Duża radość piłkarzy Kolejarza którzy teraz śpiewają, a piłkarze Wisły udali się w stronę swoich kibiców podziękować za wsparcie. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Michał Ponamarczuk.

94'

Koniec meczu. Kolejne zwycięstwo Kolejarza, który pokonuje Wisłę Płock 2 -0.

92'

Wolańki marnuje znakomita sytuacje na 3-0, bramkarz leżał już na ziemi, pomocnik Kolejarza usiłował dobić strzał odbity wcześniej przez Szczepankiewicza ale fatalnie skiksował!

92'

Nieudana wrzutka Burkhardta w pole karne, piłka w rękach bramkarza..

91'

Trochim decyduje się na strzał z narożnika pola karnego, bramkarz odbija piłkę którą do w lewy róg bramki strzałem z pierwszej piłki wbija Wolański.

91'

DRUGI GOL DLA GOSPODARZY. STRZELCEM WOLAŃSKI!

90'

Goście słabo zabezpieczają już tyły, kontrę zmarnował Majchrzak.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

89'

Piłka zagrana w pole karne Kolejarza mija niemal wszystkich obrońców gospodarzy, sytuacje ratuje dobrze ustawiony Gryźlak.

88'

Szymański za Bajdura

87'

Trochim wypuszcza lewą strona Wolańskiego ale akcje przerywa obrońca Wisły, groźna kontra przerwana.

85'

Goście się spieszą, czasu do wyrównania coraz mniej.

82'

Sekulki z rzutu wolnego(35 metrów) wysoko nad poprzeczka rywali.

80'

Strzał Cichego z rzutu wolnego odbija się kozłem na 5 metrze i sprawia wiele problemów bramkarzowi, rzut rożny.

78'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Sekulskiego z lewej strony boiska.

77'

Piłka uderzona nad murem obniża lot i przy ziemi tuż obok prawego słupka bramkarza wpada do bramki.

76'

GOL!!!!!!!!!! Trochim z rzutu wolnego!

75'

Faul Burkhardta na Bajdurze tuz przed polem karnym, żółta kartka dla wiślaka.

74'

Trochim na lewo do Bajdura ten jest już w 16-stce ale przenosi piłke nad bramką rywala.

73'

Grzelak za Dziedzica.

72'

Groźne dośrodkowanie Wolańskiego, Magdoń uprzedza Bajdura.

68'

Ni to strzał ni dośrodkowanie w wykonaniu Kaczmarka przelatuje tuz nad bramką Kolejarza.

68'

Szufryn przerywa atak rywali, rzut rożny.

66'

Stefanik za Bociana w drużynie Kolejarza.

65'

Strzał Janusa sprzed pola bramkowego trafia tylko w boczną siatkę!

65'

Sekulski za Krzywisckiego.

59'

Znakomite wejście w pole karne z lewej strony w wykonaniu Góralskiego ale piłka zagrana w środek pola karnego mija zarównano obrońców Kolejarza jak i kolegów z drużyny.

56'

Za faul "żółtko" obejrzał Nadolski.

57'

Szufryn przerywa faulem kontr gości. Żółta kartka.

54'

Majchrzak za Rockiego.

50'

Burkhardt zagrywa na prawo do Janusa ten zagrywa do Krzywickiego który strzałem z 11 metra przenosi piłkę wysoko ponad poprzeczką. Zmarnowana szansa!

48'

Strzał Bajdura z lewej strony odbija Szczepankiewicz nikt nie wykończył dogodnej sytuacji.

46'

Wisła Płock zaczęła od silnego strzału sprzed pola karnego. Odbita przez bramkarza piłkę próbował dobijać Krzywicki ale był na pozycji spalonej.

46'

Rozpoczęliśmy drugą połowę.

46'

Nadolski za Mysone.

17:45

Około 15 minut przed końcem pierwszej połowy na stadion dotarli kibice gości w grupie 30-40 osób. Szybko zajęli miejsca na trybunie gości i zaczęli doping.

46'

Sędzia kończy pierwszą połowę, w Stróżach mamy remis 0-0.

43'

Strzał Wolańskiego z 15 metra. Piłka w rękach bramkarza.

43'

Ależ szczęście gospodarzy. Wybita przed pole karne piłka trafia do Góralskiego ten od razu oddaje strzał, jednak minimalnie obok bramki.

40'

Z rzutu wolnego pikę dorzuca Trochim, ale bardzo wysoko zagrana piłka ostatecznie ląduje w rękach bramkarza.

38'

Z dużej odległości strzela Janus ale w środek bramki i Radliński wyłapuje piłkę.

36'

Rzut wolny dla Wisły, Burkhardt strzela daleko od bramki rywala.

34'

Słaby strzał Góralskiego broni Radliński.

33'

Niegroźny strzał Trochima w rękach bramkarza gości.

32'

Strzał Burkhardta po ziemi, piłka minimalnie mija prawy słupek bramki gospodarzy.

32'

Rocki marnuje kontrę z prawej strony, zagrywa wprost w nogi Magdonia.

28'

Ponownie rzut rożny dla gości, wrzuca Burkhardt, piłka po lekkim uderzeniu głową przez jednego z Wiślaków przelatuje w bezpiecznej odległości od bramki Radlińskiego.

27'

Dziedzic decyduje się na strzał z 20 metra piłka odbita od pleców Bajdura ląduje na rzucie rożnym.

24'

Strzał Rockiego! Piłka przelatuje nad bramką Szczepankiewicza.

23'

Rzut wolny dla Kolejarza. 35 metrów od bramki, dorzuca Rocki, Cichy wyskakuje do piłki ale ta bardziej trafia w jego głowę niż on ją uderza.

22'

Grę gospodarzy cechuje dziś brak składnych akcji.

22'

Okres przewagi Wisły Płock, wcześniej mecz bardzo wyrównany.

20'

Po rzucie rożnym wybita piłka trafia na 30 metr przed bramką silny strzał Mysony nad poprzeczką Radlińskiego.

19'

Próba dośrodkowania w wykonaniu Kaczmarka zostaje zablokowana, rzut rożny.

17'

Burkhardt z rzutu wolnego wprost w mur.

15'

Faul Bociana na Stefańczyku z prawej strony przy linii końcowej. Piłka z rzutu wolnego zagrana była jednak zbyt nisko i bez problemów została wybita przez obrońców.

13'

Faul w środku boiska sędzia upomina Bociana.

10'

Wrzutka z prawej strony w pole karne przez Stefańczyka wybita przez Szufryna, powtórka w wykonaniu Janusa kończy się tym samym.

8'

Rocki zagrywa w pole karne znów bramkarz minimalnie szybszy od Wolańskiego ale w starciu z nim wypuszcza piłkę z rąk, sytuacje ratuje obrońca.

6'

Rajdem z piłką w pole karne gospodarzy przedziera się Góralski wycofuje do Krzywickiego który mocnym strzałem "nabija" obrońce Kolejarza.

4'

Niane posyła piłkę na lewą stronę ale szybszy od Wolańskiego jest bramkarz gości.

2'

Dośrodkowana piłkę przewrotką usiłował do bramki skierować Janusz Dziedzic, niedokładny lekki strzał przelatuje obok bramki.

2'

Rzut rożny dla gości.

1'

Ruszamy. Od środka boiska zaczęli gospodarze

16:55

Obie ekipy witane brawami wychodzą na murawę.

16:50

Kolejarz w tym sezonie jeszcze nie zremisował żadnego spotkania, goście z Płocka dzielili się punktami już trzykrotnie.

16:29

Oba zespoły w trakcie intensywnej rozgrzewki przedmeczowej.

16:22

Gospodarze po ostatnim zwycięstwie (3-0) w Tychach mają na koncie 6 punktów i z dwoma wygranymi i trzema porażkami plasują się na 13 pozycji.

16:17

Goście z Płocka zgromadzili do tej pory 9 punktów w pięciu spotkaniach co na tą chwilę daje im piąte miejsce w ligowej tabeli.