GKS KatowiceGKS Katowice
1 : 1
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
93'

[b]Koniec meczu! GKS Katowice - Flota Świnoujście 1:1. Za uwagę dziękuje Michał Kopciński,.

90'

3 minuty doliczone...

87'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Za Fonfarę Zieliński.

86'

Mamy także fajerwerki! Gromkie oklaski z trybun!

85'

Oprawa kibiców na Blaszoku! W ten sposób kibice chcą uczcić dziesięciolecie istnienie grupy Ultras GieKSa.

84'

Zmiana. Za Kolendowicza Śpiączka.

83'

Nieporozumienie obrońców GieKSy i Kieruzel z kilku metrów pokonuje Budziłka. Mamy wyrównanie.

81'

Gol wyrównujący! Kieruzel!

81'

..i Gancarczyka.

80'

Żółta kartka dla Goncerza...

79'

Zmiana. Ekwueme zastąpił Bodzionego.

78'

GieKSa wyszła z kontratakiem 5 na 5. Pitry fantastycznym prostopadłym podaniem uruchomił wychodzącego na czystą pozycję Goncerza, który umieścił piłkę w siatce. 1:0!

76'

Goooooooooooooooooooooooooooool! Wejście smoka! Grzegorz Goncerz!

74'

Kilkudziesięciometrowy rajd Wróbla zakończony... zablokowanym strzałem.

72'

Nudno się zrobiło na boisku.... Gospodarze starają się coś zrobić pod bramką rywala, Flota umiejętnie się broni.

70'

Zmiana również u gości. Za Arifovicia Grzelak.

69'

Druga zmiana w szeregach gospodarzy. Za Cholerzyńskiego wchodzi bohater meczu ze Stomilem, Grzegorz Goncerz.

68'

W końcu celny strzał GieKSy. Fonfara uderzył z rzutu wolnego, Forenc bez najmniejszych problemów radzi sobie z tym uderzeniem.

67'

Coraz więcej zniecierpliwienia widać w poczynaniach gospodarzy, którzy starają się zagrozić bramce rywala. Flota gra bardzo rozsądnie i wydaje się, że jeden punkt będzie dla piłkarzy ze Swinoujścia dużym sukcesem.

63'

Na boisku leży Opałacz. Chwila przerwy.

62'

Mogło być 1:0. Pitry otrzymał podanie w polu karnym, zwiódł dwóch rywali i oddał strzał. Jeden z obrońców ofiarną interwencją ratuje swój zespół przed utratą gola.

61'

Było groźnie. Gancarczyk podał do Fonfary, a ten się zdecydował na uderzenie z 16. metra. Niewiele brakło.

58'

Kolejny niecelny strzał GieKSy w tym meczu. Mierzonego uderzenia próbował Pitry- nieudanie.

55'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. Za Wołkowicza wchodzi Gancarczyk.

53'

Pietrzak zdecydował się na uderzenie lewą nogą z 30 metrów. Piłka przelatuje wysoko ponad bramką.

52'

Na szczęście już wszystko w porządku. Za chwilę zawodnik GieKSy wróci do gry.

50'

Bardzo groźnie na boisku. Na boisku leży Adrian Jurkowski, który przsyjął na siebie potężne uderzenie lewą nogą jednego z rywali. Nosze na boisku.

48'

Faul Fonfary w okolicy środka boiska. Flota od rzutu wolnego.

46'

Zaczynamy II połowę!

17:48

Pierwsza połowa pod dyktando gospodarzy, jednak podopieczni Kazimierza Moskala mają fatalnie nastawione celowniki i obstrzeliwują bramę otaczającą stadion. Flota nie gra źle- od czasu do czasu wychodzi z groźnymi kontratakami. To w drugiej połowie może się zakończyć bramką dla gości. Oby w drugiej połowie padły jakieś gole.

45'

Koniec I połowy. GKS Katowice - Flota Świnoujście 0:0.

45'

Wołkowicz mógł strzelić bramkę do szatni, ale był równie skuteczny co jego koledzy. Strzał prawie jak w rugby...

43'

Kiedy w końcu zrobiło się goręcej w polu karnym Floty, to okazało się, że jeden z graczy GieKSy był na spalonym. Po drugiej stronie boiska Flota wywalczyła rzut rożny.

40'

Raz po raz okrzyki zawodu słychać z trybun. Piłkarze gospodarzy przeważają, ale mają strasznie źle nastawione celowniki. Strzał Fonfary zły. Bardzo zły.

38'

Kolejny strzał z dystansu. Uderzał Wróbel, ale również on był daleko od celu.

34'

Fatalnie wyglądają dośrodkowania GieKSy w dzisiejszym spotkaniu. Już kilka obiecująco zapowiadających się kontrataków zostało zmarnowanych takim właśnie nieudanym zagraniem.

31'

W odpowiedzi strzał Opalacza. Efekt? Podobny, jak w przypadku Dudy.

30'

Kolejna próba strzału z dystansu Dudy. Tym razem najgorsza z dotychczasowych. Uderzenie było bardzo niecelne.

28'

Niedokładności, bardzo niecelne podania. Nieciekawy fragment gry przy Bukowej.

