Koniec spotkania w Łęcznej. GKS Bogdanka zremisował z Dolcanem 1:1.

Po ładnym rajdzie Sierpiny i strzale Świerblewskiego, korner dla gości.

Kolejna żółta kartka dla gości. Ukaranym Grzegorz Piesio.

Kolejny nieudany strzał z dystansu Łuczaka.

91'

Sędzia przedłuża drugą połowę o 2 minuty.

90'

Rzut wolny dla łęcznian. Z trzydziestu kilku metrów wprost w Humerskiego uderzył Łuczak.

89'

Po rzucie rożnym, wykopaną poza pole karne piłkę przejął Renusz. Zawodnik GKS-u próbował szczęścia strzałem z dystansu, ale futbolówka znacznie minęła bramkę gości.

88'

Szarża lewą stroną Renusza i rzut rożny dla GKS-u.

87'

Po akcji Łuczaka i Renusza, dośrodkowanie tego drugiego zostało wybite przez obrońców gości.

86'

Zmiana w Dolcanie. Na boisko wchodzi Sierpina, który zmienia kapitana drużyny z Ząbek, Kosiorowskiego.

85'

Nieudanie strzelał jednak Maciej Tataj.

84'

Zółta kartka dla Sołdeckiego za faul na 17 metrze. Rzut wolny i dobra okazja na gola dla Dolcanu.

83'

Nildo uderzył jednak tylko w mur.

82'

Żółty kartonik dla zawodnika Dolcanu. Rzut wolny dla gospodarzy z około 25 metrów.

82'

W ostatnich fragmentach gry na boisku przeważa chaos.

81'

Dośrodkowanie Kosiorowskiego pewnie wyłapał Prusak i rozpoczął kontrę zespołu.

80'

Rzut rożny dla gości.

79'

Do zmiany w ekipie Dolcanu szykuje się Sierpina.

78'

Grający teraz głównie z kontry gospodarze po raz kolejny nie potrafili oddać groźnego strzału na bramkę Humerskiego. Rajd przez pół boiska przeprowadził Łuczak, ale będąc już w polu karnym Dolcanu zupełnie się pogubił i stracił piłkę.

76'

Lekką przewagę osiągnęli teraz goście.

75'

Kolejna dobra akcja Piesia i po jego strzale piłkę na poprzeczkę sparował Prusak.

74'

Faul ten przyniósł rzut wolny dla gości, po którym dobrą sytuację zmarnował Tataj, który uderzył piłkę nad poprzeczką bramki Prusaka.

74'

Mecz się zaostrza. Za faul żółtą kartkę otrzymał Benevente.

73'

Po solowym rajdzie środkiem boiska, zza pola karnego uderzał Nildo, ale piłka minęła lewy słupek bramki.

73'

Z dystansu zupełnie niepotrzebnie uderzał Łuczak. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki Humerskiego.

72'

Żółty kartonik otrzymał Ciesielski, który faulem przerwał dobrze zapowiadającą się kontrę gospodarzy.

71'

Nieco przebudził się Dolcan. Aktywny na prawej stronie jest wprowadzony do gry w drugiej połowie Piesio.

70'

20 minut do końca meczu.

70'

Do siatki trafił Nakoulma, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

69'

Bogdanka wciąż mocno naciska słabo grających w drugiej połowie gości.

68'

Dobrze zapowiadający się kontratak gości zmarnował Piesio.

67'

Kolejna zmiana w ekipie gości. Za Korkucia wchodzi Grzelak.

67'

Na boisku zwija się z bólu kapitan gości, Kosiorowski.

66'

Rzut wolny z lewej strony pola karnego. Piłkę dośrodkowywał Łuczak, ale futbolówka minęła wszystkich piłkarzy w polu karnym i wyszła na aut bramkowy.

65'

Wzrasta przewaga Bogdanki, drużyna gospodarzy nie schodzi z połowy Dolcanu.

64'

Reagować stara się trener Podoliński. Za strzelca gola Pulkowskiego wchodzi Grzegorz Piesio, były zawodnik GKS-u.

64'

Ząbczanie zdają się być kompletnie zdezorientowani i całkowicie oddali inicjatywę GKS-owi.

63'

Bogdanka od razu stara się iść za ciosem. Po wymianie piłki Renusza z Nakoulmą, ten drugi wszedł w pole karne, ale nie zdołał oddać groźnego strzału w gąszczu nóg obrońców gości.

