GKS TychyGKS Tychy
94'

Koniec meczu. W Chojnicach miejscowa Chojniczanka zremisowała z GKS-em Tychy.

92'

Jeszcze raz Jakub Mrozik dogrywał piłkę z bocznej strefy boiska. Zakotłowało się w polu karnym, ale od bramki zacznie Marek Igaz.

90'

Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Po raz kolejny było niebezpiecznie po wrzutce Jauba Mrozika. Z futbolówką po jego zagraniu minął się Marek Igaz. A ta zatrzymała się na poprzeczce.

89'

Faulowany był Andrzej Rybski, a przewinił Damian Szczęsny. Bedzie rzut wolny dla gospodarzy.

87'

Piłkarze Chojniczanki przez dłuższy fragment utrzymują się przy piłce, ich rywale skupili się na obronie i czają się na szanse wyprowadzenia decydującej kontry

86'

Dawid Dzięgielewski wchodzi za Roberta Dymowskiego.

84'

Tomas Docekal ucierpiał w jednym ze starć. Nie obędzie się bez pomocy medycznej.

83'

Zmiana w szeregach gospodarzy. Za Marka Gancarczyka wchodzi Adam Duda.

81'

Dawid Dzielęgiewski już szykuje się do gry. To będzie już ostatnia zmiana, którą przeprowadzi Jan Żurek.

78'

Za Denisa Popovicia wchodzi Łukasz Kopczyk.

78'

Bardzo groźnie dogrywał piłkę Marek Gancarczyk wzdłuż bramki Marka Igaza, ale w polu karny zabrakło piłkarza, który mógłby wykończyć tą akcję.

77'

Dobra sytuacja dla tyszan. Popović chciał chytrym strzałem przenieść piłkę nad poprzeczką, ale przeniósł ją minimalnie nad poprzeczką.

76'

Za Mysonę wchodzi Błażej Jankowski.

74'

Teraz na idywidualną szarzę zdecydował się Krystian Feciuch. Jego strzał przeszedł nieznacznie obok słupka bramki strzeżonej przez Marka Igaza.

73'

Jakub Mrozik ukarany żółtą kartką.

72'

Zespół z Chojnic chce pójść za ciosem. Robert Bednarek wrzucił futbolówkę w pole karne, ale Mączyński wybił ją na rzut rożny

70'

Od razu chciał z dobrej strony pokazać się Marcin Wodecki. Pomocnik tyszan minął dwóch zawodników gospodarzy, ale trzeci powstrzymał go w sposób nieprzepisowy.

68'

Pierwsza zmiana. Za Ruskovsky'ego wchodzi Wodecki.

67'

Wyróżniający się piłkarz meczu Jakub Mrozik zdecydował się na strzał. Uderzenie zawodnika gospodarzy zmierzało w środek bramki i wyłapał je Igaz

65'

Żółta kartka dla Marka Igaza za dyskusje z sędzią Lyczmańskim.

63'

Bardzo dobre dośrodkowanie Jakuba Mrozika, futbolówkę wybił Marek Igaz, ale dopadł do niej Tomasz Mikołajczak, który wpakował piłkę do siatki.

63'

GOOOOOOL! 2:2

60'

Opatrywany poza boiskiem Damian Szczęsny wrócił już na plac gry.

59'

Ostre wejście w nogi Damiana Szczęsnego, ale arbiter nie wyjął żółtej kartki.

56'

Jeden z obrońców GKS Tychy przeciął podanie Iwanickiego. Od rzutu rożnego rozpoczęli gospodarze. Po chwili kolejny, jednak wrzutka Bednarka wyłapana przez Marka Igaza.

53'

Uderzenie Roberta Dymowskiego zostało odbite przez Rafała Misztala na rzut rożny.

52'

Mateusz Mączyński obejrzał żółty kartonik.

