Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
1 : 0
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
94'

Koniec meczu w Chojnicach! Chojniczanka wygrywa na własnym boisku z Sandecją Nowy Sącz po golu Macieja Ropiejko.

93'

Sędzia pokazuje kolejny żółty kartonik, tym razem ukarany został Słaby.

92'

Jałocha ukarany żółta kartką za zbyt długie wznawianie gry.

90'

Sędzia przedłużył spotkanie aż o cztery minuty.

89'

Zmiana w Chojniczance, Tomasz Wypij za Tomasza Mikołajczaka.

87'

Kontra Chojniczanki, Iwanicki zdołał minąć Cabaja, ale ostatecznie za daleko wypuścił sobie piłkę. Mamy rzut rożny dla gości.

86'

Piekielnie mocny strzał Ostalczyka z dystansu tuż nad bramką Cabaja.

82'

W Chojnicach rolę się odwróciły, teraz to gospodarze dłużej utrzymują się w polu karnym Sandecji. Wrzutkę Iwanickiego przecięli obrońcy, a później do wybitej piłki w okolicach 16 metra doszedł Orłowski,lecz jego strzał został zablokowany.

80'

Feciuch blisko zdobycia drugiej bramki dla Chojniczanki! Był niepilnowany, dlatego też Mikołajczak zagrał do niego piłkę. Jego strzał cudem obronił jednak Cabaj.

78'

Sędzia Adam Lyczmański nie pokazał jeszcze żadnej kartki w tym spotkaniu.

76'

Ostatniej zmiany dokonuj trener Sandecji. Geworg Badaljan w miejsce Rafała Zawiślana

73'

Kolejny rzut rożny dla Sandecji. Gościesą bardzo aktywni i z całych sił walczą o zdobycie bramki.

72'

Ależ okazja Sandecji! Giel stanął przed stuprocentową szansą na zdobycie gola! Strzelił jednak za słabo i Jałocha z wielkimi problemami złapał piłkę w ostatniej chwili. To mogło być wyrównanie.

69'

Trener Kuźma dokonuje kolejnej zmiany. Maciej Górski za Pavela Bestę.

66'

Groźna akcja Sandecji zatrzymana przez defensorów Chojniczanki, rzut wolny dla gości.

63'

Brzydki faul na Mikołajczaku, sędzia nie ukarał jednak kartką nikogo w tej konfrontacji.

62'

Tym razem zmiana w Sandecji. Za Fałowskiego na murawę wbiega Giel.

59'

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Tym razem plac gry opuszcza strzelec bramki, Maciej Ropiejko, na boisku pojawia się Tomasz Ostalczyk.

56'

Piłkarze Chojniczanki kierują zbyt mocne podanie do Orłowskiego, który mógł wyjść na czystą pozycję sam na sam z Cabajem.

55'

Niebezpieczny strzał Margola z dystansu broni Jałocha. Piłka leciała prosto w okienko, lecz golkiper Chojniczanki wybił ją na rzut rożny.

53'

Feciuch fauluje rywala w środkowej strefie boiska. Teraz to Sandecja dominuje na boisku.

52'

Pierwsza zmiana w zespole Chojniczanki. Boisko opuszcza Pląskowski, a w jego miejsce pojawia się Iwanicki.

51'

Ropiejka faulowany. Rzut wolny dla Chojniczanki, który bardzo źle wykonał Mrozik.

50'

Podanie Mrozika do Wojdygi, który od razu kieruję futbolówkę do Ropiejki. Ten jednak był na minimalnym spalonym.

48'

Sandecja rozpoczęła druga partię spotkania bardzo agresywnie, wciąż przeprowadza groźne akcje pod polem karnym Chojniczanki, a gospodarze bronią się teraz całym zespołem. Z przodu osamotniony pozostał tylko Mikołajczak.

46'

Trenerzy nie wprowadzili jeszcze żadnych zmian, obie drużyn rozpoczęły drugą połowę w tym samym składzie.

45'

Rozpoczynamy druga połowę! Od środka Chojniczanka!

17:04

Piłkarze Chojniczanki już pojawili się na placu gry. Wciąż czekamy na drużynę gości.

45'

Koniec pierwszej połowy. Chojniczanka po golu Macieja Ropiejko prowadzi z Sandecją 1-0.

44'

Sędzia dolicza minutę do podstawowego czasu gry.

43'

Chojniczanka od kilku minut nie znalazła się w polu karnym Sandecji.

41'

Faul Petrana na Ropiejce, kolejny rzut wolny dla Chojniczanki, fatalnie wykonany przez Radlera.

38'

W Chojnicach sytuacja opanowana, zawodnicy powrócili do gry. Radler przez minutę przebywał poza boiskiem, ale wrócił na nie o własnych siłach. Od bramki rozpoczyna Jałocha po nieudanej wrzutce Besty.

36'

Chwilowa przerwa w grze, na boisku leżą Radler i Chyła.

34'

Rzut wolny dla gospodarzy, do piłki podchodził Mrozik. Pomocnik lewą nogą wrzucił ją na szósty metr, gdzie błyskawicznie znalazł się Cabaj, który skierował futbolówkę poza pole karne.

33'

Kolejna akcja gości! Piłka po uderzeniu Margola przeleciała niespełna 20 centymetrów nad poprzeczką bramki Chojniczanki!

