Frank Adu Kwame wraca do Wigier Suwałki. W sobotę sparing z Żalgirisem Wilno
Frank Adu Kwame, który był już w Wigrach w sezonie 2016/17, związał się z suwalskim klubem do końca obecnego sezonu.
33-letnia obrońca z Ghany ostatnio był w Miedzi Legnica. Jesienią zagrał w 6 spotkaniach, doznał kontuzji, a ostatnio został oddelegowany do zespołu rezerw.
Pierwsza zimowa przegrana Wigier Suwałki;nf
Trener Ariel Jakubowski na obóz zabrał 23 zawodników. W Suwałkach zostali przechodzący rehabilitację Jonatan Straus i Łukasz Sosnowski. Z kolei Bartosz Bida z kadrą U-18 przebywa w Hiszpanii na zgrupowaniu i towarzyskim turnieju La Manga Cup.
Bądź na bieżąco. POLUB NAS na Facebooku:
W trakcie zgrupowania Wigry rozegrają trzy sparingi, wszystkie w hali w Mariampolu. W tę sobotę Biało-Niebiescy zmierzą się z Żalgirisem Wilno.
Pierwsze sparingowe zwycięstwo Wigier w tym roku;nf
Kadra Wigier na obóz w Mariampolu:
Bramkarze: Krzysztof Sztukowski, Damian Węglarz
Obrońcy: Paweł Olszewski, Adrian Piekarski, Arkadiusz Najemski Adrian Jurkowski, Wojciech Kuriata, Adrian Karankiewicz, Adam Chrzanowski, Piotr Kwaśniewski, Frank Adu Kwame
Pomocnicy: Robert Bartczak, Ivan Albert Tormos, Joel Huertas, Jakub Świątek, Damian Pawłowski, Dawid Polkowski, Łukasz Racis, Filip Karbowy, Bartosz Olszewski, Karol Mackiewicz
Napastnicy: Kamil Sabiłło, Sebastian Bergier.



