51'

Jakub Mrozik dogrywał ze stałego fragmentu gry, jednak futbolówka była zagrana przez niego nieprecyzyjnie i opuściła plac gry

48'

Pavol Ruskovsky doszedł do piłki, z którą minął się jeden z defensorów Chojniczanki i silnym strzałem pokonał Misztala.

48'

GOOOOOL! 1:2 dla GKS Tychy

48'

Składna akcja tyskiego GKS. Denis Popović wycofał piłkę tuż przed pole karne do Pavola Ruskovsky'iego, Zawodnik tyszan strzelił obok bramki.

46'

Arbiter użył gwizdka. Faulowany przez defensorów Chojniczanki był Denis Popović

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Od środka Tyszanie!

45'

Koniec pierwszej odsłony. Sędzia Lyczmański nie doliczył ani jednej minuty do pierwszej połowy.

44'

Mączyński dośrodkował w pole karne gospodarzy, Docekal zgrał piłkę z powrotem do Małkowskiego, a ten wykończył akcję celnym strzałem.

44'

GOOOOOL! 1:1

42'

Bardzo ładne, otwierające podanie do Arkadiusza Mysony, Czujnie jednak zachował się Marek Igaz który uprzedził zawodnika Chojniczanki

40'

Łukasz Małkowski dogrywał w pole karne w kierunku Damiana Szczęsnego, ale pewnie interweniował Piotr Misztal

37'

Tomasz Mikołajczak.leży na boisku. Zawodnik ucierpiał w starciu z jednym z rywali

34'

Jakub Mrozik dograł piłkę z rzutu wolnego w okolice 5 metra. W polu karnym doszło do sporego zamieszania i wyaje się, że Popović był tym piłkarzem, który ostatni miał kontakt z piłką.

34'

GOOOOOL! 1:0 dla Chojniczanki

33'

Łukasz Małkowski dogrywał do Damiana Szczęsnego, ale arbiter liniowy odgwizdał pozycję spaloną.

31'

Mrozik rozegrał krótko stały fragment gry z Iwanickim. Ten drugi dośrodkował na głowę do Tomasza Mikołajczaka. Zawodnik gospodarzy nie wykazał się jednak skutecznością. Po tym uderzeniu piłka po raz kolejny minęła słupek.

29'

Na strzał z dystansu zdecydował się Jakub Mrozik, ale w ostatniej chwili został zablokowany przez tyskiego defensora.

27'

W dalszym ciagu po stronie Chojniczanki utrzymuje się przewaga w utrzymaniu piłki. Piłkarze gospodarzy jak na razie nie oddali jeszcze celnego uderzenia, podobnie zresztą jak ich rywale.

25'

Marek Gancarczyk był faulowany przez Mateusza Mączyńskiego. Nie umknęło to uwadze arbitra Lyczmańśkiego.

24'

Rzut wolny dla GKS Tychy. Do piłki ustawionej 21 metrów od bramki poszedł Denis Popović, jednak trafił w mur.

21'

Iwanicki nie najlepiej dograł piłkę w pole karne z rzutu wolnego. Do futbolówki doskoczył jeszcze Mrozik, i kolejny raz wrzucił ją w szesnastkę, ale golkiper gości Marek Igaz wyjaśnił sytuację i przy okazji staranował jeszcze Tomasza Mikołaczaka. Zawodnik Chojniczanki przez dłuższy czas nie podnosił się z murawy.

19'

Teraz poważnie zakotłowało się pod bramką tyszan. Gospodarze wrzucili piłki na pole karne, tam strącił ją Tomasz Mikołajczak, a następnie do futbolówki dopadł Arkadiusz Mysona, który jednak uderzył niecelnie.

18'

Tomasz Mysona próbował zaskoczyć Marka Igaza uderzeniem z dystansu. Płaski strzał zawodnika Chojniczanki minął bramkę golkipera GKS-u Tychy.

