Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
0 : 0
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
14:52

Mniej słów, mniej szkód - tak "skomentuję" to spotkanie. Relację prowadził dla Państwa Tomasz Górski. Następny mecz w Ząbkach za tydzień z Olimpia Grudziądz o godz. 12 lub 13 (jak mówił spiker)

92'

Koniec (nareszcie) meczu. Podział punktów po bardzo słabym spotkaniu.

91'

Coraz mniej widzów na trybunach. Nie dziwię się...

90'

Dwie minuty doliczone. I korner dla Dolcanu.

88'

Poszedł na przebój Paweł Iwanicki i ostatecznie z "piątki" Mateusz Kryczka.

86'

Paweł Iwanicki strzela zza pola karnego obok bramki.

85'

"Legijna" zmiana w barwach gospodarzy: Tomasz Prejs wchodzi za Kamila Mazka.

82'

Zamieszanie w polu karnym i ostatecznie bramkarz gości wznawia grę od bramki.

81'

Maciej Ropiejko fauluje Kamile Mazka 30 metrów od bramki Konrada Jałochy.

79'

Maciej Ropiejko wchodzi za Grzegorza Wojdygę.

78'

Robert Bednarek wybiciem poza boisko był bliski trafienia w operatora kamery na wieżyczce. Brakowało z półtora metra.

77'

Aut dla Dolcanu na wysokości pola karnego Chojniczanki.

76'

Anemiczny strzał Bartosza Osolińskiego łapie bramkarz gości. Niektórzy kibice opuszczają trybuny. Wśród wytrwałych w loży VIP jest m.in. Marcin Mięciel.

74'

Kibice Dolcanu śpiewają, że "Ekstraklasy już czas". Bez komentarza. Za to Daniel Chyła w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela obok słupka!

73'

Paweł Tarnowski, grający na szpicy, złapany w pułapkę ofsajdową.

72'

dolcam

70'

Od siebie dodam, że OrangeSport publikując skrót z tego meczu poda prawdopodobnie jedynie żółte kartki i może 2-3 strzały. Żenua...

68'

Rafał Grzelak strzela z wywrotki (przewrotka wg przepisów to nie była) obok bramki.

67'

Dwa rzuty rożne dla gości. Tomasz Ostalczyk za krótko centruje . Dolcan próbuje wyjść z kontrą, ale została przerwana przy linii środkowej.

66'

panie redaktorze są kibice chojniczanki jeśli tak to ile. Było ich trzech. Dali o sobie znać na początku spotkania, teraz ich nie widać. W sektorze gości także.

65'

I zmiana w Dolcanie: Paweł Tarnowski melduje się na boisku zmieniając najlepszego strzelca 1. ligi, Dariusza Zjawińskiego.

64'

Żółta kartka dla Roberta Bednarka za faul.

62'

... centruje na głowę Błażeja Radlera, który strzela nad poprzeczką.

62'

Tomasz Ostalczyk wywalczył rzut rożny. Ustawia piłkę w narożniku....

61'

Kibice gospodarzy motywują swoich piłkarzy głośnym "Dolcan grać, k***a mać". Ciekawe czy to podziała?

59'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu: za nieźle grającego Marcina Orłowskiego pojawia się Paweł Iwanicki.

58'

Marcin Orłowski strzela ponad poprzeczką! Roberta Podolińskiego roznosi przy ławce.

58'

Rafał Grzelak chciał pozwolić piłce opuścić murawę. Najpierw był faulowany, a po chwili piłka była poza boiskiem Rzut wolny.

57'

Rzut wolny dla Dolcanu. Centrę Bartosza Osolińskiego łapie do "koszyczka" Konrad Jałocha.

54'

Goście grają coraz pewniej prezentują się na boisku przeciwnika. Dolcan jeszcze jest "mentalnie" w szatni.

