Piątek, 4 października 2013, godz. 20:00
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
94'

Koniec spotkania. Miedź wygrywa.

93'

Przepiękne uderzenie Madejskiego z 20 metrów w okienko przypieczętowuje zwycięstwo Miedzi!

93'

GGGGGOOOOLLLLL Madejski

91'

Fedyna przed szansą strzelenia gola lecz ostaecznie broni Radliński.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do końca meczu.

90'

Gra lekko zwolniła w środku pola.

86'

Madejski na boisku za Szczepaniaka.

85'

Stefanik oddaje strzał lecz wysoko nad bramka gospodarzy

80'

Solidnie sprawuję się legnicka obrona nawet rozpędzony Trochim nie uzyskuje przejscia pod bramkę Ptaka.

78'

Leśniak na boisku zamiast Rockiego.

76'

Rocki otrzymuje kartnik żółty za duskusje z sędzią.

76'

Legniczanie wciąż pod bramka gości lecz bez celnych strzałów.

72'

Grzegorzewski za Zakrzewskiego.

69'

Goście szukają szansy z prawej strony boisku lecz i tutaj lepsi sa obrońcy Miedzi.

67'

Danek na boisku za Bajdura

66'

Staefanik otrzymuje piłke po rzucie wolnym ale źle uderza w piłkę.

63'

Garuch na boisku za Łuszkiewicza.

62'

Łuszkiewicz chcąc oddać strzał plącze się o włąsne nogi i traci piłke.

57'

Pierwszy strzał na bramkę oddali goście, ale Ptak swobodnie łapie piłkę.

52'

Łobodziński oddaje strzał, ale broni Radaliński. Miedź coraz szybciej atakuje bramkę Kolejarza.

48'

Szczepaniak samotnie od początku podaje tuż przy lini bramkowej do Fedyny lecz ten mija się z piłką.

46'

Zaczynamy druga połowę

20:54

Legnicznanie po bardzo dobrej pierwszej połowie, pokazali rywalą że to nie będzie łatwe spotkanie i będą jeszcze liczyc się w tabeli 1 ligi.

45'

Koniec pierwszej części spotkania.

43'

Stróże próbuja dojść do połowy gospodarza ale szybką tracą piłkę.

40'

Nudniejszy fragment spotkania, na boisku nie dzieje się zbyt wiele.

38'

Legniczanie lekko cofnęli się do środka boiska, by wyprowadzić kolejne akcje w ataku pozycyjnym.

35'

Kolejna próba Miedzi. Z linii pola karnego uderzał Mateusz Szczepaniak, ale piłka minęła bramkę o milimetry!

33'

Zakrzewski oddaje silny strzał na bramkę Kolejarza! Piłka odbija się od poprzeczki i nie ma gola!

30'

Gospodarze znów w ataku tym razem lepsi obrońcy Stróż.

28'

Gooooool! Zakrzewski strzela pierwszą bramkę w spotkaniu, po zamieszaniu w polu karnym zakładając siatkę bramkarzowi! Miedź na prowadzeniu!

27'

Fedyna otrzymuje żółty kartonik.

25'

Trochim blisko zdobycia bramki, oddaje z daleka strzał, Ptak mija się z piłką, ale ta mija jednak bramkę w bliskiej odległości!

22'

Łobodziński wrzuca z prawej strony w pole karne i z trudnościami Radliński.

18'

Legniczanie wciąż w natarciu na połowie rywala, ale Kolejarz łatwo nie odpuszcza i próbuje kontrować. Z tych akcji niewiele jednak wynika.

15'

Rocki mija obrońców i wychodzi na dobrą pozycję, ale sędzia pokazuje spalonego.

11'

Rocki mocno wysuniety na połowie Miedzi ale lepsi okazują sie obrońcy gospodarzy.

9'

Goście jak do tej pory nawet nie oddali ani jednego strzału na bramkę Ptaka.

8'

Rzut rożny dla Miedzi po akcji Łuszkiewicza z Zasadą. Po nim kolejny i Kasperkiewicz oddał strzał. Nad bramką.

4'

Gra toczy się głównie w środku pola. Miedź próbuje wrzucać piłkę w pole karne, ale na razie średnio jej to wychodzi.

2'

Miedź od początku więcej przebywa na połowie rywala, ale na razie miała tylko niecelny rzut wolny.

19:59

I zaczynamu od środka Miedź.

19:58

Za chwile początek meczu.

19:54

Piłkarze jeszcze w szatniach za 5 minut początek meczu.

19:46

Na trybuny schodzi sie coraz więcej fanów legnickiej piłki. Legniczanie z pewnością będą chcieli ponownie zwycięzyć tym razem na własnym boisku. Zajmujący 4 lokatę Kolejarz Stróże zbyt łatwo 3 punktów nie odda.

19:31

Zawodnicy obydwu drużyn już na murawie stadionu, trwa solidna rozgrzewka w ten chłodny piatkowy wieczór.

19:28

Rezerwowi Miedzi: Bledzewski, Bartczak, Garuch, Grzegorzewski, Madejski, Tanżyna, Wichłacz. Rezerwowi Kolejarza: Damian, Danek, Kaliciak, Bocian, Klatt, Leśniak, Majchrzak.

19:26

Witamy z Legnicy gdzie za 30 minut rozpocznie się spotkanie Miedzi z Kolejarzem.