62'

"Jedenastkę" pewnie wykorzystał Nildo. I tym samym Łęczna remisuje już z Dolcanem 1:1.

61'

Po akcji lewą stroną, dośrodkowywać próbował Renusz, piłka odbiła się od ręki obrońcy Dolcanu i mamy rzut karny dla gospodarzy.

60'

Pół godziny do końca meczu. Goście wciąż prowadzą 1:0 po golu Pulkowskiego.

60'

Coraz głośniej pokrzykuje na swoich podopiecznych trener Rzepka.

59'

Z linii pola karnego uderzał na bramkę Michał Renusz, ale wyekspediował on piłkę poza mury stadionu co rozbawiło nieco trybuny.

58'

Żółtą kartką za faul ukarany został Nildo.

57'

Za Falkowskiego wchodzi Jonathan.

56'

Trener Rzepka wykorzystuje kolejne zmiany. Zubera zmienia Mitaszka.

56'

Faul i lekkie przepychanki w okolicach 19 metra w okolicach pola karnego gości.

55'

Łęcznianie starają się przedrzeć pod pole karne gości, ale cała drużyna Dolcanu gra ostrym pressingiem.

54'

Dwójkową akcją próbowali zaskoczyć obronę gości Nakoulma i Łuczak, ale ten drugi fatalnie skiksował i piłka wyszła na aut bramkowy.

53'

W posiadaniu piłki są gospodarze, ale w ich boiskowych poczynaniach wciąż jest mnóstwo niedokładności. Ich akcje ofensywne nie zazębiają się.

52'

Chwilę później, z dystansu uderzał Falkowski, ale był to strzał niecelny.

51'

Korner dla gości przyniósł... kontratak gospodarzy, który nie zakończył się jednak żadnym strzałem na bramkę Humerskiego.

51'

Rzut rożny dla Dolcanu.

50'

Po początkowym zrywie GKS-u do głosu dochodzą goście.

49'

Łęcznianie od początku drugiej połowy starają się zepchnąć do obrony gości.

48'

Środkiem popędził Nildo, odegrał na lewe skrzydło do Renusza, ten uderzył na bramkę, ale piłkę pewnie wypiąstkował bramkarz gości.

48'

Goście wyszli niezmienioną jedenastką.

47'

Tak więc obrońcę zastąpił pomocnik.

47'

45'

Sędzia Złotek rozpoczął drugą połowę meczu. W drużynie gospodarzy doszło do zmiany. Za Pielacha wszedł Łuczak.

47'

Sędzia Złotek zakończył pierwsze 45 minut spotkania.

47'

Dolcan umiejętnie utrzymuje się przy piłce.

46'

Goście starają się już utrzymać korzystny dla nich wynik do końca pierwszej połowy.

45'

Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 2 minuty.

45'

Tataj wraca na boisko.

44'

W starciu tym lekko ucierpiał Tataj, który jest teraz opatrywany za linią boczną.

44'

Konta gości : po ładnym podaniu Kosiorowskiego na czystą pozycję wychodził Tataj, ale jeden z obrońców gospodarzy odebrał piłkę napastnikowi gości i wybił ją na aut.

43'

Nakoulma jest zdecydowanie najbardziej wyróżniającym się piłkarzem gospodarzy.

42'

Kolejna dobra akcja Nakoulmy, który po rajdzie prawą stroną uderzył mocno w prawy róg bramki gości, ale dobrą interwencją popisał się Humerski.

40'

Po zagraniu Falkowskiego, ładnym rajdem popisał się Nakoulma, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez obrońców gości.

39'

Humerski wraca jednak do gry, uraz nie okazał się groźny.

39'

Bramkarz gości ucierpiał w tym starciu i gra została tymczasowo przerwana.

38'

Po wrzuceniu piłki w pole karne doszło do starcia Humerskiego z Nakoulmą.

38'

Nieporozumienie w ekipie Dolcanu i piłka w posiadaniu GKS-u.

37'

Po faulu w okolicach środka boiska rzut wolny dla gości.

37'

Korner nie przyniósł zagrożenia bramce Humerskiego i grę wznawia golkiper gości.

36'

Z prawej strony dośrodkowywał Nildo, obrońcy gości posłali piłkę na rzut rożny.

36'

Dolcan całą drużyną na swojej połowie.