16'

Tomas Docekal wywalczył kolejny rzut rożny dla tyszan. Piotr Misztal bez problemu złapał piłkę po dośrodkowaniu z kornera.

14'

Akcja gospodarzy. Robert Bednarek zagrywał do Andrzeja Rybskiego. Sędzia odgwizdał jednak przewinienie w ataku i to goście ropoczną od rzutu wolnego.

12'

Pierwsze 12 minut pod lekkie dyktando Chojniczanki. Gospodarze stosują wysoki pressing, ale GKS Tychy raz po raz próbuje się odgryźć szybką kontrą.

11'

Teraz gra przeniosła się pod pole karne Chojniczanki Chojnice. Na próbę indywidualnej akcji zdecydował się Ruskovsky. Jego próba zakończyła się rzutem rożnym dla GKS-u Tychy.

9'

Dośrodkowanie na szesnasty metr, a tam do futbolówki doskoczył Marek Gancarczyk. Jego śmiała próba uderzenia z powietrza z tej odległości była wyraźnie niecelna.

8'

Szybko próbowali odpowiedzieć gospodarze, Arkadiusz Mysona wyprowadzał atak Chojniczanki, ale został powstrzymany przez ofiarnie interweniującego Ivicę Żunicia.

6'

Dymowski był faulowany tuż przed polem karnym. Do piłki ustawionej na 17. metrze podszedł Denis Popović, jednak huknął nad poprzeczką.

4'

Odrobine więcej z gry w pierwszych minutach meczu ma Chojniczanka. Przed chwilą z kontrą wychodzili goście, ale Paweł Iwanicki skutecznym wślizgiem przerwał akcję tyszan

2'

Tomas Docekal nieprawidłowo powstrzymywany w środkowej strefie boiska. Grę przerwał gwizdek arbitra Lyczmańskiego.

1'

Spotkanie rozpoczęło się małym opóźnieniem. Rozpoczęli je gracze Chojniczanki

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Adama Lyczmańskiego i zaczynamy spotkanie

15:58

Obie drużyny juz na placu gry. Zawodnicy wyszli w towarzystwie wychowanków Środowiskowego Domu Samopomocy. Za moment początek spotkania.

15:54

Piłkarze i kibice nie powinni narzekać na pogodę. Ta jest wprost idealna do gry. W Chojnicach jest ciepło i słonecznie.

15:52

- W I lidze jest tak wyrównany poziom, że o wynikach decydują detale. Bardzo dobrze, że GKS Tychy wygrał, bo u nas grałby ostateczny mecz. Mogą odetchnąć i może im się zapalić lampka, że już jest dobrze. Pewnie zechcą nas zaatakować od początku, a my postaramy się to wykorzystać. Czas pokaże jak będzie - mówił przed meczem Krystian Feciuch z Chojniczanki.

15:46

Jeśli Chojniczanka ma z kimś wygrywać w drodze po utrzymanie, to właśnie z takim rywalem. Tyszanie są słabo uzbrojeni - ich ofensywa wcale nie jest groźniejsza, a linia defensywna należy do najgorszych w lidze. Zresztą na wyjazdach GKS regularnie przyjmuje ciosy - w jedenastu meczach uzbierał zaledwie osiem punktów.

15:42

Rezerwowi GKS Tychy: Piotr Misztal, Łukasz Kopczyk, Dawid Dzięgielewski, Mateusz Grzybek, Marcin Wodecki, Daniel Maka, Adrian Chomiuk.

15:40

Ławka rezerwowych Chojniczanki: Karol, Szymański, Kosuke Ikegami, Błażej Jankowski, Tomasz Wypij, Adam Adam, Krzysztof Cysewski, Przemysław Laskowski Przemysław

15:35

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy. Chojniczanka przed tygodniem wygrała ze Stomilem i pokazała, że jeszcze walczy o utrzymanie. Aby tak się stało, potrzebuje kolejnych zdobyczy punktowych.