W spotkaniu dwóch beniaminków mamy remis 1:1

Doliczone są 3 minuty

90'

Na szczęście dla Olimpii uderzenie w mur

88'

Głupi faul zawodnika Olimpii 20 metrów od swojej bramki. Rzut wolny i Zaniewski opuszcza boisko

85'

Nowy zawodnik, który dopiero kilka minut temu pojawił się na boisku Daniel już dwukrotnie próbował pokonać bramkarza rywali. Tym razem bardzo efektownie bo piętką ale niestety - strzał okazał się niecelny. Do końca spotkania coraz bliżej

83'

Ostatnie minuty z powodu grząskiego boiska nie mogły rozgrzać zmokniętych kibiców. Eivinas Zagurskas wykorzystał mokrą murawę i strzałem z 40 metrów zmusił do wysiłku Stodołę

81'

80'

79'

75'

Wyczuciu Wyczałkowskiego Wisła zawdzięcza to, że Zaniewski nie doszedł do dogodnej sytuacji

72'

Druga zmiana w drużynie trenera Wesołowskiego

69'

69'

Powoli do głosu dochodzą zawodnicy z Elbląga. Groźny strzał Stańka obronił Kamiński a wcześniej trzykrotnie dobrze uprzedzał rywali.

64'

Deszcz pada a w między czasie Iwan oraz Jaroń próbowali zaskoczyć przeciwników. Zdecydowanie bliższy szczęścia był ten drugi po którego silnym strzale piłka przeleciała minimalnie obok bramki

59'

Mamy wyrównanie

58'

Faul Sielewskiego i rzut karny dla Olimpii

56'

I znów nad stadionem im. Kazimierza Górskiego w Płocku przechodzi nawałnica. Aura nie jest przychylna piłkarzom.

51'

Łukasz Zaniewski doszedł do piłki ustawionej niemal na 11 metrze ale jego uderzenie...przeleciało wysoko nad bramką Kamińskiego

49'

Jaroń wychodził sam na sam z bramkarzem ale doświadczony Staniek w ostatniej chwili przerwał tą akcję. Było bardzo groźnie.

49'

Zmiana w zespole Olimpii - Daniel Koczon opuścił boisku a w jego miejsce Bartłomiej Banasiak.

46'

46'

Zaczyna Olimpia

45'

Po pierwszych 45 minutach Wisła prowadzi z Olimpią 1:0

45'

Stodoła lepszy w pojedynku "1 na 1" z Chwastkiem

43'

Do końca pierwszej połowy już tylko 2 minuty.

41'

Ostatnie kilka minut toczone w ulewnym deszczu nie zapisało się jakoś szczególnie w historii tego spotkania

34'

Mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Kamil Biliński pokonuje Stodołę

34'

Kolejny rzut rożny dla Wisły. Czy zespół z Płocka zdobędzie bramkę i wykorzysta swoją przewagę?

29'

Jak do tej pory przewagę mają piłkarze Wisły. "Goście" w dzisiejszym spotkaniu po chwili wyrównanej gry podopieczni Broniszewskiego przejmują coraz bardziej zdecydowaną przewagę

28'

Kamil Biliński uderza sprzed pola karnego bardzo mocno i bardzo niecelnie. Od bramki były bramkarz MKS Kluczbork Krzysztof Stodoła

23'

Krzysztof Kamiński odważnym wyjściem uprzedza Daniela Koczona.

20'

Eivinas Zagurskas uderza z 25 metrów z wolnego. Mamy rzut rożny

18'

Bartłomiej Sielewski po zespołowej akcji uderza z 25. metrów. Piłka przeleciała niewiele od bramki Krzysztofa Stodoły. Zabrakło niewiele a była to najlepsza sytuacja podopiecznych Mieczysława Broniszewskiego

14'

Radosław Kursa blokuje uderzenie Daniela Koczona. W Płocku jak do tej pory widzimy ciekawe spotkanie

12'

W odpowiedzi Bartosz Iwan nie doszedł do piłki zagrywanej przez Siernata. Były gracz Piasta próbował uderzyć piłkę głową ale zagranie było zbyt silne.

11'

Znów Biliński - za pierwszym razem zablokowany, za drugim pewnie broni Stodoła

10'

Krzysztof Kamiński poradził sobie z uderzeniem z wolnego jednego z graczy Olimpii

7'

Indywidualnej akcji próbował Robert Chwastek ale obrońcy Olimpii spokojnie sobie poradzili z atakiem zawodnika Wisły.

6'

Początek spotkania to delikatna przewaga potencjalnych gości w tym spotkaniu czyli piłkarzy Wisły. Aktywny jest Kamil Biliński, który dwukrotnie w pierwszych minutach stanął przed szansą na zdobycie prowadzenia.

1'

Zaczynamy spotkanie w Płocku w którym gospodarzem jest....Olimpia

18:30

Zawodnicy na boisku, za moment początek meczu

18:24

Już za chwilę początek spotkania

18:06

W zespole z Elbląga w pierwszym składzie zobaczymy m.in Daniela Koczona oraz Marcina Pacana, znanych z występów w Wiśle Płock.

18:04

W zespole z Płocka nastąpiły 4 zmiany w porównaniu z poprzednim spotkaniem. Na ławce mecz rozpoczną Matar, Ricardinho, Daniel oraz Zembrowski, w ich miejsce w pierwszej jedenastce zobaczymy Kurse, Jaronia, Kamińskiego i Bilińskiego.