1 liga. Stal Mielec przegrała przed własną publicznością

4 czerwca 2017, 14:26 | pi, JZ

Stal Mielec nieudanie pożegnała się z własnymi kibicami. Podopieczni Zbigniewa Smółki przegrali 1:2 z Pogonią Siedlce i ostatecznie zajęli 11. miejsce w Nice 1 lidze. Pogoń z 44 punktami na koncie znalazła się jedną pozycję niżej.

O wyniku spotkania zadecydowała druga połowa. W pierwszej zdecydowanie lepszym zespołem była Stal, która zdobyła jedną bramkę, a miała sytuacja na co najmniej kolejne dwie. W drugiej połowie role się odmieniły i to Pogoń Siedlce zaczęła przeważać.

Drużyna prowadzona przez Bartosza Tarachulskiego była jednak skuteczniejsza i dzięki bramkom Tomasiewicza i Żytki z rzutu karnego wygrała całe spotkanie. Stal mimo porażki zakończyła sezon na 10.miejscu w tabeli. Pogoń Siedlce uplasowała się lokatę niżej.