26'

aaa

25'

Bardzo dobrze rozegrał piłkę Pitry, który dograł do ustawionego na lewej flance Pietrzaka. Ten jednak bardzo nieudanie dośrodkował i skończyło się na zagrożeniu.

22'

Bardzo dobrze z większej odległości uderzał Duda. Piłka otarła się jeszcze od jednego z rywali i o centymetry minęła poprzeczkę.

20'

Żółta kartka dla Kieruzela za faul w środkowej strefie boiska.

20'

Dobre krzyżowe podanie do Mokwy- zawodnik gości był jednak na spalonym i od rzutu wolnego rozpocznie Budziłek.

17'

Kolejny bardzo niecelny przerzut z prawej strony boiska- od autu rozpoczyna zespół ze Świnoujścia.

15'

Bardzo dobrze rozprowadzili atak piłkarze GieKSy. Fonfara podał w stronę Pitrego, który uruchomił Wróbla. Ten uderzył jednak bardzo niecelnie z ostrego kąta w polu karnym i od bramki rozpocznie Forenc.

14'

Spokojniejszy fragment gry. Piłkarze zwolnili tempo i czekają na błąd rywala.

13'

Ponownie mogło być ciekawie pod bramką Floty, jednak Wołkowicz bardzo niedokładnie dośrodkował z lewej strony boiska, dzięki czemu rywale przejęli piłkę.

9'

Fonfara zdecydował się na uderzenie z 25. metrów. Piłka przechodzi około pół metra od bramki rywala.

9'

Fantastycznie spisują się kibice, którzy żywiołowym dopingiem wspierają swój zespół.

7'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Kamiński. Minimalnie niecelnie!

7'

Pierwsza szansa gospodarzy. Najpierw uderzał Duda, piłka odbiła się od jednego z obrońców i trafiła pod nogi Pitrego, którego strzał również został zablokowany.

6'

Gospodarze w końcu przesunęli grę bliżej bramki Forenca. Efektem jest korner.

3'

a

4'

Kolejny raz było groźnie. Strzał Opałacza z 20. metrów broni Budziłek. GieKSa śpi.

3'

Flota ciągle w ataku. Tym razem goście wywalczyli rzut rożny.

1'

I powinno być 0:1 ! Akcją lewą stroną boiska, dośrodkowanie. Budziłek minął się z piłką, a Bodziony nie trafił głową do pustej bramki.

1'

Zaczynamy!

16:57

Piłkarze już na boisku! Za chwilę pierwszy gwizdek arbitra!

16:48

Piłkarzu obu ekip powoli schodzą z boiska po odbyciu rozgrzewki przedmeczowej. Za chwilę pojawią się na niej ponownie wraz z obsadą sędziowską.

16:45

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku:

16:42

Ławka rezerwowych Floty: Kosiorek, Szałek, Siedlarz, Grzelak, Ekwueme, Wrzesień, Śpiączka.

16:40

Ławka rezerwowych GKS-u: Dobroliński, Goncerz, Gancarczyk, Figiel, Chwalibogowski, Zieliński, Sadzawicki

16:36

Przy wejściu na trybuną główną natknęliśmy się na jednego kibica, w stanie wskazującym, który śpiewał radośnie: "Będzie, będzie zabawnie". Przekonamy się :)

16:33

aaa

16:33

Kibice powoli się zbierają przy Bukowej. Kto wie, czy nie szykuje się nam rekord rundy jesiennej. W dniu dzisiejszym w końcu otwarty zostaje sektor D na Blaszoku, do godziny 15 sprzedane zostało ponad 90% biletów na trybunę najzagorzalszych fanów. Frekwencja do pobicia? 5250 osób z meczu z Energetykiem Rybnik.

16:30

gks flota

16:24

Kto jest faworytem dzisiejszego spotkania? Jeśli podane przez mnie statystyki to dla kogoś za mało, to wystarczy powiedzieć jak dobrze gra u siebie GKS. W 9 spotkaniach ligowych na Bukowej podopieczni Kazimierza Moskala wygrali ośmiokrotnie i tylko raz zremisowali. Dziś kibice szykują się na kolejny komplet oczek na Twierdzy Bukowa.

16:22

Flota, która w zeszłym sezonie okupowała czołowe miejsca w tabeli, w bieżących rozgrywkach prezentuje się zdecydowanie gorzej. Znajduje się w strefie spadkowej (16. miejsce i 18 punktów) i każdy kolejny pojedynek jest meczem wysokiej wagi dla zawodników znad morza, którzy chcą się przełamać.

16:20

Tak prezentuje się wyjściowy skład GieKSy:aa

16:20

Podopieczni Kazimierza Moskala przystępują do pierwszego meczu rundy wiosennej (18. kolejka rozgrywana jest awansem) w bardzo dobrych humorach. GieKSa zajmuje 2. miejsce w tabeli z 31 punktami na koncie i traci zaledwie jedno "oczko" do prowadzącego Górnika Łęczna.

16:17

Już za trzy kwadranse rozpoczniemy ostatni mecz ligowy przy Bukowej w tym roku! Przeciwnikiem GieKSy będzie Flota Świnoujście. Na relację live z tego spotkania prosto z trybun zaprasza Michał Kopciński.