Niedziela, 25 sierpnia 2013, godz. 17:00
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
0 : 0
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
93'

Koniec spotkania. Bezbramkowy remis w Niecieczy. Beniaminek z Chojnic wywozi z gorącego terenu jeden punkt.

90'

Sędzia Małyszek doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry. Gole chyba nie padną.

89'

Termalica nie może wyjść z własnej połowy. Najlepiej zobrazowało to podanie Drozdrowicza, który niecelnie zagrał do partnera ustawionego trzy metry od niego. Chojniczance brakuje jednak atutów ofensywnych, by zaskoczyć rywali.

86'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Godinho zastępuje Marcin Orłowski.

86'

Schodzi Jakub Kiełb. Za niego Bartosz Kopacz.

78'

Znów próbował Mikołajczak, który dostał dobrą piłkę za linię obrony gospodarzy. Po strzale z półwoleja futbolówka nieznacznie minęła słupek bramki Kasprzika.

79'

Zmiana w ekipie gości. Ostalczyka zastępuje Feciuch.

77'

Zmiana w Termalice. Foszmańczyka zmienia Skołorzyński.

76'

Termalica próbowała wyjść z kontrą, ale na pozycji spalonej znalazł się Piekarski

74'

Z prawej strony w pole karne gospodarzy dogrywał Godinho. Czerwiński skutecznie wybił jednak piłkę.

73'

Chojniczanka przejęła inicjatywę. Goście atakują coraz śmielej.

69'

Teraz spróbował Tomasz Mikołajczak. Piłka minęła jednak prawy słupek bramki Kasprzika.

68'

Na strzał z 25 metrów zdecydował się Filipe Godinho. Uderzenie zawodnika gości była jednak bardzo niecelne. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

63'

Zmiana także w ekipie gości. Iwanicki za Ropiejko.

62'

Roszada personalna w drużynie gospodarzy. Piotrowskiego zmienia Piekarski.

59'

Ostalczyk urwał się Piątkowi, ten faulował zawodnika gości. Żółta kartka dla kapitana niecieczan.

56'

Odpowiedź gospodarzy! Drozdowicz sprzed pola karnego, jednak jego strzał jest zbyt lekki i Jałocha broni go bez problemów.

55'

I znów serca kibiców Termaliki zadrżały bo strzał Mikołajczaka z przed pola karnego MINIMALNIE poszybował obok słupka bramki Kasprzika!

53'

Fenomenalna akcja Ikegami, który zagrał delikatnie nad obrońcami do Ropiejki, a ten trącił piłkę! Kasprzik wyciągną się jak struna i końcami palców wybił futbolówkę na rzut rożny.

52'

Druga połowa rozpoczęta przez obie drużyny z dużo większym impetem! To się podoba!

51'

Jarecki trafił w światło bramki, ale Jałocha był na miejscu i wyłapał strzał!

51'

Drozdowicz szukał faulu i go znalazł. Rzut wolny z prawej strony, nieco dalej od narożnika pola karnego.

50'

Ależ strzał Bednarka! Wydawało się, że kapitan Chojniczanki wyrzucił się za bardzo do lewej strony, ale i tak potrafił oddać groźny strzał z dystansu, który minimalnie minął dłuższy słupek bramki Termaliki!

48'

Kasprzik wyłapuje piłkę na przedpolu.

47'

I od razu kiks kolejki! Drozdowicz z pięciu metrów uderza ponad bramką. Na małe usprawiedliwienie Emila trzeba przyznać, że piłka nie była najłatwiejsza, natomiast dystans do bramki był absolutnie korzystny!

46'

"Koniec wakacji, piłkarze koniec wakacji" - przy takich okrzykach kibiców Niecieczy zaczynamy drugą połowę!

17:51

17:49

mateusz.dyja@ Faworytem na papierze jest oczywiście Termalika, ale pierwsza połowa pokazała, że niecieczanie nadal nie są w optymalnej dyspozycji, a Chojniczanka dzięki swojej dyscyplinie gry może pokusić się tutaj o punkty.

17:47

Termalica próbuje ułożyć sobie spotkanie, ale goście są na prawdę dobrze zorganizowani i kilka razy postraszyli defensywę Słoników. Na chwilę obecną zasłużony remis. Czekamy na drugą połowę!

