Sobota, 12 października 2013, godz. 15:00
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
1 : 1
GKS KatowiceGKS Katowice
93'

Spotkanie kończy się wynikiem 1:1, który na pewno nie zadowala żadnej z drużyn. Mimo, iż to szósty mecz z rzędu bez porażki GieKSy, to jednocześnie jest to trzeci kolejny remis drużyny ze stolicy Górnego Śląska, który powoduje, że rośnie strata do czołowej dwójki w tabeli. Katowiczanie nadal nie potrafią wygrać na wyjeździe w rozgrywkach ligowych. Za uwagę dziękuje Michał Kopciński.

90'

Ostatnia zmiana w meczu. Za Ostalczyka wchodzi Pląskowski.

90'

I kolejne "żółtko". Tym razem dla Gancarczyka.

89'

Żółta kartka dla Feciucha za faul na Pitrym.

88'

Niedobre przyjecie Pitrego- rywale odbierają mu piłkę i wychodzą z kontrą.

87'

Było groźnie! Radler w dobrej sytuacji uderzył w boczną siatkę.

86'

Żółta kartka dla Jurkowskiego. Będzie rzut wolny sprzed linii pola karnego.

85'

Dobre dośrodkowanie po ziemi w pole karne GieKSyy, Cholerzyński wyjaśnia sytuację dalekim wybiciem.

83'

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że ten mecz zakończy się remisem...

80'

Raz po raz w pole karne Chojniczanki wędruje piłka, jednak defensorzy gospodarzy są praktycznie bezbłędni.

76'

Jałocha pewnie broni strzał głową Pitrego.

75'

Bednarek przerywa rajd Gancarczyka prawą stroną.

73'

Po groźnym dośrodkowaniu ze skrzydła, Duda wybija piłkę na aut. Chojniczanie próbują zagrozić bramce Budziłka.

71'

Ostatnia zmiana u gości. Za Fonfarę na boisku pojawił się Figiel.

70'

Skończyło się na strachu. Bardzo nieudany strzał zawodnika Chojniczanki.

69'

Może być groźnie. Rzut wolny z 20. metrów dla Chojniczanki.

68'

Widowisko wyraźnie straciło na atrakcyjności...

66'

Katowiczanie próbują przejąć inicjatywę, jednak umiejętnie przerywają ich akcje miejscowi.

63'

Zmiana w szeregach gospodarzy. Za Ziąbskiego wchodzi Ropiejko.

63'

Bardzo niecelny przerzut Fonfary- sporo niedokładności w ostatnim fragmencie gry.

60'

Pierwsze od dłuższego czasu uderzenie. Niecelna próba z dystansu Fonfary.

57'

Od kilku minut na boisku nie dzieje się nic ciekawego- która drużyna zdecyduje się na odważniejsze zaatakowanie przeciwnika

55'

Ostro grają miejscowi. Najpierw ostro potraktowany Duda, teraz ucierpiał Fonfara.

54'

Podobnie jak w pierwszej części gry, Chojniczanka przeważa w pierwszych minutach odsłony.

51'

W odpowiedzi bardzo nieudane dośrodkowanie Pietrzaka- piłka ponownie w posiadaniu chojniczan.

49'

Było groźnie pod bramką Budziłka! Bramkarz GieKSy wygrywa pojedynek sam na sam z jednym rywali!

48'

Pierwszy rzut rożny w tej połowie dla gospodarzy.

46'

...oraz Chwalibogowski za Sadzawickiego.

46'

GKS przystąpił do tej części gry z dwoma zmianami. Za Goncerza wszedł Wołkowicz...

46'

Zaczynamy drugą połowę!

46'

Koniec I połowy. Chojniczanka Chojnice-GKS Katowice 1:1.

43'

GKS wyraźnie przeważa od kilkunastu minut. Po początkowym okresie słabej gry, podopieczni Moskala przejęli inicjatywę na boisku.

40'

Mogło być 1:2. Dobra wrzutka Pitrego, strzał Dudy- z trudem broni Jałocha.

39'

Żółta kartka dla Bednarka.

37'

Bardzo dobre dośrodkowanie Gancarczyka. Piłka znalazła się w gąszczu nóg, a w tym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Pitry, który pakuje futbolówkę do pustej bramki. Mamy wyrównanie!

35'

Gol dla GKS-u! Pitry!

34'

GieKSa zaczyna zyskiwać przewagę, jednak gracze Chojniczanki umiejętnie odpierają kolejne ataki i czekają na kontrę.

31'

Wróbel próbował dośrodkowania w pole karne, pewnie wybijają defensorzy.

29'

Fatalne wykonaniu rzutu wolnego przez Goncerza. Rozpoczną od autu miejscowi.

