Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
1 : 0
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
95'

Koniec meczu! Olimpia wygrywa z Chojniczanką po golu z rzutu karnego Adama Cieślińskiego.

94'

Czwarta minuta doliczonego czasu gry. Sędzia Tarnowski wyrzucił z boiska także Łabędzkiego. Obrońca Olimpii obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwona kartkę.

93'

Bardzo gorąco zrobiło się na koniec na boisku w Grudziądzu. Błażej Radler ukarany drugą żółtą kartką i zawodnik gości musi opuścić boisko.

92'

Na trybuny został też odesłany kierownik drużyny gości.

90'

Żółta kartka dla Radlera.

90'

Daniel Chyła ogląda żółtą kartkę

90'

Żółtą kartkę obejrzał przed wykonaniem jedenastki Rafał Misztal.

89'

GOOOOL! Adam Cieśliński pewnie egzekwuje rzut karny! Olimpia na prowadzeniu!

89'

Robert Bednarek otrzymał żółtą kartkę za protesty.

89'

Będzie jedenastka. Adam Banasiak z rzutu wolnego wrzucił piłkę w pole karne. W szesnastce doszło do sporego zamieszania a sędzia wskazał na jedenasty metr. Jego zdaniem w polu karnym piłkę ręką zagrał Błażej Radler.

88'

Jakub Mrozik dogrywał z rzutu wolnego. Arbiter Sebastian Tarnowski odgwizdał faul w ataku i od bramki rozpocznie golkiper Olimpii Grudziądz.

85'

Dwójkowa akcja Piotra Ruszkula i Łukasza Suchockiego zakończyła się strzałem w boczną siatkę tego pierwsszego zawodnika.

83'

Szybką kontrę wyprowadzili goście. Piłka trafiła do Iwanickiego, który przed sobą miał tylko Bartosza Fabiniaka, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną.

81'

Za Andrzeja Rybskiego na placu gry melduje się Kosuke Ikegami.

80'

Dośrodkowanie Łukasza Suchockiego do Dariusza Gawęckiego, piłka po odbiciu się od nogi piłkarza biało-zielonych nieznacznie ominęła słupek bramki Rafała Misztala.

79'

Olimpia zaczyna coraz bardziej dominować. Tym razem z pierwszej piłki uderzył Łukasz Suchocki, a z dużym trudem futbolówkę odbił Rafał Misztal.

79'

Gawęcki wchodzi za Smolińskiego

77'

W miarę sensowną akcję przeprowadzili gospodarze. Cieśliński zagrywał w pole karne do Piotra Ruszkula. Strzał wprowadzonego niedawno na boisko zawodnika zatrzymał się jednak na obrońcy gości.

75'

Uwaga! Celny strzał Roberta Szczota. Z uderzeniem grudziądzkiego pomocnika Rafał Misztal nie miał jednak większych problemów.

72'

Norbert Jędrzejczyk faulował Roberta Szczota i został ukarany żółtą kartką.

70'

Na boisku generalnie wieje nudą. Spotkanie jak na razie mocno rozczarowuje. Przed chwilę próbę strzału z dystansu podjął Chyła, ale był on bardzo anemiczny.

68'

Aktywny od momentu pojawienia się na boisku Łukasz Suchocki próbował podaniem uruchomić Adama Cieślińskiego, ale jego zagranie zostało przecięte przez obrońców gości.

65'

Za Macieja Kowalczyka na placu gry melduje się Piotr Ruszkul.

64'

Łukasz Łabęcki sfaulował Pawła Iwanckiego. Sędzia tym razem nie wyjął kartki z kieszeni.

61'

Ofensywne poczynania Olimpii próbuje ożywić Łukasz Suchocki. Pomocnik gospodarzy próbował indywidualnej akcji, ale został zatrzymany przez jednego z defensorów Chojniczanki.

59'

@xdalanxd Na trybunach zasiadło dzisiaj około 2000 widzów

58'

Tomasz Mikołajczak sfaulował Stańka. Piłkarz Olimpii potrzebuje pomocy medycznej.