35'

Przy piłce gospodarze.

35'

Szczęścia w kontraataku próbowali łęcznianie, ale Nakoulma został zatrzymany.

34'

Po kilku minutach chaosu w środku pola i nieskładnej gry obu drużyn, gościom udało się wywalczyć korner.

33'

Goście mądrze się bronią, natomiast podopieczni Piotra Rzepki nie mogą znaleźć sposobu na dobrze poukładany blok defensywny Dolcanu.

32'

Pierwsza połowa jest analogiczna do rozgrywanego przed dwoma tygodniami spotkania w Łęcznej z Ruchem Radzionków, kiedy to szybko zdobyta przez gości bramka ustawiła nieco przebieg pierwszych 45 minut.

31'

Wciąż prowadzą goście. Bogdanka póki co bije głową w mur.

30'

Kwadrans do końca.

29'

Po wrzucie piłki z autu, strzałem z dystansu próbował szczęścia Pielach, ale piłka znacznie minęła bramkę gości.

29'

Sporą przewagę osiągnęli od paru minut gospodarze.

28'

Chwilę później ten sam zawodnik wykonywał rzut rożny, po którym kolejnym strzałem wprost w bramkarza "popisał się" Sołdecki.

27'

Z rzutu wolnego w środek bramki , wprost w rękawice Humerskiego uderzył Nikitovic.

27'

Po solowym rajdzie w środku boiska niewidocznego zbytnio do tej pory Nildo, rzut wolny dla ekipy GKS-u z około 18 metrów.

26'

Większośc akcji gospodarzy przeprowadzanych jest prawą stroną z wykorzystaniem Michała Zubera.

25'

Po szybkim wznowieniu gry z autu do sytuacji strzeleckiej doszedł Nakoulma, ale jego strzał zablokował jeden z defensorów gości.

24'

Piłkę na aut wykopali obrońcy gości. Aut na wysokości pola karnego dla GKS-u.

24'

Prawą stroną przedzierał się Zuber i wywalczył kolejny korner.

23'

Przyzwoite uderzenie Nakoulmy pewnie obronił Humerski.

22'

Rzut wolny dla gospodarzy z około 30 metrów.

22'

Rzut rożny nie przyniósł jednak zagrożenia bramce Prusaka. Przy piłce wciąż goście.

21'

Szybka kontra gości i korner dla Dolcanu.

20'

Po ładnej akcji prawą stroną, w pole karne przedarł się Prejuce Nakoulma, jego groźne uderzenie nie bez problemów na rzut rożny sparował bramkarz gości.

20'

Przy piłce łęcznianie.

19'

Teraz na murawie leży zawodnik gości, Damian Świerblewski. Za faul na nim upomniany żółtym kartonikiem został Zuber.

18'

Zuber po chwili opatrywania powrócił na boisko.

18'

Zuber będzie opatrywany za linią boczną, ale wydaje się, że będzie w stanie wrócić do gry.

17'

Za faul na Zuberze, żółtą kartkę otrzymał strzelec bramki, Pulkowski.

17'

Natomiast gości wyraźnie nastawili się teraz na grę z kontry.

16'

Łęczna stara się szybkimi podaniami przedrzeć pod pole karne ząbczan. Mają sporą przewagę w posiadaniu piłki.

16'

Gospodarze jak do tej pory nie byli w stanie zagrozić znacząco bramce gości.

15'

Ładnym strzałem z dystansu popisał się Świerblewski, ale pewnie piłkę chwycił Prusak.

14'

Trener Podoliński głośno pokrzykuje na swoich zawodników by ci grali mniej nerwowo.

14'

13'

Goście po zdobyciu bramki głęboko cofnęli się do obrony. Inicjatywa i posiadanie piłki po stronie Bogdanki.

13'

Natomiast Dolcan jak do tej pory strzelał przynajmniej jednego gola w każdym kolejnym spotkaniu.

12'

Gospodarze nie strzelili w lidze gola od meczu z Olimpią Grudziądz w drugiej kolejce.

11'

To już czwarta stracona przez GKS bramka w trzecim kolejnym meczu.

10'

Zaskoczeni takim obrotem spraw gospodarze ruszyli do przodu, ale strzał zza pola karnego Zubera pewnie obronił Humerski.