28'

Gancarczyk faulowany niedaleko pola karnego. Będzie stały fragment gry dla gości.

26'

Spokojniejszy okres gry. Katowiczanie muszą otrząsnąć się, aby powalczyć w tym spotkaniu o punkty.

23'

Szybko próbował odpowiedzieć GKS, jednak Duda bardzo niecelnie uderza z dystansu.

22'

Ogromne zamieszanie w polu karnym. Budziłek dwukrotnie efektownie broni strzały rywali, ostatecznie jednak Orłowski pakuje piłkę do siatki. Chojniczanka na prowadzeniu.

20'

Gol dla Chojniczanki! Orłowski

19'

Żółty kartonik dla Chyły za faul na jednym z przeciwników.

19'

Uderzenie lewą nogą Pitrego bardzo niecelne.

18'

Zmiana. Wojdyga zastępuje kontuzjowanego Iwanickiego.

17'

Jeden z zawodników Chojniczanki leży na boisku. Potrzebna będzie pomoc masażystów.

15'

GKS zaczyna przeważać, jednak póki co nic z tego nie wychodzi. Pietrzak próbował dośrodkowywać, jednak zbyt krótko. Wybijają piłkę obrońcy.

13'

Pierwszy strzał katowiczan w tym meczu. Strzelał Goncerz, piłka przeszła niedaleko obok słupka.

10'

Budziłęk pewnie broni strzał Ziąbskieg i szybko wznawia grę.

9'

Chaotycznie grają katowiczanie w obronie. Chojniczanka mocno przycisnęła w pierwszych minutach, co zaskoczyło przyjezdnych.

7'

Nieudana akcja Dudy- pomocnik GKS-u traci piłkę, Chojniczanka próbuje przeprowadzić kolejny atak.

5'

Pierwsza próba groźnej akcji katowiczan, Pitry nie potrafił jednak oddać celnego strzału.

4'

Chojniczanka w natarciu! Bardzo składna akcja zawodników Mariusza Pawlaka. Dwa razy strzelał Orłowski, za każdym razem był blokowany.

2'

Pierwsza szansa dla gospodarzy. Minimalnie niecelne uderzenie Radlera z główki.

1'

Zaczynamy!

14:55

Już za kilka chwil pierwszy gwizdek arbitra.

14:52

Obaj trenerzy nie będą mogli skorzystać z usług kilku kluczowych graczy. W barwach Chojniczanki na pewno nie wystąpią kontuzjowani Błażej Jankowski i Kosuke Ikegami oraz pauzujący za żółte kartki Tomasz Mikołajczak. Kazimierz Moskal będzie dziś musiał sobie poradzić bez Adriana Napierały, Alana Czerwińskiego oraz Mateusza Kamińskiego.

14:44

42 lata temu na stadionie w Chojnicach obie drużyny spotkały się w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. GieKSa wygrała wtedy 1:0. Jak będzie dzisiaj?

14:42

W Chojnicach szykuje się dziś rekord frekwencji w rundzie jesiennej. Kibice beniaminka I ligi tłumnie mają przybyć na kameralny stadion, który mieści 3500 widzów.

14:39

GieKSa zajmuje trzecie miejsce w tabeli i do prowadzącej dwójki - GKS-u Bełchatów i Olimpii Grudziądz traci pięć punktów (Olimpia rozegrała jedno spotkanie więcej). Katowiczanie nie przegrali pięciu pojedynków z rzędu, jednak dwa ostatnie remisy spowodowały, że strata do miejsc premiowanych awansem jest coraz większa, w związku z czym dziś piłkarze ze stolicy Górnego Ślaska myślą tylko o zwycięstwie.

14:36

Gospodarze dzisiejszego spotkania w jedenastu dotychczas rozegranych spotkaniach zdobyli 15 punktów i plasują się w środkowej strefie tabeli. W dwóch ostatnich meczach na własnym stadionie (z Wisłą Płock i Sandecją Nowy Sącz) podopieczni Mariusza Pawlaka zdobyli komplet punktów i dziś będą chcieli podtrzymać dobrą passę.

14:33

W Chojnicach szykuje się piłkarskie święto.Mecz z GKS Katowice ważny jest nie tylko dla piłkarzy, ale i kibiców. Od kilkunastu dni informacje o tym wydarzeniu obiegają miasto i okoliczne wioski, a na trybunach szykuje się rekord frekwencji. Spotkanie obejrzy także liczna - trzystuosobowa - grupa fanów GieKSy.

14:27

Już za nieco ponad pół godziny w Chojnicach rozpocznie się mecz 12. kolejki rozgrywek I ligi, w którym miejscowa Chojniczanka podejmie GKS Katowice. Na relację live z tego spotkania zaprasza Państwa Michał Kopciński.