Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
2 : 0
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
95'

KONIEC!! Druga połowa nie przyniosła żadnych zmian, Chojniczanka po dwóch golach Mikołajczaka pokonuje Okocimskiego 2:0.

91'

Sypią się kartki pod koniec tego spotkania. Ukarany został Konrad Wieczorek.

90'

Sędzia aż o pięć minut przedłuży ten mecz.

89'

Faul Radosława Jacka na Mroziku i zawodnik Okocimskiego ukarany żółtym kartonikiem. To jego druga kartka tego koloru, w efekcie otrzymuję czerwoną i opuszcza plac gry. Goście zagrają do końca meczu w osłabieniu.

87'

Ostatnia zmiana trenera Mariusza Pawlaka. Rybski wędruje na ławkę, zastąpi go Ostalczyk.

86'

Mrozik zagrywał do Feciucha, który wyrósł pod bramką Kuchty, ale w momencie strzału minimalnie chybił.

84'

Coraz bliżej końca meczu, obie strony mają już w nogach ponad osiemdziesiąt minut spotkania. Mimo prowadzenia gospodarze wciąż atakują bramkę Okocimskiego.

82'

Trenerzy Okocimskiego dokonują ostatniej zmiany. Z boiska schodzi Ryś, a pojawia się Kwiek.

80'

Aut dla Chojniczanki w okolicach pola karnego po akcji Mrozika. Grę wznawia Iwanicki, który był blisko pokonania Kuchty, ale skierował piłkę prosto w ręce golkipera Okocimskiego.

78'

Do końca spotkania pozostało nam nieco ponad piętnaście minut, a wynik spotkania w tej połowie nie uległ jeszcze zmianie.

76'

Korner dla Okocimskiego,piłka kieruje się na bramkę Chojniczanki, ale dobrze piąstkuje Szymański.

75'

Chyła źle wybija piłkę i kontrę już wyprowadzają gospodarze. Za futbolówką wyszedł Rybski, ale źle dośrodkowywał.

74'

Chyła poszedł na przebój, minął kilku rywali, ale jego wrzutka nie była już tak udana jak kiwka, w efekcie piłkę pewnie łapie Kuchta.

71'

Kolejna zmiana w Chojniczance, za Mysone wejdzie Jędrzejczyk.

70'

Kolejna zmiana w Okocimskim Brzesko, z boiska schodzi Tymiński, pojawia się Kapsa.

69'

Rzut rożny dla Okocimskiego, ale piłkę głową wybija Mrozik.

68'

Zmiana także w drużynie Chojniczanka Chojnice, Ikegamiego pojawi się Duda.

66'

Ależ blisko zdobycia trzeciej bramki był Mikołajczak! Autor dwóch dzisiejszych trafień nie dosięgnął jednak piłki po wrzutce Mrozika.

65'

Mamy także pierwszą zmianę w tym spotkaniu w szeregach Okocimskiego. Za Tatara na boisku pojawia się Stefański.

64'

I Radosława Jacka.

64'

Kara także dla Michała Nawrota.

62'

Kolejna kartka, tym razem ukarany Błażej Radler.

61'

Wieczorek pędził prawą stroną. ale po drodze zahaczył Iwanickiego, który ucierpiał w tym starciu.

58'

Strzał Daniela Bruda zza pola karnego, ale na posterunku czujny Szymański pewnie łapie futbolówkę.

55'

Konrad Cebula pędził pod bramkę Chojniczanki, ale sędzia odgwizdał spalonego.

54'

Po przerwie groźnych akcji strzeleckich jak na lekarstwo. Jeśli obie strony nadal będą grały tak zachowawczo możemy zapomniec o zmianie wyniku.

52'

Pierwsza kartka w tym spotkaniu, Bruno Żołądź faulował Ikegamiego.

50'

Groźny rzut wolny dla Chojniczanki, Jankowski oddaje strzał głową, ale Kuchta wyciąga się jak struna i przenosi piłkę na poprzeczkę.

48'

Pierwszy strzał w drugiej części meczu ze strony gości, ale nie zagroził on w żaden sposób bramce Szymańskiego.

47'

Tymiński faulował Iwanickiego na połowie gospodarzy.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę! Od środka tym razem Chojniczanka!

46'

Precyzyjny strzał Mikołjaczaka na 2:0 kończy pierwszą połowę spotkania. Do przerwy Chojniczanka prowadzi z Okocimskim.

46'

GOOOL! MIKOŁAJCZAK!!

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

44'

Ładna wrzutka Sobotka z rzutu wolnego, defensorzy Chojniczanki oddalają jednak futbolówkę od własnej bramki.

42'

Nawrot mocno ucierpiał w starciu z przeciwnikiem i nie podnosi się z murawy.

40'

Do końca pierwszej połowy pozostało nieco ponad pięc minut. Czy Okocimski zdoła odpowiedziec na bramkę Chojniczanki?

38'

Kolejny błąd Mysony, Tatar łatwo go ograł i mógł uderzac na bramkę, ale Radler zainterweniował w tej sytuacji.

36'

Nawrot wygrał z Mysoną walkę o piłkę, ale przy próbie oddania strzału zabrakło mu odrobinę celności, bowiem trafił w nogi golkipera Chojniczanki.