10'

Pierwsza akcja ofensywna gości zakończyła się bramką ! Ładny rajd skrzydłem przeprowadził Korkuć, dośrodkował, z piłką minął się bramkarz GKS-u Prusak, futbolówka znalazła się pod nogami Pulkowskiego, który strzałem po ziemi pokonał golkipera Łęcznej.

8'

Wykonywany przez Zubera korner nie przyniósł żadnej korzyści dla gospodarzy.

7'

Piłka poszybowała w aut. Później szybko przejęli ją łęcznianie i po zagraniu Zubera futbolówka wypadła na rzut rożny.

7'

Od bramki goście.

6'

Przy piłce chwilowo byli goście, ale ich próba wyprowadzenia ataku została przerwana.

4'

Póki co w poczynania obu zespołów wkrada się sporo nerwowości i niedokładnych zagrań.

4'

Piłka po stronie gospodarzy.

3'

Rzut wolny ze środka boiska wykonywał kapitan gości, Kosiorowski, ale piłka po jego uderzeniu wyszła na aut bramkowy.

3'

Od początku gospodarze starają się stosować pressing względem graczy z Ząbek.

1'

Z dystansu próbował uderzać Nakoulma, ale futbolówka znacznie minęła bramkę Humerskiego.

1'

17:00

Sędzia Mariusz Złotek rozpoczął spotkanie.

16:55

Za 5 minut rozpocznie się spotkanie w Łęcznej.

16:54

Oba zespoły liczą dziś na dobrą dyspozycję swoich najlepszych napastników. W drużynie gospodarzy jest to Prejuce Nakoulma, natomiast w Dolcanie jest to Maciej Tataj.

16:53

Dolcan także grał już z drużynami Ruchu Radzionków (zwycięstwo u siebie na inaugurację 2:0) i Floty (wyjazdowy triumf 2:1 w drugiej kolejce). Później ząbczanie zremisowali na swoim terenie z Górnikiem Polkowice 1:1, a przed tygodniem niespodziewanie ulegli u siebie Kolejarzowi Stróże 1:2.

16:50

Łęczna zaczęła sezon od dwóch wygranych u siebie z Olimpiami Elbląg i Grudziądz w stosunku 2:0. Potem doszło do dwóch kolejnych ligowych porażek - na swoim stadionie z Ruchem Radzionków 0:2 oraz w Świnoujściu z Flotą 0:1.

16:46

Obie drużyny w tygodniu rywalizowały w Pucharze Polski. Łęcznianie przegrali w Gliwicach po dogrywce z Piastem 2:5, natomiast Dolcanowi udało się pokonać Jarotę Jarocin (także po dogrywce) 1:0.

16:45

w ekipie gości kontuzje wyeliminowały Marcina Stańczyka, Piotra Charzewskiego oraz Michała Zapaśnika.

16:43

Z ostatnich trzech spotkań rozegranych na wyjeździe w Łęcznej, Dolcan zremisował jeden i dwa przegrał. Bilans bramkowy tych spotkań to 6:1 na korzyść gospodarzy.

16:43

szkoleniowiec Bogdanki nie może skorzystać także z Pawła Magdonia, który pauzuje za czerwoną kartkę.

16:41

Do dyspozycji trenera Rzepki powrócili za to Sołdecki i Pielorz

16:41

w drużynie gospodarzy z powodu urazów nie mogą wystąpić : Paluchowski, Pesir, Kusiak i Ninkovic.

16:38

spotkanie poprowadzi Mariusz Złotek z Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej

16:37

ławka rezerwowych Dolcanu: Leszczyński, Głowacki, Grzelak, Sierpina, Piesio, Hirsz, Charzewski

16:37

w odwodzie w GKS-ie pozostają : Socha, Bartoszewicz, Jhonatan, Łuczak, Matic, Mitaszka, Oziemczuk

16:36

Skład gości: Humerski-Chylaszek,Wełna,Ciesielski,Korkuć,Bazler,Kosiorowski(k),Osoliński,Pulkowski,Świerblewski,Tataj

16:34

Podopieczni Piotra Rzepki wyjdą dziś w następującym zestawieniu: Prusak-Pielorz,Benevente,Sołdecki,Pielach-Falkowski,Renusz,Nikitovic(k),Zuber-Nildo,Nakoulma

16:32

Gospodarze mają na swoim koncie 6 punktów, natomiast goście uzbierali do tej pory 7 oczek.