48'

Koniec pierwszej połowy! Mamy w Niecieczy bezbramkowy remis.

47'

Jeszcze żółta kartka dla Mikołajczaka za dyskusje.

46'

Jedna minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

46'

I Jałocha niezbyt pewnie! Jeszcze jedn korner.

45'

Gospodarze próbują na siłę zagrać prawą stroną, podczas gdy na lewej Jarecki przez długi czas woła o piłkę. Teraz jednak rzut rożny...

43'

Rybski fauluje w środku pola Jędrzejczyka, ale w jego zagraniu nie było celowości. Rzut wolny bez kary indywidualnej.

41'

Dobra akcja Słoników, aktywny Piotrowski dośrodkował z prawej strony na głowę Rybskiego, lecz ten był za bardzo "pod piłką" i nie trafił czysto w piłkę.

39'

Chojniczanka na prawdę dobrze organizuje się w kontratakach.

38'

Po raz kolejny Słoiki zbyt koronkowo próbują rozgrywać pod polem karnym gości i narażają się na kontratak.

36'

Narażają się na kontrataki gospodarze! Genialnie Ikegami, który zagrał prostopadle do Mikołajczaka. Ten zamiast strzelać, zaczął przekładać piłkę i ostatecznie ją stracił. Ale duże ostrzeżenie dla Termaliki!

35'

Niecelny wślizg Pielorza w środku pola i od razu szansa dla gości. Ikegami ładnie sklepał piłkę z Mikołajczakiem, a akcję zakończył Ostalczyk, który niecelnie strzelał z dystansu.

32'

Po rzucie rożnym Pielorz wyskoczył najwyżej, ale nie na tyle wysoko by skierować piłkę do bramki Jałochy.

32'

Nakładka Ikegami na Rybskim. Rzut wolny na środkowej linii dla gospodarzy.

29'

Ależ uderzał z dystansu Godinho! Jego strzał po palcach Kasprzika ląduje na poprzeczce! Sędzia nie widział jednak interwencji golkipera niecieczan i goście nie mają nawet kornera.

28'

Dobra akcja gości a kokretnie Chyły, który zagrał kombinacyjnie z Filipe. Rzut rożny dla Chojnic.

27'

Czerwiński walczył bark w bark z Ropiejko, ostatecznie faul napastnika z Chojnic.

25'

Żółta kartka dla Chyły za faul taktyczny.

24'

Rybski do Pielorza, ten uderza z półwoleja. Mocno, ale niezbyt celnie.

23'

Żółta kartka dla Czerwińskiego za faul a napastniku gości. Stoper Termaliki wyraźnie spóźniony.

22'

Sporo stałych fragmentów w pierwszych 20. minutach, jak na razie lepiej prezentują się pod tym względem zawodnicy Chojniczanki.

20'

Dobra asekuarcja w zespole gospodarzy zapobiegła kontratakowi, ale goście mają rzut wolny z prawej strony na wysokości 35. metra.

19'

Piotrowski nie ma szczęścia! Piłka po zamieszaniu w polu karnym spadła mu pod nogi, ale jego strzał zablokował Bednarek!

18'

Felipe do Ostalczyka, ten szukał prostopadłym podaniem Mikołajczaka, jednak Czerwiński nie dał się oszukać.

16'

W bramce niecieczan żywiołowo reaguje Grzegorz Kasprzik, który mobilizuje swoich kolegów oraz na bieżąco im podpowiada.

15'

Świetna akcja gospodarzy! Foszmańczyk zagrał w "ulicę" do Piotrowskiego. Ten z prawej strony płasko zagrał w pole karne, a tam Drozdowicz był bliski pokonana Jałochy, który jednak ofiarnie interweniuje!

13'

Kiełb świetnie dośrodkował z rzutu rożnego i o mało nie wpakował bramki Chojniczance!

12'

Drozdowicz płasko w pole karne, ale Jędrzejczyk wybija na rzut rożny.

12'

Akcja dwóch stoperów Chojniczanki w polu karnym Termaliki. Jędrzejczyk zgrywał głową, a Radler uderzał, ostatecznie niecelnie.

