menu

Robert Lewandowski z pierwszym hat-trickiem dla Barcelony. "Jestem z tego dumny"

8 września, 08:54 | TVP Sport

Robert Lewandowski dał show w meczu z Viktorią Pilzno. Polak popisał się hat-trickiem i został wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania. – Czuję się niesamowicie. Liga Mistrzów to coś specjalnego, zwłaszcza jeżeli grasz pierwszy mecz na Camp Nou. Jestem dumny ze swojego zespołu. Wiedzieliśmy od pierwszej minuty, że wygramy to spotkanie i mieliśmy je pod kontrolą – powiedział 34-latek w pomeczowym wywiadzie.


fot.

– Zdawaliśmy sobie sprawę, że dla nas najważniejsze będzie wygrać i strzelić jak najwięcej goli. Przy naszych możliwościach i przy tym, jakich mamy zawodników w składzie nasza jakość nie ucierpiała. Cieszymy się, że każdą minutą spędzoną na boisku - powiedział Lewandowski na antenie TVP Sport.

Już w przyszłym tygodniu Barcelonę czeka wyjazdowe starcie w Monachium z Bayernem. Wcześniej Blaugrana zmierzy się w ligowym meczu z Cadiz. – Następny tydzień jest dla nas bardzo ważny, nie tylko ze względu na Ligę Mistrzów. Nie myślałem jeszcze o meczu z Bayernem. Mam jeszcze na to kilka dni. To będzie dla nas bardzo trudne spotkanie, ale jesteśmy na to gotowi – powiedział 34-latek.

LIGA MISTRZÓW w GOL24


Więcej o LIDZE MISTRZÓW - newsy, wyniki, terminarze, tabele


Polecamy