32'

Rzut wolny na 40 metrze dla Sandecji, piłka wędruję daleko od bramki Jałochy.

31'

Korner dla gospodarzy w wykonaniu Mikołajczaka, po którym niecelnie głową uderzał Orłowski.

29'

Sandecja blisko zdobycia wyrównującego gola. Fałowski zdołał przedrzeć się do boku pola bramkowego Chojniczanki. Golkiper gości przewidział, że napastnik uderzy piłę po ziemi i przeciął wrzutkę, a kilka sekund później popisał się fatalnym wybiciem piłki do przodu.

28'

Sandecja atakuje lewą flanką, Słaby podaje do Fałowskiego, ten postanawia uderzać na bramkę, koniec końców Jałocha pewnie interweniuje.

26'

Rzut rożny dla Sandecji.

24'

Chociaż Chojniczanka bardzo często traci piłkę na 30-40 metrze od własnej bramki, goście nie potrafią wykorzystać słabości gospodarzy.

23'

Piłkarze Sandecji nie potrafią przedrzeć się przez obronę Chojniczanki, dlatego też wciąż próbują uderzać z dystansu.

22'

Mrozik szukał Rapiejki i chciał rozpocząć akcję od ładnego podania w jego kierunku. Strzelec gola w ostatniej chwili zablokowany przez przeciwników. Od bramki rozpocznie Cabaj.

19'

Sandecja nie może pozbierać się po stracie bramki. Ropiejko znów bez problemów wszedł z piłką w pole karne gości. Tam poniosła go jednak fantazja i zamiast podać do lepiej ustawionych kolegów, zaczął kiwać się z rywalami, w efekcie stracił okazję na podwyższenie wyniku.

17'

Sandecja łatwo straciła piłkę, co szybko wykorzystał Ropiejko, wyszedł sam na sam z Cabajem i ładnie uderzał na bramkę Cabaja lewa nogą.

16'

GOL! MACIEJ RAPIEJKO!

13'

Fatalny błąd w defensywie Chojniczanki, obrońcy gospodarzy z łatwością pozwolili wejść Zawiślanowi w pole karne. Jego strzał nie zagroził jednak bramce Jałochy.

12'

Radler dobrze zaasekurował Chyłę, który walczył o futbolówkę z Fałowskim.

10'

Sandecja odpowiada. Mocny strzał po ziemi Zawiślana z trudem blokuje Jałocha.

9'

Dwójkowa akcja Mikołajczaka z Orłowskim. Ten drugi zdecydował się na strzał, lecz za słabo by trafić do bramki Cabaja. .

8'

Groźna akcja Sandecji. Golkiper Chojniczanki wyszedł daleko od własnej bramki i po strzale piłkarze gości złapał piłkę na 15 metrze, za co kibice nagrodzili go brawami.

7'

Sędzia odgwizdał faul Mikołajczaka na Słabym przy próbie odebrania piłki.

6'

Fałowski na spalonym. Radler rozpocznie z rzutu wolnego.

5'

Aut Chojniczanki na własnej połowie po niedokładnym zagraniu Zawiślana do Słabego.

4'

Chyła niedokładnie podawał do wchodzącego w pole karne Mikołajczaka. Od bramki rozpocznie Cabaj.

3'

Orłowski chciał wyprowadzić kontrę, jednak zgubił futbolówkę. Gra Sandecji od pierwszych minut opiera się przede wszystkim na wymianie długich podań.

2'

Ropiejko zdecydował się na strzał, piłka minimalnie powędrowała obok bramki.

16:03

Pierwszy gwizdek sędziego i od środka rozpoczyna Sandecja!

16:01

Obie jedenastki pojawiają się na murawie. Chojniczanka zagra dziś na żółto-czerwono, zaś Sandecja na biało-czarno.

15:55

W tej chwili nad Chojnicami świeci Słońce. Piłkarze odbyli już przedmeczową rozgrzewkę i opuścili boisko by przygotować się do tego spotkania. Już za kilka minut zaczynamy!

15:52

Chojniczanka przystąpi do meczu bez kontuzjowanych Błażeja Jankowskiego i Kosuke Ikegamiego, który zasiądzie od pierwszych minut na ławce. Natomiast trener Kuźma będzie musiał radzić sobie bez pauzujących za kartki Macieja Bębenka i Adama Mójty oraz powracających do zdrowia Piotra Kosiorowskiego i Marka Nowaka.

15:47

Na tym etapie rozgrywek obie ekipy zajmują miejsca w dolnej części tabeli. Chojniczanka z dwunastoma punktami na koncie plasuję się na dziewiątej pozycji, z kolei Sandecja z dziewięcioma "oczkami" jest aktualnie na trzynastym miejscu.

15:44

Ławka rezerwowych Sandecji: Marek Kozioł, Gevorg Badaljan, Jozef Certik, Piotr Giel, Maciej Górski, Sebastian Szczepański.

15:43

Ławka rezerwowych Chojniczanki: Rafał Misztal, Kosuke Ikegami, Tomasz Ostalczyk, Paweł Iwanicki, Karol Ziąbski, Tomasz Wypij i Patryk Laskowski.

15:43

Serdecznie witamy w relacji live z meczu 10. kolejki 1. ligi Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz!