozgrzewka dobiegła końca, a wszyscy zawodnicy udali się do swoich szatni. Za kilka minut rozpoczynamy spotkanie!

16:44

Na murawie pojawili się już zawodnicy obu drużyn i rozpoczęli rozgrzewkę.

16:37

Oto rezerwowi gracze Olimpii: Bartosz Fabiniak, Sławomir Mazurkiewicz, Adam Banasiak, Robert Pisarczuk, Robert Szczot, Piotr Ruszkul, Jakub Zabłocki.

16:30

Znamy już piłkarzy Puszczy, którzy mecz rozpoczną na ławce rezerwowych, a są to: Krystian Stępniowski, Paweł Strózik, Michał Mikołajczyk, Paweł Czychowski, Łukasz Nowak, Marcin Zontek i Arkadiusz Lewiński.

16:21

Z kolei Olimpia po kompromitującej porażce 0-5 z Dolcanem Ząbki na inauguracje rozgrywek zamierza podtrzymać dobrą passę rozpoczętą od wygranej z Kolejarzem Stróże w meczu poprzedniej kolejki i wygrać pierwsze spotkanie przed własną publicznością w nowym sezonie.

16:17

Drużyna Niepołomic niewątpliwie będzie chciała powalczyć o zdobycie pierwszych punktów w I lidze, bowiem w dwóch poprzednich kolejkach nie zdołała wygrać swoich meczy, przegrywając odpowiednio z GKS-em Bełchatów i Chojniczanką Chojnice.

16:12

Witamy w relacji live z meczu Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice. Już za niecałą godzinę, równo o 17:00 na stadionie im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego.