Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
1. połowa0 : 2
39'

94'

Koniec! Na emocje nie mogliśmy narzekać. Na dłuższą metę z remisu bardziej zadowolony musi być Okocimski, który w drugiej połowie nie istniał, jednak zaliczka z pierwszej części gry przyniosła taki a nie inny wynik. To tyle na dziś, dziękujemy na uwagę.

93'

Zwoliński z przewrotki, dogrywał mu Bielak.

93'

Drugi, trzeci korner...

91'

Jeszcze rzut wolny, po którym nastąpi korner.

90'

Górnicy jakby za nerwowo w końcówce. Brakuje otwierającego podania w decydującej fazie rozgrywania akcji. Tymczasem arbiter dolicza 4 minuty

88'

Do protokołu wpisał się też Mierzejewski za faul na Ślączce.

87'

Bonin mija w świetnym stylu grupę osaczających go zawodników, posyła górną piłkę do nadbiegającej w pole karne czwórki, jednak we wszystko znów wmieszali się dobrze ustawieni defensorzy.

84'

Drugi w drugiej połowie wypad ofensywny drużyny z Brzeska. Niebezpieczeństwo zażegnane po około 30 sekundach.

83'

Debiutujący Mierzejewski zajmuje miejsce Pawłą Sasina. Kolejny mecz na plus obrońcy Górnika.

81'

Poprzeczka! Woźniak głową po wrzutce Sasina bliski zdobycia gola.

80'

Golkiper gości również ukarany, z tym, że za zwlekanie ze wznowieniem gry.

79'

Bonin spod linii bocznej do Kozacuksa, ten strzela głową na długi słupek obok wyciągniętego Kuchty, lecz minimalnie obok słupka! Pachnie trzecim golem.

77'

Ślęczka za Sosnowskiego.

76'

Kolejna kara indywidualna na gracza Okocimskiego. Tym razem ukarany został Bruno Żołądź.

75'

Kto wygra mecz? Górnik! skandują teraz najwierniejsi fani do spółki z trybuną A. Tymczasem sunie kolejny raz Sasin, jednak dogranie zmienia nieco tor lotu i piłka ostatecznie w rękawicach Kuchty.

73'

Górnik nie zwalnia tempa! Efektowna klepka na linii Sasin-Nowak, ten drugi odgrywa do Woźniaka, ale jego strzał blokowany przez obrońcę i będziemy świadkami rzutu rożnego.

69'

GOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!! Mecz zaczyna się na nowo! Tak kończy się skazywanie drużyny na porażkę. Mraz z wolnego, wielki kocioł i piłkę do bramki pakuje Bielak!

67'

Strzelec bramki Bonin przedzierał się przez defensywę obrony z Brzeska. Dosyć skutecznie, bo udało mu się dograć do wysuniętego przed polem karnym Woźniaka. Ten próbował odgrywać z pierwszej, jednak obrona pozostała szczelna.

64'

Pierwszy po przerwie wypad gości na połowę rywala i wywalczony rożny. Dośrodkowanie i strzał Grzegorzewskiego nieznacznie mija dalszy słupek bramki.

61'

Okocimski zepchnięty do defensywy musiał liczyć się z przykrymi konsekwencjami. Mraz krótko wrzuca do Bonina, a ten pokonuje Kuchtę strzałem głową na krótki słupek!

59'

GOOOOOOOOOOOOL !!!!! GOL GOL GOOOL

56'

I doczekaliśmy się setki, niestety dla miejscowych zmarnowanej. Nikitović wyszedł osamotniony na opustoszałą połowę Okocimskiego, zagrał "skrót" do Woźniaka, ten piętą do Kozacuksa i Łotysz obija interweniującego bramkarza!

55'

Kozacuks dopada do bezpańskiej piłki wybijanej po kornerze przed polem karnym i.... piłka ląduje w okolicach narożnika boiska.

53'

Pierwsza zmiana w ekipie gości. Tymiński w miejsce Bruda.

51'

Tym razem Bonin płasko z prawej flanki i od razu szansa przed najlepszym strzelcem zielono-czarnych, jednak skutecznie kryty Zwoliński strzela z pozycji półleżącej obok bramki.

50'

Kolejna podcinka w pole karne adresowana do Zwolińskiego pada łupem Kuchty. Zdecydowanie nie takim sposobem Górnik powinien szukać wyrównania.

48'

Żółtko dla Jacka po faulu na Mrazie.

47'

Górnicy od początku na połowie rywala. Póki co maszyna jeszcze nie rozkręcona, dużo przypadkowości w zagraniach.

46'

Od środka napastnicy Okocimskiego. Przekonamy się, która z ekip lepiej wykorzystała czas w przerwie.

18:58

Zawodnicy Górnika z motywacją na twarzach wychodzą na murawę jako pierwsi. Czekamy jeszcze na piłkarzy gości i niebawem zaczynamy.

45'

Koniec pierwszej części, którą śmiało można określić sensacją. Przewaga Okocimskiego nie zarysowała się na boisku prawie wcale, ale ich nieliczne próby przyniosły pożądany rezultat. Wracamy za około 15 minut.

44'

Górnik bił głową w mur, natomiast goście mogą pochwalić się wysoką skutecznością. Pierwszy raz w Łęcznej w tym sezonie gospodarze zagrają dwójką napastników.

42'

42'

Błyskawiczna reakcja trenera Szatałowa. Kozacuks i Woźniak w miejsce Niedzieli i Nikitovicia.

41'

Nowak zalicza kolejną stratę w środku pola. Piłkę przejmuje Grzegorzewski, ciągnie akcję kawałek do przodu i podaje prostopadle do Nawrota. Ten płaskim strzałem pokonuje Prusaka.

37'

Nie mają patentu piłkarze Szatałowa na Okocimskiego. Dobrze ustawiający się Kuchta wygrywa większość pojedynków z napastnikami.

33'

Zgranie klatką Nowaka w kierunku Zwolińskiego na szesnastym metrze zbyt lekkie i z kontrą pędzi Okocimski. Chwilę później futbolówkę odbierają defensorzy Górnika i rozpoczynają konstruowanie ataku pozycyjnego. Tak właśnie wyglądała ostatnia, jak również kilka poprzednich akcji.

29'

Sosnowski ze Stefańskim próbowali teraz skonstruować akcję na prawej flance, ale zdołali wywalczyć jedynie wyrzut z autu. Chwilę później sytuacja rozwinęła się już o wiele groźniej. Grzegorzewski zwiódł obrońcę i z ostrego kąta podał w środek do partnera, który przestrzelił.

27'

Zawistowski odwalił teraz kawał dobrej roboty w defensywie, odbierając piłkę wślizgiem Grzegorzewskiemu.

25'

Tomasz Nowak nad murem, na krótki słupek, pod poprzeczkę ale i bramkarz gości dobrze ustawiony nie miał problemów z interwencją.

24'

Kolejny faul na Niedzieli, tym razem bliżej pola karnego. Będzie groźnie, do piłki podejdzie Nowak lub Zawistowski.

21'

Nowak do niespodziewanie niepilnowanego Sasina, ten jeszcze szybciej pociągnął pod linie końcową na skraju pola karnego, miał zamysł by wycofać do Niedzieli, ale... we wszystkim połapali się obrońcy. Byłoby 1:0 !

17'

Daniel Brud wykosił w walce Niedziele, za co otrzymał żółtą kartkę.

15'

Gospodarze naciskają jeszcze bardziej po tej utracie gola, który podrażnił ich ambicję. Przed momentem dośrodkowanie Zawistowskiego z wolnego, piłka podobnie jak przy golu dla Okocimskiego nie muśnięta przez nikogo zmierzała do bramki. Mały problem z wyłapaniem jej miał Kuchta, ale ostatecznie jego interwencja udana.

12'

Dobra centra Zawistowskiego z prawej strony w odpowiedzi do zbiegających partnerów, jednak Niedziela minimalnie spóźniony nie zdołał przeciąć podania.

10'

Lekka centra z rzutu wolnego, nikt nie przecina dośrodkowania i piłka trafia do siatki obok zdezorientowanego Prusaka, który liczył na zmianę toru lotu piłki. Duża niespodzianka na początek meczu.

7'

GOL DLA OKOCIMSKIEGO.

6'

Trybuna A wypełniła się dziś dość szybko i do ostatnich miejsc. Na trybunie B standardowo około 150-200 osób. Brak kibiców gości.

4'

Pierwszy strzał w meczu. Z dystansu ze skaczącej piłki próbował Niedziela, ale próba ta bardzo nieskuteczna

2'

Od razu długa piłka na prawą stronę w kierunku Bonina. Piłkę odzyskują przed własnym polem karnym goście i momentalnie są zamykani na swojej połowie.

1'

Zaczynamy! Od środka duet Zawistowski-Zwoliński

17:58

Zapinamy pasy i startujemy! Zapinamy pasy i startujemy!

17:55

Zawodnicy wychodzą już z tunelu. Za chwilę nastąpi przywitanie oraz losowanie stron...

17:47

Górnik poszedł na przeszpiegi. Kierownik drużyny łęcznian, Sławomir Nazaruk, pewnie próbuje wyciągnąć od Piotra Stacha kilka taktycznych tajemnic jego zespołu ;)

Kierownik drużyny Górnik Ł. wypytuje o tajemnice taktyczne trenera Piotra Stacha

17:41

Zawodnicy obu zespołów wyszli już od kilku minut prowadzą przedmeczową rozgrzewkę. Rozgrzewka przed meczem Górnika Łęczna z Okocimskim Brzesko

17:35

Na stadionie zabłysnęły jupitery, trybuny wypełniają się widzami. W powietrzu czuć prażoną kukurydzę i kiełbase z grilla. Za takimi spotkaniami stęskniliśmy się najbardziej :)

17:27

Obie drużyny pojawiły się niedawno na rozgrzewce. Górnik przed momentem, Okocimski nieco wcześniej. Pogoda w Łęcznej dopisywała dziś przez cały dzień. Niebo bezchmurne, słońce powoli zachodzi za trybuną A, opadów nie przewidujemy.

17:20

40 minut. Tyle pozostało do rozpoczęcia meczu 22. kolejki 1. ligi pomiędzy Górnikiem Łęczna a Okocimskim Brzesko.