10'

Świetna indywidualna akcja Ikegami, który wywalczył dla swojej drużyny rzut rożny.

9'

Groźne centry Jareckiego z narożnika boiska, ostatecznie jednak goście radzą sobie z problemami.

7'

Ropiejko wraca na boisko.

6'

A my obserwujemy kolejną zmianę w ustawieniu Termaliki. Jarecki ustawiony na lewej obronie, a młody kiełb przesunięty do pomocy. Trener Radolsky chcee chyba wzmocnić defensywę dawką doświadczenia.

5'

Po starciu z Plevą i Jareckim na boisku leży Ropiejko i potrzebuje pomocy lekarza.

4'

Chyła wyprowadzał kontratak dla gości, ale dokonał złego wyboru i Pleva przerwał akcję.

4'

Igekami mądrze zagrał do lewej strony, tam średnio dośrodkował Bednarek i Ostalczyk nie miał jak uderzyć piłki.

3'

Błąd Radlera, Drozdowicz atakuje pressingiem Jałochę i aut dla gospodarzy.

2'

Mikołajczyk faulowany w środku pola przez Plevę.

2'

Nietypowo gospodarze. Na pozycji defensywnego pomocnika - Łukasz Pielorz.

1'

I zaczynamy! Pierwszy gwizdek arbitra Małyszka! Od środka przyjezdni!

16:58

Termalica dziś wyjątkowo na niebiesko, Chojniczanka w czerwono-żółtych trykotach.

16:58

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę. A wyprowadza ich obsada sędziowska w składzie: Jacek Małyszek (główny), Marcin Borkowski, Andrzej Zbytniewski (asystenci), Robert Podlecki (techniczny)

16:56

Na sektorze gości niewielka, czteroosobowa grupa kibiców z dalekich Chojnic. Wyrazy szacunku dla prawdziwych kibiców.

16:55

Mimo dobrej pogody stadion w Niecieczy nie pęka w szwach. 23 st., na niebie lekkie obłoki i delikatny wiatr. Warunki do gry - idealne.

16:51

Kończą się rozgrzewki, piłkarze schodzą do szatni. Jeśli macie jeszcze chwilę czasu możecie przeczytać ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA.

16:44

Kilka fotek z rozgrzewki: Termalica - ChojniczankaTermalica - ChojniczankaTermalica - ChojniczankaTermalica - Chojniczanka

16:37

Ławki rezerwowych przedstawiają się następująco: Termalica: Pochroń, Kopacz, Moskal, Piekarski, Skołorzyński Chojniczanka: Misztal, Ziąbski, Laskowski, Orłowski, Wojdyga, Iwanicki Feciuch

15:59

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Jacek Małyszek z Lublina. A pierwszy gwizdek już za godzinę! Jacek Małyszek

15:55

W zespole z Chojnic nie zobaczymy dziś Patryka Laskowskiego i Dawida Radomskiego (zagrają w niedzielnym meczu rezerw) i kontuzjowanego Błażeja Jankowskiego.

15:53

W zespole gospodarzy zabraknie Sebastiana Nowaka, który otrzymał w Niepołomicach czerwoną kartkę. Wciąż niedostępni są Jakub Biskup i Sebastian Olszar.

15:51

Niecieczanie nie zachwycają w tym sezonie grą w defensywie - W tym spotkaniu ważne jest, żebyśmy nie tylko zdobyli w miarę szybko bramkę, ale też żebyśmy zagrali z tyłu na zero - mówi szkoleniowiec Termaliki, Dusan Radolsky.

15:50

Zespół Mariusza Pawlaka zajmuje w tabeli siódme miejsce z dorobkiem siedmiu oczek w czterech meczach. Słoniki z kolei zanotowały wyraźny falstart i przy tej samej ilości spotkań zgromadzili zaledwie cztery punkty.

15:47

Dzisiejszy mecz to starcie faworyta rozgrywek, który już trzeci rok z rzędu aspiruje do walki o awans, oraz beniaminka na zapleczu Ekstraklasy. I o dziwo, po czterech kolejkach wyżej w tabeli jest Chojniczanka.

15:45

Witamy Was na relacji NA ŻYWO z meczu o mistrzostwo 1. ligi pomiędzy Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, a Chojniczanką Chojnice.