Miedź LegnicaMiedź Legnica
3 : 0
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
20:50

To był udany debiut trenera Dariusza Żurawia w Miedzi. Legniczanie odnieśli efektowne zwycięstwo przed własną publicznością.

94'

Dośrodkowanie Bartosza Nowaka z rzutu wolnego było nieudane. Sędzia po chwili zakończył mecz w Legnicy.

91'

Cholewiak próbował przedrzeć się w pole karne Miedzi, ale obrońcy gospodarze spisali się bez zarzutów.

90'

Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

85'

Machaj za Łobodzińskiego

85'

Cholewiak uderzał z rzutu wolnego, jednak jego strzał zatrzymał się na szczelnie ustawionym murze.

83'

Chrzanowski chciał podwyższyć wynik ale w ostateczności piłka zeszła mu z głowy.

81'

Magdziński próbowal strzelać, jego próba zablokowana przez obrońców

81'

Benevente ukarany żółta kartką.

79'

Kotwica wchodzi za Borovicanina.

79'

Szymański za Madejskiego.

74'

GGGGOOOOOLLL Szczepaniak

74'

Chrzanowski za Zakrzeewskiego

74'

Biernat otrzymuje żółta kartką za faul na bramkarzu.

71'

Szczepaniak ukarany żółta kartką.

71'

Piłkarze Puszczy szukają okazji do strzału, jednak obrońcy zespołu gospodarzy bardzo dobrze się asekurują i nie dają mozliwości, do tego, aby goście mogli dojść do czystych pozycji strzeleckich.

68'

Magdziński za Staronia

67'

Cholewiak ukarany żółta kartką.

65'

Z 20 metrów uderzył Adrian Woźniczka, jednak piłka poleciała tuż obok bramki Sobieszczyka.

60'

Gra toczy się pod dyktando gospodarzy, pojedyncze wypady gości w żaden sposób nie zagrażają bramce Aleksandra Ptaka.

57'

Legniczanie przedarli się w pole karne Puszczy, jednak nie udało się im zakończyć akcji strzałem.

55'

Wierzba ukarny żółta kartka.

53'

Madejski zagrywał z rzutu wolnego, Łobodziński strzelił na bramkę, ale jeden z defensorów Puszczy zablokował to uderzenie.

52'

Wierzba za Nowaka.

52'

Legniczanie od razu akcentują mocno, że ten mecz należy do nich i szybko wchodzą na połowe rywala.

48'

Staroń przeprowadził indywidualną akcję i póbował zaskoczyć Aleksandra Ptaka, ale jego uderzenie było nieudane.

19:58

Od środka Miedź.

19:48

Zawodnicy już pojawili się na boisku, za chwilę początek drugiej połowy.

46'

Szczepaniak był bliski podwyższenia wyniku lecz tuz obok bramki.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

44'

Puszcza szuka jeszcze okazji do zdobycia bramki, ale Miedź prezentuje się solidnie w defensywie.

41'

Nowak z rzutu wolnego ale nikt do tej piłki nie był wstanie dojść.

40'

Łobodziński otrzymuje żółty kartonik.

39'

Borovicanin zdecydował się na silne uderzenie. Z dużymi problemami piłkę złapał Aleksander Ptak.

37'

Po świetnym dośrodkowaniu Krzysztofa Wołczka, Zbigniew Zakrzewski kapitalnie wyskoczył do piłki i posłał ją w samo w okienko.

37'

GGGGGGGOOOOOOOLLLLLLLLL dla Miedzi Zakrzewski.

34'

Wełna otrzymuje żółty kartonik za faul na Zakrzewskim.

30'

Bartosz Nowak dośrodkowuje, jednak piłke pewnie łapie bramkarz gości Andrzej Sobieszczyk.

27'

Zaremba przerywa dośrodkowanie legniczan i mamy rzut rożny dla gospodarzy.

27'

Gra przeniosła sie dośrodka pola.

24'

Puszcza szuka okazji z rzutu roznego lecz ponownie obrona gospodarzy okazuje sie lepsza.

21'

Madejski dośrodkował w pole karne, tam świetnie ustawiony był Zbigniew Zakrzewski, który precyzyjnym strzałem głową pokonał Sobieszczyka.

20'

GGGGGOOOOOOLLLLL Zakrzewski otwiera wynik

17'

Cholewiak wrzuca piłkę w pole karne, jednak Zaremba nie zdołał dojść do zagrania swojego kolegi.

15'

Ciągła wymiana podań w środku pola nie przyczynia się do stworzenie zagrożenia pod bramką żadnego z zespołów.

12'

Borovicanin oddaje strzał z daleka, lecz tuz obok bramki.

9'

Madejski dośrodkował do Midzierskiego, bramkarz niepewnie interweniował w polu karnym, jednak w ostataniej chwili od utraty gola uratował niepołomiczan jeden z ich defensorów

7'

Zawodnicy Puszczy spróbowali ofensywnej akcji, ale napastnik gości zgubił piłkę.

4'

Legniczanie w natarciu ale skuteczniejsza obrona gości.

2'

Puszcza zaczyna groznie próbując się przebic na połowe rywala ale legniczynie gruntu łatwo nie oddają.