52'

dolcan

51'

W międzyczasie korner dla Dolcanu i... lipa. Dośrodkowania skrzydłowych gospodarzy mogą być w programie TV "Jedna z dziesięciu".

49'

Piotr Klepczarek zdaniem sędziego fauluje Daniela Chyłę na prawej stronie. Kapitan Dolcanu nie zagra za tydzień z Olimpią Grudziądz.

48'

mam pytanie,jakiej druzyny gra wyglada lepiej?prosze o szczera odp. Goście grają z kontry i całkiem nieźle to wygląda. Dolcan, który obserwuję znacznie częściej więc mam skalę porównawczo, gra z meczu na mecz coraz słabiej

46'

To powinna być bramka! Centra Grzegorza Wojdygi z lewej strony i Tomasz Mikołajczak strzela głową obok słupka!

46'

Drugą połowę zaczynają goście. Bez zmian personalnych w obu składach.

13:51

uff, półmetek za nami,. Mecz nie rozpieszcza, porywa jedynie wiatr i powoli palce odmawiają posłuszeństwa. Obie drużyny miały dobre sytuacje, ale nie potrafiła ich wykorzystać. Celnych strzałów jak na lekarstwo. Oby po przerwie były bramki. Pora na herbatkę. Wracam za kilka minut. Jak są pytania to śmiało można pisać w komentarzach.

46'

Koniec pierwszej połowy. Dolcan bezbramkowo remisuje z Chojniczanką.

45'

Sebastian Tarnowski dolicza jedną minutę.

44'

Złe dośrodkowanie z lewej strony Rafała Grzelaka. Konrad Jałocha z piątki.

42'

Jak wczoraj we Wrocławiu, tak i w Ząbkach brawami nagradzany jest Mateusz Kryczka przy kontakcie z piłką.

41'

Pusty przelot Mateusza Kryczki. Żaden z zawodników Chojniczanki nie przeciął podania.

41'

Drugi rożny dla gości.

39'

Bartosz Osoliński widział wysuniętego bramkarza gości i chciał go przelobować. Pomysł dobry, wykonanie marne.

38'

Jest także 3-osobowa grupka kibiców Chojniczanki! Fani Dolcanu skandowaniem "piłka nożna dla kibiców" domagają się ich wpuszczenia.

38'

Tomasz Mikołajczak zwija się z bólu po faulu. W asyście medyka opuszcza boisko.

36'

Kuriozalna sytuacja w "16" Chojniczanki! Niezdecydowanie obrońcy i Konrada Jałochy o mały włos nie wykorzystałby Dariusz Zjawiński. W ostatniej chwili jest jednak korner.

34'

Marcin Orłowski na spalonym.

32'

Najlepsza akcja gości! Lewą stroną przedarł się Grzegorz Wojdyga i strzela w bramkarza.

30'

Niedokładne podanie do Grzegorza Piesio na prawej flance. Kilkanaście sekund później korner dla gospodarzy wywalczył Damian Świerlbewski.

28'

Damian Świerblewski wślizgiem przeciął podanie do Grzegorza Wojdygi. Po chwili Krystian Feciuch faulowany 30 metrów od bramki Dolcanu.

24'

W odpowiedzi Bartosz Wiśniewski strzela z rzutu wolnego! Piłka trafia w boczną siatkę!

23'

Marcin Orłowski strzela z prawego narożnika pola karnego w sam środek bramki. Celny strzał dla statystyk.

20'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu dla Rafała Grzelaka za faul na lewej stronie.

19'

Odpowiedź gości i Tomasz Orłowski strzela z 16 metrów w lewy dolny róg... tablicy wyników nad bramką Mateusz Kryczki

18'

Kolejna akcja Kamila Mazka lewą stroną. Wpadł w pole karne i chciał zagrać do Bartosza Osolińskiego, lecz pomocnika Dolcanu uprzedził wracający zawodnik Chojniczanki

17'

Krystian Fecviuch staranowany w środku pola. Zagranie w pole karane i z kontrą pognał Kamil Mazek. Rajd przerwany niedokładnym podaniem do Grzegorza Piesio.

