GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź. Nie tak to miało wyglądać

26 lutego 2022, 19:15 | (hof)

Pewnie kibice piłkarskiej drużyny ŁKS są rozczarowani wynikiem i grą łódzkiej drużyny. Łodzianie tylko zremisowali 1:1 z ligowym outsiderem. Trener Kibu Vicuna nie wykorzystał zimowej przerwy do tego, by odmienić zespół z al. Unii. Ponownie widzieliśmy w akcji chaotyczną drużynę, pozbawioną finezji, a przede wszystkim dynamiki. W ŁKS trudno wskazać zawodnika, który zasłużył na słowa uznania. W takiej dyspozycji nie ma co myśleć o włączeniu się do rywalizacji o ekstraklasę. Obecnie ełkaesiacy to przeciętny zespół, którego gra irytuje. Zupełnie zawiedli obcokrajowcy, którzy mieli być siłą napędową tej drużyny.

GKS JASTRZĘBIE - ŁKS RELACJA NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

GKS JASTRZEBIE1
ŁKS ŁÓDŹ1
ŁKS ŁÓDŹ1

Koniec spotkania. GKS - ŁKS 1:1
91'Faulowany Dąbrowski
90' Sędzia doliczył trzy minuty
89' Rzut rożny dla piłkarzy ŁKS
88' Nie widać u piłkarzy ŁKS determinacji
86' Żółta kartka dla Moreno
85' Bramkarz GKS broni strzał głową Corrala, który był dwa metry od linii bramkowej!!!
83' Na boisku Wanclik, zszedł Fabry.
82' Wolski zastąpił Ricardinho

81' Raz po raz sędzia odgwizduje faule
79' Rożny dla ŁKS, bez efektu
77' Czasu coraz mniej, a ŁKS nie podkręca tempa
75' Dwie zmiany w GKS. Schodzą Kamiński i Handzlik. W ich miejsce Łaski i Gajda.
74' ŁKS stara się atakować, ale gospodarze nie dają się
72' Gospodarze przy piłce
70' Przed nami ostatnie dwadzieścia minut tego nudnego meczu
68' Piłka w siatce ŁKS, ale sędzia odgwizduje faul. VAR w akcji. Wynik się nie zmienił
66' Żółta kartka dla Podhorina, za faul na Corralu
65' Podwójna zmiana w ŁKS. Wchodzą Kowalczyk i Moreno, schodzą Janczukowicz i Tosik
63' Dużo przypadkowości na murawie, to nie może się podobać kibicom
59' Żółta kartka dla Zejdlera
59' Jeśli ŁKS chce wygrać, musi znacznie przyspieszyć
57' Strzał Tosika broni bramkarz GKS
55' Aut dla gospodarzy
52' Niezbyt wiele dzieje się na boisku
50' Dużo niedokładności w poczynaniach obydwu drużyn
48' Aut dla piłkarzy ŁKS
46' Zaczęła się druga część spotkania. ŁKS bez zmian
Koniec pierwszej części spotkania. Wracamy z relacją po przerwie.
45' Sędzia doliczył dwie minuty
43' Aut dla gospodarzy
40'Klimczak ujrzał żółtą kartkę
39' GOL, GOl, GOL dla ŁKS!!!! Wyrównuje Piotr Janczukowicz, a asystę zaliczył Jakub Tosik
37' Rożny dla ŁKS
35' Gol dla GOSPODARZY. Bramkarza ŁKS pokonał Konrad Handzlik. Łódzka defensywa dała się ograć niczym dzieci!
33' Wolne i schematyczne akcje ŁKS nie mogą zaskoczy gospodarzy
31' Pirulo na pozycji spalonej
29' Sporo chaosu na murawie
27' Żółta kartka dla Kuczałka za faul na Corralu
26' Znów na boisku zapanował błogi spokój
24' Corral faulował Zejdlera
22' Groźna akcja gospodarzy, lecz na szczęście Kozioł odbija piłkę
20' Piłka znajduje się głównie w środku pola
18' Dobry strzał głową Janczukowicza, ale bramkarz wybija na róg. Pierwsza groźba sytuacja gości
16' Dużo walki na boisku, ale mało efektownej gry
14' Mecz w Jastrzębiu nie wywołał wielkiego zainteresowania, trybuny świecą pustkami
12' ŁKS jest częściej przy piłce, ale nic z tego nie wynika
10' Na razie zupełnie bez emocji na boisku
7' Za nami siedem minut, a obydwa zespoły nie wypracowały klarownej sytuacji podbramkowej
5' Bardzo spokojny początek spotkania
3' Żółta kartka dla Janczukowicza za faul
1' Sędzia rozpoczął spotkanie, ŁKS w biało-czerwonych strojach
Godz. 20.28 Kibu Vicuna, trener piłkarzy ŁKS: Każdy mecz traktujemy tak samo. Chcemy wygrywać. Zaczyna się gra o ligowe punkty. Trzeba dobrze rozpocząć

Godz. 20.25 W dwóch ostatnich meczach na stadionie w Jastrzębiu Zdroju łodzianie zdobyli komplet punktów, pięć goli i żadnego nie stracili. Trzeba podtrzymać dobrą passę!

Godz.20.20 Rezerwowi GKS: Mikołaj Reclaf – Mateusz Słodowy, Szymon Zalewski, Wojciech Łaski, Kamil Jadach, Łukasz Gajda, Daniel Stanclik, Nataniel Wybraniec, Grzegorz Gulczyński

Godz. 20.15 Wojciech Myć z Lublina poprowadzi jako sędzia główny dzisiejsze spotkanie. Asystentami będą Sławomir Kowalewski i Mikołaj Kostrzewa, a sędzią technicznym Marcin Bielawski. Z kolei za obsługę systemu VAR odpowiedzialni będą Tomasz Marciniak i Tomasz Listkiewicz.
Godz. 20.10 Ławka rezerwowych ŁKS: Dawid Arndt – Nacho Monsalve, Maciej Wolski, Mateusz Kowalczyk, Javi Moreno, Jan Kuźma, Marcel Wszołek, Adam Marciniak, Stipe Jurić
Godz. 20.05 Wyjściowy skład GKS: Bartosz Neugebauer – Remigiusz Borkała, Mateusz Bondarenko, Olivier Podhorin, Łukasz Zejdler – Władysław Ochronczuk, Michał Kuczałek – Farid Ali, Konrad Handzlik, Dariusz Kamiński – Marek Fabry
Godz. 19.58 W meczu 21. kolejki zakończonym przed chwilą Puszcza Niepołomice pokonała 1:0 Resovię
Bramkę zdobył Erik Cikos (81, karny)
Godz. 19.55 Piłkarze z Jastrzębia-Zdroju w dotychczasowych 19 meczach pierwszej ligi wywalczyli zaledwie 13 punktów. Do tej pory tylko dwukrotnie wygrywali...
Godz. 19.46 ŁKS zacznie spotkanie w następującym składzie: Marek Kozioł – Mateusz Bąkowicz, Maciej Dąbrowski, Oskar Koprowski, Adrian Klimczak – Jakub Tosik, Michał Trąbka, Ricardinho – Pirulo, Samu Corral, Piotr Janczukowicz
Godz. 19:15 - Trener ŁKS Vicuna ma komfort wyboru. Żaden z jego zawodników nie musi pauzować za kartki. Na zbyt ostrą grę muszą uważać Maciej Dąbrowski, Oskar Koprowski i Maciej Wolski. W ich przypadku kolejne upomnienie od sędziego będzie oznaczać przymusową pauzę.