35'

Nieśmiała próba ataku ze strony Okocimskiego, ale Chojniczanka gra dziś bardzo mądrze i nie daję się zdominowac na boisku.

33'

Rzut rożny dla Okocimskiego, zagrywał Żółądź, ale futbolówka nie trafiła nawet w światło bramki.

32'

W pełni zasłużona bramka Chojniczanki. Mysona dobrze zagrał piłkę w pole karne, a tam Mikołajczak strzałem głową pokonał Mateusza Kuchte.

31'

GOOOOOL! MIKOŁAJCZAK!!!!

29'

Rzut rożny dla gości, uderzał Tymański, ale Szymański broni jego strzał.

27'

Feciuch chciał zaprezentowac swoje umiejętności, ładnie złożył się do oddania strzału, ale ostatecznie nie trafił nawet w piłkę.

26'

Próbował coś zdziałac pod bramką Okocimskiego Kosuke Ikegami, ale został złapany na spalonym.

25'

Gra przeniosła się na środek pola. Przy piłce utrzymuje się Chojniczanka, goście nie atakują, tylko czekają na błąd rywali.

22'

Jankowski ucierpiał w walce rywalem. Przez moment leżał na murawie, ale obyło się bez interwencji lekarzy.

21'

Ikegami faulowany, mamy rzut wolny dla gości.

19'

Bruno Żołądź próbował swoich sił z dystansu, ale oddał bardzo niecelny strzał.

18'

Tempo spotkania nieco opadło. Okocimski broni się na własnej połowie i czeka na moment, w którym zdoła wyprowadzic kontrę.

17'

Piłka odbiła się od nogi Rybskiego i wróciła do Kuchty. Chojniczanka straciła okazję na wyprowadzenie ataku.

16'

Radler dośrodkowywał, ale zarówno Chyła jak i Mikołajczak minęli się z futbolówką.

15'

Za nami kwadrans gry, w Chojnicach nie padły jeszcze bramki. Okocimski, który potrzebuję punktów niczym tlenu dzielnie stawia opór gospodarzom.

13'

Więcej ataków oglądamy jak na razie po stronie Chojniczanki, ale goście z Brzeska umiejętnie się bronią i nie pozwalają rywalom na strzelenie gola.

12'

Tymiński wrzuca piłkę na piąty metr, ale pewne wyjście Szymańskiego ratuje gospodarzy przed stratą gola.

10'

Kolejna szansa Chojniczanki. Mrozik przyjął piłkę, zwiódł rywala, ale oddając strzał nieznacznie chybił.

9'

Ryś zatrzymał Mikołajczaka, który przewrócił się w polu karnym rywala. Sędzia nie zatrzymuje nawet gry.

7'

Gospodarze znów w natarciu, Mikołajczak wbiegł w pole karne Kuchty, ale wślizg Tymińskiego blokuje możliwośc oddania strzału.

6'

Szymański wyszedł w własnej z bramki, chciał wybić piłkę, ale źle zrozumiał się z Radlerem. Niewiele brakowało by ten wpakował piłkę do własnej siatki.

4'

Tatara próbował podawac, ale z tej sytuacji mógł wyjśc niezły strzał. Piłkę w porę wybija jednak Mysona.

3'

Bardzo mocny początek spotkania w wykonaniu gospodarzy. Feciuch próbował właśnie dośrodkować lewą nogą, ale uderzał zbyt mocno. Grę od bramki wznowi Kuchta.

2'

Ależ okazja Chojniczanki! Paweł Iwanicki wyszedł sam na sam z Kuchtą, ale nie wykorzystał takiej sytuacji!

1'

Chojniczanka wystąpi dziś w swoich tradycyjnych, w żółto-czerwonych strojach, z kolei Okocimski zagra na biało-zielono.

17:00

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz! Od środka piłkarze Okocimskiego!

16:47

Rezerwowi Okocimskiego: Kozioł – Sosnowski Łukasz, Ślęczka, Kwiek, Kapsa, Sosnowski Dariusz, Stefański.

16:46

Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Misztal – Duda, Gancarczyk, Jędrzejczyk, Ostalczyk, Wypij, Laskowski.

16:28

Co ciekawe w rundzie jesiennej Okocimski pokonał Chojniczankę 1:0 dzięki bramce Wojciecha Wojcieszyńskiego. Do tej pory było to jedyne zwycięstwo "Piwoszy" na własnym stadionie w tym sezonie...

16:26

Gospodarze dzisiejszego spotkania są obecnie w świetnej formie. Od pięciu kolejkach nie zaznali smaku porażki, notując na swoim koncie kolejno trzy zwycięstwa i dwa remisy. Gdyby w grę wchodziły tylko kwietniowe wyniki Chojniczanka byłaby najlepszym zespołem w 1. lidze.

16:18

Na siedem spotkań przed końcem rywalizacji na zapleczu Ekstraklasy sytuacja Okocimskiego jest dramatyczna. Zespół Roberta Orłowskiego i Krzysztofa Przytuły zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli i jeśli szybko nie zacznie punktować wkrótce pożegna się z 1. ligą.

16:16

Przed rozpoczęciem spotkania zachęcamy Was do zapoznania się z jego ZAPOWIEDZIĄ .

16:10

Witamy i zapraszamy Was na relację LIVE z meczu Chojniczanka Chojnice - Okocimski KS Brzesko!