15'

Szanowny Panie Redaktorze czy kibice Dolcanu prowadzą doping? Oczywiście, doping nie milknie od pierwszego gwizdka sędziego.

13'

Rafał Zembrowski przecina prostopadłe podanie do Tomasza Mikołajczaka. Gdyby nie ta interwencja to napastnik gości byłby sam na sam z bramkarzem Dolcanu

10'

Piotr Klepczarek zdaniem arbitra fauluje w środku pola Tomasza Mikołajczaka. Po nim, po kilku sekundach aut i pewny chwyt Mateusza Kryczki, który dodatkowo był faulowany.

8'

Najlepsza okazja Dolcanu! Dariusz Zjawiński posyła piłkę z 8 metrów w stronę bramki gości i Konrad Jałocha wypluwa piłkę. Dobijał Bartosz Wiśniewski, ale był na spalonym.

6'

Przechwyt Kamila Mazka na lewej stronie na wysokości własnego pola karnego. Podał w ok. koła środkowego do Grzegorza Piesio, który od razu posyła daleką piłkę do Dariusza Zjawińskiego. Ten przegrał pojedynek z dwoma obrońcami.

4'

Pierwszy rzut rożny dla gości. Bez zagrożenia pod bramką Mateusza Kryczki.

3'

Bartosz Wiśniewski strzela z 9 metrów z półobrotu. Za lekko by pokonać Konrada Jałochę.

2'

Pierwsze dwie akcje przeprowadzili podopieczni Roberta Podolińskiego. Najpierw na prawej stronie do piłki nie doszedł Dariusz Zjawiński, a potem dalekie podanie do niego przerwał Błażej Radler zgraniem głową do bramkarza.

13:03

dolcn

1'

Gwizdek sędziego i Dolcan zaczyna pierwszą połowę.

12:59

Obie drużyny już są na murawie. Dolcan gra na niebiesko-biało, goście: czerwono-żółto.

12:58

Dodatkowo zachęcam do typowania w komentarzach jakim wynikiem zakończy się ten mecz.

12:53

ilu kibiców na stadionie? Dokładną liczbę poznamy w przerwie, ale do tej pory jest ok. 350

12:52

Z kolei Chojniczanka jest dwunasta, do tej pory zgromadziła 19 punktów. Bilans bramek jest na 0 (16:16).

12:51

Rzut oka na tabelę: Dolcan po 16 kolejkach jest na 6. pozycji z 23 punktami na koncie (w tym 16 zdobył na własnym boisku). Bilans bramek to 27:22.

12:47

Rezerwowi Chojniczanki: 12, Rafał Misztal (GK) ,2. Patryk Laskowski (M), 6. Przemysław Laskowski (M), 8. Paweł Iwanicki, 7. Artur Piąskowski (M), 14. Maciej Ropiejko, 11. Karol Ziąbski (M).

12:44

Znamy składy obu drużyn. To ławka rezerwowych gospodarzy: 85. Maciej Humerski (GK), 14. Damian Jakubik, 18. Łukasz Matuszczyk, 15. Tomasz Prejs (M), 27. Andrzej Niewulis, 9. Paweł Tarnowski, 2. Piotr Bazler.

12:38

Zachęcam do pisania komentarzy związanych z tym spotkaniem. W razie pytań do mnie postaram się na nie odpowiedzieć, w zależności od boiskowych wydarzeń. Podczas relacji na pewno pojawi się kilka zdjęć.

12:36

Na relację NA ŻYWO zaprasza Państwa Tomasz Górski.

12:35

Za 25 minut w na Stadionie Miejskim w Ząbkach odbędzie się spotkanie 17. kolejki 1. ligi, w którym Dolcan zmierzy się z beniaminkiem z Chojnic, Chojniczanką.