57'

Łukasz Suchocki od razu po pojawieniu się na boisku wywalczył dla swojej ekipy rzut rożny. Dariusz Kłus dogrywał po krótko rozegranym stałym fragmencie gry, ale piłka była zagrana zbyt wysoko i nikt jej nie sięgnął.

56'

Tym razem zmiana w szeregach gospodarzy. Za Rogalskiego wchodzi Łukasz Suchocki.

54'

Za Marka Gancarczyka na placu gry melduje się Ostalczyk.

53'

W szesnastkę z lewej strony dogrywał Pisarczuk, ale dośrodkowanie obrońcy Olimpii zostało zablokowane przez defensorów Chojniczanki.

50'

Do rzutu wolnego podszedł Robert Szczot, ale jego strzał pozostawiał wiele do życzenia. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

49'

Maciej Kowalczyk został sfaulowany, gdy próbował opanować futbolówkę.

47'

Marcin Smoliński od razu po przerwie zabrał się za strzelanie. Uderzenie pomocnika Olimpii, jak wiele poprzednich jego kolegów, było niecelne.

46'

Po przerwie grę rozpoczęli gospodarze!

14:51

W pierwszych 45 minutach piłkarze nie pokazali wiele ciekawego. Obserwowaliśmy wiele fauli, a stałe fragmenty nie okazały się mocną stroną obu drużyn. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie piłkarze zademonstrują lepszą dyspozycję.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy w Grudziądzu nie doczekaliśmy się bramek.

45'

Żółta kartka dla Mikołajczaka.

45'

Arbiter Sebastian Tarnowski doliczył minutę do pierwszej połowy.

44'

Jakub Mrozik fauluje Macieja Kowalczyk. Zawodnik gości za to zagranie obejrzał żółtą kartkę.

42'

Groźnie rozwijąjącą się akcję Chojniczanki zastopował Adam Banasiak.

40'

Marek Gancarczyk otrzymał żółtą kartkę za faul na Robercie Szczocie.

39'

Jeszcze jedno przewinienie na Adamie Banasiaku. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Robert Szczot, ale uczynił to bardzo niedokładnie. Obu drużynom przyda się porządny trening stałych fragmentów gry.

37'

Po strzale Iwanickiego piłka odbiła się od defensora gospodarzy. Chwilę później jeden z graczy z Chojnic wrzucał futbolówkę w pole karne, ale nikt nie zamykał tego zagrania.

35'

Po tym przewinieniu goście mieli rzut wolny, ale kolejne już wykonanie stałego fragmentu było dalekie od ideału.

34'

Tym razem kartonik obejrzał Łabędzki, który sfaulował Marka Gancarczyka.

33'

Uderzenie z rzutu wolnego Roberta Szczota z około 25 metrów zatrzymało się na murze.

32'

Pierwsza żółta kartka w spotkaniu. Ukarany nią został Paweł Iwanicki za faul na Smolińskim.

30'

Nie można powiedzieć, że napastnik Olimpii jest niewidoczny w ataku, ale kloejne jego zagranie nie zakończyło się sukcesem. Zawodnik gospodarz zgrał piłkę do Cieślińskiego, temu jednak futbolówka odskoczyła zbyt daleko.

27'

Jeszcze raz uderzenia z dystansu spróbował Maciej Kowalczyk, Futbolówka po tej próbie napastnika Olimpii po raz kolejny poszybowała ponad poprzeczką. Kowalczyk wyraźnie nie może się dzisiaj wstrzelić w bramkę Misztala.

25'

Smoliński był faulowany około 25 metrów przed bramką Chojniczanki. Pomocnik Olimpii sam podszedł do stałego fragmentu gry, ale strzelił fatalnie.

23'

Teraz zakotłowało się w polu karnym Chojniczanki. Adam Banasiak dograł futbolówkę z prawej strony, a Robert Szczot zgrał ją na piąty metr. W akcje wmieszał się jednak golkiper gości i pewnym chwytem zażegnał niebezpieczeństwo.

21'

Kolejny stały fragment gry dla piłkarzy z Chojnic. Goście mieli rzut wolny, którego wykonanie pozostawiało wiele do życzenie. Piłka był przeciągnięta i od bramki rozpocznie Fabiniak.

19'

Z dystansu uderzał Maciej Kowalczyk, ale jego uderzenie było niecelne. Oba zespoły w dalszym ciągu nie skonstruowały żadnej sytuacji, którą możnaby nazwać mianem stuprocentowej.

17'

Mnożą się faule w ostatnich minutach. Teraz przewinił Adam Banasiak. Jakub Mrozik dogrywał w pole karne, ale w powietrzu skutecznie interweniował Cieśliński.

15'

Tym razem przewinił Maciej Rogalski. Z rzutu wolnego dośrodkował Paweł Iwanicki, ale jego wrzutka została wybita przez defensorów z Grudziądza.

14'

Piłkarze gości faulowali Adama Banasiaka. Z rzutu wolnego mocno uderzał Robert Szczot, ale futbolówka poleciała w sam środek bramki i Rafał Misztal bez problemów złapał piłkę.

13'

Tym razem ofensywna próba piłkarzy Chojniczanki. Marek Gancarczyk zdecydował się posłać piłkę w szesnastkę gospodarzy, ale Robert Pisarczuk oddalił niebezpieczeństwo od własnej bramki.

11'

W pierwszych fragmentach meczu lepsze wrażenie sprawiają gospodarze, ale jak na razie nie obserwowaliśmy ani jednego celnego strzału. Można stwierdzić, że z boiska wieje nudą.

10'

Marcin Smoliński zanotował stratę futbolóweki w środkowej strefie boiska. Tomasz Mikołajczak poodawał jednak niedokładnie do swojego klubowego kolegi i cała akcja spaliła na panewce.

9'

Trwa napór grudziądzan. Tym razem indywidualnej akci spróbował Maciej Rogalski, który minął dwóch piłkarzy gości, ale w polu karnym nie utrzymał futbolówki przy nodze.

7'

Robert Szczot zszedł z prawej strony do środka i zdecydował się na uderzenie z ponad 20 metrów, Strzał był jednak bardzo niecelny. Misztal rozpocznie od bramki.

5'

W mecz lepiej weszli piłkarze gospodarzy. Z lewej flanki Robert Pisarczuk próbował centrować w pole karne, ale obrońcy gości oddali zagrożenie spod własnej szesnastki.

4'

Maciej Kowalczyk próbował indywidualną akcją szarpnąć w ofensywie, jednak próba dryblingu napastnika Olimpii została powstrzymana przez Jakuba Mrozika.

2'

Zawodnicy Olimpii Grudziądz grają dziś ubrani w biało-zielone komplety, a goście występują na żółto-czerwono.

1'

Zaczynamy mecz w Grudziądzu. Rozpoczęli piłkarze Chojniczanki.

13:55

Piłkarze obu drużyn zbiegli po rozgrzewce do szatni. Tymczasem nad Grudziądzem pojawiły się chmury.

13:54

Dzisiejszy mecz odbędzi się bez kibiców gości. Sympatycy Chojniczanki pokutują za wydarzenia na stadionie Arki Gdynia i jeszcze przez kilka miesięcy klub nie może organizować wyjazdów na spotkania poza Chojnicami.

13:50

Mariusz Pawlak, trener Chojniczanki, zdaje sobie sprawę, że jego drużyna potrzebuje punktów jak powietrza: - Spotkania z Olimpią to derby i na pewno będzie to mecz walki. Na szczęście wszyscy piłkarze są zdrowi, a o porażce w pierwszym wiosennym meczu już zapomnieliśmy. Dla nas będzie to mecz o życie. Jeśli chcemy grać w I lidze, musimy wygrywać, bez względu na to, czy gramy z Grudziądzem czy z Olsztynem.

13:45

Ławka rezerwowych Chojniczanki: Karol Szymański, Tomasz Wypij, Tomasz Ostalczyk, Przemysław Laskowski, Kosuke Ikegami, Adam Duda.

13:42

Prezetujemy sławki rezerwowych obu drużyn. Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel, Michal Piter-Bućko, Bartosz Śmietanko, Konrad Kaczmarek, Łukasz Suchocki, Dariusz Gawęcki, Piotr Ruszkul

13:40

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 21. kolejki 1. ligi, w którym Olimpia Grudziądz zagra z Chojniczanką Chojnice.